دانلود سریال جنگ ستارگان: اکلایت Star Wars: The Acolyte 2024

دانلود سریال جنگ ستارگان: اکلایت Star Wars: The Acolyte 2024 قانونی

دانلود سریال جنگ ستارگان: اکلایت

، ،
N/A
N/A
دوبله فارسی + زیرنویس

داستان سریال

در این سریال، شاهد ماجراجویی یک استاد جدای خواهیم بود که در پی تحقیق در مورد جنایتی تکان‌دهنده برمی‌خیزد. این جنایت هولناک، او را در مسیر تقابل با دشمنی خطرناک از گذشته‌اش قرار می‌دهد. اما هرچه بیشتر در این مسیر پیش می‌رود، پرده از رازهای تاریک‌تری برداشته می‌شود و استاد جدای ما درمی‌یابد که هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد، نیست. او در تاریکی مطلق گرفتار شده و باید برای بقا و حفظ عدالت، با چالش‌های هولناکی روبرو شود.

درباره سریال

سریال جنگ ستارگان: اکلایت در ژانر اکشن و ماجراجویی به کارگردانی هانل ام کلمپور و الکس گارسیا لوپز محصول کشور آمریکا و در سال 2024 ساخته شده است. در این سریال آماندلا استنبرگ، دافنه کین، جودی ترنر اسمیث، جوناس سوتامو و امی تسانگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال جنگ ستارگان: اکلایت در ژانر اکشن و ماجراجویی به کارگردانی هانل ام کلمپور و الکس گارسیا لوپز محصول کشور آمریکا و در سال 2024 ساخته شده است.
در این سریال آماندلا استنبرگ، دافنه کین، جودی ترنر اسمیث، جوناس سوتامو و امی تسانگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان سریال جنگ ستارگان: اکلایت

در این سریال، شاهد ماجراجویی یک استاد جدای خواهیم بود که در پی تحقیق در مورد جنایتی تکان‌دهنده برمی‌خیزد. این جنایت هولناک، او را در مسیر تقابل با دشمنی خطرناک از گذشته‌اش قرار می‌دهد.

اما هرچه بیشتر در این مسیر پیش می‌رود، پرده از رازهای تاریک‌تری برداشته می‌شود و استاد جدای ما درمی‌یابد که هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد، نیست. او در تاریکی مطلق گرفتار شده و باید برای بقا و حفظ عدالت، با چالش‌های هولناکی روبرو شود.

سریال اکلایت پر از معما، اکشن و داستانی گیرا است که شما را تا انتها مجذوب خود خواهد کرد. در این سریال شاهد شخصیت‌های جدید و جذابی خواهیم بود و همچنین با برخی از شخصیت‌های محبوب دنیای جنگ ستارگان از جمله آناکین اسکای‌واکر در دورانی متفاوت از زندگی‌اش ملاقات خواهیم کرد.

درباره سریال جنگ ستارگان: اکلایت

سریال اکلایت (The Acolyte) در سال 2024 بر روی سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شد و به سرعت به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های علمی تخیلی تبدیل شد.

شما می توانید این سریال با لینک مسنقیم و به صورت قانونی از طریق ویدو دانلود و تماشا کنید.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Leslye Headland
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟