دانلود فیلم جاماندگان The Holdovers 2023

دانلود فیلم جاماندگان The Holdovers 2023 قانونی

دانلود فیلم جاماندگان

،
R
133 دقیقه
دوبله فارسی + زیرنویس
کارگردان:

داستان فیلم

"جاماندگان" روایتگر قصه معلمی بداخلاق و منزوی به نام "آقای هال" (با بازی "تام کروز") است که در آستانه تعطیلات کریسمس با چالشی غیرمنتظره روبرو می‌شود. دانش‌آموزان یکی پس از دیگری راهی خانه‌هایشان می‌شوند تا در کنار خانواده‌هایشان کریسمس را جشن بگیرند. اما "بیلی" (با بازی "ناتالی پورمن")، دانش‌آموزی باهوش اما تنها، به دلیل مشکلات خانوادگی، جایی برای رفتن ندارد و مجبور است در دانشگاه بماند. آقای هال که از تعطیلات کریسمس متنفر است و ترجیح می‌دهد تنها باشد، با اکراه راضی می‌شود که از بیلی مراقبت کند. اما این اجبار ناخواسته، سرآغاز تحولی غیرمنتظره در زندگی هر دوی آنها می‌شود.

درباره فیلم

فیلم جاماندگان در ژانر کمدی و درام به کارگردانی الکساندر پین محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم پل جیاماتی، دومینیک سسا، داوین جوی رندولف، کری پرستون و بردی هپنر به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم جاماندگان در ژانر کمدی و درام به کارگردانی الکساندر پین محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است.
در این فیلم پل جیاماتی، دومینیک سسا، داوین جوی رندولف، کری پرستون و بردی هپنر به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم جاماندگان

“جاماندگان” روایتگر قصه معلمی بداخلاق و منزوی به نام “آقای هال” (با بازی “تام کروز”) است که در آستانه تعطیلات کریسمس با چالشی غیرمنتظره روبرو می‌شود. دانش‌آموزان یکی پس از دیگری راهی خانه‌هایشان می‌شوند تا در کنار خانواده‌هایشان کریسمس را جشن بگیرند. اما “بیلی” (با بازی “ناتالی پورمن”)، دانش‌آموزی باهوش اما تنها، به دلیل مشکلات خانوادگی، جایی برای رفتن ندارد و مجبور است در دانشگاه بماند. آقای هال که از تعطیلات کریسمس متنفر است و ترجیح می‌دهد تنها باشد، با اکراه راضی می‌شود که از بیلی مراقبت کند. اما این اجبار ناخواسته، سرآغاز تحولی غیرمنتظره در زندگی هر دوی آنها می‌شود.

در طول تعطیلات کریسمس، آقای هال و بیلی به ناچار در کنار هم قرار می‌گیرند و کم کم دیوارهای تنهایی و سوءتفاهم میان آنها فرو می‌ریزد. آنها با یکدیگر صحبت می‌کنند، بازی می‌کنند و از خاطرات خود می‌گویند. آقای هال که در گذشته با سختی‌های زیادی روبرو بوده، در بیلی انعکاسی از خود را می‌بیند. او با دیدن تنهایی و ناامیدی بیلی، قلبش به رحم می‌آید و تصمیم می‌گیرد که به او کمک کند. بیلی نیز با دیدن مهربانی و دلسوزی آقای هال، امیدی دوباره در دلش جوانه می‌زند. او یاد می‌گیرد که به دیگران اعتماد کند و به آینده امیدوار باشد. تعطیلات کریسمس که زمانی برای آقای هال ملال‌آور و طاقت‌فرسا بود، به فرصتی برای رستگاری و تغییر تبدیل می‌شود. او با کمک به بیلی، نه تنها زندگی او را دگرگون می‌کند، بلکه مسیر زندگی خود را نیز تغییر می‌دهد.

  • جوایز: نامزد دریافت 5 جایزه اسکار. 129 برنده و 196 نامزدی در مجموع
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: David Hemingson
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟