دانلود سریال ارباب حلقه ها حلقه های قدرت The Lord of the Rings The Rings of Power 2022

دانلود سریال ارباب حلقه ها حلقه های قدرت The Lord of the Rings The Rings of Power 2022 قانونی

دانلود سریال ارباب حلقه ها

،
60 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان:

داستان سریال

داستان از زمان صلح آغاز می‌شود و تمام رویدادهای بزرگ عصر دوم سرزمین میانه را شامل می‌شود، از جمله ساخت حلقه‌های قدرت، ظهور ارباب تاریکی سائورون، فروپاشی پادشاهی جزیره نومنور، و پایان اتحاد بین الف‌ها و انسان‌ها. این رویدادها در داستان‌های اصلی تالکین بیش از هزاران سال طول داشته‌اند، اما در این سریال به صورت خلاصه ارائه شده‌اند.

درباره سریال

سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت محصول کشور آمریکا است و ژانر اکشن، ماجراجویی، درام و فانتزی دارد. این سریال به کارگردانی مشترک وین ییپ، جی ای بایونا و شارلوت براندستروم (Wayne Yip و J.A. Bayona و Charlotte Brändström) است که فصل اول آن در سال 2022 میلادی توسط سه کمپانی Amazon Studios و Harper Collins Publishers و New Line Cinema تولید و منتشر شد.

سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) که با عنوان (Lord of the Rings) نیز شناخته می‌شود،محصول کشور آمریکا است و ژانر اکشن، ماجراجویی، درام و فانتزی دارد. این سریال به کارگردانی مشترک وین ییپ، جی ای بایونا و شارلوت براندستروم (Wayne Yip و J.A. Bayona و Charlotte Brändström) است که فصل اول آن در سال 2022 میلادی توسط سه کمپانی Amazon Studios و Harper Collins Publishers و New Line Cinema تولید و منتشر شد.

این درام حماسی، تماشاگران را به دورانی قبل از رویدادهای «هابیت» و «ارباب حلقه‌ها» می‌برد، جایی که قدرت‌های بزرگ روزهای اوج خود را تجربه کردند، پادشاهی‌ها به شکوه و افول خود رسیدند و قهرمانان مواجهه‌ی چالش‌هایی فراوان کردند. این مجموعه تلویزیونی بر پایه رمان «ارباب حلقه‌ها» اثر ج. آر. آر. تالکین ساخته شده است.

در سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت بازیگران معروفی چون Lenny Henry، Markella Kavenagh، Morfydd Clark، و…نقش‌آفرینی کرده‌اند.

داستان سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

داستان سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» هزاران سال قبل از رویدادهای «هابیت» و «ارباب حلقه‌ها» روی می‌دهد و بر اساس تاریخ سرزمین میانه، آثار نویسنده انگلیسی جی. آر. آر. تالکین ساخته شده است. داستان از زمان صلح آغاز می‌شود و تمام رویدادهای بزرگ عصر دوم سرزمین میانه را شامل می‌شود، از جمله ساخت حلقه‌های قدرت، ظهور ارباب تاریکی سائورون، فروپاشی پادشاهی جزیره نومنور، و پایان اتحاد بین الف‌ها و انسان‌ها. این رویدادها در داستان‌های اصلی تالکین بیش از هزاران سال طول داشته‌اند، اما در این سریال به صورت خلاصه ارائه شده‌اند.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟