دانلود سریال ویستینگ Wisting 2019

دانلود سریال ویستینگ Wisting 2019 قانونی

دانلود سریال ویستینگ

،
TV-14
60 دقیقه
دوبله فارسی + زیرنویس

داستان فیلم

ویلیام ویستینگ، کارآگاه باتجربه و کارکشته، در جدالی نفس‌گیر با دو پرونده‌ی پیچیده و هولناک روبرو می‌شود. از یک سو، در پی ردی از قاتلی سریالی است که شهر را در وحشت فرو برده و از سوی دیگر، با پرونده‌ای مرموز و گمشده شدن یک دختر جوان دست و پنجه نرم می‌کند. در حالی که ویستینگ در اعماق تاریکی این دو پرونده غوطه‌ور است، ناگهان متوجه می‌شود که مقاله ای از دختر گزارشگرش، سارا، با یکی از این پرونده ها ارتباطی تنگاتنگ دارد. این موضوع، نه تنها ویلیام را در مخمصه ای دشوار قرار می دهد، بلکه جان دخترش را نیز در معرض خطری جدی قرار می دهد. با آشکار شدن این ارتباط، قاتل سریالی که تاکنون در سایه ها پنهان بود، سارا را هدف قرار می دهد. ویلیام که در بحبوحه ی تحقیقات خود است، باید با تمام توان برای نجات جان دخترش و دستگیری قاتل تلاش کند. زمان به سرعت در حال گذر است و ویلیام می داند که هر ثانیه برای نجات جان سارا و به دام انداختن قاتل حیاتی است. او با استفاده از هوش و ذکاوت خود، سرنخ ها را دنبال می کند و پازل این دو پرونده ی مرموز را تکه به تکه کنار هم می چیند. سرنوشت سارا و جان شهر در دستان ویلیام ویستینگ است. آیا او می تواند قاتل را به دام بیندازد و دخترش را از چنگال مرگ نجات دهد؟

درباره فیلم

سریال ویستینگ در ژانر جنایی و درام به کارگردانی کاترینا لاونینگ و تریگو الیستر دیسن محصول کشور نروژ و در سال 2019 ساخته شده است. در این سریال بازیگرانی همچون اسون نوردین، تئا گرین لاندبرگ، مدز اوسدل و لارس برگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال ویستینگ در ژانر جنایی و درام به کارگردانی کاترینا لاونینگ و تریگو الیستر دیسن محصول کشور نروژ و در سال 2019 ساخته شده است.
در این سریال بازیگرانی همچون اسون نوردین، تئا گرین لاندبرگ، مدز اوسدل و لارس برگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان سریال ویستینگ

ویلیام ویستینگ، کارآگاه باتجربه و کارکشته، در جدالی نفس‌گیر با دو پرونده‌ی پیچیده و هولناک روبرو می‌شود. از یک سو، در پی ردی از قاتلی سریالی است که شهر را در وحشت فرو برده و از سوی دیگر، با پرونده‌ای مرموز و گمشده شدن یک دختر جوان دست و پنجه نرم می‌کند.

در حالی که ویستینگ در اعماق تاریکی این دو پرونده غوطه‌ور است، ناگهان متوجه می‌شود که مقاله ای از دختر گزارشگرش، سارا، با یکی از این پرونده ها ارتباطی تنگاتنگ دارد. این موضوع، نه تنها ویلیام را در مخمصه ای دشوار قرار می دهد، بلکه جان دخترش را نیز در معرض خطری جدی قرار می دهد. با آشکار شدن این ارتباط، قاتل سریالی که تاکنون در سایه ها پنهان بود، سارا را هدف قرار می دهد. ویلیام که در بحبوحه ی تحقیقات خود است، باید با تمام توان برای نجات جان دخترش و دستگیری قاتل تلاش کند. زمان به سرعت در حال گذر است و ویلیام می داند که هر ثانیه برای نجات جان سارا و به دام انداختن قاتل حیاتی است. او با استفاده از هوش و ذکاوت خود، سرنخ ها را دنبال می کند و پازل این دو پرونده ی مرموز را تکه به تکه کنار هم می چیند. سرنوشت سارا و جان شهر در دستان ویلیام ویستینگ است. آیا او می تواند قاتل را به دام بیندازد و دخترش را از چنگال مرگ نجات دهد؟

  • جوایز: 1 نامزدی
  • زبان: نروژی، انگلیسی
  • نویسنده: Trygve Allister Diesen
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟