فیلم و سریالانیمه ها

زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر (21 مورد از جذاب ترین پسرهای انیمه ای)

عوامل زیادی افراد را به‌سوی انیمه‌ها می‌کشانند و زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر یکی از آنهاست. استایل و سبک انیمه‌ها بسیار منحصربه‌فرد است و با این وجود سبک و گرافیک هر انیمه با دیگری متفاوت است.

هر سبکی از طراحی انیمه‌ها به نوع خود زیبا هستند؛ ولی برخی از طراحی‌ها طور دیگری به دل می‌نشینند. در این مقاله سراغ خوشگل ترین شخصیت های انیمه ای پسر در سبک‌های مختلف طراحی می‌رویم.

برخی از شخصیت‌های معرفی شده، کاراکترهای اصلی انیمه هستند و برخی دیگر ممکن است زیاد معروف نباشند. زیبایی شخصیت‌های دسته دوم به‌گونه‌ای است که می‌تواند شما را سمت تماشای انیمه خود سوق دهد.

از آنجایی که بیشتر شخصیت‌های انیمه‌ای زیبا هستند، انتخاب زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر بسیار دشوار است. با ما در ادامه این مقاله از ویدو با معرفی زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر همراه باشید.

فهرست مطالب:

زورو – Roronoa Zoro زیباترین شخصیت انیمه وان پیس

زورو - Roronoa Zoro از محبوب‌ترین و زیباترین شخصیت‌های انیمه‌ای است.

نام انیمه:

One piece

تاریخ انتشار:

1997 – تاکنون

جایگاه در انیمه:

شخصیت اصلی

رورونوا زورو با بدنی عضلانی و قدرتی غیرانسانی، در میان شخصیت‌های وان پیس خودنمایی می‌کند. سبک مبارزه با سه شمشیر او که در نگاه اول ممکن است عجیب به‌نظر برسد؛ اما زمانی‌که برای شکست دشمنان به‌کار گرفته می‌شود، جذابیت خاصی پیدا می‌کند.

زورو با حرکات ماهرانه و قدرتمندانه‌اش، دشمنان را یکی پس از دیگری مغلوب می‌کند و مهارت بی‌نظیر او در شمشیرزنی، او را به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های وان پیس تبدیل کرده است.

وفاداری زورو به خدمه کلاه حصیری، او را به یکی از تحسین‌برانگیزترین شخصیت‌ها نزد طرفداران تبدیل کرده است. فارغ از دردسرهایی که لوفی به‌وجود می‌آورد، زورو همواره پشتیبان اوست. پایبندی زورو به اصول اخلاقی و عدم تزلزل در برابر آن‌ها، به‌همراه تلاش بی‌وقفه او برای محافظت از دیگران، او را به شخصیتی قابل احترام تبدیل کرده است.

باوجوداینکه زورو باهوش‌ترین عضو خدمه نیست، چهره جذاب او به سادگی بر هرگونه ویژگی منفی که ممکن است از خود نشان دهد، سایه می‌افکند.

خلاصه انیمه وان پیس

لوفی در ابتدای ماجراجویی خود برای تشکیل خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری با یک شکارچی دزد دریایی به‌نام رورونوا زورو که تبحر فوق‌العاده‌ای در شمشیرزنی دارد، روبه‌رو می‌شود. زورو پس از نجات توسط لوفی، تصمیم می‌گیرد به او در ماجراجویی‌هایش بپیوندد.

مدتی بعد، آن‌ها با نامی یک دزد و نقشه‌خوان ماهر، اوسوپ یک تک‌تیرانداز و دروغگوی قهار و سانجی یک آشپز چیره‌دست ملاقات می‌کنند. خدمه کلاه حصیری با به‌دست آوردن کشتی خود به‌نام Going Merry راهی سفری پرماجرا می‌شوند و در مسیر خود با گروه‌های دزدان دریایی دیگر روبه‌رو شده و نبردهای نفس‌گیری را تجربه می‌کنند.

لیوای آکرمن از زیباترین شخصیت های انیمه حمله به تایتان

زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر ؛ لیوای آکرمن

نام انیمه: Attack On Titan
تاریخ انتشار: 2013 تا کنون
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

لیوای آکرمن (Levi Ackerman) این پسر انیمه ای نه‌تنها یکی از جذاب‌ترین کاراکترهای انیمه بلکه از محبوب‌ترین‌هاست. او در این انیمه پسر قدکوتاهی است که با جذبه بی‌نهایت خود قلب بینندگان را تسخیر می‌کند. لیوای موهای مشکی و چشمان خاکستری دارد و همیشه چهره‌اش بدون لبخند و بسیار جدی است. همین موضوع باعث جذابیت هرچه بیشتر این کاراکتر شده است.

خلاصه انیمه حمله به تایتان

انیمه حمله به تایتان در جهانی شکل می‌گیرد که بشریت میان سه دیوار بزرگ حبس شده و خطری وحشتناک بیرون از دیوار آن را تهدید می‌کند. خارج از دیوارها تایتان‌هایی وجود دارند که درواقع غول‌هایی انسان‌نما هستند و از انسان‌ها تغذیه می‌کنند. حال چه می‌شود اگر پس از صدسال تایتانی عظیم‌الجثه پیدا شود و دیوار اولیه را نابود کند؟

شرلوک هولمز از شخصیت محبوب انیمه موریارتی وطن‌پرست

زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر ؛ شرلوک هولمز

نام انیمه: Yuukoku no Moriarty
تاریخ انتشار: 2020 تا کنون
جایگاه در انیمه: شخصیت فرعی

.کاراکتر شرلوک چه در انیمه چه در فیلم و سریال‌ها همواره نابغه‌ای کاریزماتیک بوده است. در انیمه موریارتی وطن‌پرست هم ورژن جدیدی از شرلوک را داریم که با موهای سرمه‌ای و چشمان مشکی‌اش بینندگان را عاشق خود می‌کند. علاوه بر ظاهر جذاب، شخصیت خونسرد او باعث می‌شود شرلوک تبدیل به یکی از معروف‌ترین پسر های انیمه ای شود.

خلاصه انیمه موریارتی وطن‌پرست

ویلیام جیمز موریارتی اشراف‌زاده‌ای است که به مردم عادی بابت مشکلاتشان مشاوره می‌دهد. او به همراه دو برادر ناتنی‌اش، از وضعیت فاسد انگلستان ناراضی هستند و با هدفی مشترک می‌خواهند وضعیت را درست کنند.

مانجیرو سانو زیباترین شخصیت انیمه توکیو ریونجرز

زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر ؛ مانجیرو سانو

نام انیمه: Tokyo Revengers
تاریخ انتشار: 2021 تا کنون
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

مانجیرو سانو (Manjiro Sano) که با نام مایکی هم شناخته می‌شود، لیدر و مؤسس باند توکیو مانجی است. او ابتدا شخصیتی سرخوش دارد که به چیزی اهمیت نمی‌دهد؛ اما با گذشت زمان تغییراتی در شخصیت او می‌بینیم. مایکی همچون لیوای جزو کاراکترهایی است که علاوه بر چهره، شخصیت بسیار جذابی دارد. او در ابتدا با موهای بلوند بلند دیده می‌شود؛ اما با گذر زمان با موهای کوتاه مشکی و تتویی روی شقیقه‌اش ظاهر می‌شود.

خلاصه انیمه توکیو ریونجرز

داستان انیمه توکیو ریونجرز با مرد 26 ساله‌ای به نام تاکمیچی هاناگاکی شروع می‌شود که زندگی جذابی ندارد. او که مرگ دوست‌دخترش هیناتا تاچیبانا را می‌بیند، با خود عهد می‌بندد که او را نجات دهد و آینده‌ای بسازد که در آن هیناتا زنده است. از همین رو تاکمیچی درگیر سفر در زمان می‌شود.

یاتو زیباترین شخصیت انیمه نوراگامی

زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر ؛ یاتو

نام انیمه: Noragami
تاریخ انتشار: 2014 تا 2015
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

یاتو (Yato) یا یابوکو (Yaboku) که با نام خدای ولگرد هم شناخته می‌شود، دارای یکی از خاص‌ترین چهره‌ها میان کاراکترهای انیمه‌ای است. این پسر انیمه ای شخصیت بامزه‌ای دارد و تشنه توجه است. یاتو حاضر است هر کاری بکند تا کمی موردتوجه قرار گیرد. حال موردی که او را تبدیل به یکی از زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر می‌کند، چشمان خاص و آبی‌رنگ اوست.

خلاصه انیمه نوراگامی

یاتو خدایی است که آرزو دارد مردم به پرستش او بپردازند. او روزی در حال رد شدن از خیابان است که دختری دبیرستانی جلوی تصادفش با اتوبوس را می‌گیرد. یاتو از آن لحظه با دختری که او را نجات داده همراه می‌شود تا احترامی برای خود کسب کند.

ایچیگو کوروساکی از انیمه بلیچ

زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر ؛ ایچیگو کوروساکی

نام انیمه: Bleach
تاریخ انتشار: 2004 تا 2012
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

ایچیگو کوروساکی ابتدا پسری معمولی است که نهایتاً به یک شینیگامی قدرتمند تبدیل می‌شود. توانایی شمشیربازی او باعث شده تا به یکی از قوی‌ترین کاراکترهای انیمه ای تبدیل شود. این پسر انیمه ای جذاب ظاهر منحصربه‌فردی دارد و موهای نارنجی‌اش به خاص بودن او افزوده‌اند. اندام ورزشکاری او همچنین یکی از دلایلی است که به‌عنوان محبوب ترین شخصیت های انیمه ای پسر شناخته می‌شود.

خلاصه انیمه بلیچ

انیمه بلیچ حول محور پسری به نام ایچیگو کوروساکی می‌چرخد. او که به دنبال تقدیر پدر و مادرش می‌تواند ارواح را ببیند، با جذب قدرت روکیا کوچیکی تبدیل به یک شینیگامی می‌شود.

هاول جنکینز پندراگون از انیمه قلعه متحرک هاول

Howl Jenkins Pendragon

نام انیمه: Howl’s Moving Castle
تاریخ انتشار: 2004
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

حتی اگر از دوستداران انیمه هم نباشید، به‌احتمال زیاد با کارهای هایائو میازاکی و استودیو جیبلی مواجه شده‌اید. قلعه متحرک هاول یکی از بهترین آثار این کارگردان و استودیو است که خیلی از افراد به‌واسطه چهره جذاب هاول جذب این فیلم سینمایی شده‌اند. علاوه بر هاول شخصیت جذاب دیگری با نقش بسیار کوتاه به نام پرنس جاستین، در این انیمه دیده می‌شود. البته باید ذکر کرد که این انیمه از ارزش تماشای بالایی از جوانب مختلف برخوردار است.

هاول جنکینز پندراگون یا «Howl Jenkins Pendragon»، شخصیت اصلی این انیمه و جادوگری قدرتمند است. این شخصیت چهره بسیار زیبا با چشمانی گیرا دارد و از بهترین شخصیت های انیمه ای به شمار می‌رود. در طول فیلم با دو چهره متفاوت از این شخصیت روبه‌رو خواهیم شد که هر دو تصویری زیبا از او به‌جای می‌گذارند. این شخصیت واقف به ظاهر جذاب خود است و تلاش زیادی برای نگه داشتن این ظاهر می‌کند.

علاوه بر ویژگی‌های ظاهری، اخلاق هاول به کاریزمای او میفزاید. اگر از لیست بهترین انیمه های سینمایی قلعه متحرک هاول را تماشا کرده باشید، به‌احتمال زیاد موافق حضور این شخصیت در صدر لیست زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر خواهید بود.

خلاصه انیمه قلعه متحرک هاول

سوفی دختر بی‌حاشیه‌ای است که در کلاه‌فروشی کار می‌کند. روزی او درگیر دنیای جادوگرها و شخصی به نام هاول می‌شود و پس از آن زندگی‌اش به‌کلی تغییر می‌کند. طلسمی توسط جادوگری روی سوفی اجرا می‌شود که او را تبدیل به پیرزنی 90ساله می‌کند.

سشومارو از انیمه اینویاشا

سشومارو از انیمه اینویاشا-Sesshōmaru Inuyasha

نام انیمه: Inuyasha
تاریخ انتشار:  2000 تا 2004
جایگاه در انیمه: شخصیت منفی

سشومارو یا «Sesshōmar» می‌تواند یکی از زیباترین ویلن های انیمه ای باشد. این شخصیت با پوست شیری رنگ، چشمانی عسلی و موهای سفید بدون شک دل‌های زیادی را می‌رباید. سشومارو شیطانی بی حس و سرد است که هیچ ترسی از کسی ندارد. شاید این صفت اخلاقی او، دلیلی باشد که جذابیتش بیشتر به چشم میاید.

باید خاطرنشان کرد این شخصیت یکی از منفی ترین شخصیت های انیمه است که در ادامه تغییر رویه داده و تبدیل به شخصیت خوبی می‌شود که ارزش زندگی دیگران را هم می‌داند. پیش از این جریان، سشومارو تنها شیطانی است که به هیچ‌کس اهمیت نمی‌دهد. چه ویلن، چه قهرمان، او در بین زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر قرار دارد.

خلاصه انیمه اینویاشا

داستان انیمه اینویاشا راجع به نیمه شیطانی است که به دنبال جواهری می‌گردد. جواهر شیکون دارای قدرت فوق‌العاده‌ای است و توسط کشیشی به نام کیکیو محافظت می‌شود.

رن جینگوجی از انیمه شاهزادگان موسیقی

رن جینگوجی از انیمه شاهزادگان موسیقی-Ren Jinguji

نام انیمه: Uta no Prince-sama
تاریخ انتشار:  2011 تا 2022
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

می‌توان گفت تک‌تک شخصیت‌های این انیمه جزو زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر هستند؛ اما شخصیت اصلی آن، رن جینگوجی «Ren Jinguji» جذاب‌ترین آنهاست. رن مردی بازیگوش و اجتماعی است که گاهی هم می‌توان او را مغرور خطاب کرد. این صفت دور از ذهن نیست؛ چرا که خود رن می‌داند تا چه حد جذابیت دارد. او با موهایی نسبتا بلند و چشمانی آبی می‌تواند به‌راحتی در بین خوشگل ترین شخصیت های انیمه ای پسر جای باز کند.

انیمه شاهزادگان موسیقی شاید همه‌پسند نباشد؛ چون داستان چندان قوی ندارد و موضوع آن نسبتا کلیشه‌ای است. با این وجود شخصیت‌های این انیمه از جمله رن جینگوجی به‌قدری خوب طراحی شده‌اند و زیبا هستند که می‌توان از تماشای آن لذت برد.

خلاصه انیمه شاهزادگان موسیقی

هاروکا نانامی با رویای آهنگ‌ساز شدن به آکادمی سائوتومه وارد می‌شود. آکادمی سائوتومه مخصوص کسانی است که می‌خواهند تبدیل به آیدول یا آهنگ‌ساز شوند. هاروکا در این آکادمی با افراد زیادی ملاقات می‌کند و ماجرای انیمه شاهزادگان موسیقی حول محور ارتباط آنها می‌چرخد.

دایسوکه کامبهDaisuke Kambe.

نام انیمه: The Millionaire Detective: Balance – Unlimited
تاریخ انتشار: 2020
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

دایسوکه کامبه یا «Daisuke Kambe» همان‌طور که از اسم این انیمه برمیاید، کارآگاهی فوق‌العاده پول‌دار و البته جذاب است. این کاراکتر به‌قدری ثروتمند است که او را در جمع پول‌دارترین شخصیت های انیمه ای میاورند. جدا از ثروت دایسوکه، این شخصیت جذابیت و کاریزمای فوق‌العاده بالایی دارد.

چهره مردانه و ظاهر شیک و آراسته دایسوکه، می‌تواند هرکسی را قانع کند که این شخصیت لیاقت بودن در بین زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر را دارد. این شخصیت هم از جذابیت ظاهری خود باخبر است و این موضوع را می‌توان از رفتار او متوجه شد.

خلاصه انیمه کارآگاه میلیونر: مانده‌حساب نامحدود

دایسوکه کامبه کارآگاهی با ثروت شخصی فوق‌العاده زیاد است که به ریاست سازمان جرایم مدرن منسوب می‌شود. این سازمان برای افسرانی که برای دپارتمان پلیس متروپل مشکل‌ساز شده‌اند، شکل گرفته است. داستان در رابطه با دایسوکه و همکار او، هارو کاتو است که لحظات خنده‌دار و خوبی را برای شما رقم می‌زند.

ارن یگر از انیمه حمله به تایتان

Eren Jaeger

نام انیمه: Attack On Titan
تاریخ انتشار: 2013 تا کنون
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

در صورتی که فقط سه فصل اول این انیمه را تماشا کرده باشید، ممکن است از حضور ارن یگر یا «Eren Jaeger» بین زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر تعجب کنید؛ اما فصل چهارم و نهایی این انیمه، نظر شما را تغییر می‌دهد. انیمه حمله به تایتان تغییرات زیادی از جوانب مختلف در فصل 4 داشت که بلوغ شخصیت‌ها از جمله تغییرات آن بود. جذابیت ارن در فصل 4 به حدی رسید که بسیاری از طرف‌داران، لیوای محبوب را کنار گذاشته و سراغ او رفتند.

او از پسرکی احساساتی و دنبال انتقام تبدیل به مردی مصمم با ظاهری فریبنده شد. اگر تا فصل 4 کسی نمی‌توانست ارن را جدی بگیرد، زین پس می‌تواند. این شخصیت با چشمان نافذ سبزرنگ خود می‌تواند تا روح شما رسوخ کند. قابل‌ذکر است که ارن علاوه بر جذابیت ظاهری، جزو محبوب‌ ترین شخصیت های انیمه ای پسر هم هست.

خلاصه انیمه حمله به تایتان

داستان حول محور ارن یگر و دوستانش میکاسا و آرمین می‌چرخد. در این انیمه تنها انسان‌هایی که روی زمین باقی‌مانده‌اند، بین دیوارهایی زندگی می‌کنند که از آنها در برابر موجوداتی به نام تایتان محافظت می‌کند. روزی این سد حفاظتی آنها در برابر تایتان‌ها شکسته می‌شود و ماجرای اصلی از اینجا شروع می‌شود.

یان از انیمه هفت گناه کبیره

Ban

نام انیمه: Seven Deadly Sins
تاریخ انتشار: 2014 تا 2021
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

بان یا «Ban» اسم این شخصیت های انیمه ای پسر رد هفت گناه کبیره است که وظایف زیادی در این مجموعه برعهده دارد. او همسر الاین، پدر لنکلات و پادشاه بنویک است. تضاد موهای آبی با چشمان قرمزرنگ او جذابیتی فوق‌العاده برایش به ارمغان آورده است. این شخصیت با رفتار خاصش شناخته می‌شود؛ به این صورت که تنها در حالتی دست به کاری می‌زند که توجه او را جلب کرده باشد.

جالب است بدانید بان به‌قدری به خانواده خود پایبند است که قدرت خود یعنی جاودانگی را برای نجات الاین فدا کرد. انیمه هفت گناه کبیره به‌خودی‌خود ارزش تماشای بالایی دارد و حضور بان در آن ارزش آن را بالاتر می‌برد.

خلاصه انیمه هفت گناه کبیره

داستان انیمه هفت گناه کبیره، در مورد گروهی از جنگجویان است که متهم به جنایاتی شده‌اند که هرگز انجام نداده‌اند. این گروه تلاش دارند تا با انجام کارهایی بی‌گناهی خود را اثبات کنند. این گروه زمانی شوالیه‌هایی از بریتانیا (Britannia) بوده‌اند که پس از ماجرایی از هم جدا شدند.

سباستین مایکلیس از انیمه خادم سیاه

Sebastian Michaelis

نام انیمه: Black Butler
تاریخ انتشار: 2008 تا 2011
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

خصوصیات ظاهری سباستین یا «Sebastian Michaelis» از جمله قد بلند، موهای مشکی، چشمان قرمز و ناخن‌های سیاه از او فردی بی‌نهایت جذاب می‌سازد. این شخصیت یکی دیگر از شیاطین لیست زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر است که ظاهر زیبایش به ماهیت او نمی‌خورد. نام انیمه از این شخصیت گرفته شده است؛ چرا که همواره او را با کت‌وشلوار مشکی‌رنگ و موهای مشکی می‌بینیم.

لازم به ذکر است که ظاهری که از سباستین در انیمه خادم سیاه می‌بینیم، ظاهر اصلی او نیست و ظاهر واقعی و شیطانی او تنها در مانگا به تصویر کشیده می‌شود. با این وجود ما سباستین را با همین ظاهر جذاب می‌شناسیم و او را در زمره خوشگل ترین شخصیت های انیمه ای پسر قرار می‌دهیم.

خلاصه انیمه خادم سیاه

داستان خادم سیاه یکی از بهترین انیمه های سریالی، درباره پسری است که روح خود را به شیطان می‌فروشد تا بتواند انتقام مرگ خانواده خود را بگیرد. شیطان مذکور نامش سباستین مایکلیس است که خود را به شکل خدمتکاری درآورده و دستورات پسرک را انجام می‌دهد.

ویکتور نیکیفوروو از انیمه یوری روی یخ

ویکتور نیکیفوروو از انیمه یوری روی یخ-Victor Nikiforov

نام انیمه: Yuri!!! On Ice
تاریخ انتشار: 2016
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

ویکتور نیکیفوروو یا « Victor Nikiforov» هرآنچه را که از یک شخصیت جذاب انتظار دارید، در خود خلاصه کرده است. این شخصیت اسکیت‌باز نمایشی، مربی و طراح رقص است و مجموع اینها به جذابیت این فرد می‌افزاید. باید بیان کنیم ویکتور تنها شخصیت زیبای انیمه یوری روی یخ نیست؛ بلکه دیگر شخصیت‌های اصلی که هر دو نامشان یوری است، لایق حضور در لیست زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر هستند.

این شخصیت در انیمه اسطوره اسکیت روی یخ است؛ بنابراین بدیهی است از فیزیک بدنی عالی برخوردار باشد. انعطاف و اندام ورزشی او از دیگر دلایل محبوبیت و زیبایی ویکتور می‌تواند باشد.

خلاصه انیمه یوری روی یخ

داستان انیمه یوری روی یخ راجع به رابطه اسکیت‌بازی ژاپنی به نام یوری کاتسوکی و قهرمان روسی زندگی او، ویکتور نیکیفوروو است. ویکتور بعدا در این انیمه تبدیل به مربی یوری می‌شود.

گورن ایچینوسه از زیباترین شخصیت های انیمه اسرافیل پایانی

Guren Ichinose

نام انیمه: Seraph Of The End
تاریخ انتشار: 2015
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

یکی دیگر از افراد قدبلند در لیست زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر، گورن ایچینوسه یا «Guren Ichinose» است. ظاهر پرنسس‌گونه این شخصیت می‌تواند نظر خیلی‌ها را جلب کند. گورن با موهای مشکی به‌هم‌ریخته و چشمانی به رنگ بنفش، قطع به‌یقین ظاهر بسیار زیبایی به نمایش می‌گذارد. این شخصیت هم جزو کسانی است که از محبوبیت خود به‌خصوص بین دختران باخبر هستند.

خلاصه انیمه اسرافیل پایانی

مردی جوان به نام یوییچیرو هیاکویا به گروه شکارچی‌های خون‌آشام می‌پیوندد. قصد یوییچیرو از عضویت در این گروه، گرفتن انتقام خانواده‌اش است و همچنین قصد دارد دوست صمیمی دوران کودکی خود، میکائلا را از چنگ خون‌آشام‌ها نجات دهد.

لوید فورجر از شخصیت های زیبای انیمه جاسوس×خانواده

Loid Forge

نام انیمه: Spy × Family
تاریخ انتشار: 2022
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

با فراگیر شدن این انیمه در سال 2022، لوید فورجر یا «Loid Forger» هم تبدیل به یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه ای پسر شد. این شخصیت، جاسوسی بالقوه با قدرت و سرعت بسیار زیاد است و به‌راحتی می‌تواند تغییر قیافه دهد. لوید علاوه بر کاریزمایی که در طول انیمه از خود نشان می‌دهد، ظاهری فوق‌العاده جذاب دارد.

مردی با موهای کوتاه بلوند، چشمانی آبی و پوست روشن که باید تمام تلاش خود را بکند تا شخصیت اصلی او فاش نشود. می‌توان از او به‌عنوان مردی هزار چهره نام برد. تماشای انیمه جاسوس × خانواده نه‌تنها به‌خاطر لوید، بلکه به‌خاطر داستان خوب و اوقات ملال‌آوری که پدید میاورد، به شما پیشنهاد می‌شود.

خلاصه انیمه جاسوس × خانواده

جاسوسی به‌قصد انجام ماموریتش با فردی ازدواج می‌کند و کودکی را به سرپرستی می‌گیرد؛ اما نمی‌داد همسر و دختر او هم رازهای خودشان را دارند. داستان انیمه جاسوس × خانواده، حول محور ماجراهای این سه نفر با هم می‌چرخد.


پیشنهاد مطالعه: باهوش ترین شخصیت های انیمه ای


هاتسوهارو سوما از انیمه سبد میوه

Hatsuharu Sohma

نام انیمه: Fruits Basket
تاریخ انتشار: 2022
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

هاتسوهارو یا «Hatsuharu Sohma» یکی دیگر از شخصیت‌های مو نقره‌ای لیست خوشگل ترین شخصیت های انیمه ای پسر است. این شخصیت با لقب خود یعنی هارو شناخته می‌شود. انیمه سبد میوه توانست در زمان خود محبوبیت خوبی را کسب کند.

هارو به‌خاطر چهره و استایل جالب خود هم بین دختران و هم بین پسران محبوبیت زیادی دارد. علاوه بر چهره زیبا، شخصیت آرام او جذابیت هارو را چندبرابر کرده است. هارو با سه پیرسینگ در یک گوش و سبک لباس‌هایی که می‌پوشد، می‌تواند نمادی از جوانان امروزی باشد.

خلاصه انیمه سبد میوه

داستان انیمه سبد میوه راجع به دختری به نام تورو هونداست که پس از ملاقات یوکی، کیو و شیگوره سوما متوجه می‌شود 13 نفر از خانواده سوما درگیر طلسمی هستند. طلسم به این صورت است که هرگاه این افراد ضعیف شوند، تبدیل به حیوانات می‌شوند.

هاک از انیمه یونا دختری از سپیده دم

هاک از انیمه یونا دختری از سپیده دم-hak

نام انیمه: Akatsuki no Yona
تاریخ انتشار: 2014 تا 2015
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

هاک یا «Hak» شخصیتی شر دارد که بعضی وقت‌ها سربه‌سر شاهزاده می‌گذارد. او به‌خاطر مهارت‌های رزمی خود به شهرت بالایی در انیمه دست یافته است. آوازه مهارت هاک تا حدی می‌رسد که امپراتور او را دعوت می‌کند تا بادیگارد دخترش، یونا شود.

این شخصیت جذابیت ظاهری منحصربه‌فرد خود را دارد که ترکیب آن با شخصیت پرشور او، هاک را محبوب دل‌ها می‌کند.

خلاصه انیمه یونا دختری از سپیده‌دم

همان‌طور که از اسم انیمه برمیاید داستان راجع به دختری به نام یونا، پرنسس امپراتوری کوکاست. سون هاک، بادیگارد اوست که پس از کشته شدن پدر یونا همواره با او بوده است. این دو نفر با هم ماجراجویی حول محور پیدا کردن چهار اژدهای افسانه‌ای شروع می‌کنند تا بتوانند امپراتوری را به کمک آنها نجات دهند.

ساتورو گوجو زیباترین شخصیت انیمه جوجوتسو کایسن

Satoru Gojo

نام انیمه: Jujutsu Kaisen
تاریخ انتشار: 2020 تابه‌حال
جایگاه در انیمه: شخصیت فرعی

یکی دیگر از انیمه‌هایی که بیشتر کاراکترهای آن لایق حضور در بین زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر هستند، انیمه جوجوتسو کایسن است. انتخاب زیباترین شخصیت این انیمه می‌تواند اندکی دشوار باشد. با این وجود انتخاب ما ساتورو گوجو یا «Satoru Gojo» است چرا که نسبت به بقیه چهره متفاوت‌تری دارد. بیشتر شخصیت‌های مو سفید یا مو نقره‌ای انیمه‌ها جزو خوشگل ترین شخصیت های انیمه ای پسر هستند و ساتورو از این قاعده مستثنی نیست.

مورد دیگری که چهره ساتورو جلب‌توجه می‌کند، چشمان نافذ و آبی‌رنگ اوست. لازم است اشاره کنیم که ساتورو نقش معلمی در انیمه را دارد و همچنین جادوگری فوق‌العاده قدرتمند است. او رفتار خوب و دوست‌داشتنی با اطرافیان خود دارد اما روی ترسناک ساتورو را زمانی مشاهده می‌کنیم که با رقیبان خود روبه‌رو شود. با این وجود نمی‌توان او را در زمره نقش‌های ظالم و منفی قرار داد؛ در عوض می‌توانیم به او لقب زیباترین معلم انیمه ای را بدهیم.

خلاصه انیمه جوجوتسو کایسن

یوجی ایتادوری دانش‌آموزی دبیرستانی است که به سازمان مخفی جادوگران جوجوتسو می‌پیوندد. این سازمان تلاش دارد طلسم بزرگی به نام ریومن سوکونا را از بین ببرد و دست بر قضا، یوجی میزبان این طلسم می‌شود.


پیشنهاد مطالعه: لیست بهترین انیمه های ترسناک جهان


ریتسوکا اونویاما از انیمه گیون

Ritsuka Uenoyama

نام انیمه: Given
تاریخ انتشار: 2019
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

انیمه های بی ال معمولا شخصیت‌های فوق‌العاده زیبایی دارند و گیون هم از همین دسته انیمه‌هاست. با وجود اینکه انیمه گیون در ژانر بی ال است، دختران زیادی در آن در دام عشق ریتسوکا اونویاما یا «Ritsuka Uenoyama» میفتند. ریتسوکا پسری دبیرستانی بانمکی است که به‌طور حرفه‌ای گیتار می‌زند. این گیتاریست در عین حال هم بسیار جذاب است و هم بااستعداد. مهارت و اعتمادبه‌نفس او در گیتار زدن، جذابیت ریتسوکا را چندبرابر می‌کنند.

از دیگر کاراکترهای زیبای این انیمه می‌توان به مافویو ساتو (Mafuyu Sato) که شخصیت مقابل ریتسوکاست و موراتا اوگتسو (Murata Ugetsu) اشاره کرد. هر دو کاراکتر نامبرده لایق حضور در لیست زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر را دارند.

خلاصه انیمه گیون

داستان انیمه گیون راجع به چهار دانش‌آموز دبیرستانی است که گروه موسیقی راک تشکیل داده‌اند. در ادامه شاهد ماجراهای عاشقانه بین اعضای این گروه هستیم. زوج‌های این گروه شامل خواننده گروه و گیتاریست و همچنین بین نوازنده باس و درامر گروه هستند.


پیشنهاد مطالعه: لیست بهترین انیمه های عاشقانه


کوشی سوگاوارا از انیمه آبشار سرنوشت

Koshi Sugawara.

نام انیمه: Haikyuu!
تاریخ انتشار: 2014 تا 2020
جایگاه در انیمه: شخصیت فرعی

انیمه هایکیو یا آبشار سرنوشت از انیمه‌هایی است که در صداوسیمای ایران پخش شد و طرف‌داران زیادی پیدا کرد. گرافیک انیمه آبشار سرنوشت بسیار زیباست و طراحی شخصیت‌ها نیز به نحو احسنت انجام شده است. یکی از خوشگل ترین شخصیت های انیمه ای پسر هم در این انیمه قرار دارد. نام او کوشی سوگاوارا یا «Koshi Sugawara» است.

در رابطه با این شخصیت هم شاهد موهای نقره‌ای هستیم. کوشی دانش‌آموز سال سوم دبیرستانی است که والیبال یکی از مهم‌ترین اولویت‌های زندگی اوست.

خلاصه انیمه آبشار سرنوشت

گروهی از دانش‌آموزان تیم والیبالی تشکیل می‌دهند. برخلاف انتظارشان این تیم بسیار قوی عمل می‌کند؛ ازاین‌رو تصمیم می‌گیرند برای تیم ملی تلاش کنند. داستان انیمه آبشار سرنوشت حول محور ماجراهای این تیم برای رسیدن به تیم ملی می‌چرخد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه ای پسر

چه طرف‌دار انیمه‌ها باشید و چه با این دنیای گسترده آشنایی نداشته باشید، نمی‌توانید منکر زیبایی شخصیت‌های معرفی شده در این مطلب بشوید. بیشتر شخصیت های معرفی شده جزو محبوب ترین شخصیت های انیمه ای پسر هم هستند. آیا زیباترین شخصیت انیمه ای پسر از نظر شما در لیست ما قرار داشت؟ در غیر این صورت خوشحال می‌شویم او را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید. ویدو از شما به‌خاطر همراهی‌تان تا انتهای مطلب تشکر می‌کند.

سوالات متداول:

1) جذاب ترین شخصیت مرد انیمه‌ها کیست؟

افراد زیادی از جمله ارن یگر، هاول و دایسوکه کامبه می‌توانند به‌عنوان جذاب ترین شخصیت مرد انیمه‌ها شناخته شوند.

2) بهترین شخصیت پسر انیمه ای کیست؟

لیوای آکرمن از انیمه حمله به تایتان از محبوب ترین شخصیت های انیمه ای پسر است.

3) بامزه ترین شخصیت انیمه ای پسر کیست؟

یکی از بامزه ترین شخصیت های انیمه ای پسر، یاتو از انیمه نوراگامی است.

(کاربران وب سایت ویدو مطالب زیر را به شما پیشنهاد می‌کنند)

‫26 دیدگاه ها

 1. لیوای بود ک:|
  لیوای آکرمن نبود الا کل اوتاکو ها اینجا جنگ جهانی را انداخته بودن xD

  1. سلام دوست عزیز ممنون از پیشنهادت
   تو آپدیت‌های بعدی حتما اضافه می‌شه.

 2. داداش دستت درد نکنه ولی باید لولوش لمپروژ از کد گیاس رو هم میگذاشتی

  1. سلام دوست عزیز ممنون از پیشنهادت
   تو آپدیت‌های بعدی حتما اضافه می‌کنیم.

 3. داش پس چویا و دازای و سوکونا و ویلیام جیمز موریارتی و تنگن اوزویی و موزان کجاااان
  گوجو الان باید رتبه اول میبود😐

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از به اشتراک گذاشتن نظرت
   تو آپدیت‌های بعدی حتما اضافه می‌کنیم.

  2. راس میگی داداش تازه لولوش و کانکی رو هم نذاشتن

  3. گوجو ک بود ولی واقعا موزان و اوزویی هم باید باشن /=

  1. علاوه بر تنگن تانجیرو و تومیاکو گیو رو هم باید میذاشتن

  1. حتما بررسی و در صورت تایید اضافه خواهند شد.

  1. هیچ زیبایی من داخل اینا ندیدم این همه انیمه تو دنیا این کین یا خدا🥱😂

 4. درصدر همشون وحتی جذاب تر ازشخصیت های واقعی فقط (کاکرو یوگا) در فوتبالیست ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا