اخبار فیلم و سریال

بازیگران سریال راچد [Ratched] + داستان

Rate this post

فصل نخست سریال راچد پس از عرضه توسط نت‌فلیکس به محبوبیت بالایی دست یافت.  همین استقبال گسترده باعث شد تا سازندگان ساخت این سریال جذاب را برای فصل دوم نیز تمدید کنند. تا انتهای این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر با ویدو همراه باشید.

سریال راچد

سریال راچد

بازیگران فصل 2 سریال راچد

در حالی که لیست بازیگران فصل 2 سریال راچد تایید نشده است، به جرات می‌توان گفت که سارا پلسون به عنوان شخصیت اصلی یعنی پرستار میلدرد راچد، باز می‌گردد. ازجمله بازیگران دیگری که انتظار حضور آن‌ها را در فصل دوم نیز داریم بدین شرح هستند:

فین ویتروک در نقش ادموند توللسون، وینسنت دانوفریو در نقش فرماندار جورج ویلبرن، سینتیا نیکسون در نقش گواندولین بریگز، جودی دیویس در نقش پرستار بتسی باکت، سوفی اوکوندو در نقش شارلوت ولز، آماندا پلامر در نقش لوئیز و براندون فلین در نقش هنری اسگود.

هشدار: در ادامه ممکن است بخش مهمی از روند داستانی فصل نخست لو برود!

سریال راچد

داستان فصل 2 سریال راچد

هنوز جزئیانی از روند داستانی فصل 2 سریال راچد منتشر نشده است؛ در ادامه قصد داریم برخی از حدسیات خود را راجع‌به این سریال مطرح کنیم.

در قسمت پایانی فصل نخست مشاهده کردیم که ادموند با کمک بیمار دیگر شارلوت و مدیر متل لوئیز از بیمارستان دولتی لوسیا فرار کرد. در همین حال، میلدرد به مکزیک نقل مکان کرد تا تا با گواندولین همراه شود.

سپس، پس از یک جهش دو ساله، ادموند با میلدرد تماس گرفت. با اعتقاد به اینکه ادموند پیش‌تر برای کشتن او برنامه‌ریزی کرده بود، به او می‌گوید مخفیگاه جدید او را پیدا کرده است و قصد دارد او و گواندولین را بکشد. میلدرد نیز در جواب می‌گوید که او اول ادموند را می‌کشد.

پلسون طی مصاحبه‌ای گفت:

«ما قطعا فصل دوم را می‎‌سازیم؛ اما اگر بخواهیم ادامه دهیم، برنامه این است که حدود چهار فصل این کار را انجام دهیم.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا