دانلود فیلم ماه و برگشت The Moon & Back 2022

دانلود فیلم ماه و برگشت The Moon & Back 2022 قانونی

دانلود فیلم ماه و برگشت

PG-13
74 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

"ماه و برگشت" فیلمی علمی-تخیلی و دراماتیک است که داستان لیدیا گیلبرت، یک دانش‌آموز دبیرستانی، را پس از مرگ پدرش روایت می‌کند. یک سال پس از این اتفاق غم‌انگیز، لیدیا در میان وسایل پدرش، فیلمنامه‌ای عجیب پیدا می‌کند. این فیلمنامه که توسط پدرش نوشته شده، داستانی در مورد موجودات فضایی را روایت می‌کند. لیدیا که تحت تاثیر خلاقیت و شور و اشتیاق پدرش قرار گرفته، تصمیم می‌گیرد به احترام او، این فیلمنامه را به واقعیت تبدیل کند. او با استفاده از یک دوربین VHS قدیمی، شروع به فیلمبرداری از صحنه‌های فیلمنامه می‌کند. در حین فیلمبرداری، اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد و ....

درباره فیلم

فیلم ماه و برگشت، فیلمی در ژانر اکشن ، ماجراجویی و درام به کارگردانی و نویسندگی لیا بلیچ محصول سال 2022 کشور آمریکا است. در این فیلم بازیگرانی چون ایزابل می، میسی پایل، نات فاکسون و... به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم ماه و برگشت، فیلمی در ژانر اکشن ، ماجراجویی و درام به کارگردانی و نویسندگی لیا بلیچ محصول سال 2022 کشور آمریکا است که توسط دو کمپانی Prodigium Pictures و Wayfarer Studios تولید شده است.
در این فیلم بازیگرانی چون ایزابل می، میسی پایل، نات فاکسون و… به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم ماه و برگشت

“ماه و برگشت” فیلمی علمی-تخیلی و دراماتیک است که داستان لیدیا گیلبرت، یک دانش‌آموز دبیرستانی، را پس از مرگ پدرش روایت می‌کند. یک سال پس از این اتفاق غم‌انگیز، لیدیا در میان وسایل پدرش، فیلمنامه‌ای عجیب پیدا می‌کند. این فیلمنامه که توسط پدرش نوشته شده، داستانی در مورد موجودات فضایی را روایت می‌کند. لیدیا که تحت تاثیر خلاقیت و شور و اشتیاق پدرش قرار گرفته، تصمیم می‌گیرد به احترام او، این فیلمنامه را به واقعیت تبدیل کند. او با استفاده از یک دوربین VHS قدیمی، شروع به فیلمبرداری از صحنه‌های فیلمنامه می‌کند.

در حین فیلمبرداری، اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد. لیدیا شواهدی از وجود موجودات فضایی real را در اطراف خود پیدا می‌کند. گویی که فیلمنامه پدرش نه تنها یک داستان تخیلی، بلکه یک پیش‌بینی آینده بوده است. لیدیا با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شود و برای زنده ماندن و رسیدن به هدف خود باید شجاعت و خلاقیت خود را به کار بگیرد. او در این مسیر، با شخصیت‌های جدیدی آشنا می‌شود و رازهای تاریکی را در مورد پدرش و گذشته او کشف می‌کند.

  • جوایز: 1 برد
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Leah Bleich
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم ماه و برگشت
دانلود رایگان فیلم ماه و برگشت

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟