فیلم و سریالانیمه ها

قوی ترین شخصیت های انیمه ای (14 کاراکتر قدرتمند تمام دوران)

انتخاب برنده در نبردی تن‌به‌تن بین قوی ترین شخصیت های انیمه ای کار دشواری است. شاید تعیین یک قهرمان مطلق غیرممکن باشد، اما می‌توان با بررسی انیمه‌های مختلف، قدرتمندترین شخصیت‌های هرکدام را شناسایی و سپس آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

چه در مورد لاک‌پشت‌های نینجا صحبت کنیم و چه در مورد فوتبالیست‌ها، در هر انیمه‌ای یک کاراکتر قوی و قدرتمند وجود دارد. هر انیمه دنیای متفاوتی را به تصویر می‌کشد که قوانین خاص خود را دارد. به‌همین‌دلیل، تعیین قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای کار بسیار دشواری است؛ اما با بررسی دقیق قدرت‌ها و توانایی‌های این شخصیت‌ها، می‌توانیم آن‌ها را از ضعیف‌ترین تا قوی‌ترین دسته‌بندی کنیم.

این شخصیت‌ها از نظر قدرت بدنی و ذهنی در سطحی فراتر از حد معمول قرار دارند. برخی از آن‌ها با اتکا به قدرت بدنی فوق‌العاده خود و برخی دیگر با تکیه بر قدرت ذهن و توانایی‌های ذهنی خارق‌العاده، به نبرد با دشمنان خود می‌روند. مبارزه با هر یک از این شخصیت‌ها چالشی بزرگ و نفس‌گیر خواهد بود. بدون‌شک، تک تک این شخصیت‌ها به دلیل قدرت و مهارت‌های منحصربه‌فرد خود، لیاقت حضور در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای را دارند.

چانچه با تعریف انیمه آشنایی چندانی ندارید، پیشنهاد می‌شود مقاله انیمه چیست؟ را مطالعه کنید. همچنین اگر با دنیای انیمه به تازگی آشنا شده‌اید و اطلاعات چندانی در مورد آن ندارید، پیشنهاد می‌شود در قدم اول مطلب بهترین انیمه ها برای شروع را مطالعه کنید.

سایتاما – saitama

سایتاما-saitama

 • نام انیمه: مرد تک مشتی – One Punch Man
 • سال ساخت:  2015 – در حال پخش

سایتاما یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای است که تنها با یک مشت می‌تواند دشمنان خود را از پا درآورد. قهرمان انیمه مرد تک مشتی یا وان پانچ من درباره همین مرد و ماجراجویی‌های اوست. در واقع این قدرت گاهی حتی برای خود سایتاما مشکل‌ساز می‌شود. چرا که او آن‌قدری قدرتمند است که گاهی نمی‌تواند از زندگی قهرمانی خود لذت ببرد. مبارزات سایتاما برای او هیجان‌انگیز نیستند. چرا که نیاز نیست تلاش زیادی بکند تا طرف مقابل خود را شکست بدهد.

برای درک میزان قدرت سایتاما باید به یک صحنه مبارزه وی با لرد بوروس اشاره کرد. او در این صحنه چنان مشتی زد که ابرهای اطراف زمین از وسط دونیم شدند و گفته شد که این حتی نیمی از قدرت سایتاما نبوده. در واقع می‌توان گفت که خالق این شخصیت انیمه ای، بدون هیچ حد و مرزی به او قدرت داده است. حتی دقیقا مشخص نیست که منبع این قدرت بی حدومرز سایتاما از کجاست. به گفته خود او، این قدرت از دراز نشست رفتن و خاموش‌کردن کولر به‌دست‌آمده است. منبع این قدرت بی‌پایان هرچه که باشد؛ باعث شده تا سایتاما در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای قرار بگیرد. به‌جرئت می‌توان گفت که 99% از سایر قوی ترین شخصیت های انیمه ای قدرت شکست دادن او را ندارند.

ناروتو اوزوماکی – Naruto Uzumaki

ناروتو اوزوماکی-Naruto Uzumaki

 • نام انیمه: ناروتو – Naruto
 • سال ساخت: 2002 – در حال پخش

ناروتو یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای است که در دوران کودکی خود بسیار مورد تنفر بود؛ اما وقتی این شخصیت انیمه ای قوی بزرگ شد؛ تبدیل به یکی از قهرمانان دهکده خود شد که تا سطح جهانی اعتبار به دست آورد. نفرت اهالی دهکده از ناروتو به آن دلیل بود که پدرش برای محافظت از او، روباه نه دم شیطانی را به او پیوند زد و او را تبدیل به یک جینچوریکی کرد. همین امر سبب شد تا کل مردم دهکده بگویند که او یک موجود بدیمن و شیطانی است.

قدرت ناروتو بیشتر در چاکرای قدرتمند اوست. چاکرای ناروتو قدرتی معادل 4 برابر قدرت چاکرای کاکاشی است. ناروتو ابتدا در کنترل چاکرای خود مشکل داشت؛ اما رفته‌رفته در طی داستان موفق شد تا کنترل بیشتری روی قدرت چاکرای خود داشته باشد. حتی موفق شد تا چاکرای خود را به سایرین انتقال داده و چاکرای سایر موجودات دم‌دار را نیز دریافت کند. ناروتو می‌تواند با قدرت ذهن خود  مهره‌های دست را حرکت بدهد. قدرت‌های وی مانند نینجوتسو، تایجوتسو، گنجوتسو، قدرت، سرعت و استقامت بسیار بالا هستند. شکست دادن ناروتو کار بسیار سخت و تقریبا غیر ممکنی است. به همین دلیل، این کاراکتر در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای ما قرار دارد.

ساتورو گوجو – Satoru Gojo

ساتورو گوجو-Satoru Gojo

 • نام انیمه: جوجوتسو کایسن – Jujutsu Kaisen
 • سال ساخت: 2020 – در حال پخش

جوجوتسو کایسن دنیا جادوگران و ساتورو گوجو قوی‌ترین جادوگر این دنیاست. قدرت این مربی مدرسه جادوگری که سعی در بهبود سیستم جوامع جادوگری دارد با پادشاه نفرین‌ها برابری می‌کند. قدرت ساتورو گوجو نفرین شده و تکنیکی که او برای استفاده از قدرتش به کار می‌برد کاملا مرگبار است. قدرت ساتورو گوجو تنها به جادوی وی خلاصه نمی‌شود. این جادوگر قدرتمند، از قدرت بدنی بالایی نیز برخوردار است. سرعت و استقامت او چیزی فرای تصور و فرای انسانیت است. همچنین درباره هوش و ذکاوت او نیز باید گفت که ساتورو گوجو از قدرت ذهنی و هوش و ذکاوت بالایی برخوردار است.

یک نکته که باعث بالا آمدن رتبه ساتورو گوجو در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای می‌کند؛ توانایی او در استفاده از تکنیک گسترش دامنه است. او از یک قدرت نفرین شده برخوردار است و می‌تواند برخلاف سایر جادوگران، بارها از تکنیک گسترش دامنه استفاده کند. از سایر تکنیک‌هایی که تنها مخصوص گوجو است می‌توان به چشم ششم اشاره کرد. این قدرت که یک قدرت ارثی بوده، در خانواده او قدرتی کاملا نادر است؛ اما ساتورو گوجو از آن بهره‌مند بوده و به‌راحتی می‌تواند از آن استفاده کند. شکست دادن این جادوگر دنیای جوجوتسو کایسن کار بسیار دشواری است. به همین دلیل او در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای امروز ما قرار گرفته است.

ارن یگر – Eren Yeager

ارن یگر

 • نام انیمه: حمله به تایتان – Attack on Titan
 • سال ساخت: 2013 – 2023

اولین ورود ارن یگر به انیمه حمله به تایتان به‌عنوان عضوی از دسته دیدبانی است. می‌توان گفت که قوی بودن و استقامت بالای ارن به دلیل آن است که شاهد مرگ مادرش به دست تایتان‌ها بود. خشم و نفرتی که آن زمان به قلب ارن یگر رخنه کرد؛ باعث شد تا این شخصیت قوی انیمه ای با تمام توان مبارزه کرده و تایتان‌ها را شکست بدهد. ارن یگر بدن عضله‌ای داشته و قدرت بدنی او غیرقابل‌انکار است؛ اما بی شک می‌توان گفت که او زیرک‌ترین و زرنگ‌ترین شخصیت انیمه حمله به تایتان نیست. ارن بیشتر اوقات بی‌پروا عمل کرده و باعث به دردسر افتادن خود و سایرین می‌شود؛ اما نمی‌توان مهارت او در هنرهای رزمی را ندیده گرفت.

شکی در آن نیست که قدرت بدنی ارن در حالت انسانی او بسیار بالاست؛ اما بیشتر دلیل حضور او در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای به دلیل قدرت‌های او وقتی که به یک تایتان تبدیل می‌شود است. ارن در حالت تایتانی خود، به شکل یک هیولای 15 متری در می‌آید. موهای مشکی و بلند او تا شانه‌اش آمده و اثری از لب روی صورت استخوانی وی دیده نمی‌شود. قدرت او در این حالت افزایش‌یافته و توانایی التیام بخشیدن زخم و جراحت‌های خود را پیدا می‌کند. در کل می‌توان گفت که شکست دادن ارن یگر در این حالت بسیار سخت بوده. همین امر باعث می‌شود تا او را در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای قرار بدهیم.

وانگ لینگ – Wang Ling

وانگ لینگ - Wang Ling از قوی ترین شخصیت های انیمه ای محسوب می‌شود.

 • نام انیمه:  زندگی روزانه پادشاه جاودان – The Daily Life Of The Immortal King
 • سال ساخت: 2020

وانگ لینگ شخصیت اصلی سریال، پسری 16 ساله با استعداد و توانایی‌های منحصربه‌فرد است. او که تقریباً به‌عنوان انسانی غیرقابل‌مرگ شناخته می‌شود از قدرت‌های خارق‌العاده‌ای برخوردار است. باوجوداین توانایی‌ها، تنها آرزویش داشتن یک زندگی معمولی دبیرستانی است؛ اما پنهان کردن قدرت‌های او در دنیایی که مملو از خطرات و چالش‌هاست، کار آسانی نیست. این تضاد بین قدرت و میل به زندگی معمولی، داستان اصلی این مجموعه را شکل می‌دهد و وانگ لینگ را در موقعیت‌های طنز و هیجان‌انگیز زیادی قرار می‌دهد.

او درطول داستان، با دشمنان مختلفی روبه‌رو می‌شود که قصد سوءاستفاده از قدرت‌های او را دارند و باید برای محافظت از خود و اطرافیانش از آن‌ها استفاده کند. درعین‌حال، او تلاش می‌کند تا روابط دوستانه و عاشقانه‌ای نیز برقرار کند؛ اما قدرت‌های او بار دیگر در این مسیر چالش‌هایی را به‌وجود می‌آورند.

سونگ جین وو – Sung Jinwoo

سونگ جین وو - Sung Jinwoo یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای جدید است.

 • نام انیمه: سولو لولینگ – Solo Leveling
 • سال ساخت: 2024 – در حال پخش

سونگ جین‌وو قهرمان اصلی مجموعه سولو لولینگ شخصیتی پیچیده و جذاب است که درطول داستان سفری پرفرازونشیب را تجربه می‌کند.

او در ابتدا شکارچی ضعیفی با رتبه E بود؛ اما زمانی‌که به‌عنوان بازیکن سیستم انتخاب می‌شود، مسیر زندگی او به‌طور کامل تغییر می‌کند. سیستم به او توانایی منحصربه‌فردی برای رشد قدرت بدون محدودیت اعطا می‌کند و جین‌وو با استفاده از این فرصت، به تدریج به قوی‌ترین شکارچی بشریت و دومین پادشاه سایه تبدیل می‌شود.

جین‌وو در عین قدرت و توانایی‌های خارق‌العاده، فردی فروتن و خیرخواه است. او به‌شدت به خانواده خود اهمیت می‌دهد و عطش شدیدی برای قدرت دارد. 

باوجوداینکه قوی‌ترین شکارچی جهان است، مغرور نیست و با دیگران مودبانه و راحت برخورد می‌کند. او همچنین نسبت‌به خواسته‌های مادی بی‌تفاوت است و بسیار فداکار است. نمونه‌ای از فداکاری او، تله‌پورت شدن به جزیره ججو برای نجات شکارچیان کره‌ای رتبه S از مرگ حتمی است.

ایزوکو میدوریا – Izuku Midoriya

ایزوکو میدوریا

 • نام انیمه: مدرسه قهرمانانه من – My Hero Academia
 • سال ساخت: 2016 – در حال پخش

ایزوکو یا دکو که قهرمان اصلی انیمه مدرسه قهرمانانه من است؛ اولین قهرمان لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای است. ایزوکو باور داشت که هیچ فردی نمی‌تواند بدون داشتن قدرت کوسه خود به یک قهرمان تبدیل شود. در واقع در ابتدا ایزوکو قدرتی نداشت و کوسه‌ای هم در کار نبود؛ اما او رویای قهرمان شدن را در سر می‌پروراند. او یکی از طرف‌داران پروپاقرص قهرمان ملی یعنی آلمایت بود. آلمایت کوسه «یکی برای همه» را به ایزوکو داده و همین موضوع باعث می‌شود تا به یکباره قدرت ایزوکو تا میزان بسیار زیادی افزایش پیدا کند. در ابتدا قدرت کوسه آن‌قدر زیاد بود که حتی می‌توانست استخوان‌های خود ایزوکو را له کند؛ اما رفته‌رفته توانایی ایزوکو در کنترل قدرت خود افزایش‌یافته و راه خود را در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای باز می‌کند.

قدرت اصلی ایزوکو در اطلاعات و آگاهی بالای او است. او قبل از آن که قهرمان شود؛ درباره بسیاری از قهرمانان مطالعه کرده و می‌داند که آن‌ها در شرایط ویژه چه واکنشی از خود نشان می‌دهند. همچنین قبل از دریافت کوسه «یکی برای همه» ایزوکو نزد آلمایت تعلیم دیده تا برای کنترل آن آماده باشد. استقامت بالا، توانایی رهبری، تحمل بالای درد و تناسب‌اندام ایزوکو باعث شده است که او در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای قرار بگیرد.

لوفی – Monkey D. Luffy

لوفی-Monkey D. Luffy

 • نام انیمه: وان پیس – One Piece
 • سال ساخت: 1999 – در حال پخش

یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های انیمه وان پیس، لوفی کلاه حصیری یا مانکی دی لوفی است. لوفی بنیان‌گذار گروه دزدان دریایی کلاه حصیری بوده و تمام افراد تیم او به او وفادار هستند. در واقع می‌توان گفت که یکی از قدرت‌های لوفی، داشتن دزدان دریایی کلاه حصیری است. قدرت بدنی لوفی بسیار بالا است. او از کودکی تمرینات سختی دیده و در موقعیت‌های خطرناکی قرار گرفته است. همین موضوع باعث شده تا لوفی توانایی بالایی در زنده ماندن در شرایط خطر پیدا کند.

یکی از مواردی که قدرت لوفی را بالا می‌برد، استفاده از میوه‌های شیطانی است. خاصیتی که این میوه به لوفی می‌دهد؛ باعث می‌شود تا این قهرمان، بدن خود را مانند لاستیک به هر سمتی کش داده و دوباره به حالت اولیه خود برگردد. لوفی از قدرت، استقامت و سرعت عمل بسیار بالایی برخوردار است. آستانه تحمل درد او نیز بسیار بالا بوده و همین موضوع باعث می‌شود تا هنگام انجام مبارزات خود، تا حد زیادی طاقت بیاورد. با این که لوفی جثه ریزی دارد؛ اما شکی در آن نیست که این دزد دریایی کلاه حصیری لایق حضور در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای است.

لایت یاگامی – Light Yagami

لایت یاگامی-Light Yagami

 • نام انیمه: دفترچه مرگ – Death Note
 • سال ساخت: 2006 – 2007

شاید ضعیف‌ترین و درعین‌حال قوی ترین شخصیت انیمه ای لیست ما، لایت یاگامی باشد. لایت یاگامی یک دانش‌آموز ساده است که در دنیای خود فرورفته و خیلی عادی زندگی می‌کند. او هیچ قدرتی از خود نداشته و حتی خبری از عضلات قوی و ورزیده در این پسرک نوجوان نیست؛ اما همه چیز زمانی عوض می‌شود که لایت یاگامی یک دفترچه را به دست می‌آورد. دفترچه‌ای که مال این دنیا نیست. دفترچه‌ای که مال دنیای انسان‌ها نیست ولی روی دنیای آن‌ها تاثیر بسیاری می‌گذارد.

به‌دست‌آوردن دفترچه مرگ توسط لایت یاگامی، باعث می‌شود تا در طی یک روز، یک پسر ساده و معمولی تبدیل به یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای شود. شکست دادن لایت یاگامی حتی برای قوی‌ترین کاراکتر‌های این لیست تقریبا غیرممکن است. تصور کنید کسی یک دفترچه در دست داشته باشد که تنها با نوشتن نام شما در آن، بتواند شما را به قتل برساند. همین نیرو کافی است تا هیچ کسی جرئت نکند به لایت یاگامی نزدیک شود. در ابتدا لایت یاگامی تنها از آن دفترچه برای برقراری عدالت استفاده می‌کرد؛ اما رفته‌رفته احساس قدرت او را بی‌پروا و نترس می‌کند. دفترچه مرگ تنها دلیل حضور لایت یاگامی در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای نیست. او قدرت تفکر و قدرت یادگیری بسیار زیادی داشته و می‌تواند به‌خوبی برای حل مشکلات خود اقدام کند.

پیشنهاد مطالعه: لیست بهترین انیمه های سریالی

گوکو – Son Goku

گوکو-Son Goku

 • نام انیمه: گوی اژدها – Dragon Ball
 • سال ساخت: 1986 – در حال پخش

گوکو به‌احتمال زیاد لایق گرفتن لقب قوی ترین شخصیت انیمه ای بین قوی ترین شخصیت های انیمه ای باشد. قدرت بدنی گوکو در یک نبرد تن‌به‌تن واقعا افسانه‌ای است. حتی می‌توان به‌جرئت گفت که گوکو قدرت شکست سایتاما را نیز دارد. از زمانی که با انیمه محبوب و بسیار جذاب گوی اژدها یا دراگون بال آشنا شدیم؛ می‌دانستیم که قدرت قهرمانان این انیمه به‌قدری است که توانایی نابودکردن زمین را دارند. یکی از شخصیت‌های این انیمه که واقعا مرزهای قدرت را جابه‌جا کرده است؛ گوکو است.

علاوه بر قدرت بدنی فراطبیعی، گوکو از سرعت فراطبیعی نیز برخوردار است. کسی که با این قهرمان به مبارزه می‌پردازد باید در کنار قوی بودن، از سرعت بسیار بالایی نیز برخوردار باشد. استقامت این شخصیت قوی انیمه ای نیز بسیار بالاست. گوکو می‌تواند تا روزها بدون احساس خستگی تمرین کند. همچنین هنگام مبارزه تن‌به‌تن، هرچه قدر هم که رقیب او قوی باشد و مبارزه طول بکشد؛ گوکو می‌تواند بدون خستگی به مبارزه بپردازد. گوکو در مسائل خارج از مبارزه خیلی باهوش نیست و دانش چندانی ندارد؛ اما برای طراحی تکنیک‌های مبارزه و پیش‌بینی رقیب خود بسیار باهوش است. گوکو درهرصورت از قدرت بسیار زیادی برخوردار بوده و به همین دلیل در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای رتبه بسیار بالایی دارد.

موب – Mob

موب-Mob

 • نام انیمه: سایک 100 – Mob Psycho 100
 • سال ساخت: 2016 – در حال پخش

بیشتر شخصیت‌های انیمه‌ای لیست قوی ترین شخصیت انیمه ای از قدرت بدنی خارق‌العاده‌ای برخوردار هستند. موب یکی از شخصیت‌های قوی لیست ماست که از مرز توانایی‌های جسمی فراتر می‌رود. موب توانایی‌های بسیار زیادی مانند کنترل اجسام و حرکت آن‌ها با قدرت ذهن، پرواز کردن، جذب ماده و انرژی، انتقال انرژی و قدرت احضار را دارد. قدرت‌های موب با شدت‌گرفتن احساسات وی بالاتر رفته و بیشتر می‌شوند. وقتی احساسات موب مانند خشم، هیجان، ناراحتی و… بالا می‌گیرد؛ قدرت او به 100 رسیده و در بیشترین اوج خود قرار می‌گیرد.

قدرت کنترل اجسام یا تلکینزی موب به‌قدری زیاد است که می‌تواند ساختمان‌ها و سایر اجسام را بدون نزدیک‌شدن به آن‌ها جابه‌جا کند. او برای جذب انرژی و ماده نیز نیازی به نزدیک‌شدن به اجسام و افراد برای انجام این کار ندارد. این حقیقت که قدرت‌های موب به احساسات وی بستگی دارند؛ باعث قوی‌تر شدن او می‌شود. چرا که با بالارفتن هیجان معمولا افراد اشتباه می‌کنند؛ اما موب قوی‌تر شده و هرچه مبارزه بیشتر روی او فشار بیاورد، قدرت تخریب او نیز بیشتر می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: بهترین و محبوب ترین شخصیت های انیمه ای

آکنولوگیا – acnologia

آکنولوگیا-acnologia

 • نام انیمه: افسانه پریان – Fairy Tail
 • سال ساخت: 2006 – در حال پخش

آکنولوگیا یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه فری تیل است. او که قبلا یک انسان بود؛ با استفاده از یک جادوی تربیت اژدها تبدیل به یک اژدها شد. با این که اکثر افراد باور دارند که زرف قوی‌ترین شخصیت انیمه‌ای این سریال است؛ اما خود پادشاه زرف نیز از آکنولوگیا می‌ترسید. قدرت آکنولوگیا به حدی مرگبار بود که باعث وحشت همه شده بود. آکنولوگیا برای قدرت گرفتن نیاز به جادوی خاصی مانند آتش یا چیز دیگری ندارد. در واقع او می‌تواند از هر جادویی که به سمتش فرستاده می‌شود تغذیه کند.

بیشتر قدرت و انگیزه آکنولوگیا برای جنگ و نابودی تمام اژدهایان، از خشم و کینه او می‌آید. خانواده او به دست یک اژدهای پلید کشته شده بودند و همین موضوع باعث شد تا آکنولوگیا برای انتقام دست به کارهای وحشتناکی زده و قدرت فوق‌العاده‌ای بگیرد؛ اما او این حقیقت‌ را فراموش کرد که اژدهای خوب و بد در کنار هم وجود دارند. او بدون درنظرگرفتن خوب یا بد بودن اژدها، همه آن‌ها را می‌کشت. قطعا آکنولوگیا لایق حضور در لیست شرورترین و قوی ترین شخصیت‌ های انیمه ای است.

پیشنهاد مطالعه:  لیست بهترین انیمه های سینمایی

همه برای یکی – All For One

All For One

 • نام انیمه: مدرسه قهرمانانه من – My Hero Academia
 • سال ساخت: 2016 – تاکنون

در ابتدا با قهرمان قدرتمند انیمه مدرسه قهرمانانه من آشنا شدیم؛ اما نه‌تنها قهرمان این داستان لایق قرارگیری در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای است، بلکه شخصیت شرور این انیمه نیز آن‌قدری قدرت دارد تا در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای شرور قرار بگیرد. همه برای یکی یا شیگاراکی یک شرور بسیار قدرتمند است که یکی از دشمنان اصلی آلمایت محسوب می‌شود. قدرت بدنی او به‌قدری زیاد است که می‌تواند با دست خالی در برابر بسیاری از قهرمانان قرار بگیرد.

علاوه بر قدرت بسیار زیاد، همه برای یکی از سرعت فراطبیعی نیز برخوردار است. استقامت و پایداری او نیز بالا بوده و می‌تواند در برابر بیشتر ضربات آلمایت به‌سادگی مقاومت کند. این شرور با این که نابیناست، اما از حواس فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و می‌تواند حرکات بعدی رقیب خود را پیش‌بینی کند. از همه لحاظ می‌توان گفت که همه برای یکی، یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای شرور در لیست ماست.

مادارا اوچیها – Madara Uchiha

مادارا اوچیها-Madara Uchiha

 • نام انیمه: ناروتو – Naruto
 • سال ساخت: 2002 – تاکنون

تا این لحظه تمامی شرورهایی که بررسی کردیم همگی قدرتمند بودند؛ اما مادارا اوچیها به‌قدری قوی و تواناست که خود سازنده انیمه قادر به کشتن او نیست. شاید به نظر برسد که این میزان از قدرت غیرممکن باشد؛ اما این انیمه ثابت کرده که چنین چیزی امکان دارد. این شرور توانایی این را دارد که در برابر قوی‌ترین قهرمانان این انیمه با دست خالی بایستد. مادارا اوچیها در یک دوران پر از اندوه و تراژدی، در بین جنگ و خون به دنیا آمد و بزرگ شد. زمانی که مادارا با هاشیراما می‌جنگد از او شکست می‌خورد؛ اما موفق می‌شود که خود را به زندگی برگرداند. همین موضوع به‌تنهایی نشان‌دهنده قدرت خارق‌العاده ماداراست. به‌احتمال زیاد هیچ یکی از شرورهای انیمه‌ای قادر به شکست دادن مادارا اوچیها نخواهند بود. به همین دلیل او بی شک لایق حضور در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای شرور است.

قوی ترین شخصیت های انیمه ای که باید بشناسید

در این مقاله، به بررسی تعدادی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای پرداخته‌ایم. بسیاری از این شخصیت‌ها از قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای برخوردارند و برخی دیگر نیز دارای قدرت‌های فراطبیعی هستند.

برای مثال، در یک نبرد تن‌به‌تن، لایت احتمالاً از سایتاما شکست خواهد خورد؛ اما لایت می‌تواند با نوشتن نام سایتاما در دفترچه مرگ، او را به راحتی از بین ببرد. به‌همین‌دلیل، پیش‌بینی برنده نبرد بین این شخصیت‌های انیمه ای کار بسیار دشواری است.

در این لیست، شخصیت‌های شرور با قدرت‌های بالا و متفاوتی وجود دارند که سعی کرده‌ایم در این فهرست به آن‌ها هم اشاره کنیم. بسیاری از این شرورها ممکن است فقط در دنیای خود قدرتمند باشند و درمقابل شخصیت‌های قهرمان دیگر انیمه‌ها شکست بخورند.

به نظر شما کدام شخصیت از بین قوی ترین شخصیت های انیمه ای، بهترین است؟ اگر نبردی بین آن‌ها صورت بگیرد، چه کسی پیروز میدان خواهد بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. از این که تا پایان این مطلب همراه ما بودید سپاس‌گزاریم.

(کاربران وب‌سایت ویدو مطالب زیر را پیشنهاد می‌کنند)

‫40 دیدگاه ها

 1. ناروتو لایق رتبه 2 و سایتاما لایق رتبه 1 بود انگار هیچ انیمه ای ندیدی سریع تغییر بدید

 2. ها من حتی انیمه ای دیدم که شخصیتش میتونه گوجو لوفی المایت وبقیه رو پخ کنه ولی قویترین شخصیت بین همه انیمه ها انسان ها هستن با قدرت پاک کننده یا همون دلیت

 3. وایسا وایسا وایسا
  سونگ جین وو چرا نیست توش ؟ اون قدرتش با سایتاما که قویترین شخصیت کل انیمه ها هست برابری می‌کنه بعد تو این لیست حضور نداره ؟

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از پیشنهادت
   حتما تو آپدیت‌های بعدی این شخصیت رو اضافه می‌کنیم.

 4. ای جان قشنگ معلومه نویسنده این مطلب مادارا فن بوده وگرنه تو هر سایت دیگه ای میرفتی گوکو نفر اول بود . ای ول منم مادارا فنم ولی حقیقت تلخه

  1. داش‌ ترتیب نزده من با اینکه مادارا فنم ولی معتقدم اون نفر سوم از بهتریسناست

 5. Broly از گوکو هم قوی تره. چون تو بچگی سطح انرژیش از 8 رقم هم بالا تر رفت ولی گوگو تو بچگیش انرژیش زیر 100 بود. بعد ترکیب 2 سایان و سطح 1 خدایی فیوژن اندازه قدرت گوگو در آخرین ورژنش است ولی تو فیلمی که 2018 منتشر شد فیوژن رو تا سطح آبی پیش بردن تا بتونن برولی رو شکت بدن

 6. عزیزم من با قدرت میگم بیشتر انیمه هارو دیدم (‌حتیH 🙂) ولی به نظرت سایتاما اصلا می تونه ساتورو رو لمس کنه چه برسه که بخواد یه مشت بهش بزنه💙

  1. درسته نمیتونه لمسش کنه ولی اینقدر ضربه میزند تا بالاخره انرژی ساتورو تموم می شه بعد با یک مشت کارش تمومه روش دیگری هم هست مثلاً قویترین مشتش رو تو خود انیمه زد به ساتورو اونو بزنه از فشار هوای مشتش ساتورو له میشه یه همچین اتفاقی تو قسمت ۳ one punch man افتاد که کوه کامل از بین رفته بود

   1. بنظرم قوی ترین شخصیت های انیمه یاتو از نوراگامی و سایتاما از وان پاچ من(همون مرده تک مشتی) هستند البته این نظره منه

  2. نه که مثلاً ما ندیدیم برو از اول ببین سایتاما رو با شخصیت هایی مثل گوکو که در حد تخریب سیاره و کهکشان ها قدرت دارن مقایسه می کنن نه با کسی مثل گوجو که قدرتش در حد یه منطقه رو پوشش میده

   1. کاری به ایناش ندارما ولی داشت مانگارو کامل نخوندی نظر نده الآنم من نمیخواهم برات اسپویل کنم ولی گوجو خیلی قوی میشه

  3. حرف الکی نزن سایتامااا خداست جاش خیلی بالاتره گوجو ام همینطور بعدش هم هر انیمه ای تو سبکه خودش خاصه با بقیه ام نمیشه مقایسه کرد

 7. قهرمان برولی مانگا رو هم اضافه کنید این قهرمان از قدرت بدنی و استقامت باورنکردنی ای برخوردار است قهرمان بیروس مانگا هم اضافه کنید یک بار گوکو رو شکست داده قهرمان جیرن مانگا هم تونسته یک بار گوکو رو شکست بده قهرمان جیرن مانگا هم اضافه کنید.

  1. Broly قوی ترینه چون تویه بچگیش دادگاه های قدرتش رو نهفته کردن. اینی که الان داری میبینی در واقع یک سطح از خدایی broly هست. سطح 1 خدایی برولی از گوگو نقره‌ای قوی تره

 8. سلام لیست خیلی خوبی بود اما یک قهرمان کم داشت که جایش خالیه قهرمان بیروس هست بیروس حتی یک بار گوکو رو هم شکست داده توانایی های خیلی زیادی داره که باعث میشه به ابرقهرمانه شکست ناپذیری تبدیل بشه ممنون میشم اگه این قهرمان هم اضاف کنید.

  1. سلام خیلی ممنونم از پیشنهاد شما، حتما این مورد بررسی و در اولین فرصت به صورت آپدیت اضافه خواهد شد.

 9. نمیدونم چرا هیچ کدوم از سایت ها قدرت های واقعیه انیمه رو دربندی نمی‌کنند مثل انتی اسپیرال که نابود کردن کهکشان ها براش از نفس کشیدن آسون تره .

  1. سلام، لطفا اگر لیستی پیشنهاد دارید حتما با ما در میون بذارید و ما با کمال میل استقبال می کنیم از این موضوع

  2. مادارا هم با چشمش میتونه کائنات رو نابود کنه میتونه میتونه کل کیهان رو ببره تو دنیای خودش میتونه با تکان دادن یه دستش ۱۰۰۰۰۰۰نفر رو نابود کنه میتونه هر شی فضایی که بخواد رو بزنه به زمین میتونه بزرگترین هیولای شیطانی دنیای انیمه رو کنترل کنه

  1. سلام یاسین جان
   ما این شخصیت هایی که نام بردی را بررسی و در صورت تایید نهایی، در آپدیت های بعدی به مطلب اضافه می کنیم.

 10. مادارا رو قبول دارم که قدرتمنده ولی نه در حد نفر اول لیست
  زنو / گوکو یا حتی گوجو هم ازش قوی ترن
  اما صدرصد سایتاما از همه اینها قوی تره (اگه مانگا خونده باشی)

  1. آره مانگا خوندیم که سیاتاما با یه مشت مشتری رو نابود میکنه ولی زنو داخل انیمه دراگون بال خدای مطلقه و بعد ها رو خاک کرد و تونست تو یک ثانیه یک بعد رو نابود کنه حالا گذشته از این گوکو خیلی راحت میتونه سایتامارو شکست بده اون تونست با انرژش یک کهکشان ساخته و بعد نابودش کنه .

  2. مادارا تا به حال بیشتر یه درصد قدرتش رو استفاده نکرده با یه درصد قدرتش میتونه جهان را نابود کنه با چشمش میتونه کائنات رو ببره تو دنیای خودش میتونه با یه دستش میتونه یه تکنیک بزنه که جون حریفش رو بگیره

  3. ترتیب نیست ولی یاخه گوجو رو با مادارا مقایسه نکن مادارا یه گنجوتسو بزنه رو گوجو گوجو نصف میشه

  4. وانگ لینگ تو لیست نیست!؟
   یه بررسی بزارین واسه سه نفر یکیش میشه وانگ لینگ

   1. سلام دوست عزیز ممنون از معرفیت
    تو آپدیت‌های بعدی اضافه می‌شه حتما

 11. داداش گلم . همه برای یکی یا همون آل فوران نابینا نیست چشم جسمی نداره ولی میتونه ببینه . شاید بگی چطوری؟
  . از کوسه هایی که دزدیده میگم

  1. ال فور وان در مقابل پرایم المایت جنگید باعث شد جراحت هایی‌ برداره که با ماسک صنعتی به سختی زنده بمونه و این نابینا شدن واقعا در مقابل بقیه جراحت ها چیز بزرگی نیست و بهتر بود پرایم المایت توی لیست میذاشتن

   1. سلام حتما تو آپدیت های بعدیمون این مورد رو بررسی و اضافه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا