اخبار سینما و هنرمندان ایرانیاخبار فیلم و سریالفیلم و سریال

بیماری 17 ساله مرتضی حسینی ؛ جنگ مجری معروف با سرطان

مرتضی حسینی، مجری معروف، بیماری 17 ساله خود را به صورت علنی اعلام کرد.  این افشاگری به سرعت در دنیای مجازی خبرساز شد. برای آگاهی از پشت پرده بیماری سرطان 17 ساله مرتضی حسینی، با ویدو همراه بمانید.

بیوگرافی مرتضی حسینی

سید مرتضی حسینی، متولد 6 شهریور 1352 در شهر ری، یک مجری تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه خوراسگان اصفهان، فردی است که در سن 20 سالگی، توسط برادرش به عنوان بازیگر به دنیای تلویزیون وارد شد و در حال حاضر به عنوان یک مجری فعالیت می‌کند.

سید محمد حسینی سال‌ها قبل ازدواج کرد و یک پسر متولد سال 1383 و یک دختر متولد سال 1394 دارد.

او درباره شروع فعالیتش می‌گوید:

در سال 1372، در زمانی که 20 سال داشتم، با برنامه‌های کوتاه طنز و برنامه “نیم نگاه” کنار برادرم سید محمد حسینی شروع به کار کردم. به طور حرفه‌ای، اما در سال 1375، با حضور رسول نجفیان، حسین اسکندری و الهام صفوی زاده و خانم شفیعی، فعالیتم در عرصه اجرا را آغاز کردم.

فیلم افشاگری مرتضی حسینی مجری معروف از سرطانش

سید مرتضی حسینی که به عنوان مهمان در یک برنامه تلویزیونی حضور داشت، درباره بیماری قدیمی خود صحبت کرد. در ویدیو زیر می‌توانید این مصاحبه را مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید:

حواشی محمد حسینی (برادر مرتضی حسینی)

مرتضی حسینی برادر مجری جنجالی سید محمد حسینی است. پس از خروج سید محمد حسینی از ایران، مرتضی حسینی با مشکل ممنوعیت از انجام فعالیت‌های تلویزیونی مواجه شد. با این حال، او توانسته است به عنوان مجری در مراسم‌های سازمانی و خصوصی فعالیت خود را ادامه دهد.

او در خصوص خروج برادرش از ایران گفت:

من شخصا در گذشته برای حل مشکل برادرم پا در میانی کردم ، به چهار مرجع مراجع کردم و خواستم که مرا برای صحبت با برادرم واسطه کنند ولی هیچکس مرا راه نداد. قصد داشتم آن اوایل ماجرا را کمی آرام کنم ولی قبول نکردند ، برادر من امروز کثیف ترین آدم است اما شاید فردا متحول شود

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا