دانلود فیلم قبرستان Boneyard 2024

دانلود فیلم قبرستان Boneyard 2024 قانونی

دانلود فیلم قبرستان

، ،
R
N/A
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

در این فیلم، مل گیبسون در نقش پتروویک، مامور ویژه اف‌بی‌آی، و فیفتی سنت در نقش کارتر، رئیس پلیس، به ایفای نقش می‌پردازند. این دو شخصیت باسابقه و کارکشته، با یکدیگر متحد می‌شوند تا پرونده‌ای هولناک را حل کنند: دستگیری یک قاتل زنجیره‌ای بی‌رحم که با نام "استخوان جمع‌کن" شناخته می‌شود. اما در حین تحقیقات، پتروویک و کارتر با شواهدی هولناک روبرو می‌شوند که نشان می‌دهد قاتل خطرناک ممکن است در میان نزدیک‌ترین افراد به آنها، یعنی در میان افسران پلیس مخفی شده باشد. این کشف تکان‌دهنده، همه چیز را تغییر می‌دهد و آنها را در تاریکی مطلق فرو می‌برد.

درباره فیلم

فیلم قبرستان، فیلمی در ژانر اکشن ، جنایی و درام به کارگردانی آصف اکبر و نویسندگی آصف اکبر، هنک برد، وینسنت ای و مک دانیل محصول سال 2024 کشور انگلستان است. در این فیلم هنرمندانی چون مل گیبسون، نورا زتهنر، گابریل هاو و... به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم قبرستان، فیلمی در ژانر اکشن ، جنایی و درام به کارگردانی آصف اکبر و نویسندگی آصف اکبر، هنک برد، وینسنت ای و مک دانیل محصول سال 2024 کشور انگلستان است.
در این فیلم هنرمندانی چون مل گیبسون، نورا زتهنر، گابریل هاو و… به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان فیلم قبرستان

فیلم قبرستان، داستانی نفس‌گیر و پر از تعلیق را روایت می‌کند که بر اساس وقایع واقعی ساخته شده است. این فیلم، تماشاگر را به سفری در اعماق تاریکی و کابوس می‌برد، جایی که خطوط بین خیر و شر به هم می‌آمیزند و هیچ چیز آن‌طور که به نظر می‌رسد نیست. در این فیلم، مل گیبسون در نقش پتروویک، مامور ویژه اف‌بی‌آی، و فیفتی سنت در نقش کارتر، رئیس پلیس، به ایفای نقش می‌پردازند. این دو شخصیت باسابقه و کارکشته، با یکدیگر متحد می‌شوند تا پرونده‌ای هولناک را حل کنند: دستگیری یک قاتل زنجیره‌ای بی‌رحم که با نام “استخوان جمع‌کن” شناخته می‌شود. اما در حین تحقیقات، پتروویک و کارتر با شواهدی هولناک روبرو می‌شوند که نشان می‌دهد قاتل خطرناک ممکن است در میان نزدیک‌ترین افراد به آنها، یعنی در میان افسران پلیس مخفی شده باشد. این کشف تکان‌دهنده، همه چیز را تغییر می‌دهد و آنها را در تاریکی مطلق فرو می‌برد.

آیا پتروویک و کارتر می‌توانند از این توطئه هولناک پرده بردارند و قاتل واقعی را به دام بیندازند؟ یا تاریکی آنها را نیز در بر خواهد گرفت و تبدیل به طعمه‌ای دیگر برای “استخوان جمع‌کن” خواهند شد؟

درباره فیلم

قبرستان، فیلمی اکشن، جنایی، معمایی، هیجان‌انگیز و درام محصول سال 2024 آمریکا است که بر اساس وقایع واقعی ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی آصف اکبر و با فیلمنامه مشترک وینسنت ای. مک دانیل، آصف اکبر، هنک برد و کوجی استیون ساکای، تماشاگر را به سفری در اعماق تاریکی و کابوس می‌برد، جایی که خطوط بین خیر و شر به هم می‌آمیزند و هیچ چیز آن‌طور که به نظر می‌رسد نیست.

فیلم قبرستان برای اولین بار در تاریخ 5 جولای 2024 در سینماهای آمریکا اکران شد و سپس به صورت همزمان در سراسر جهان به صورت اینترنتی منتشر گردید.

قبرستان اولین فیلم بلند سینمایی آصف اکبر است.

این فیلم براساس داستان واقعی قتل‌های وست مسا ساخته شده است.

شما می‌توانید نسخه زبان اصلی فیلم قبرستان را با زیرنویس فارسی از وبسایت ویدو دانلود و تماشا کنید.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Asif Akbar, Hank Byrd, Vincent E. McDaniel
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟