فیلم و سریالفیلم و سریال خارجی

همه چیز درباره فصل دوم سریال حلقه های قدرت که باید بدانید (تریلر، زمان اکران + بازیگران)

معرفی فصل دوم سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (تریلر، زمان پخش + بازیگران)

نبرد برای سرزمین میانه (Middle-earth) همچنان در فصل آینده سریال “ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت” (The Lord of The Rings: Rings of Power) ادامه خواهد یافت.

درحالی‌که فصل اول سریال آ‌ن‌طور که انتظار می‌رفت طرفدارن زیادی را جذب نکرد ، به نظر می‌رسد فصل دوم آن آماده است تا بر پایه حماسه‌ای که تاکنون بنا شده، قصه‌ای بزرگ‌تر و پرفرازونشیب‌تر را روایت کند.

تا زمانی‌که قهرمانان سرزمین میانه بازگردند، در این مقاله درباره تمام مطالبی که تابه‌حال درباره فصل دوم این سریال خارجی فاش شده‌اند، صحبت خواهیم کرد.

هشدار اسپویل: اگر هنوز موفق‌به تماشای این سریال جذاب نشده‌اید، ممکن است این متن بخش‌هایی از داستان را لو بدهد!

فصل دوم سریال حلقه های قدرت چه زمانی پخش خواهد شد؟

طرفداران مدت‌هاست منتظر بازگشت به سرزمین میانه و آشنایی با داستان اصلی شروری که تاریکی را بر این سرزمین افسانه‌ای افکنده‌است، هستند. تاریخ دقیق انتشار فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت منتشر شد، این مجموعه در تاریخ 29 اوت (8 شهریور 1403) به نمایش در خواهد آمد.

اولین تریلر فصل دوم سریال حلقه های قدرت

انتظار به پایان رسید! اولین تریلر فصل دوم سریال حماسی ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت منتشر شد و بار دیگر ما را به سرزمین‌های جادویی و شگفت‌انگیز می‌برد.

این تریلر پرماجرا، تصاویری خیره‌کننده از نبردها، موجودات افسانه‌ای و مناظر نفس‌گیر را به نمایش می‌گذارد. در این فصل، شاهد ظهور تاریکی جدیدی در سرزمین میانه خواهیم بود و شخصیت‌های محبوبمان باید برای مقابله با این تهدید جدید متحد شوند.

چه اتفاقاتی در فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت – Rings of Power رخ می دهد؟

چه اتفاقاتی در فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت - Rings of Power می‌افتد؟

اتفاقات فصل دوم هنوز مشخص نیست، اما باتوجه‌به این‌که سریال حلقه‌های قدرت طبق کتاب سیلماریون (The Silmarillion) ساخته می‌شود، این کتاب باید ردپاهایی از اتفاقاتی که قرار است در سریال رخ دهد به ما ارائه کند.

در کتاب تالکین (Tolkien)، نویسنده معروف ارباب حلقه‌ها، پادشاه فارازون (King Pharazôn) و ارتشش با کشتی به سمت سرزمین میانه حرکت کردند، سائورون (Sauron) را دستگیر کرده و به نومه‌نور (Númenor) بازگرداندند. اگرچه، در زمان بازگشت، لرد سیاه (سائورون)، فارازون و ارتشش را با وعده زندگی جاودانه در عوض پرستش مورگوت (Morgoth) وسوسه و از راه به در کرد.

از آنجایی‌که پادشاه تار-پالانتیر (King Tar-Palantir) در فصل یک از دنیا رفت، به‌نظر می‌رسد که فارازون قدرت را در‌دست گرفته است و ملکه رگنات میرل (Regent Míriel) با کشتی به به سرزمین خود بر می‌گردد.

همچنین، در فصل اول نشان داده شد که اِلف‌ها با کمک هالبرند (Halbrand) اولین سه حلقه قدرت را ساختند؛ اما در ادامه گالادریل متوجه می‌شود که دوست و هم‌پیمانش درواقع سائورون با چهره‌ای مبدل بود.

بنابراین، فصل اول با حرکت لرد سیاه به سمت کوه نابودی (Mount Doom)، احتمالا برای ساخت حلقه یگانه (One Ring)، به پایان رسید؛ حلقه یگانه قدرتمندترین سازه در سری داستان‌های ارباب حلقه‌های تالکین است.

پیشنهاد می‌کنیم در مقاله ۶ نبرد که دوست داریم در فصل ۲ ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت ببینیم، بیشتر دراین‌باره مطالعه کنید.

ساخت باقیمانده حلقه‌های قدرت

ساخت باقیمانده حلقه‌های قدرت

تا به اینجای کار فقط سه حلقه قدرت ساخته شده است؛ اما در فصل دوم ممکن است شاهد رسیدن حلقه‌ها به دورف‌ها (Dwarves) و نُه فرد دیگر باشیم. این نه نفر درنهایت فریب حقه‌های سائورون را می‌خورند و به نازگول (Nazgûl) تبدیل می‌شوند. نازگول‌ها که به آن‌ها سواران سیاه یا اشباح حلقه نیز گفته می‌شود، کاملا تابع سائورون و وابسته به قدرت حلقه یگانه هستند.

براین‌اساس، تماشاگران شاید شاهد رویارویی گالادریل با عواقب ساخت سه حلقه اول، علیرغم آگاهی از هویت واقعی هالبراند باشند.

فصل دوم این سریال، همانند کتاب، ممکن است شامل حمله سائورون به شهر ارگیون الف‌ها (Eregion) باشد. به‌نظر می‌رسد که در این فصل حلقه‌های قدرت، نبردی عظیم در ارگیون، با حضور شخصیت‌هایی مانند آروندیر (َArondir) و الروند (Elrond) در مقابل ارتش اُرک‌ها (Orc) برای دفاع از شهر رخ می‌دهد. شایعاتی از پخش‌شدن این نبرد جانانه در دو قسمت از این سریال پخش شده است. همچنین، عکس‌های لورفته از صحنه فیلمبرداری، شهر ارگیون را در هرج‌و‌مرج و آشفتگی بعد از نبرد به تصویر می‌کشد.

علاوه‌براین، دورف‌ها هم به‌احتمال‌قوی، درب‌های جادویی دورین (Durin) به موریا، که در زبان دورفی به آن خازاد دوم (Khazad-dûm) گفته می‌شود، مهروموم می‌کنند. معدن‌کاری آن‌ها در فصل اول باعث بیدارشدن بالروگ (Balrog) می‌شود و آن‌ها را به‌طور ناخواسته‌ای با خطر بزرگ‌تری روبه‌رو می‌سازد.

این موضوع زمینه را برای پدیدارشدن بالروگ که قاتل دورین هم نامیده می‌شود، از اعماق خازاد دوم، که درنهایت به نابودی آن انجامید، فراهم می‌کند. این رویارویی در ارباب حلقه‌ها به نمایش گذاشته و به یکی از برترین صحنه ها در فرانچایز ارباب حلقه ها: یاران حلقه تبدیل شد.

چه بازیگران و شخصیت‌هایی در فصل دوم حلقه های قدرت حضور دارند؟

بیشتر هنرپیشه‌های اولیه ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در این فصل نیز حضور خواهند داشت؛ اما جوزف ماول (Joseph Mawle) که شخصیت الف سقوط‌کرده و رهبر اُرک‌ها را به تصویر می‌کشید با سم هزلدین (Sam Hazeldine) جایگزین خواهد شد. باید دید که آیا هزلدین می‌تواند مانند بازی ماول، شخصیت تراژیک این نقش منفی که در فصل قبلی برجسته شده بود را به‌تصویر بکشد یا خیر.

علاوه‌براین، گبریل آکوودیک (Gabriel Akuwudike)، یاسن آتور (Yasen Atour)، بن دانیلز (Ben Daniels)، املیا کنورث (Amelia Kenworth)، نیا تول (Nia Towle)، نیکولاس وودسون (Nicholas Woodeson)، الیور آلوین-ویلسون (Oliver Alvin-Wilson)، استوارت بومن (Stuart Bowman)، گاوی سینگ چرا (Gavi Singh Chera)، ویلیام چاب (William Chubb)، کوین الدون (Kevin Eldon)، ویل کین (Will Keen)، سلینا لو (Selina Lo)، کالام لینچ (Calam Lynch) از بازیگران سریال ارباب حلقه ها در فصل جدید هستند.

اگرچه بیشترشخصیت‌های جدید هنوز مشخص نیست، اما شایعاتی مبنی‌بر بازی گوی سینگ چرا (Gavi Singh Chera) در نقش سائورون با چهره‌وفرم اصلیش وجود دارد.

چه کسی کارگردانی فصل دوم حلقه‌های قدرت را برعهده دارد؟

جی دی پین ( J.D. Payne) و پاتریک مک‌کی (Patrick McKay)، توسعه‌دهندگان سریال حلقه‌های قدرت، به نظارت بر تولید فصل دوم ادامه خواهند داد. تاکنون تایید شده است که شارلوت براندستروم (Charlotte Brändström) پس از کارگردانی شش قسمت از هشت قسمت از فصل اول این سریال، کارگردانی قسمت اول فصل دوم را نیز برعهده خواهد داشت.

فصل دوم سریال حلقه های قدرت به چه شکل خواهد بود؟

در فصل اول داستان و اختلافات این مجموعه آغاز شد و فصل دوم باتوجه‌به وعده براندستروم، “تاریک‌تر”، “سرسخت‌تر” و “شخصیت‌محورتر” خواهد بود.

“من فکر می کنم که این فصل، فصل بسیار خوبی خواهد بود. ما سعی کردیم آن را سرسختانه‌تر و تاریک‌تر بسازیم؛ نه فقط در ظاهر و تصویر، بلکه بیشتر در اصالت و درون مایه آن.” براندستروم اضافه کرد: “ما پیچ‌وخم‌های بسیار شگفت‌انگیزی در داستان نیز داریم.” برای یادآوری فصل گذشته و برترین لحظات آن، مقاله بهترین صحنه ها در سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت کدام‌اند؟ را مطالعه کنید.

یک داستان “تاریک‌تر” باید واقعاً سرگرم‌کننده باشد، به‌ویژه که فصل اول با سوختن سرزمین‌های جنوبی توسط کوه نابودی به پایان رسید و قهرمانان داستان ناخواسته خود را در معرض نابودی توسط سائورون قرار دادند. درنتیجه، قسمت‌های جدید سریال باید حماسه احساسی و تکان‌دهنده‌ای را که فصل اول کاشته بود، درو کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا