فیلم و سریالانیمه ها

محبوب ترین شخصیت های انیمه (معرفی 35 شخصیت برتر)

با هر انیمه جدیدی که منتشر می‌شود بحث بر سر اینکه کدام کارکتر در لیست محبوب ترین شخصیت های انیمه ای قرار می‌گیرد بین انیمه‌دوستان به‌وجود می‌آید. به‌همین‌دلیل یک فهرست کامل از برترین کارکترهای انیمه که در نظرسنجی‌ها بیشترین رتبه را کسب کرده‌اند برای شما تهیه کرده‌ایم. البته اگر تازه وارد این دنیای پر‌هیجان شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا مقاله انیمه چیست را مطالعه کنید.

سوباسا اوزارا – Tsubasa Ozora

محبوب ترین شخصیت های انیمه ؛ سوباسا اوزارا -  Tsubasa Ozora

سن: از خردسالی تا بزرگسالی
نام ژاپنی: 大空 翼
تاریخ تولد: ۲۸ جولای
نوع خون: A
وزن: ۶۴ کیلوگرم
نام انیمه: Footballers
محبوبیت: 30.498 رای یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای Footballers

یکی دیگر از محبوب ترین شخصیت‌های انیمه ای سوباسا اوزاراست. شخصیت انیمه فوتبالیست‌ها، سوباسا نخبه‌ای که بعد از کشف‌شدن تبدیل به برترین فوتبالیست تاریخ ژاپن شد. شخصیتی محبوب و دلچسب که پس از گذراندن دوران کودکی خود در مدرسه ابتدایی فوتبال، تبدیل به فردی با قابلیت بالا و مستعد می‌شود که لایق دریافت شماره ۱۰ تیم ملی ژاپن است.

او نه‌تنها مظهر محبوبیت و افتخار است؛ بلکه مبدل به نماد ملی فوتبال ژاپن هم می‌شود. کاپیتان سوباسا اوزارا، در نهایت فراتر از ژاپن، تقریبا در تمام کشورهای جهان شناخته شده و یک اثر شگفت‌انگیز برای تقویت روحیه فردی است.

گوجو ساتورو – Gojo Satoru

محبوب ترین شخصیت های انیمه ؛ گوجو ساتورو - Gojo Satoru

سن: ۲۸ساله
نام ژاپنی: 五条 悟
تاریخ تولد: ۷ دسامبر
نوع خون: نامشخص
وزن: نامشخص
نام انیمه: Jujutsu Kaisen
محبوبیت: نامشخص

شخصیت‌های این انیمه هم بسیار موردتوجه مخاطبان  قرار گرفتند؛ ولی کاراکتری که شخصیت موردتوجه اکثر بینندگان قرار گرفت  و محبوبیت  بیشتری کسب کرد، گوجو ساتورو بود. او برخلاف ظاهر اغلب سرد و بی‌روحش، شخصیتی بامزه دارد. او که استادی بی‌خیال و راحت به نظر می‌رسد در درون خود قدرتی بی‌نظیر دارد که شما را به هیجان وامی‌دارد.

ارن یگر – Eren Yeager

محبوب ترین شخصیت های انیمه ؛ ارن یگر - Eren Yeager

سن: ۱۹ساله
نام ژاپنی: エレン・イェーガー
تاریخ تولد: ۳۰ مارس
نوع خون: نامشخص
وزن: ۶۳ کیلوگرم
نام انیمه: Attack On Titan
محبوبیت: 61.353  رای یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای Attack On Titan

یکی دیگر از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای که به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان آن را نادیده گرفت، ارن یگر است. قوی‌ترین و اصلی‌ترین کاراکتر حمله به تایتان، ارن است و او با اختلاف در نزد مردم محبوبیت بی‌نظیری کسب کرده است.

یگر، با چشمانی درخشان، صورتی زیبا و تلاش و کوششی که دارد، ویژگی‌های دلخواه برای محبوب‌شدن را داراست, به همین علت اگر بگوییم او در بین انیمه‌های این دهه محبوب‌ترین است، بیراه نگفته‌ایم.

تانجیرو – Tanjiro

Tanjiro

سن: در فصل یک 13 | در فصل دو 15
نام ژاپنی: 竈門 炭治郎
تاریخ تولد: جولای 14
نوع خون: A
وزن: 60.7 کیلوگرم
نام انیمه: Demon Slayer
محبوبیت: با 6.742 رای محبوب ترین کاراکتر Demon Slayer

درست مانند بسیاری از قهرمانان داستان‌های انیمه ای، داستان تانجیرو هم با یک تراژدی غم‌انگیز شروع می‌شود. پادشاه شیاطین تقریبا تمام خانواده تانجیرو را کشته و تنها خواهر او را زنده می‌گذارد؛ اما این به معنی نجات‌پیداکردن خواهر تانجیرو نیست چرا که پادشاه شیاطین او را هم به یک شیطان تبدیل می‌کند.

تانجیرو زمانی که با این درد بزرگ در زندگی خود مواجه می‌شود؛ تصمیم می‌گیرد تا به یک شکارچی شیطان تبدیل شده و انتقام خانواده خود را بگیرد؛ البته تنها هدف او گرفتن انتقام نیست. تانجیرو سعی دارد تا در این راه، راه حلی برای نجات خواهر خود هم پیدا کند.

تانجیرو یک پسر خوب و دوست‌داشتنی است. او پرنشاط بوده و حتی نقشه انتقام او هم از عشق و علاقه‌ای است که به خانواده خود داشته است. این واقعیت که تانجیرو برای نجات خواهر خود قدم در این راه گذاشته و زندگی خود را به خطر می‌اندازد؛ یک دلیل بسیار خوب برای افزایش محبوبیت این کاراکتر انیمه شیطان‌کش است.

با وجود این که انیمه شیطان‌کش انیمه نسبتا جدید محسوب می‌شود؛ اما به‌سرعت محبوبیت زیادی به دست آورده و معروف شده‌است. یکی از علت‌های محبوبیت این انیمه، وجود یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای یعنی تانجیرو در آن است.

سیلور مون – Sailor Moon

Sailor Moon

سن: در شروع انیمه 14سال | در فصل آخر 16
نام ژاپنی: 美少女戦士セーラームーン
تاریخ تولد: ژوئن 30
نوع خون: O
وزن: 20 کیلوگرم
نام انیمه: Usagi
محبوبیت: 82,706 

بسیاری از بچه‌ها در سراسر جهان، برای اولین‌بار با سیلور مون با انیمه آشنا شدند. تاثیری که این دختر کوچولوی دوست‌داشتنی روی افزایش محبوبیت انیمه‌ها در کشورهای دیگر داشت، غیرقابل‌انکار است.

 علت محبوبیت این پرنسس سلطنت ماه، خیلی چیزها می‌تواند باشد. از لباس‌های به‌یادماندنی او گرفته تا مدل موهای زیبا و گربه دوست‌داشتنی که همیشه همراه او بود؛ باعث می‌شود تا این دختر کوچولو در ذهن تمامی تماشاچیان نقش ببند. او پرشورونشاط، بانمک و مهربان است. بیشتر حرف‌هایی که به زبان می‌آورد دلنشین بوده و در کل فضای انیمه را بسیار زیبا و دوست‌داشتنی می‌کند.

کل پیام این انیمه درباره اعتمادبه‌نفس، دوستی و محبت به بقیه بود. این انیمه با به‌کاربردن کاراکترهای دختری مانند سیلور مون، قصد داشت تا به‌تمامی دختربچه‌ها بگوید که می‌توانند قوی باشند. بسیاری از دختران به این دلیل مجذوب این انیمه می‌شوند که به آن‌ها نشان می‌دهد برای قوی بودن نیازی نیست پسر باشند.

 این انیمه یکی از بانمک‌ترین و دخترانه‌ترین شخصیت‌های ممکن را نشان می‌دهد که درست مانند هر قهرمان مرد دیگری قوی و بااراده است. در همین راستا، تاثیری که سیلور مون روی دختران جوان می‌گذارد بسیار زیاد بوده و باعث شده تا او یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه ای باشد.

لولوش لامپروژ – Lelouch Lamperouge

سن: 17 سال
نام ژاپنی: ルルーシュ・ランペルージ
تاریخ تولد و ملیت: 5 دسامبر 2000-بریتانیایی
نوع خون: A
وزن و قد: 56 کیلوگرم-178 سانتیمتر
نام انیمه: Code Geass
محبوبیت: 96,697

در دهم آگوست سال 2010 کشور ژاپن به دستور امپراتور بریتانیا مورد حمله نظامی قرار می‌گیرد قوای انگلیس با استفاده از رباط‌های جدیدی به نام Knightmare Frames که اخیرا تولید کرده‌اند موفق به اشغال کشور ژاپن می‌شود آزادی و حقوق مردم از آنها سلب می‌شود و به کشور اشغالی ژاپن نام منطقه 11 داده می‌شود.

Lelouch پرنس انگلیسی است که بعد از کشته شدن مادرش بنا به دستور پدرش( امپراتور )که او را از خودش نمی‌داند به ژاپن فرستاده می‌شود تا شورشیان ژاپنی را سرکوب کند، Lelouch با خود عهد بسته که پدرش را به قتل رسانده و بریتانیا را نابود کند و انتقام مادرش را از قاتلان بگیرد او همچنین قصد دارد دنیایی جدید با قوانین جدیدی به وجود آورد که در این دنیا خواهرش Nunnally با خوبی و خوشحالی زندگی کند.

Lelouch قدرتی دارد که به آن Geass اطلاق می‌شود نیروی مرموزی که به Lelouch اجازه می‌دهد تا هرکسی را که بخواهد تحت سلطه خودش در‌آورد و هر دستوری که بدهد آن شخص بدون چون و چرا اجرا کند.

ال لاولیت – L Lawliet

%D8%A7%D9%84%20%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA%20 %20L%20Lawliet

سن: 24 سال
نام ژاپنی: エル ローライト
تاریخ تولد: 31 اکتبر
نوع خون: نامشخص
وزن و قد: 50 کیلوگرم ، 179 سانتی‌متر
نام انیمه: Death Note
محبوبیت: 78,649

ال شخصی نابغه و یک کارآگاه خصوصی بین‌المللی است؛ کسی که مواردی را دستگیر می‌کند که برای پلیس بین‌الملل و دولت مشکل است.

او مخالف شخصیت اصلی مجموعه، لایت یاگامی است. با تلاش پررنگش، او به یکی بودن لایت یاگامی و کیرا (قاتل کشتار جمعی)، کسی که برای ایجاد جهانی پاک از پلیدی به عنوان خدا تلاش می‌کند؛ مشکوک می‌شود. در نسخهٔ ژاپنی انیمه، صداگذاری او توسط کوپیه یاماگوچی انجام شده‌است. ال در مجموعهٔ تلویزیونی توسط کنیچی ماتسویاما و در نسخهٔ آمریکایی فیلم توسط کیت استنفیلد به تصویر کشیده شده‌است.

مانکی دی. لوفی – Monkey D. Luffy

%D9%85%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C.%20%D9%84%D9%88%D9%81%DB%8C%20 %20Monkey%20D.%20Luffy

سن: 17 سال
نام ژاپنی: モンキー・D・ルフィ
تاریخ تولد: 5 می
نوع خون: F
وزن و قد: ۶۴ کیلوگرم ، 172 سانتی‌متر
نام انیمه: One Piece
محبوبیت: 63,090

“گل دی. راجر” که به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می‌شد، قوی‌ترین و بدنام‌ترین دزد دریایی در دریایی گراند لاین است. دستگیری و اعدام او توسط دولت جهانی تغییراتی در دنیا به وجود می‌آورد. آخرین کلمات او قبل از مرگ، مکان بزرگ‌ترین گنج دنیا به نام وان پیس را نشان می‌داد.

این پیام شروع عصر دزدان دریایی بود. مردانی که رویای پیدا کردن وان پیس (که وعده مقدار نامحدودی از ثروت و شهرت را می‌داد) را داشتند. چیزی که هر کسی آرزوی به دست آوردن آن را داشت؛ لقب پادشاه دزدان دریایی.

ادوارد الریک – Edward Elric

%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%20%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C%DA%A9%20 %20Edward%20Elric

سن: 15 سال
نام ژاپنی: エドワード・エルリック
تاریخ تولد: 1899
نوع خون: نامشخص
ملیت: رامبول، آمستریس
نام انیمه: Fullmetal Alchemist
محبوبیت: 58,674

بعد از مرگ مادر, آلفونسو الریک و اِدوارد الریک سعی کردند تا با استفاده از علم شیمیایی ممنوعه مادرشان را برگردانند. اما این قضیه برای آن دو خیلی گران تمام شد . اِد پایش و آل همه ی بدنش را از دست داد . اِد توانست روح آل را در یک زره بزرگ حبس کند اما در عوض دستش را از دست داد.

چند سال بعد آن‌ها خانه پدریشان را ترک می‌کنند. هر کدوم از دو برادر خوشحالی و سعادت برادر دیگر را خواستار بودند. اِد که هوش فوق العاده‌ای در علم شیمی داشت به Fullmetal Alchemist معروف شد. هدف اصلی دو برادر تحقیق راجع به سنگی افسانه‌ای به نام سنگ فیلسوف بود تا به کمک آن بدن‌هایشان را بدست بیاورند. در ادامه دو برادر متوجه می‌شوند که آن‌ها تنها کسانی نیستند که به دنبال قدرت سنگ فیلسوف هستند.

لایت یاگامی – Light Yagami

%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%DB%8C%D8%A7%DA%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%20 %20Light%20Yagami

سن: 17 سال
نام ژاپنی: 夜神 月
تاریخ تولد: 28 فوریه 1986
نوع خون: A
وزن و قد: 64.1 کیلوگرم ، 179 سانتی‌متر
نام انیمه: Death Note
محبوبیت: 57,444

 او یک نابغه جوان خسته است که یک دفترچه فوق‌العاده با عنوان دفتر مرگ که توسط شینیگامی ریوک به دنیای انسان‌ها انداخته شده‌ است را پیدا می‌کند. استفاده از این دفتر به صاحب آن این امکان را می‌دهد که هر کسی را به راحتی با دانستن اسم و چهره‌اش، بکشد. با هدف ایجاد و حکومت یک آرمان‌شهری پاک از مجرمان، لایت به یک قاتل سریالی به نام کیرا (キ ラ)، به عنوان خدای جدید، تبدیل می‌شود.

 اولین بار در امتحانات ملی امتحانات و ورود به دانشگاه قرار می‌گیرد. او همچنین ورزشکار و جذاب است، اما فردی تنها به نظر می‌رسد، با چهره‌ای که به راحتی می‌تواند پیچیده شود در ابتدای داستان، لایت یک دانش‌آموز سال آخر دبیرستان است؛ او بعدها در دانشگاه (To-Oh (東 応 大学 Tōō حضور می‌یابد.

پدرش، سوچییرو، رئیس کارگروه آژانس ملی پلیس برای دستگیری کیرا است. مادرش، ساچیکو، زن خانه‌دار است. خواهر جوانش، سایو، به عنوان یک فرد شاد و فاقد علم عمل می‌کند.

هنگامی که لایت متوجه دفتر مرگ می‌شود، او جنگ صلیبی را علیه شرارت آغاز می‌کند و قصد دارد مجرمان بکشد تا زمانی که تنها کسانی که او را تأیید می‌کنند، باقی بمانند. در حالی که وظیفه او با نیت‌های نادرست آغاز می‌شود، در عرض یک هفته قدرت او را فاسد می‌کند و قصد دارد آرمانشهری را به عنوان «خدای دنیای جدید» اداره کند. اخلاق او، سودآور است، و شدیدترین اعمال را در خدمت علت او توجیه می‌کند. او همچنین نیاز به پیروزی دارد که اکثر اقدامات بی‌رحمانه او را تحریک می‌کند. همراه با قدرت دفتر مرگ، تکبر و عقل نابغه‌اش، او را متقاعد می‌کند که تنها او می‌تواند جهان را نجات دهد.

در پایان مجموعه، لایت قادر می‌شود، بیشترین حمایت جهان را به دست آورد، به این ترتیب که پیروانش شروع به پرستش او به عنوان خدای الهی کرده‌اند. با این حال، یک اشتباه مرگبار توسط ترو میکامی ناشی از اقدامات ملو، منجر به دستگیری لایت توسط نیئر در سازمان ویژه برای دستگیری کیرا (SPK) و پلیس ژاپن می‌شود؛ و در مبارزه‌ای برای زنده ماندن، توسط ماتسودا زخمی می‌شود؛ و ریوک (اولین شینیگامی که با او دیدار کرد) با نوشتن نام لایت در دفترچهٔ خودش، لایت را می‌کشد.

 رینتورو اوکابه – Rintarou Okabe

%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%88%20%D8%A7%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%87%20 %20Rintarou%20Okabe

سن: 18 سال
نام ژاپنی: 岡部 倫太郎
تاریخ تولد: 14 دسامبر
نوع خون: A
وزن: 60 کیلوگرم
نام انیمه: Steins;Gate
محبوبیت: 55,418

«اوکابه رینتورو» ملقب به دانشمند دیوانه با کمک «ایتارو» و «مایوری» دو تا از دوستان نزدیکش، تصادفاً به اختراع مهمی دست پیدا می‌کنند که میتواند به گذشته ایمیل بفرستد و آن را تغییر بدهد اما نتایج کار به این سادگی قابل بررسی نیست چون فقط اوکابه تغییرات زمان را به خاطر دارد.

لیوای آکرمن – Levi Ackerman

%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%A7%DB%8C%20%D8%A2%DA%A9%D8%B1%D9%85%D9%86%20 %20Levi%20Ackerman

سن: 30 – 31
نام ژاپنی: リヴァイ
تاریخ تولد: 25 دسامبر
نوع خون: A
وزن و قد: 65 کیلوگرم ، 160 سانتی‌متر
نام انیمه: Shingeki no Kyojin
محبوبیت: 52,399

قوی‌ترین سرباز بشریت. پسر کوشل آکرمن. لیوای بیشتر عمر خود را زیر زمین گذراند. او به همراه دوستانش فارلان و ایزابل از تجهیزات مانور سه بعدی استفاده می‌کرد و همین باعث شد اروین اسمیت به سمت او کشیده شود و او را در گروهش استخدام کند. لیوای ابتدا قصد کشتن اروین را داشت، اما با مرگ دوستانش و متوجه شدن اشتباهش در کشتن او، دست از کار کشید و با او همراه شد. به گفته هاجیمه ایسایاما، لیوای احساساتی‌ترین شخصیت داستان است اما قوی‌تر از آن است که احساساتش را نشان دهد.

رورونوا زورو – Roronoa Zoro

%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%88%D8%A7%20%D8%B2%D9%88%D8%B1%D9%88%20 %20Roronoa%20Zoro

سن: 19 سال
نام ژاپنی: ロロノア・ゾロ
تاریخ تولد: 11 نوامبر
نوع خون: XF
وزن و قد: 85 کیلوگرم ، 178 سانتی‌متر
نام انیمه: One Piece
محبوبیت: 50,097

“گل دی. راجر” که به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می‌شد، قوی‌ترین و بدنام‌ترین دزد‌ دریایی در دریایی گراند لاین است. دستگیر و اعدام او توسط دولت جهانی تغییراتی در دنیا به وجود می‌آورد.آخرین کلمات او قبل از مرگ مکان بزرگ‌ترین گنج دنیا به نام وان پیس را نشان می‌داد. این پیام شروع عصر دزدان دریایی بود؛ مردانی که رویای پیدا کردن وان پیس(که وعده مقدار نامحدودی از ثروت و شهرت را می‌داد) داشتند و چیزی که هر کسی آرزوی به دست آوردن آن را داشت، لقب پادشاه دزدان دریایی بود.

ناروتو اوزوماکی – Naruto Uzamaki

%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%88%20%D8%A7%D9%88%D8%B2%D9%88%D9%85%D8%A7%DA%A9%DB%8C%20 %20Naruto%20Uzamaki

سن: 19 سال
نام ژاپنی: うずまき ナルト
تاریخ تولد: 10 اکتبر
نوع خون: B
وزن و قد: 66 کیلوگرم ، 180 سانتی‌متر
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 46,531

ناروتو پسر بچه کوچکی در دهکده نینجاهای کونوها، لحظاتی قبل از تولد او یک موجود شیطانی که به کییوبی مشهور هست به روستا حمله کرده و فاجعه‌ای را به‌وجود می‌اورد. برای جلوگیری از وحشی‌گری او چهارمین هوکاگه خودش را قربانی می‌کند و کییوبی را در بدن پسر تازه به دنیا آمده خودش مهر و موم می‌کند. ناروتو پسری است که میخواهد هوگاکه بشود. او در این راه دوستان بسیار زیادی را ملاقات می‌کند.

ساکاتا گینتوکی – Sakata Gintoki

%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%A7%20%DA%AF%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%88%DA%A9%DB%8C%20 %20Sakata%20Gintoki

سن: 20 سال
نام ژاپنی: 坂田 銀時
تاریخ تولد: 10 اکتبر
نوع خون: B
وزن و قد:  65 کیلوگرم، 177 سانتی‌متر
نام انیمه: Gintama
محبوبیت: 44,083

زندگی در ژاپن فئودال آسان نیست… خصوصا حالا که فضایی‌ها آمده و همه‌ چیز و همه‌ جا را به تصرف خود درآورده‌اند! خب البته، اوضاع بیمه و بهداشت عالی شده، اما ممنوعیت عمومی استفاده از شمشیر، بسیاری از سامورایی‌های شکست‌خورده را با تصمیم سختی رو‌به‌رو ساخته که همانا انتخاب مسیر زندگی آینده‌شان است! این موضوع، خصوصا در مورد افرادی از جمله گینتوکی ساکاتا صدق می‌کند که به شغل درازمدت و منظمی پایبند نیستند. این شد که گینتوکی، دنبال شغل آزاد رفته و هر کاری به او پیشنهاد شود، می‌پذیرد، البته تا جایی که حقوق آن به اندازه‌ی کافی باشد. اما چه می‌شود کرد که در این دنیای تازه که پر از هیولاهایی با چشم‌های حشره‌ مانند، یاکوزایی که روز به روز پیشرفت می‌کند و جاه‌ طلبی‌های بی حد و حصر فضایی‌هاست، هیچ کاری آن‌قدر که رنج و درد و بدبختی برای گینتوکی به همراه می‌اورد، پول چندانی عایدش نمی‌کند!

کیلوا زولدیک – Killua Zoldyck

%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%A7%20%D8%B2%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%DA%A9%20 %20Killua%20Zoldyck

سن: 15 سال
نام ژاپنی: キルア=ゾルディック
تاریخ تولد: 15 ژوئن 1999
نوع خون: A
وزن: 49 کیلوگرم
نام انیمه: キルア=ゾルディック
محبوبیت: 38,454

هانتر(به معنی شکارچی) کسی است که برای انجام عملیات خطرناک به تمام نقاط دنیا سفر می‌کند. در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای به دست آوردن گنجینه‌های مخفی. “گون” پسر یک هانتر است که مدت‌های مدیدی است پدرش ناپدید شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، می‌تواند بالاخره او را پیدا کرده و به خانه بازگرداند. “گون” به محض این‌که پا به سن 12 سالگی می‌گذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کند. آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر او سه دوست صمیمی پیدا می‌کند. “کوروپیکا” مشتاق گرفتن انتقام، “لئوریو” دکتر و “کیلوا” آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با یکدیگر همکاری می‌کنند. این انیمه بر اساس مانگایی با همین نام به قلم “توگاشی یوشیهیرو” ساخته شده است.

کوریسو ماکیسه – Kurisu Makise

%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%88%20%D9%85%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D9%87%20 %20Kurisu%20Makise

سن: 18 سال
نام ژاپنی: 牧瀬 紅莉栖
تاریخ تولد: 25 ژانویه
نوع خون: A
وزن و قد: 25 کیلوگرم ، 160 سانتی‌متر
نام انیمه: Steins;Gate
محبوبیت: 36,637

داستان تاریک و ناگفته دروازه اشتاینز که سر انجام به تلاش‌های اوکابه، دانشمند دیوانه، برای از یاد بردن شکستش در نجات ماکیسه کوریسو ختم می‌شود. اون تصمیم می‌گیرد بی‌خیال بشود و برای اینکه همه آن ماجرا را فراموش کند، شخصیت اوکابه داشمند را رها کرده و عوض می‌شود. زمانی که همه چیز به نظر عادی دنبال می‌شود، اوکابه با ملاقات یکی از همکارهای ماکیسه، دوباره با گذشته خودش روبرو می‌شود. اون همکار همچنین به اوکابه می‌گوید که آن‌ها در حال آزمایش دستگاه جدیدی هستند که میتواند حافظه افراد را ذخیره کند.

پیشنهاد مطالعه:

ایتاچی اوچیها – Itachi Uchiha

%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%86%DB%8C%20%D8%A7%D9%88%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%A7%20 %20Itachi%20Uchiha

سن: 21 سال
نام ژاپنی: うちは イタチ
تاریخ تولد:  9 ژوئن
نوع خون: AB
وزن و قد: 57 کیلوگرم ، 175 سانتی‌متر
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 33,733

ایتاچی اوچیها در خاندان اوچیها به دنیا آمده بود. او بزرگترین پسر فوگاکو و میکوتو اوچیها بود و به عنوان یکی از بااستعدادترین افراد در نسل خود به‌شمار می‌رفت. او وقتی تنها چهار سال بیشتر نداشت شاهد کشته شدن افراد زیادی در سومین جنگ جهانی شینوبیها بود که همین مسئله باعث یک ضربه روحی به او شد و او را تبدیل به یک انسان صلح‌طلب کرد. زمانی که روباه نه‌دم به روستای کونوها حمله کرد، ایتاچی به تنهایی از برادر کوچک خود ساسوکه مراقبت می‌کرد و به او قول داد هیچ وقت او را تنها نخواهد گذاشت.

در سن هفت سالگی فقط بعد از یک سال از مدرسه شینوبی‌ها به عنوان شاگرد اول کلاس فارغ‌و‌التحصیل شد. در هشت سالگی توانست بر چشم شارینگان خود تسلط پیدا کند، در سنین ده سالگی امتحان چونین رو پشت‌سر گذاشت، 6 ماه بعد عضوی از گروه آنبوها شد و در 13 سالگی به یکی از رهبران گروه آنبو تبدیل شد.

پدر ایتاچی بسیار به او امیدوار بود و آینده خاندان اوچیها را در او می‌دید به همین سبب به پسر کوچکتر خود توجه کمتری داشت. وقتی خاندان اوچیها نقشه نابودی دهکده کونوها را کشیدند، ایتاچی به عنوان یک آنبو مأموریت جاسوسی در روستا را داشت. او که این را می‌دانست این مسئله باعث جنگ دیگری در میان شینوبی‌ها می‌شود، شروع به جاسوسی در خاندان اوچیها کرد و تمام اطلاعات را به دانزو و هوکاگه سوم و بزرگان روستا انتقال می‌داد.

 گاتس – Guts

%DA%AF%D8%A7%D8%AA%D8%B3%20 %20Guts

سن: 24 سال
نام ژاپنی: ガッツ
تاریخ تولد: ۷ دسامبر
نوع خون: A
وزن: 115 کیلوگرم ، 190 سانتی‌متر
نام انیمه: Kenpuu Denki Berserk
محبوبیت: 32,318

گاتس جنگجویی جوان به گروهی مزدور ملقب به دسته شاهین به رهبری جوان جاه‌طلبی به نام گریفیس ملحق می‌گردد.گاتس که گریفیس را دوست خود می‌داند به او برای رسیدن به جاه‌طلبی هایش کمک می‌کند. ولی جاه‌طلبی گریفیس به سمت اعمال پلید سوق می‌دهد.

کانکی کن – Kaneki Ken

%DA%A9%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C%20%DA%A9%D9%86%20 %20Kaneki%20Ken

سن: 19 سال
نام ژاپنی: 金木 研
تاریخ تولد: 20 دسامبر
نوع خون: AB
وزن و قد: 58 کیلوگرم ، 170 سانتی‌متر
نام انیمه: Tokyo Ghoul
محبوبیت: 29,888

کانکی کن شخصیت اصلی انیمه و مانگا توکیو غول است. توکیو غول دربارهٔ پسری 18 ساله به نام کن کانکی است که در خردسالی پدرش و در کودکی مادرش را از دست داده‌است و تنها دوستی به نام هیده دارد. کانکی کن پسری زیباروی، صلح طلب، عاشق کتاب و مهربان است. او بعد از تبدیل شدن به یک نیمه غول، تلاش می‌کند بدون خوردن گوشت انسان زندگی کند و حس درونی‌اش به او اجازه نمی‌دهد انسان‌ها را به قتل برساند و از آن‌ها تغذیه کند و تنها از گوشت انسان‌هایی که خودکشی کرده‌اند تغذیه می‌کند. او قدرت و سرعت بازسازی فوق‌العاده و کاگونه ای بسیار قوی دارد. کانکی کم‌کم به زندگی عادی با دوستانش مانند توکا عادت می‌کند تا اینکه روزی به دست دشمنان آنتیک گرفتار می‌شود و در میان آزارهای روحی و جسمی‌ای که به او می‌رسانند روح ریزه به تفکراتش نفوذ می‌کند و باعث تحولی در ذهن کانکی می‌شود و او را تبدیل به انسانی خشن‌تر می‌کند و باعث تغییر اهدافش می‌شود. در پایان فصل بر اثر شکنجه‌های زیاد تمام موهای کانکی سفید می‌شود و افکار و عقیده‌اش تغییر می‌کنند.

شخصیت کانکی در فصل دوم نسبت به فصل اول کاملاً متفاوت است. او حالا قوی‌تر از قبل شده و سعی دارد همچنان تلاش کند و قوی‌تر شود تا بتواند از دوستانش محافظت کند. تلاش‌های او به جایی می‌رسد که حتی از گوشت غول‌ها هم تغذیه می‌کند تا قدرت بیشتری به دست آورد. در پایان فصل دوم، هیده که بهترین و تنها دوست کانکی بود توسط یک غول زخمی شد و در آغوش کانکی جان داد. این اتفاق باعث شد کانکی از جنگیدن دست بکشد و در حالی که جسد هیده را حمل می‌کند خود را تسلیم آریما کیشو (قوی ترین مأمور غول‌کش) کند. اما آریما او را نمی‌کشد و در عوض او را شستشوی مغزی می‌دهد و شخصیت جدیدی برای او خلق می‌کند. شخصیتی به شدت شبیه فصل اول به نام: هایسه ساساکی.

هایسه مانند کانکی مهربان و دلسوز است و حاضر است خود را فدای دوستانش بکند. موهایش مثل فصل اول شروع به سیاه شدن می‌کنند که نشان می دهد هایسه (کانکی) کم کم به همان شخصیت قبلی تبدیل می‌شود. اما کانکی فصل دوم هنوز در ناخودآگاهش باقی‌مانده و از او می‌خواهد اسمش را صدا بزند تا برگردد و کنترل بدنش را در دست بگیرد. هایسه به شدت در برابر کانکی مقاومت می‌کند، اما در پایان فصل سوم که به مرگ بسیار نزدیک است، برای نجات خودش و کانکی، شخصیت تازه‌ای که پیدا کرده را رها می‌کند و کانکی قبلی دوباره درون او بیدار می‌شود. حالا موهایش به طور کامل سیاه شده، اما شخصیتی جدی، سرد و بی‌احساس پیدا کرده و به حالت قبل بازگشته است.

سایتاما – Saitama

%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%85%D8%A7%20 %20Saitama

سن: 25 سال
نام ژاپنی: サイタマ
تاریخ تولد: ۷ دسامبر
نوع خون: نامشخص
وزن و قد: 70 کیلوگرم ، 175 سانتی متر
نام انیمه: One Punch Man
محبوبیت: 29,559

انیمه در مورد جوانی به نام “سایتاما” است. او یک ابرقهرمان است که تمام حریفانش با یک ضربه مشت او شکست می‌خورند و او از این موضوع ناراحت است. پس به دنبال حریفی می‌گردد که شکست دادنش سخت باشد و او را به چالش بکشد.

میکاسا آکرمن – Mikasa Ackerman

%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%A7%20%D8%A2%DA%A9%D8%B1%D9%85%D9%86%20 %20Mikasa%20Ackerman

سن: 15 سال
نام ژاپنی: ミカサ・アッカーマン
تاریخ تولد: 10 فوریه
نوع خون: AB
وزن و قد: 68 کیلوگرم ، 170 سانتی‌متر
نام انیمه: Shingeki no Kyojin
محبوبیت: 27,643

دختری که خانواده یگر او را به فرزندخواندگی قبول کرده‌اند. او معمولاً ساکت و گوشه‌گیر است مگر این‌که برای یگر خطری وجود داشته باشد. پیش از مرگ خانواده‌اش، تاجران برده قصد دزدیدن او و مادرش را داشتند که ارن او را نجات داد. از آن پس او همیشه با ارن است و همیشه دفاع از ارن در برابر خطرها را از حفظ جان خود نیز مهم‌تر می‌داند.او علاقه زیادی نسبت به ارن دارد وهمیشه سعی در ابراز علاقه‌اش به ارن دارد ولی همیشهبا بی‌توجهی ارن رو به رو می‌شد. فقط بعد از این که هانس توسط همان غولی که مادرش را خورد، کشته شد میکاسا توانست به ارن ابراز علاقه‌ کند.

تایگا آیساکا – Taiga Aisaka

%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%20%D8%A2%DB%8C%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D8%A7%20 %20Taiga%20Aisaka

سن: 18 سال
نام ژاپنی: 逢坂 大河
تاریخ تولد: 27 ژانویه
نوع خون: O
وزن و قد: 34 کیلوگرم ، 144.5 سانتی‌متر
نام انیمه: Toradora!
محبوبیت: 25,769

” ریوجی ” پسر دبیرستانی است که به سبب چهره خشن و ترسناکی که دارد همه از او فرار می‌کنند و سعی می‌کنند که رابطه نزدیکی با او نداشته باشند. اما واقعیت آن است که ریوجی تنها شمایل یک یاکوزا را از پدرش به ارث برده است و هیچ کار خلافی از او سر نزده است. از طرفی ” تایگا ” دختر ریز نقشی است که بر خلاف ظاهرش فوق العاده خشن و بزن بهادر است. تایگا عاشق دوست ریوجی ، ”یوساکو” است و ریوجی عاشق دوست تایگا، ” مینوری ”. به طور اتفاقی تایگا با ریوجی برخورد می‌کند و تصمیم می‌گیرند که به یکدیگر برای رسیدن به معشوقه‌هایشان کمک کنند.

کاکاشی هاتاکه – Kakashi Hatake

%DA%A9%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C%20%D9%87%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D9%87%20 %20Kakashi%20Hatake

سن: 31 سال
نام ژاپنی: はたけ カカシ
تاریخ تولد: 15 دسامبر
نوع خون: O
وزن و قد: 67.5 کیلوگرم ، نامشخص
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 24,943

کاکاشی در ابتدا به مانند یک آدم تنبل و غیرقابل اعتماد به تصویر کشیده می‌شد، اگرچه او یک نینجای ماهر و استثنایی بود، او در کودکی بسیار زیرک بود و توانست رتبه چونین را در سن 6 سالگی بدست بیاورد و در 13 سالگی تبدیل به یک جونین شد. پدر او ساکومو هاتاکه ملقب به نیش سفید کونوها و یک نینجای نابغه در کنار سانین‌های افسانه‌ای بود(شاگردان مشهور هوکاگهٔ سوم: اوروچیمارو، جیرایا و سوناده).

داستان حاشیه‌ای کاکاشی در قسمت 239 با نام “گیدن: مأموریت آغاز!” شروع می‌شود. در این قسمت به معرفی اعضای دیگر تیم گنین کاکاشی می‌پردازد که امتحان پایانی چونین را در مانگا به تصویر می‌کشد. مربی که مسئولیت تیم کاکاشی را به عهده داشت هوکاکه چهارم بود و اعضای تیم او شامل رین، دختری که یک نینجای پزشک بود و اوبیتو اوچیها، می‌ شود. داستان از شبی که کاکاشی در حال تبدیل شدن به یک جونین و رهبر تیم است شروع می‌شود و مأموریت در وسط نبرد بین سنگ پنهان و برگ پنهان شروع می‌شود.

 ایچیگو کوروساکی – kurosaki ichigo

%D8%A7%DB%8C%DA%86%DB%8C%DA%AF%D9%88%20%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%DA%A9%DB%8C%20 %20kurosaki%20ichigo

سن: ۱۷ سال
نام ژاپنی: 黒崎 一護
تاریخ تولد: 15 ژوئیه
نوع خون: A
وزن و قد: 66 کیلوگرم ، 181 سانتی‌متر
نام انیمه: Bleach
محبوبیت: 21,931

ایچیگو کوروساکی فرزند کوروساکی ایشین و کوروساکی ماساکی، دارای دو خواهر کوچکتر به نام‌های یوزو و کارین است. او از زمان بچگی قادر به دیدن ارواح بوده و در سن 9 سالگی مادرش توسط یک هولو (گرندفیشر) کشته شد.

در سن 15 سالگی با شینیگامی به نام کوچیک روکیا آشنا می‌شود که او برای نجات خانواده ایچیگو قدرت شینیگامی‌اش را به ایچیگو می‌بخشد. این عمل در «سول سوسایتی» جرم بزرگی است. ایچیگو دارای ریاتسویی قوی است که با کاپیتان‌های سول سوسایتی برابر می‌کند و زانپاکتویی به نام زانگتسو که دارای بانکایی سیاه رنگ به اسم تنسازانگتسو است. پدرش شیبا ایشین کاپیتان جوخه دهم و مادرش یک کوئینشی بوده که ایشین برای نجات مادرش نیمه شینیگامی و انسان می‌شود.

ساسوکه اوچیها – Sasuke Uchiha

%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%87%20%D8%A7%D9%88%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%A7%20 %20Sasuke%20Uchiha

سن: 19 سال
نام ژاپنی: うちは サスケ
تاریخ تولد: 23 جولای
نوع خون: AB
وزن و قد: 65 کیلوگرم ، 182 سانتی‌متر
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 21,676

ساسوکه پسر کوچک فوگاکا اوچیها سردسته خاندان اوچیها و همسرش میکوتو اوچیها بود. سال‌های اولیه زندگی ساسوکه زیر سایه برادر بزرگ‌ترش ایتاچی اوچیها می‌گذرد، که زمان ثابت می‌کند نینجای بااستعدادی است. به خاطر موفقیت‌های ایتاچی، خاندان اوچیها او را به عنوان آینده خاندان نگاه می‌کنند.

بزرگ‌ترین پشتیبان این عقیده، پدر ساسوکه، فوگاکا اوچیها است. با توجه به این دیدگاه ساسوکه آنچه را برای اثبات خود در خانواده لازم است را انجام می‌دهد، البته هیچ کاری او را در این مرحله به موفقیت نمی‌رساند.

ایتاچی که از این تلاش ساسوکه آگاه است، سعی می‌کند تا توجه پدر را به او جلب کند، حتی پیشنهاد می‌کند که شماری از توانایی نینجاها را به او آموزش دهد. اگرچه ایتاچی موفق می‌شود که فوگاکا زمان بیشتری را با ساسوکه بگذراند اما بیشتر آن زمان نیز به ایتاچی اختصاص می‌یابد و به هر حال ایتاچی هرگز مطابق قول خود به ساسوکه آموزش نمی‌دهد.

با گذشت زمان اعتبار ایتاچی در خاندان شروع به تزلزل می‌کند و شایستگی او زیر سؤال می‌رود. در این زمان ایتاچی رابطه‌ای رقابتی را با ساسوکه آغاز می‌کند و به ساسوکه حمله می‌کند تا او را شکست دهد. به خاطر این تغییر شخصیت ایتاچی، فوگاکو علاقه بیشتری برای پیشرفت ساسوکه پیدا می‌کند و تکنیک گلوله آتشین بزرگ را در مدت زمانی کمتر از آنچه ایتاچی یادگرفته بود به او می‌آموزد، که باعث بهبود وضعیت او در خانواده می‌شود. فوکاگو آشکارا ساسوکه را تشویق می‌کند که جاپای ایتاچی نگذارد، به این ترتیب نابغه سابق خاندان اعتماد پدر را از دست می‌دهد.

بعد از این که ساسوکه میل و اشتیاق پدر به خود را کسب می‌کند، در شبی که به خانه دیر برمی‌گردد، با قتل‌عام اعضای خانواده خود مواجه می‌شود. بعد از اینکه ایتاچی را بالای سر پدر و مادرش می‌بیند متوجه می‌شود که او عامل اصلی مرگ والدینش است. ایتاچی به ساسوکه می‌گوید که ارزش کشتن ندارد و سپس در سیاهی شب ناپدید می‌شود. از آن پس ساسوکه در حسرت والدین از دست رفته اش؛ مانند یک یتیم زندگی می‌کند. بعد از نابودی خانواده تنها هدف ساسوکه این است که به هر نحو ممکن قدرتی به دست بیاورد تا برای انتقام ایتاچی را بکشد.

روی موستنگ – Roy Mustang

%D8%B1%D9%88%DB%8C%20%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%86%DA%AF%20 %20Roy%20Mustang

سن: 30 سال
نام ژاپنی: ロイ・マスタング
تاریخ تولد: 25 مارچ 1885
نوع خون: نامشخص
وزن و قد: نامشخص ، 173 سانتی‌متر
نام انیمه: Fullmetal Alchemist
محبوبیت: 21,493

دو برادر مادرشان را به دلیل یک بیماری لاعلاج از دست می‌دهند. آن‌ها با نیروی علم کیمیا، از دانشی ممنوع برای بازگرداندن مادرشان استفاده می‌کنند. اما کار آن‌ها با شکست رو به رو می‌شود و به عنوان مجازاتی برای استفاده از این گونه کیمیا، برادر بزرگتر، ادوارد الریک پای چپش و برادر کوچکتر، الفونس الریک تمام بدنش را از دست می‌دهد.

ادوارد برای نجات برادرش دست راستش را قربانی می‌کند و می‌تواند روح برادرش را به یک زره کامل پیوند بزند و ادوارد با کمک یک دوست خانوادگی اعضای بدن فلزی، “اتومیل”، را دریافت می‌کند تا آن‌ها را جایگزین اعضای از دست‌ رفته‌اش کند. با این کار او سوگند یاد می‌کند که به دنبال اکسیر بگردد تا خود و برادرش را به بدن‌های اولشان بازگرداند، حتی اگر این بدین معنا باشد که او یک “کیمیاگر ایالت” شود، یعنی کسی که از کیمیا برای ارتش استفاده می‌کند.

 شینوبو اوشینو – Shinobu Oshino

%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%A8%D9%88%20%D8%A7%D9%88%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%88%20 %20Shinobu%20Oshino

سن: 598 سال
نام ژاپنی: 忍野 忍
تاریخ تولد: 29 ژوئن
نوع خون: نامشخص
وزن و قد: نامشخص ، 130 سانتی‌متر
نام انیمه: Kizumonogatari I: Tekketsu-hen
محبوبیت: 20,932

بعد از ظهر 25ام ماه مارس، آراراگی کویومی از همکلاسی‌اش ،هانه کاوا سوباسا، در مورد یک خون‌آشام در شهر چیزهای عجیبی می شنود. همان شب اتفاقی می‌افتد که آراراگی با آن خون‌آشام روبرو می‌شود. تمام ماجراهای سری مونوگاتاری از اینجا شروع میشود.

 سباستین میکائیلیس – Sebastian Michaelis

%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%20%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%B3%20 %20Sebastian%20Michaelis

سن: بیش از 100 سال
نام ژاپنی: セバスチャン・ミカエリス
تاریخ تولد: نامشخص
نوع خون: نامشخص
وزن و قد: نامشخص  ، 185 سانتی‌متر
نام انیمه: Kuroshitsuji
محبوبیت: 20,796

یکی از خانواده‌های اشراف‌زاده انگلیس، فانتوم هایو، سرپیشخدمتی به نام سباستین مایکلز دارند. او بدون شک دارای دانش کامل، رفتارهای بی‌نقص و استعداد هنرهای جسمانی است. اما بنا به دلایلی، وی به عنوان استادی 12 ساله انجام وظیفه می‌کند.

 مگومین – Megumin

%D9%85%DA%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%20 %20Megumin

سن: 14 سال
نام ژاپنی: めぐみん
تاریخ تولد: 4 دسامبر
نوع خون: O
وزن و قد: نامشخص  ، 152 سانتی‌متر
نام انیمه: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
محبوبیت: 20,487

داستانی کمدی که درباره کازوما ساتو می باشد. او یک هیکیکوموری(فرد غیر اجتماعی!) است و عاشق بازی‌های کامپیوتری، انیمه و مانگا است. طی یک تصادف زندگی رقت‌انگیزش به پایان می‌رسد؛ یا باید می‌رسید! ولی وقتی که بیدار می‌شود دختری زیبا را می‌بیند که خودش را یک الهه معرفی می‌کند. و این خبر شوکه‌کننده را به او می‌دهد:”هی، چند خبر خوب دارم دوست داری به یک جهان دیگر بری؟ فقط می‌تونی یک چیز با خودت بیاری”

هیسوکا مورو – Hisoka Morow

%D9%87%DB%8C%D8%B3%D9%88%DA%A9%D8%A7%20%D9%85%D9%88%D8%B1%D9%88%20 %20Hisoka%20Morow

سن: ۲۸ساله
نام ژاپنی: ヒソカ・モロウ
تاریخ تولد: 6 ژوئن
نوع خون: B
وزن و قد: 91 کیلوگرم ، 187 سانتی‌متر
نام انیمه: Hunter x Hunter
محبوبیت: 20,026

هانتر (به معنی شکارچی) کسی است که برای انجام عملیات خطرناک به تمام نقاط دنیا سفر می‌کند؛ در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای به دست آوردن گنجینه‌های مخفی. “گون” پسر یک هانتر است که مدت‌های مدیدی است پدرش ناپدید شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، می‌تواند بالاخره او را پیدا کرده و به خانه بازگرداند. “گون” به محض این‌که پا به سن 12 سالگی می‌گذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کند؛ آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر او سه دوست صمیمی پیدا می‌کند. “کوروپیکا” مشتاق گرفتن انتقام، “لئوریو” دکتر و “کیلوا” آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با یکدیگر همکاری می‌کنند. این انیمه بر اساس مانگایی با همین نام به قلم “توگاشی یوشیهیرو” ساخته شده است.

کویومی آراراگی – Koyomi Araragi

%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%85%DB%8C%20%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%20 %20Koyomi%20Araragi

سن: 18 سال
نام ژاپنی: 阿良々木 暦
تاریخ تولد: 11 یا 12 آپریل
نوع خون: B
وزن و قد: 55 کیلوگرم ، 165سانتی‌متر
نام انیمه: Bakemonogatari
محبوبیت: 18,887

Araragi دانش اموز سال سومی است که در تعطیلات از یک حمله خون آشامی جان سالم به‌در می‌برد ولی این حمله موجب تغییراتی در اون می‌شود. مثلا در تاریکی می تواند مثل روز ببیند یا به‌سرعت زخم‌هایش التیام پیدا می‌کنند. روزی از روزها، وقتی در مدرسه در حال بالا رفتن از پله‌ها است؛ دختری از همکلاسی‌هایش را که در حال سقوط است، از افتادن نجات میدهد ولی در کمال تعجب متوجه می‌شود که آن دختر بی‌وزن است. اسم این دختر Hitagi است و بخاطر برخورد با خرنگی مرموز، بی‌وزن شده است ( چه شود ! ). دختر داستان ما که از فاش شدن رازش می‌ترسد، اراگی را تهدید می‌کند که در صورت فاش کردن راز بی‌وزنی‌اش ، دخلش آمده. داستان با وارد شدن سومین کاراکتر اصلی داستان به اسم Oshino که مردی میانسال با قابلیت رفع مشکلات ناشی از گزند موجودات ماوراء طبیعه است پیچیده‌تر می‌شود.

 جوستار جوزف – Joseph Joestar

%D8%AC%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%20%D8%AC%D9%88%D8%B2%D9%81%20 %20Joseph%20Joestar

سن: 18 سال
نام ژاپنی: ジョセフ・ジョースタ
تاریخ تولد: 27 سپتامبر 1920
نوع خون: B
وزن و قد: 97 کیلوگرم ، 195 سانتی‌متر
نام انیمه: JoJo no Kimyou na Bouken
محبوبیت: 18,758

در یک زندان در ژاپن جوتارو کوجوی 17 ساله زندگی می کند. یک آدم وحشی، مبارز و خلافکار که یک نیروی غیر قابل کنترل تسخیرش کرده است! سرتاسر دنیا نیروهای شیطانی در حال بیدار شدن هستند. “استند”ها، موجودات وحشتناک نامرئی که به حاملانشان قدرت‌های بی‌نظیری می‌دهند. جوجو برای نجات مادرش باید نیروی تاریک وجودش را مهار کند و به مصر سفر کند تا خون‌آشام صد ساله‌ای که دنبال خون اعضا خونواده‌اش است را شکست بدهد. ولی این راه را به این آسونی نمی‌شود رفت؛ چون دشمنان زیادی قصد دارند در مقابلش ایستادگی کنند.

وگتا – Vegeta

%D9%88%DA%AF%D8%AA%D8%A7%20 %20Vegeta

سن: 732 سال
نام ژاپنی: ベジータ
تاریخ تولد: ۷ دسامبر
نوع خون: AB
وزن و قد: 56 کیلوگرم ، 164 سانتی‌متر
نام انیمه: Dragon Ball Z
محبوبیت: 17,117

یک اهریمن جوان به شغلش بی‌توجهی می‌کند و به یک شیطان اجازه می‌دهد ماشین‌ها را پاک سازی کند تا روی هم جمع شده و منفجر بشوند. این کار اهریمن جوان را به هیولای بدنام جانمبا تبدیل می‌کند. گوکو و ویجیتا تنهایی سعی میکنند که هیولا را شکست بدهند ولی میفهمند که تنها راهشان فیوژن (ترکیب شدن) است.

 ایزوکو میدوریا – Izuku Midoriya

%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%88%DA%A9%D9%88%20%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%A7%20 %20Izuku%20Midoriya

سن: 16 سال
نام ژاپنی: 緑谷 出久
تاریخ تولد:  15 ژوئیه
نوع خون: O
وزن: 52 کیلوگرم ، 166 سانتی‌متر
نام انیمه: Boku no Hero Ac ademia
محبوبیت: 16,551

می‌دانید، مردم با حق برابر به این دنیا نمی‌آیند. میدوریا ایزوکو از وقتی چهار سالش بود مورد ازار و اذیت همکلاسی‌هایش قرار می‌گرفت که قدرت‌های فوق العاده داشتند ، ایزوکو یه مورد نادر بود که بدون هیچ قدرتی به دنیا آمده بود. تمام این اتفاق‌ها باعث نشد او از حرکت به سمت چیزی که آرزویش را داشت دست بکشد؛ تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ دقیقا مثل مردی که همیشه در زندگی تحسینش می کرد. ممکنه در اوج ناامیدی، در اوج گریه و فریاد از نرسیدن، با کمک کسی که همیشه می خواست مثل او باشد شانسی برای رسیدن به رویاهایش پیدا کند؟

شخصیت های معروف انیمه کدام‌اند ؟

هر انیمه باتوجه‌به داستان و جهانی که به تصویر می‌کشد، مجموعه‌ای از شخصیت‌های متعدد را به تماشاگران معرفی می‌کند که قدرت و توانایی‌های شگفت‌انگیزی دارند. 

در این دنیای پر از شخصیت‌های جذاب و فراموش‌نشدنی، تهیه یک لیست کار دشواری به نظر می‌آید؛ اما در نظر گرفتن برخی از محبوب‌ترین کارکترها که در طول سال‌های اخیر مورد توجه بیشتر مخاطبان قرار گرفته‌اند، کمک خوبی برای ایجاد لیست فوق است.

کدام یک از شخصیت‌های انیمه‌ای از نظر شما در لیست بهترین‌ها قرار می‌گیرند؟ براساس چه ویژگی‌هایی یک کارکتر انیمه را در این فهرست قرار می‌دهید؟

‫88 دیدگاه ها

 1. این لیست بر اساس محبوبیت این شخصیت ها بین تمامی جهان بوده پس نیاید بگید این چرا نی این چرا نی شاید تو دوسش داشته باشی ولی بقیه نه

  1. عمیقاً دلم برا نوراگامی و یوتا دلم تنگ شده واقعا یوتا حقش بود تو این لیست باشه

 2. از نظر من حاجیی ساسکه و ناروتو. باید جاشون اون بالا بالا ها باشه بعد نوع خون دکو. A+ داداش میای زحمت میکشی حداقل دقت کن تت‌ انیمه هم گرفتم مگه اینکه زیر نویس. چیر دیگه ای بگه بعد ال مایت خیلیییی رای داره ولی دکو کا شاگردشه. خیلی پایین ترا ازش. جای دکو. یا همون میدوریا ایزوکو. ناروتو سایتاما کاواشی ساسکه خیلی بالا هست حاجی لوفی اونجاست ولی اینا نیست

 3. بنظر من شخصیت های رینهارد فون لوهنگرام و همچنین یانگ ونلی رو از انیمه افسانه قهرمان کهکشانی به لیست اضافه کنید. هر دو نفرشون فرمانده های محشری هستن.
  نام انیمه: Legend of the galactic heroes
  شخصیت ها: Reinhard von Lohengramm و Yang Wenli

  1. سلام خیلی ممنونم از کامنت ارزشمندتون حتما سعی میکنیم در آپدیت های بعدی به شخصیت های معرفی شده اشاره داشته باشیم.

 4. ارن یگر تو دنیای انیمه که هیچ. برترین. کارکتر. کل فیلم وسریال ساخته شده توسط بشره.
  به نظرات یه مشت احمق نمیشه اعتنا کرد

 5. به نظر من یه سری هارو ننوشتی مثل باکوگو کاتسوکی و شوتو تودوروکی واینکه کاش بجای میکاسا ارن رو میذاشتی و اینکه جای ایزوکو میدورا بالاتر از تانجیروعه هانجی زویی هم در این لیست جا داره

  1. سلام ممنویم از نظر شما، در آپدیت بعدی حتما مواردی که فرمودین رو لحاظ می کنیم.

 6. ادامه کامنت…
  زورو هم خیلی دوست داشتنی هست جاش تو 5 تای اول باید میبود.موستانگم جای خودشو تو قلبم داره.ایتاچیم برام یه کارکتر خنثی هست.این دیدگاه منه ولی خب بالاخره این لیست از دیدگاه همه اوتاکو هاست.

 7. لیست عالی.من خودم از اتک و مای هیرو واقعا خوشم نیومد در نتیجه از شخصیت هاشونم خوشم نمیاد ولی خب لیوای واقعا خوبه ولی میکاسا جاش تو منفور ترین هاس.مای هیرو هم که کلا نباید باشه از کارکتر هاش.کیریتو هم که جاش تو اخر لیست بود بهتر بود چون انیمش اورریتد به نظرم و اونقد ارزش حمایت نداره.لولوش بهترینه و لوفی باید دوم میبود.به نظرم کانکی جاش پایین تر باید باشه.از ساسکه واقعا بدم میاد و جاش تو منفورترین ها

  1. داداش به نظرت احترام میذاریم ولی وقتی اینقدر به شخصیت ها بی احترامی میکنی واقعا اصن نمیدونم چی بگم، و گفتی ساسکه منفورترین شخصیت ـه؟!!!! فککنم ناروتو ندیدی اگر هم دیدی لابد تو دوروز دیدی آقا هیتر ترین آدم دنیا اینقدر به ساسکه هیت نداده و اینکه میکاسا و شخصیت های مای هیرو! نظرت قابل احترامه اما دیگه داری خیلی هیت میدی
   (شت یه طومار نوشتم😅)

 8. یاخدایعنی ارن اصلا50تاهم نبود بعدالان14هستش توی مای انیمه لیست.لیوای شد2.زوروشد5.کیریتو شد24

 9. فقط میدوریا ایزوکو و رِم رو میشناختم????????
  بقیه رو نه
  چون زیاد انیمه ندیدم پارسال حتی نمیدونستم انیمه چیه و شروع به دیدن انیمه کردم????????

 10. بهترینشون کیریتوهست.هنرشمشیرزنی انلاین هم بهترین انیمس.اهنگ ها وملودیش عالیه.کیفیتش عالی.داستانش عالی.احساسی و اکشن بازچی میخای

  1. دقیقا اشتباهه از لحاظ بهتر بودن انیمه وان پیس حرف اولو میزنه که این حرفت پس اشتباهه که saoبهترین انیمست

 11. این لیست به آپدیت سریع نیاز داره
  میکاسا محبوبیتش 53000و خورده ایه

  1. ببخشیداین اعداد محموبیت رو از کجا میارین…اگه آدرس بدین ما هم ببینیم ممنون میشم

 12. ژانر های اتک رو اشتباه وارد کردید .
  اگه اشتباه نکنم اتک سنینه چون تو انیمه لیست هم جزء سنین ها کذاشته بودنش

 13. لیست رو خواهشا آپدیت کنید چون تغییراتی تو این مدت به وجود اومده .
  مثلا ارن محبوبیتش 50,000 و خورده ای هست و هر جوری فکر کنی منطقی نیست اگه کیریتو باشه ولی ارن نباشه .
  یا مثلا لیوای هم محبوب تر شده .
  در کل آمار و ارقام خیلی تغییر کرده .

  1. سلام. کاملا درست میفرمایید .. لیست رو خیلی خیلی وقته بروزرسانی نکردیم، ولی خوب حتما توی برنامه‌ها میزاریم که یه سر و سامونی بهش بدیم heart

 14. هاول هم خوب بود و البته دازای و چویا و اکوتاگاوا

 15. لیست خوبیه ولی هنوز ناقصه :)تودوروکی شوتو و ارن یاگر چی ؟؟؟ ???

 16. چرا دازای و تودوروکی شوتو و چویا و باکاگو نیستن:|||||||||

  اونوخ چرا کانکی پایینه انقدر::||||||||

 17. آقا یه سوال چرا زیر ماکیسه کوریسو به جای اینکه در مورد شخصیت توضیح بدین خلاصه داستان stein:gate0 رو گفتی فقط هم در مورد شخصیت ماکیسه نیست در مورد چندتا شخصیت دیگه هم اینکارو کریدن

 18. پس تودوروکی کجاست اصلا تودوروکی و میدوریا محبوب ترین شخصیت هان مخصوصا تودوروکی اونوقت میدوریا نفر آخره تودوروکی هم نیست

  1. دقیقا من خودم از انیمه mha خیلی خوشم میاد باید
   تودوروکی شوتو هم توی لیست می بود و میدوریا باید رتبه اش بالا
   تر می بود. من میدوریا رو از بین این شخصیت ها نفر اول
   می دونم⁦ ولی مثل اینکه طرفدار زیادی نداره⁦(。•́︿•̀。)⁩

 19. خخخخخخخخ فقط میدوریا که ته بود XD اونوقت موندم تودوروکی شوتو چه جایگاهی داره اگه میدوریا 50 هستش خخخخخخخخخ

 20. تنها شخصیت این لیست که زیاد برام جالب نیست میکاساس!

 21. سلام. خیلی ممنون از لیست بینظیرتون! تک تک این شخصیتا فوق العاده هست.

 22. من که سرچ زدم best anime characters سایت my anime list.net لیوای رو تو رتبه چهارم گذاشته بود!!!!
  بعد چطور اینجا هنوز که هنوزه رتبه هفتم رو داره؟؟؟
  به نظرم یک اپدیت بکنید بد نیست!!

  1. سلام. وقت بخیر.

   ببینید دوست من انیمه لیست یه وبسایت تخصصی برای انیمه است و تمام تمرکزشون روی همون بخشه ..

   وبسایت ما دسته‌ها و مقالات متنوع‌تری داره و واقعا سخته بخوایم همه‌ی مقالات رو بروز نگه داریم.

   ولی ممنونم که یادآوری کردید، سعی می‌کنیم در اسرع وقت این مقاله رو آپدیت کنیم. heart

 23. از میکاسا که اصلا خوشم نمیاد خیلی دختره رو اعصابیه!
  به نظرم ساسکه و کاکاشی باید بالاتر از میکاسا میبودن خداییش!
  بهترین شخصیت اتک ان تایتان صد درصد لیوای آکرمنه.
  به نظرم بهترین شخصیتا لیوای اکرمن لولوش و ال هستند هیچکی قابل مقایسه نیست با اینا.
  کیریتو هم زیادی بچگونس.

  1. منم از میکاسا خیلی بدم بدم واقعا رو اعصاب شما واقعا جایگاه هارو درست گفتی

 24. اگ بخوام خودم لیست درست کنم:بهترین رو ساکاتا گینتوکی از گینتاما میزارم ک بهترین و فوق العاده ترینه از نظرم بعدش لوفی از وان پیس بعدش ناروتو و بعدشم ایزن سوسکه(که یکی از محبوب ترین شخصیت منفی های تاریخه شونن جامپه) البته تو این لیست نبود ولی عاشقشم…در کل متاسفانه ی سری افرادی ک انیمرو با توکیو غول و اتک ان تایتانو اینا شروع کردن معمولا سراغ انیمه های طولانی و فوق العاده ای مثل‌گینتاما یا وام پیس نمیرن مخصوصا ک گینتاما 3 تا از فصلاش تو مای انیمه لیست جز 10 تای برترن ولی تو ایران دست کم گرفته شده:/

 25. آقا دمتون گرم عالی بود…حقیقتا عاشق همه شونم :))))) داشتم میومدم پایین موستانگ رو نمیدیدم خواستم بگم من حتی عاشق اونم هستم… که دیدم خدا رو شکر هست نگرانیم برطرف شد…واقعا عالی بود…عاشق همه شونم. بازم مرسی:)))

  1. سلام. خیلی خوشحالم که مقاله مورد پسندتون قرار گرفته دوست عزیزم.

  1. سلام راحیل جان. خوشحالم که مقاله مورد پسندتون واقع شده دوست من.

 26. سلام دوستان ببخشید هیچ کسی میدونه این انیمه ای که میگم اسمش چیه من خیلی یادم نمیاد ولی یه گروه دخترونه بودن که با گوشی هاشون تبدیل به افرادی با قدرت جادویی میشدند یکی از دخترا موهاش سبز بود که جلوش کوتاه و پشت موهاش بلند یکی دیگه هم موهاش صورتی بود این دوتا رو یادم میاد که این گروه دوتا حیوان کوچیک داشتن که یکی شون قهوه ای و یکی سفید بود که اینا تبدیل به پسر میشدن و اون دوتا دختر رو دوست داشتن یه شبکه کارتونی خارجی نشون میداد خیلی وقت پیش فکر کنم 6 یا 7 سال اگه کسی میدونه اسمشو خیلیییلی ممنون میشم کمک کنه خیلی انیمه خوبی بود یا تو اون سبک بهم معرفی کنه

 27. با سلام با این لیست کار ندارم ولی وجدانن مگومین از کازوما بهتره وجدانن کازوما تنها فردی که با اینکه منحرف بازی زیاد داره ولی خدا وکیلی عجب اعصاب فولادی صبر تحمل زیادی داره که با این وضع اوضاعی که اون هم گروهاش درست کردن براش یه مشت خول چل وقتی میمیره نرفت برای شروع دوباره

 28. سلام
  اقا مرسی من واقع بینم و میگم درسته ولی بخوام از کاراکتر خودم حمایت کنم باید بگم کیریتو از لیوای بهتره

  1. کیریتو یک صدمم قابل قیاس نیست با لیوای اصلا به پاش نمیرسع
   -_-

   1. چرا چرت میگی لیوای کجاش ازکیریتو بهتره.کوتوله ای هست که بی احساسه و راحت آدم میکشه.کیریتو باید رتبش بالاترباشه

  2. خدایی چی میگی برای خودت؟
   کاملا با داش مهدی موافقم کیریتو خاک پای لیوای هم نیست چه برسه ب اینکه یکی بیاد بگه کیریتو بهتر از لیوایه به نظرم کیریتو اصلا نباید تو لیست جایی میداشت !!

  3. چی میگی؟لیوای کجا کیریتو کجا کیریتو به شمشیر شکسته لیوایم نمیرسه
   راستی اسپویل برای اتک آن تایتان
   هانجی میمیره
   لیوای میمیره🤕🤒
   جان غول میشه ارن رو میخوره

 29. با سلام و سپاس از مدیران سایت.
  آقا دستتون درد نکنه ، کاملاً دقیق و بجا ، بدون هیچ کم و کاستی.

  1. سلام دوسته من .. خیلی خوشحالم که مورد پسندتون واقع شده

    1. ممنونم از انتخاب شما، حتما این دو شخصیت رو در آپدیت جدیدمون اضافه می کنیم، باز هم اگر پیشنهادی دارید که در لیست بهترین شخصیت های انیمه ای جای اون خالیه حتما بفرمایید.

 30. پس باکوگو کاتسوکی کو درسته تو نگاه اول ی کاراکتر بی رحم که به هیچکس و هیچ چیز به جز خودش اهمیت نمیده اما اگ my hero academia رو تا اخر دیده باشین میفهمین جز بهترین کاراکترای انیمه ایه از نظر من بهترین کاراکترایی که دیدم به ترتیب بهترینا ایناس:1صد در صد لوفی2کانکی 3باکوگو کاتسوکی4دابی5زورا ایده اله

  1. واقعا من هم موندم اصلی ترین کراش من باکوگو ولی نیستش بعد اون دکو با اون قیافش تو لیست هست بنظر من این لیست عیب و ایراد زیاد داره

 31. این مقاله ممکنه برای اوتاکو های عادی خوب باشه ولی برای من نه چون من یه اوتاکویی ام که اول به خوشگل بودن شخصیت اون انیمه توجه میکنم و بعد به چیزای دیگه
  من مث اوتاکو های عادی نیستم که هر انیمه ای رو که پیدا کردم سریع برم نگاش کنم اول میرم تحقیق میکنم ببینم شخصیت های اون انیمه خوشگلن یا نه .
  تا الان انیمه هایی که به نظر من شخصیت خوشگل داشتن
  بوسه ایزدی و عاشقان شیطانی بودن

  1. سلام، دوست عزیز این حرفت یه توهین به تمام اوتاکوها بود. همه اوتاکوها اوایل همجور انیمه میبینن ، بعد سلیقه ای میبینن. منم اولین انیمم سال ۲۰۰۷ کدگیاس بود. بعد چنتایی عادی دیدم ، بعد از یه سال دیگه هر انیمه ای رو نمیبینم.

  2. داداش این حرفت خیلی توهین آمیز بود بعدشم اوتاکو ها همیشه به موضوع انیمه اهمیت میدن یسری انیمه ها ممکنه کرکترای خوشگل یا کاوایی نداشته باشن ولی مفهموم انیمه مهمه حالا سلیقه هم هست ولی به نظرم اینکه فقط بخوای بخاطر قیافه کرکترا انیمه ببینی برتری ای نسبت به اوتاکو های دیگه نداره

  1. سلام دوست عزیز همه اسم های شخصیت ها کامل گذاشته شده است

   1. شماره بندی میکردی بهتر بودیکم قاطی کردم درضمن به اونی ک گف به تانجیرو بچه بچه باباته

   2. بماچه ک نیست مشکل از اونو عصاب نداشت بیاد هیت نده ارامشتم حفظ کنی برا امنیت جانی خودت و خانوادت بهتره

 32. سلام، خسته نباشید. از این مقاله واقعا ممنون هستم. از نظر من بهترین مرگ انیمه ای مربوط به لولوچ، نفر 1 لیست است. قبول اینکه کانکی اینقدر رتبه اش پایین باشه برام سخته??
  اگه میشه در مقاله های بعدی در مورد فصل دوم انیمه چینی آواتار پادشاه و فصل سوم کد گیاس توضیح بدین.

  1. سلام انیمه رو یه مقدار اسپویل کردین 😀
   منم از طرفداران توکیو غول و کانکی هستم ولی فکر می‌کنم جایگاهش به صورت عمومی واقعا همونجاست.
   بله در صورت امکان مقاله‌های درخواستی شما هم نوشته می‌شن.
   ممنون از مشارکتتون.

 33. البته کاپیتان لیوای و روی موستانگ و استاد کنشین جای خودشونو دارن برام

  1. سلام مبین جان حالت خوبه ؟ آقا واقعا افتخار می‌کنم که فردی مثل شما رو توی سایت کنارمون داریم.
   تقریبا توی تمام زمینه‌هایی که مقاله گذاشتیم اطلاعاتت بالا بوده و همیشه کمکون کردی. جای خوشحالی داره واقعا حضورت.
   امیدوارم که بتونیم همیشه از کمکت استفاده کنیم دوست من

   1. ممنون مصطفی جان اختیار دارین باعث افتخاره بنده‌اس، واقعاً سایت جامع و بروزی دارین. آرزوی موفقیت میکنم برای تک تک افراد سایتتان

 34. سلام مقاله خوبی بود، محبوب ترینای من به ترتیب L ، گاتز، کنشین (باتوسای) ، تمام فلزی ، لایت یاگامی ، میکاسا و میکائلا تا الان هستن. که البته بعضیا تو لیست نیستن. باور نمیشد اون بچه (اسمش سخته) اول لیست باشه 🙂

  1. اگه نمیتونی اسمشو به زبون بیاری برو گفتار درمانی.

  2. بچه؟ باشع ولی با این حال ک سنش کمه اصلا بچه نیست در ضمن اصلا اسمش سخت نیست تان جی رو تانجیرو اگر نمیتونی تلفظ کنی برو مهد کودک حرف زدن یاد بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا