اخبار فیلم و سریال

هنرپیشه‌های فلش (لیست بازیگران فیلم فلش 2023) + داستان

فیلم The Flash یک اثر ابرقهرمانی به کارگردانی اندی موسکیتی است که بسیاری از طرفداران کمیک‌های دی سی منتظر آن هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ویدو همراه باشید.

فیلم فلش – The Flash

تاریخ اکران فیلم فلش

تاریخ اکران فیلم فلش (The Flash) در 4 نوامبر 2022 (13 آبان 1401) بود.

فیلم فلش – The Flash

بازیگران و گروه تولید

  • ازرا میلر
  • ساشا کایه
  • مایکل شنون
  • ران لیوینگستون
  • ماریبل وردو
  • کرسی کلمونس
  • آنتیه تراوه
  • بن افلک
  • مایکل کیتون
  • و…

همان‌طور که در ابتدا ذکر کردیم وظیفه کارگردانی این فیلم برعهده اندی موسکیتی قرار دارد. مایکل دیسکو و باربارا موسکیتی به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه همکاری داشتند. کریستینا هادسن داستان این فیلم را به رشته‌ تحریر درآورد.

بازیگران فیلم فلش هنوز در حال جمع شدن هستند؛ اما در حال حاضر این پروژه دارای شخصیت‌ها و بازیگران جذابی است. برخی از آن‌ها چهره‌هایی هستند که قبلا در جهان سینمایی دی سی دیده‌ایم و برخی از آن‌ها نیز برای اولین بار معرفی می‌شوند.

ازرا میلر ایفاگر نقش بری آلن یا فلش در این فیلم مورد انتظار خواهد بود. او پیش‌تر با ایفای نقش در فیلم‌های بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت، جوخه انتحار و لیگ عدالت، حضور در دنیای سینمایی دی سی را تجربه کرده بود.

کرسی کلومنس نیز قرار است نقش آیریس وست را در این فیلم بازی کند. این شخصیت که عشق بری آلن نیز به حساب می‌آید، در ابتدا قرار بود در فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر برای اولین بار در پرده بزرگ سینما ظاهر شود، اما نقش او به طور کامل از صحنه فیلم حذف شد. ماریبل وردو ایفاگر نقش نورا آلن (مادر شخصیت بری آلن) در فیلم فلش خواهد بود. درواقع این اولین باری است که او در یک فیلم پرفروش بزرگ استودیویی ایفای نقش می‌کند.

در ژانویه 2019، پس از بازی ناامیدکننده در فیلم‌های بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت، جوخه انتحار و لیگ عدالت، بن افلک اعلام کرد که دوران بازی او در نقش بروس وین با نام مستعار بتمن در جهان سینمایی دی سی به پایان رسیده است. با این حال، تحولات اخیر با فیلم فلش باعث شده است که این موضوع تغییر کند؛ زیرا اکنون به طور رسمی تایید شده است که افلک یک بار دیگر نقش بتمن را در این فیلم بازی خواهد کرد.

طرفداران به یاد دارند که نوعی پیوند بین فلش و بتمن در لیگ عدالت ایجاد شد؛ زیرا بتمن فلش را برای تیم اصلی به خدمت گرفت و به نظر می‌رسد که رابطه آن‌ها در فیلم آینده حتی نزدیک‌تر خواهد شد.

حضور بتمن در این فیلم باعث افزایش هیجان طرفداران زیادی شد؛ اما نظرتان راجع‌به دو بتمن در یک فیلم چیست؟ این دقیقا همان چیزی است که در فیلم فلش شاهد آن خواهیم بود. در حالی که ما همه جزئیات را دقیقا نمی‌دانیم، نخستین بار در ژوئن 2020 گزارش شد که مایکل کیتون برای اولین بار پس از پوشیدن شنل و روپوش در فیلم بازگشت بتمن در سال 1992، به نقش بروس وین در فلش بازخواهد گشت.آیا حضور او ارتباطی با بازی زمانی بری آلن در این فیلم دارد؟ تمام این‌ها حدس و گمان است و جهت پی بردن به پاسخ آن باید تا زمان اکران منتظر بمانیم.

ساشا کال نیز ایفاگر نقش سوپرگرل در این فیلم تماشایی خواهد بود. در حالی که هنوز نمی‌دانیم او دقیقا چگونه در داستان فیلم فلش قرار می‌گیرد، یکی از جنبه‌های فوق‌العاده هیجان‌انگیز این بلاک باستر در حال ساخت این است که اولین نسخه سوپرگرل دنیای سینمایی دی سی را به نمایش می‌گذارد. ساشا کال نخستین بار است که در یک فیلم بلند به ایفای نقش می‌پردازد. در حالی که این نقش مطمئنا حرفه او را تغییر خواهد داد، این بازیگر در حال حاضر بیشتر برای بازی در نقش لولا روزالس در سریال The Young And The Restless شناخته می‌شود.

فیلم فلش – The Flash

داستان فیلم فلش

در کامیک کان سن دیگو 2017، دی سی کامیکس اعلام کرد که فیلم فلش از خط داستانی فلش پوینت پیروی می‌کند. (بر اساس رویداد کراس‌اور موفق از کمیک‌ها در سال 2011) در متن کمیک‌ها، بری تصمیم می‌گیرد به گذشته سفر کند تا بتواند از قتل مادرش جلوگیری کند. متاسفانه اکنون اطلاعات زیادی از داستان فیلم در دست نیست و مشخص نیست که تا چه حد به کمیک‌ها مرتبط خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا