بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

ثروتمندترین بازیگران جهان در سال 2023 کدام بازیگران هستند؟

یک رسانه عربی به تازگی لیستی از ثروتمندترین بازیگران جهان در سال ۲۰۲۳ منتشر کرده است و برخلاف انتظار، تام کروز در فهرست پنج نفره اول این لیست قرار ندارد.

در این لیست از ویدو، جیمی گراتز بیش از هر کس دیگری، برای سال ۲۰۲۳ به عنوان ثروتمندترین بازیگر جهان انتخاب شده است. البته، اطلاعات دقیقی درباره نحوه به دست آوردن ثروت این بازیگران در این لیست در دسترس نیست.

ظاهرا بازیگران مشهور هندی هم همینطور هستند. شاهرخ خان و آمیتاب باچان در لیست ثروتمندترین بازیگران جهان در سال 2023 آنها واقع شده اند.

جیمی گرتز

جیمی گرتز

با میزان ثروت ۳ میلیارد دلار، با اینکه بیشتر به خاطر ازدواج با تونی ریسلر و سرمایه‌گذاری در کمپانی های مختلف ثروتمند شده است، باز هم به عنوان ثروتمندترین بازیگر جهان در سال ۲۰۲۳ شناخته می‌شود.

تایلر پری

تایلر پری

با میزان ثروت ۱ میلیارد دلار، هنرمندی چندگانه است که از کمدی و درام در خلق امپراتوری رسانه‌ای خود استفاده کرده است.

جری ساینفلد

جری ساینفلد

با میزان ثروت نزدیک به یک میلیارد دلار، به خاطر سریال‌ها و برنامه‌های کمدی معروف شناخته می‌شود.

دواین جانسون

دواین جانسون

با میزان ثروت ۸۰۰ میلیون دلار، با ایفای نقش در فیلم‌های پردرآمد و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف شناخته می‌شود. برای اطلاع از برترین آثار دواین جانسون می توانید مقاله بهترین فیلم های راک را مطالعه بفرمایید.

شاهرخ خان

شاهرخ خان

با میزان ثروت ۷۱۵ میلیون دلار، با فعالیت‌های هنری و تجاری او به این ثروت رسیده است. برای اطلاع از برترین آثار دواین جانسون می توانید مقاله بهترین فیلم های شاهرخ خان را مطالعه بفرمایید.

تام کروز

تام کروز

با میزان ثروت ۵۷۰ میلیون دلار، بازی در مجموعه فیلم‌های Mission Impossible، جزو بهترین فیلم های جاسوسی، عامل اصلی کسب این ثروت است. برای اطلاع از برترین آثار دواین جانسون می توانید مقاله بهترین فیلم‌های تام کروز  را مطالعه بفرمایید.

جورج کلونی

جورج کلونی

با میزان ثروت ۵۵۰ میلیون دلار، با فعالیت‌های هنری و تجاری استراتژیک به این ثروت رسیده است.

رابرت دنیرو

رابرت دنیرو

با میزان ثروت ۵۰۰ میلیون دلار، با نقش‌های پرفروشش و سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه‌ای که دارد، ثروتمند شده است. برای اطلاع از برترین آثار دواین جانسون می توانید مقاله بهترین فیلم‌های رابرت دنیرو را مطالعه بفرمایید.

آمیتاب باچان

آمیتاب باچان

با میزان ثروت ۴۵۵ میلیون دلار، با پنج دهه بازیگری در سینما و همچنین برخی سرمایه‌گذاری‌های او به این ثروت رسیده است.

مل گیبسون

مل گیبسون

با میزان ثروت ۴۲۵ میلیون دلار، علاوه بر بازیگری، سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای در صنعت ساخت و ساز انجام داده است که به این ثروت رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا