دانلود فیلم هزار پا

دانلود فیلم هزار پا قانونی

دانلود فیلم هزار پا

، ،
N/A
درحال ترجمه...
کارگردان:

داستان فیلم

رضا نیازی (رضا عطاران) و دوستش منصور (جواد عزتی) دو کیف‌قاپ هستند که در یکی از عملیات خود کیف زنی را می‌دزدند. اما در کمال تعجب، در کیف به جای پول، فقط یک نامه پیدا می‌کنند. در این نامه، زنی (سارا بهرامی) نذر کرده که با یک جانباز ازدواج کند. رضا و منصور با دیدن این نامه، نقشه‌ای عجیب در سر می‌پرورانند. رضا که در تصادفی پایش را از دست داده، خود را به عنوان یک جانباز به سارا معرفی می‌کند. او با کمک منصور و با گفتن دروغ‌های مختلف، سعی می‌کند که سارا را به خود علاقه‌مند کند. سارا که از صداقت و فداکاری رضا تحت تاثیر قرار گرفته، کم‌کم به او علاقه‌مند می‌شود. اما رضا در طول مدتی که با سارا می‌گذراند، متوجه می‌شود که به او علاقه‌مند شده و دیگر فقط به دنبال پول و ثروت او نیست. او در یک دوراهی قرار می‌گیرد: از یک طرف به سارا علاقه‌مند شده و از طرف دیگر نمی‌خواهد دروغ‌های خود را به او ادامه دهد.

درباره فیلم

فیلم هزار پا در ژانر جنگی و درام به کارگردانی ابوالحسن داوودی محصول کشور ایران و در سال 1397 ساخته شده است. رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، لاله اسکندری، سعید امیرسلیمانی، شهره لرستانی، سپند امیرسلیمانی، امیرمهدی ژوله، سینا رازانی، حسین سلیمانی، محمد نادری، علی عامل هاشمی، علی صالحی، نعیمه نظام دوست، بهرام ابراهیمی، ارشا اقدسی و ... در این فیلم به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم هزار پا در ژانر جنگی و درام به کارگردانی ابوالحسن داوودی محصول کشور ایران و در سال 1397 ساخته شده است.

بازیگران فیلم هزار پا

رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، لاله اسکندری، سعید امیرسلیمانی، شهره لرستانی، سپند امیرسلیمانی، امیرمهدی ژوله، سینا رازانی، حسین سلیمانی، محمد نادری، علی عامل هاشمی، علی صالحی، نعیمه نظام دوست، بهرام ابراهیمی، ارشا اقدسی و … در این فیلم به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم

رضا نیازی (رضا عطاران) و دوستش منصور (جواد عزتی) دو کیف‌قاپ هستند که در یکی از عملیات خود کیف زنی را می‌دزدند. اما در کمال تعجب، در کیف به جای پول، فقط یک نامه پیدا می‌کنند. در این نامه، زنی (سارا بهرامی) نذر کرده که با یک جانباز ازدواج کند. رضا و منصور با دیدن این نامه، نقشه‌ای عجیب در سر می‌پرورانند. رضا که در تصادفی پایش را از دست داده، خود را به عنوان یک جانباز به سارا معرفی می‌کند. او با کمک منصور و با گفتن دروغ‌های مختلف، سعی می‌کند که سارا را به خود علاقه‌مند کند. سارا که از صداقت و فداکاری رضا تحت تاثیر قرار گرفته، کم‌کم به او علاقه‌مند می‌شود. اما رضا در طول مدتی که با سارا می‌گذراند، متوجه می‌شود که به او علاقه‌مند شده و دیگر فقط به دنبال پول و ثروت او نیست. او در یک دوراهی قرار می‌گیرد: از یک طرف به سارا علاقه‌مند شده و از طرف دیگر نمی‌خواهد دروغ‌های خود را به او ادامه دهد. در همین حین، منصور که از نقشه رضا خبر دارد، تصمیم می‌گیرد از این فرصت استفاده کند و خودش را به جای رضا به سارا معرفی کند. او با فاش کردن دروغ‌های رضا، سعی می‌کند که سارا را از او دور کند و خودش را جایگزین او کند. اما رضا که از نقشه منصور آگاه می‌شود، تصمیم می‌گیرد که حقیقت را به سارا بگوید. او با شجاعت به سارا اعتراف می‌کند که جانباز واقعی نیست و تمام این مدت فقط به خاطر علاقه‌ای که به او داشته، دروغ گفته است. سارا که از صداقت و شجاعت رضا تحت تاثیر قرار گرفته، تصمیم می‌گیرد که او را به خاطر خودش دوست داشته باشد، نه به خاطر اینکه جانباز است. او نذر خود را به این شکل ادا می‌کند و با رضا ازدواج می‌کند.

درباره فیلم هزار پا

هزار پا، ساخته ی ابوالحسن داوودی با هنرنمایی رضا عطاران و جواد عزتی، در تابستان 97 به روی پرده سینماها رفت و طوفانی از خنده و شادی را در میان مخاطبان برپا کرد. این فیلم کمدی که با داستانی جذاب و طنزی ظریف به موضوعاتی مانند فقر، دروغ و امید می‌پردازد، به سرعت در میان مردم محبوب شد و توانست رکوردهای چشمگیری را در گیشه به ثبت برساند.

هزارپا در پنجمین هفته ی اکرانش، عنوان پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران را از آن خود کرد. فروش این فیلم در کمتر از دو ماه از مرز 30 میلیارد تومان عبور کرد و به اولین فیلم 30 میلیاردی سینمای ایران تبدیل شد.

علاوه بر رکورد فروش، هزارپا در جلب نظر مخاطبان نیز بسیار موفق عمل کرد. این فیلم در 45 روز نخست اکران با شکستن رکورد “شهر موشها 2” به پرمخاطب ترین فیلم دهٔه 90 با بیش از 4 میلیون تماشاگر تبدیل شد.

موفقیت “هزار پا” را می‌توان به عوامل متعددی نسبت داد. در وهله اول، زوج هنری رضا عطاران و جواد عزتی که پیش از این نیز در فیلم‌های متعددی با یکدیگر همبازی بوده در این فیلم نیز طنزی بی‌نظیر را به نمایش گذاشتند و به دل مخاطبان نشستند.

از دیگر عوامل موفقیت این فیلم می‌توان به کارگردانی سرحال و پرانرژی ابوالحسن داوودی، فیلمنامه ی هوشمندانه و پر از دیالوگ‌های طنز و همچنین موسیقی متن جذاب آن اشاره کرد.

هزارپا بدون شک یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران است که توانست با طنز ظریف و داستان جذاب خود، مخاطبان را به شدت سرگرم کند و در عین حال پیام‌های مهمی را نیز به آنها منتقل کند.

  • جوایز: 2 نامزدی
  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Amir Baradaran, Peyman Jazini, Mostafa Zandi
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم هزار پا

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟