بیوگرافی و تاریخچهموسیقی

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن – ENHYPEN (آیدی اینستاگرام + آلبوم ها)

در مقاله بیوگرافی اعضای گروه انهایپن به بررسی بیوگرافی اعضای گروه انهایپن، آلبوم آهنگ‌ها، آیدی اینستاگرام اعضای گروه کی پاپ انهایپم خواهیم پرداخت. اگر شما هم از طرفداران این بوی بند کره‌ای هستید مطالعه این مقاله از ویدو را از دست ندهید.

انهایپن (ENHYPEN) یک گروه موسیقی پسرانه اهل کره جنوبی است که در سال ۲۰۲۰ توسط همکاری بین کمپانی هایپ و CJ و تحت نظر Belift Lab تشکیل شد. این گروه شامل ۷ عضو به نام‌های “جونگوون”، “هیسونگ”، “جِی”، “جِیک”، “سونگهون”، “سونو” و “نی-کی” است.

بیوگرافی گروه انهایپن

ENHYPEN گروه پسر کره‌ای است که در سپتامبر ۲۰۲۰ از طریق برنامه تلویزیونی واقعیت I-LAND شکل گرفت. اعضای این گروه از هفت عضو چندملیتی تشکیل شده‌اند. در حال حاضر این گروه تحت نظارت BELIFT LAB است که یک همکاری بین شرکت BigHit Entertainment و CJ ENM محسوب می‌شود.

معنی اسم انهایپن

نام این گروه از کلمه انگلیسی “Hyphen” گرفته شده است که به معنای “خط پیوند” است. این نام اشاره به اتحاد، رشد و کشف دارد.

نام فندوم گروه کی پاپ انهایپن

در همان سال‌های شروع، آن‌ها نام طرفداران خود را ENGENE اعلام کردند که ترکیبی از کلمات EN و GENE (ژن) است. اولین معنی این است که طرفداران آن‌ها “موتورها” هستند که به آنها اجازه می‌دهند، رشد کنند و پیشرفت کنند و دومین معنی این است که ENHYPEN و طرفداران، همان DNA را به اشتراک می‌گذارند تا به هم متصل شوند و با هم رشد کنند و پیشرفت کنند.

“انهایپن” الهام گرفته از “خط تیره (-)” است که یک کلمه را به دیگری متصل می‌کند، ENHYPEN به این معناست که هفت پسر مختلف به یکدیگر متصل شده و با هم رشد می‌کنند.

نام گروه به عبارتی “همانند خط تیره‌ها که کلمات مختلف را به هم متصل می‌کنند و معانی جدیدی می‌سازند، اعضا با یکدیگر متصل می‌شوند، یکدیگر را کشف می‌کنند و با هم رشد می‌کنند” توصیف شده است.

آلبوم ها و آهنگ های گروه انهایپن

فعالیت حرفه ای گروه کره ای انهایپن ؛ آلبوم ها و آهنگ ها

در مارس ۲۰۱۹، شرکت Belift Lab (بلیفت لب) به همت شرکت‌های سرگرمی کره‌ای CJ E&M و Hybe Corporation تأسیس شد، به منظور ایجاد یک گروه بندی جدید در سال ۲۰۲۰، آزمون‌ها در همان ماه در سئول، ایالات متحده، تایوان و ژاپن و سایر مناطق آغاز شد به دنبال جوانانی که بین سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۸ متولد شده‌اند.

در تاریخ ۸ مه ۲۰۲۰، شبکه تلویزیونی Mnet اعلام کرد که برنامه رقابتی زنده آی-لند به عنوان بخشی از تعاون مشترک بین دو شرکت سرگرمی، “فرآیند تولد هنرمندان کی‌پاپ نسل بعدی” را دنبال می‌کند.

گروه Enhypen از طریق این برنامه تشکیل شد که شامل ۲۳ نفر بود، برخی از آن‌ها در ابتدا برای Belift آزمون داده بودند و برخی دیگر از شرکت Big Hit Music به Belift منتقل شدند.

این برنامه از ۲۶ ژوئن تا ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ هفتگی در Mnet و بین‌المللی در کانال یوتیوب Hybe Labels پخش می‌شد. این سری به دو بخش تقسیم شد و دوازده نفر برتر از بخش اول به بخش دوم صعود کردند. در آخرین قسمت برنامه، هفت عضو از نه نفر نهایی، شش نفر به ترتیب رتبه‌بندی جهانی و یک نفر توسط انتخاب تهیه‌کننده، انتخاب شدند. تشکیل نهایی گروه با حضور هیسونگ، جی، جیک، سونگ‌هون، سونو، جونگون و نیکی در برنامه زنده تلویزیونی اعلام شد.

انتشار Border: Day One ؛ دومین آلبوم و اولین تک آهنگ ژاپنی و Dimension: Dilemma

آلبوم ها و آهنگ های ENHYPEN

در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۲۰، تریلری با عنوان “Choose-Chosen” در کانال یوتیوب Enhypen منتشر شد که اعلام می‌کرد ورود گروه در نوامبر ۲۰۲۰ خواهد بود. سه روز بعد، تریلری با عنوان “Dusk-Dawn” و در تاریخ ۲۷ اکتبر، یک جفت تصویر مفهومی منتشر شد. در تاریخ ۲۸ اکتبر، Belift اعلام کرد که Enhypen قصد دارند آلبوم گسترده‌ای با نام Border: Day One را در تاریخ ۳۰ نوامبر منتشر کنند.

قبل از ورود رسمی به صحنه، گروه بیش از یک میلیون دنبال‌کننده در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند TikTok، Twitter، YouTube، Instagram و V Live جمع آوری کرد.

در تاریخ ۴ نوامبر، اعلام شد که Border: Day One در دو روز بیش از ۱۵۰ هزار کپی پیش‌خرید شده است و تا تاریخ ۲۱ نوامبر بیش از ۳۰۰ هزار کپی فروخته شد. آلبوم و تک‌آهنگ اصلی “Given-Taken” در تاریخ ۳۰ نوامبر منتشر شدند و همراه با نمایش زنده‌ای برگزار شدند.

در تاریخ ۴ دسامبر، Enhypen به طور رسمی در برنامه Music Bank شبکه KBS با اجرای ترانه “Given-Taken” وارد صحنه شدند. آلبوم Border: Day One در جدول سالیانه آلبوم‌های ۲۰۲۰ اوریکون ژاپن رتبه ۳۹ را کسب کرد و در جدول آلبوم گائون کره جنوبی رتبه دو را به خود اختصاص داد.

این آلبوم با فروش ۳۱۸٬۵۲۸ کپی در یک روز در داخل کشور، به عنوان پرفروش‌ترین آلبوم گروه K-popی که در سال ۲۰۲۰ وارد صحنه شده است، شناخته شد. در دو هفته از ورود به صحنه، گروه موفق به دریافت جایزه Next Leader در جوایز موسیقی Fact 2020 شد.

در فوریه ۲۰۲۱، آلبوم Border: Day One توسط انجمن محتوای موسیقی کره (KMCA) گواهی پلاتینیوم دریافت کرد، که این اولین گواهی گروه در این کشور بود.

در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۱، Belift اعلام کرد که Enhypen در انتهای آوریل بر خواهد گشت. تریلری با عنوان “Intro: The Invitation” در تاریخ ۵ آوریل منتشر شد که معرفی کننده آلبوم گسترده دوم آن‌ها، Border: Carnival بود.

این آلبوم در همراهی تک‌آهنگ اصلی “Drunk-Dazed” منتشر شد. در تاریخ ۸ آوریل اعلام شد که پیش‌خریدهای آلبوم در سه روز بیش از ۳۷۰٬۰۰۰ کپی را تجاوز کرد و تا روز قبل از انتشار، تعداد پیش‌خریدها بیش از ۴۵۰٬۰۰۰ کپی بود.

در تاریخ ۴ مه ۲۰۲۱، Enhypen برنده اولین برنامه موزیک خود در برنامه The Show شبکه SBS MTV با ترانه “Drunk-Dazed” شدند. سپس، آن‌ها در برندهای Show Champion و Music Bank نیز برنده شدند. آلبوم Border: Carnival با فروش بیش از ۸۳٬۰۰۰ کپی، به رتبه یکم جدول آلبوم‌های اوریکون در ژاپن وارد شد که اولین آلبومی بود که به رتبه برتر در ژاپن رسید.

در تاریخ ۲۵ مه ۲۰۲۱، Border: Carnival به رتبه ۱۸ در جدول بیلبورد ۲۰۰ آمریکا وارد شد. همچنین، این آلبوم به ترتیب در جداول Billboard World Albums، Top Album Sales، Top Current Album Sales و Tastemaker Albums به رتبه ۹، ۴، ۴ و ۶ وارد شد. علاوه بر این، Enhypen برای اولین بار در جدول Billboard Artist 100 با رتبه ۱۸ وارد شد و ترانه “Drunk-Dazed” به رتبه سوم در جدول Billboard World Digital Song Sales قرار گرفت.

در تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۲۱، Enhypen با تک‌آهنگ Border: Hakanai (Border: 儚い) وارد صنعت موسیقی ژاپنی شدند. فهرست قطعات این تک‌آهنگ شامل “Forget Me Not” بود که به عنوان موسیقی متن ابتدایی انیمه Re-main عرضه شد و نسخه‌های ژاپنی ترانه‌های “Given-Taken” و “Let Me In (20 Cube)” بود.

در تاریخ ۲۹ ژوئیه، Enhypen با مجموعه تلویزیونی کامپیوتری Tayo the Little Bus همکاری کردند تا ترانه موسیقی متن “Hey Tayo” را بازسازی کنند و ترانه جدیدی با عنوان “Billy Poco” منتشر کردند.

در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱، Enhypen با ترانه “Tamed-Dashed” برنده چهارمین برنامه موزیک خود در برنامه The Show شبکه SBS MTV شدند و سپس در برندهای Show Champion و Music Bank نیز برنده شدند.

در تاریخ ۲۵ اکتبر، آلبوم Dimension: Dilemma با رتبه یازدهم در جدول بیلبورد ۲۰۰ وارد شد و رتبه قبلی آن با Border: Carnival را پشت سر گذاشت. به علاوه، Enhypen همچنین در جدول Billboard Artist 100 وارد شده و رتبه ۱۲ را کسب کردند.

تا نوامبر ۲۰۲۱، آلبوم Dimension: Dilemma بیش از ۱.۱ میلیون نسخه در جدول گائون فروخته شده است که اولین آلبوم میلیونی گروه است و در ماه دسامبر توسط KMCA به عنوان آلبوم میلیونی تأیید شد.

۲۰۲۲: Dimension: Answer، دومین تک‌آهنگ ژاپنی، Manifesto: Day 1 و اولین آلبوم استودیویی ژاپنی

در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۲، رسانه‌ها اعلام کردند که پیش‌خریدهای آلبوم Dimension: Answer بیش از ۶۳۰٬۰۰۰ کپی را رد کرده است.

در تاریخ ۱۹ ژانویه، Enhypen با ترانه “Blessed-Cursed” برنده هفتمین برنامه موزیک خود در برنامه Show Champion شبکه MBC M شدند و در تاریخ ۲۱ ژانویه نیز برنده برنامه Music Bank شدند. این ترانه به عنوان اولین ترانه گروه در رتبه اول جدول دانلود گائون قرار گرفت، در حالی که آلبوم در رتبه اول هر دو جدول آلبوم گائون و جدول آلبوم‌های اوریکون قرار گرفت و این برای Enhypen سومین آلبوم متوالی است که برترین جدول‌های ژاپن را تصاحب می‌کند.

در تاریخ ۲۰ ژانویه اعلام شد که گروه رکوردی برای بیشترین ورود به جدول آهنگ‌های هفتگی Billboard با شش ترانه برتر ثبت کرده است. Enhypen همچنین با رتبه ۱۳ در جدول بیلبورد ۲۰۰ وارد تاپ ۲۰ شده است و سومین آلبوم متوالی آن‌ها است که در جدول آلبوم‌های جهانی بیلبورد به رتبه یک می‌رسد. در تاریخ ۱۶ ژانویه، اولین بخش از سری جدید وبتونی مجازی دربارهٔ گروه با عنوان Dark Moon: The Blood Altar منتشر شد.

در تاریخ ۱۴ ژوئن، Belift اعلام کرد که Enhypen قصد دارد پلی‌آلبوم سوم خود به نام Manifesto: Day 1 را در تاریخ ۴ ژوئیه منتشر کند، همراه با تریلری به نام “Walk the Line” که در همان روز منتشر شد. این پلی‌آلبوم دومین آلبوم میلیون‌فروشی گروه شد و آن‌ها را سریع‌ترین گروه کی‌پاپ کره‌ای کرد که دو آلبوم مشابه را به دست آورده است.

در تاریخ ۱۲ ژوئیه، گروه با ترانه “Future Perfect (Pass the Mic)” برنده نهمین برنامه موزیک خود در برنامه The Show شبکه SBS MTV شدند، و پس از آن برنده برنامه Show Champion و Music Bank نیز شدند.

در تاریخ ۱۲ اوت، مجله اسکوایر کره به طور رسمی اعلام کرد که Enhypen بر جلد شماره سپتامبر ۲۰۲۲ این مجله حضور خواهند داشت.

در تاریخ ۲۷ اوت، تیزر ترانه “One in a Billion” از موسیقی متن رسمی وبتون Dark Moon: The Blood Altar منتشر شد؛ این ترانه در تاریخ ۳ سپتامبر اولین انتشار رسمی خود را داشت و ویدیو موسیقی و سینگل دیجیتال آن در تاریخ ۶ سپتامبر به صورت رسمی منتشر شد.

در تاریخ ۱۸ اکتبر اعلام شد که جشنواره جهانی اول Enhypen تا ژانویه و فوریه ۲۰۲۳ تمدید خواهد شد و کنسرت‌هایی در فیلیپین و تایلند برگزار خواهد شد.

در تاریخ ۲۶ اکتبر، آلبوم استودیوی ژاپنی اول Enhypen به نام Sadame از طریق Universal Music Japan منتشر شد که شامل نه قطعه است: ترانه‌های ژاپنی اصلی “Always” و “Forget Me Not”، نسخه‌های ژاپنی آهنگ‌های “Blessed-Cursed” و “Future Perfect (Pass the Mic)” و نسخه ژاپنی “Polaroid Love” به عنوان تراک بونوس فقط در نسخه CD. Sadame همچنین شامل ترانه ژاپنی اصلی “Make the Change” بود که به عنوان موسیقی متن فصل دوم درام ژاپنی Saikou no Obahan Nakajima Haruko شبکه‌های تلویزیونی Tokai TV و Fuji TV انتخاب شد و از تاریخ ۸ اکتبر پخش شد. این ترانه در تاریخ ۱۲ اکتبر به صورت دیجیتال پیش از انتشار منتشر شد.

در تاریخ ۱۶ نوامبر اعلام شد که دو نمایش در ژاپن به جشنواره جهانی Enhypen در سالن Kyocera در اوساکا اضافه شده است. در تاریخ ۲۸ نوامبر، ترانه “Zero Moment” که توسط اعضای هیسونگ، جی و جیک اجرا می‌شود به عنوان بخشی از موسیقی متن برنامه‌های تلویزیونی کره‌ای ENA و Genie TV با نام Summer Strike منتشر شد که از تاریخ ۲۱ نوامبر پخش شروع شد.

۲۰۲۳ – تاکنون: Dark Blood و سومین سینگل ژاپنی

۲۰۲۳ - تاکنون: Dark Blood و سومین سینگل ژاپنی

در تاریخ ۲۱ و ۲۲ ژانویه ۲۰۲۳، Enhypen کنسرت دو روزه خود را در سالن Kyocera Dome به عنوان بخشی از جشنواره جهانی Manifesto World Tour برگزار کردند؛ این امر آن‌ها را به اولین گروه K-pop نسل چهارم می‌کند که در این مکان کنسرتی برگزار می‌کند و همچنین اولین گروه K-pop است که در مال آف آسیا آرنا در فیلیپین از تاریخ ۳ تا ۵ فوریه در سه نمایش متوالی، کنسرت خود را به فروش رسانده است؛ این کنسرت‌ها به عنوان بخشی از جشنواره جهانی اول آن‌ها برگزار شد.

در تاریخ ۱۴ آوریل، Belift تایید کرد که Enhypen در ماه مه پلی‌آلبوم گسترده چهارم خود را منتشر خواهند کرد. نام این پلی‌آلبوم Dark Blood و تاریخ انتشار آن در تاریخ ۲۲ مه به همراه تریلر رسمی لوگو در تاریخ ۲۳ آوریل اعلام شد. پیش‌خریدها در روز بعد از آن باز شدند.

در تاریخ ۲۳ مه، Hanteo Chart کره جنوبی اعلام کرد که Dark Blood در روز اول عرضه خود بیش از ۱.۱ میلیون نسخه فروخته است و در مقایسه با پلی‌آلبوم قبلی Enhypen، فروش آن را تجاوز کرده است. با وجود تاخیر دو هفته‌ای در حمل و نقل در ایالات متحده، این پلی‌آلبوم وارد پنجمین جایگاه ده‌تای نمودار فروش آلبوم بیلبورد شد و برای اولین بار وارد پنجمین جایگاه بیلبورد ۲۰۰ شد.

در تاریخ ۳۰ مه اعلام شد که Enhypen در حال آغاز جشنواره جهانی دوم خود هستند؛ این جشنواره در تاریخ ۲۹ و ۳۰ ژوئیه با کنسرتی در سئول در سالن KSPO آغاز خواهد شد، سپس با دو نمایش در سالن Kyocera در ژاپن در تاریخ ۲ و ۳ سپتامبر و در تالار Tokyo Dome در تاریخ ۱۳ و ۱۴ سپتامبر ادامه خواهد داشت؛ در این تاریخ‌ها، این گروه پسر چهارمین نسل K-pop خواهند بود که کنسرت مستقلی را در این استادیوم برگزار می‌کنند.

در تاریخ ۱ ژوئن، گروه برنده دوازدهمین پیروزی در برنامه M Countdown شبکه Mnet شدند، این برنده‌گی برای اولین بار در این برنامه بود. روز بعد، آنها برنده دیگری در برنامه Music Bank شدند.

در تاریخ ۲ ژوئیه اعلام شد که Enhypen سومین سینگل ژاپنی خود با نام “You (結)” را منتشر خواهند کرد که در همان روز برای پیش‌خرید در دسترس قرار گرفت. این سینگل شامل نسخه‌های ژاپنی آهنگ‌های “Bite Me” و “Bills” و آهنگ‌های ژاپنی اصلی “結 (You)” و “Blossom” است. تاریخ انتشار این سینگل در تاریخ ۵ سپتامبر مقرر شد و یک نمایش ویژه در ژاپن در تاریخ ۷ سپتامبر برگزار خواهد شد.

کنسرت های Enhypen

کنسرت های Enhypen

 • 2021 New Year’s Eve Live presented by Weverse
 • 2021 KCON:TACT 3
 • KCON 2022 LA
 • 2022 Weverse Con [New Era]
 • 2022 KPop.Flex in Germany
 • 2023 Kross vol. 2
 • 2023 We Bridge Music Festival & Expo in Las Vegas
 • 2023 Weverse Con Festival
 • KCON JAPAN 2023
 • 32nd Lotte Duty Free Family Concert
 • K-Pop Lux K-pop Festival
 • Summer Sonic Festival 2023

جوایز و افتخارات انهایپن

در ژوئن ۲۰۲۱، Enhypen در همکاری با برند لایف استایل الهام گرفته از فوتبال به نام GOALSTUDIO، چکمه‌های محدود به نام En-Grab-Ity Balance را تولید کردند که در فروشگاه Weverse به فروش می‌رسیدند. همین ماه، اعلام شد که این گروه به عنوان سفیران جهانی اولین برند فشن فرانسوی به نام Ami Paris انتخاب شده‌اند. در ماه اکتبر، Enhypen به عنوان مدل‌های جهانی جدید برند محصولات مراقبت از پوست کره‌ای به نام Abib معرفی شدند.

در مارس ۲۰۲۲، Enhypen توسط شرکت کفش ژاپنی ABC-Mart به عنوان نماینده کفش‌های Nike Air Max در سال برگزیده شدند. این همکاری شامل مزایای ویژه‌ای مانند تجربه‌های واقعیت افزوده و استیکرهای اصلی برای کسانی بود که کفش‌های INTRLK و EXCEE را از طریق فروشگاه آنلاین آن خریداری می‌کردند. گروه بعدها به عنوان مدل‌ها در تبلیغات تابستانی کفش‌های Nike Oneonta Sandal و Air Rift حضور داشتند و در زمستان، کفش‌های چرمی Nike Manoa را تبلیغ کردند.

در ماه مه، Enhypen به عنوان هنرمند کمپین تابستانی ۲۰۲۲ کوک برای پیام “Coke x Music. Engrave the Magic of Summer” انتخاب شدند و در تاریخ ۸ ژوئن، آهنگی به نام “A Kind of Magic” از گروه راک بریتانیایی Queen اجرا کردند. این پیام همراه با کمپین “Coca-Cola Zero x Enhypen” در ماه اوت بود.

در اوایل اکتبر، Enhypen به عنوان چهره‌های کمپین “You Play You” برند BYS Cosmetics در فیلیپین معرفی شدند. آن‌ها همچنین در همان ماه به عنوان سفیر جدید برند Kolon Sports انتخاب شده و در مجموعه ۲۰۲۲ پاییز/زمستان و مجموعه ۲۰۲۳ بهار/تابستان Trekking Look به عنوان مدل فعالیت کردند.

در ماه مه ۲۰۲۳، Enhypen توسط بنیاد طراحی سئول و شهرداری سئول به عنوان سفیران روابط عمومی DDP و میزبان Airbnb در روزهای افتتاحیه هفته مد سئول انتخاب شدند. در ژوئن، اعلام شد که Enhypen به عنوان سفیران برند جدید خانه مد لوکس ایتالیایی Prada انتخاب شده‌اند. در ماه ژوئیه، Enhypen به عنوان سفیران جهانی برند لباس و لایف استایل فیلیپینی Bench معرفی شدند.

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن

هیسونگ، جی، جیک، سونگ‌هون، سونو، جونگون و نیکی از اعضای این گروه معروف کره ای است. در ادامه بیوگرافی گروه انهایپن به بررسی زندگینامه اعضای این گروه کی پاپ پرداخته‌ایم. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

Heeseung (희승)

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن ؛ Heeseungهیسئونگ
 • نام صحنه: Heeseung (희승)
 • نام تولد: لی هی سونگ (이희승)
 • تولد: 15 اکتبر 2001
 • زودیاک: ترازو (برج میزان)
 • زودیاک چینی: مار
 • قد: 183 سانتی متر
 • گروه خونی: A
 • نوع ام بی تی آی (MBTI): ISTP 
 • ملیت: کره ای
 • نام فندوم انفرادی: Aces
 • ایموجی نماینده: گوزن
هیسونگ اهل نامیانگجو، استان گیونگی‌دو در کره جنوبی است. او یک برادر بزرگتر دارد. هیسونگ در دبیرستان گوانگنام تحصیل کرده و از آن فارغ‌التحصیل شده است. نام مستعارش “هیدونگ” است و همراه با جی، سانگهون و جونگون تحت آموزش بیگ هیت انترتینمنت بود. او الگوی خود را در پدرش می‌بیند.
 
او به گروه TXT نزدیک است زیرا با آن‌ها قبل از شرکت در برنامه آی لند، سه سال و یک ماه تمرین کرده است. در نهایت، در نهایی آی لند مقام پنجم را با بیش از یک میلیون و صد و سی هزار رأی به دست آورد. 
 
 هیدونگ تجربه‌ای در زمینه سرودن و ترانه‌سرایی و مهارت‌های خوانندگی بسیار خوبی دارد. او توانایی شناسایی نت‌های موسیقی با دقت کامل دارد. هیسونگ به عنوان آس گروه توسط اعضا و طرفداران شناخته می‌شود.
 
آهنگ “Night Flight” از یرین باک را به عنوان آهنگ مورد علاقه‌اش انتخاب کرده است. علاقه‌مندی‌های او شامل بسکتبال، بازی کردن، لباس‌های برند Dickies و خوردن رامن است. علاقه‌مند به گربه‌ها و سگ‌ها و عاشق خوابیدن است.
 
رنگ‌های مورد علاقه او بنفش و آیوری است و فصل‌های مورد علاقه او زمستان و بهار هستند. اگر فرصتی برای تبدیل شدن به شخصیت اصلی یک فیلم داشت، او را به عنوان نقش مرد اصلی یک انیمیشن ملو دژپیچ ژاپنی تصور می‌کند.
 

هیسونگ دوست دارد آهنگ “Euphoria” از جونگکوک عضو گروه BTS را کاور کند. او همچنین دوستی نزدیکی با جیهیوک از گروه Treasure دارد. علاوه بر این، او عضو گروه دوستانی به نام “ایز” است که شامل I.N از گروه Stray Kids، بئومگیو از گروه TXT و لیم جیمین از Just B است.

Jay (제이)

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن ؛ Jay (제이)

 • نام صحنه: جی (제이)
 • نام تولد: جی پارک
 • نام کره ای: پارک جونگ سونگ (박종성)
 • موقعیت: رپر اصلی، رقصنده اصلی، خواننده
 • تولد: 20 آوریل 2002
 • علامت زودیاک: برج حمل / برج ثور
 • کاوشگر چینی: Horsec
 • قد: 180 سانتی متر 
 • گروه خونی: B
 • نوع ام بی تی آی (MBTI): ENFJ 
 • ملیت: کره ای-آمریکایی
 • نام فاندوم: Blue Jays

او در شهر سیاتل واشنگتن آمریکا به دنیا آمد، اما وقتی نه ساله بود به کره جنوبی نقل مکان کرد. پدرش در شرکت توریستی سینار به عنوان رئیس فعالیت می‌کند و او تنها فرزند خانواده است. نام مستعار او “Angry Bird” است. وی در رشته رقص عملی در مدرسه هنرهای چندگانه هانلیم تحصیل کرده است.

او همراه با هیسونگ، سونگهون و جونگون تحت آموزش کمپانی بیگ هیت انترتاینمنت بود و قبل از ورود به این شرکت در آکادمی رقص LP تحصیل کرد. قبل از شرکت در مسابقات آی-لند، دو سال و یازده ماه تمرین کرد. در نهایت، در مسابقه آی-لند، با کسب یک میلیون و 182 هزار و 889 رای، مقام دوم را به دست آورد.

در اولین قسمت آی-لند، او همراه با سونگهون اجرایی از آهنگ “The 7th Sense” گروه ان سی تی یو داشتند. اعضای دیگر گروه نخستین بار که با او ملاقات کردند، فکر می‌کردند که بیش از حد صحبت می‌کند.

او قادر است به زبان ژاپنی مبتدی صحبت کند که آن را با تماشای انیمه یاد گرفته است. همچنین، او ماساژ را نیز از طریق آموزش‌های ویدیویی یاد گرفته است.

 رنگ مورد علاقه‌اش ارغوانی و فصل مورد علاقه‌اش پاییز است. او علاقه زیادی به لباس و مد دارد و از آشپزی و خوردن غذاهای لذیذ لذت می‌برد. در کودکی، رویایش این بود که یک آشپز ماهر باشد. همچنین انیمیشن پورورو را دوست دارد.

جی اگر بخواهد خودش را توصیف کند، کلمه “دالگونا” را انتخاب می‌کند. سه کلمه دیگری که برای توصیف خود استفاده می‌کند، “انرژی”، “عملکرد” و “مد” هستند.

او امیدوار است بتواند فعالیت‌ها و گفتگوهای مختلفی با طرفداران داشته باشد. جی اغلب توسط دوستانش به عنوان “جی جی پارک” صدا زده می‌شود و نام مستعارش “جی جی” است.

نام کره‌ای او “جونگسونگ” به معنی “جمع آوری ستارگان” است. جی گفته است می‌خواهد به عنوان “مدل روز” شناخته شود و روی صحنه برود و لباس‌هایی که خودش تولید کرده را بپوشد.

او کای عضو گروه EXO را به عنوان الگوی خود می‌داند. او دو شعار دارد:

زندگی را به روشی که به دنیا آمده‌اید زندگی کنید.

و

بیایید فقط صحبت کنیم و زندگی کنیم. من هم انسان هستم! آیا نمی‌توانم حتی صحبت کنم؟ من واقعاً خشمگینم. به هر حال کار بزرگی انجام داده‌اید.

Jake (제이크)

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن ؛ Jake (제이크)

 • نام صحنه: جیک (제이크)
 • نام تولد: جیک سیم
 • نام کره ای: Sim Jae-yun (심재윤)
 • تولد: 15 نوامبر 2002
 • علامت زودیاک: عقرب
 • علامت زودیاک چینی: اسب
 • ارتفاع: 176 سانتی متر 
 • گروه خونی: O
 • ملیت: کره ای-استرالیایی
 • نوع ام بی تی آی (MBTI): ISTJ 
 • نام فن انفرادی: Jakeys

جیک در کره جنوبی به دنیا آمد، اما وقتی خیلی کوچک بود به استرالیا نقل مکان کرد. او از خانواده‌ای ثروتمند است و یک برادر بزرگتر دارد. همچنین یک سگ به نام لیلا دارد که نامش را از آهنگ “Layla” اریک کلپتون گرفته است. در مورد تحصیلات، جیک در دوایت اسکول سئول و سپس در St Peter’s Lutheran College تحصیل کرده است.

نام‌های مستعار جیک شامل Sim Jake، Daeng و Jayla می‌شود که Jayla نامی است که از ترکیب نام خود جیک و نام سگش لیلا به دست آمده است.

شخصیت جیک براساس نوع MBTI او ISTJ است. سونگ‌هون، عضوی دیگر از گروه Enhypen هم ISTJ است. جیک، سونگ‌هون و جی در سال ۲۰۰۲ به دنیا آمده‌اند و به همین دلیل به آن‌ها “02z” می‌گویند.

پیش از شرکت در برنامه I-LAND، جیک نه ماه زمان برای آموزش گذاشت. در نهایت در دور نهایی این برنامه با کسب ۱,۱۷۹,۶۳۳ رأی، مقام سوم را به دست آورد. در اولین قسمت I-LAND، او و سونو با یک شرکت‌کننده حذف شده به نام یونگ‌بین، آهنگ “Crown” گروه TXT را اجرا کردند.

جیک آرزو دارد با خواننده معروف، دریک همکاری کند. او در گروه Enhypen به عنوان یک رقاص و خواننده فعالیت می‌کند و در آهنگسازی و ترکیب موسیقی نیز مهارت دارد. او در اجراهای زنده خود به عنوان یک اجراکننده استعداد خاصی دارد و توانسته است مورد تحسین قرار بگیرد.

با توجه به اطلاعات بالا، می‌توان گفت که جیک فردی با استعداد، هوشمند، خوش‌تیپ و پرانرژی است که در زمینه‌های مختلف مانند موسیقی و ورزش توانایی‌های برجسته‌ای دارد.

Sunghoon (성훈)

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن ؛ Sunghoon (성훈)

 • نام صحنه: Sunghoon (성훈)
 • نام تولد: Park Sung-hoon (박성훈)
 • موقعیت: خواننده، رقصنده، ویژوال
 • تولد: 8 دسامبر 2002
 • علامت زودیاک: قوس
 • علامت زودیاک چینی: اسب
 • قد: 181 سانتی متر 
 • گروه خونی: O
 • نوع ام بی تی آی (MBTI): ISTJ
 • ملیت: کره ای
 • انفرادی نام طرفدار: Penguins

 

سانگهون، عضوی از گروه موسیقی نامیانگجو، استان گیونگی-دو در کره جنوبی است. او یک خواهر کوچک به نام پارک یه‌جی  و سگی به نام گائول دارد. او در دبیرستان پانگوک تحصیل کرده و قبل از شرکت در برنامه آی-لند، دو سال و یک ماه آموزش دید. در برنامه آی-لند، او و جی به همراهاجی شماره هفت انسی-تی اجرا داشتند و در رتبه ششم قرار گرفتند.

سانگهون در گذشته اسکیت رقابتی می‌کرد و دو مدال نقره در رقابت‌های ملی اسکیت روی یخ کشور خود را کسب کرد. او همچنین در تروفی آسیایی و تروفی لومباردیا به عنوان یک اسکیت‌کار تازه کار برنده شده است. وی همچنین در رقص معاصر ماهر است و مهارت بزرگی در بیان چهره دارد.

سانگهون رنگ مورد علاقه‌اش سفید و فصل مورد علاقه‌اش پاییز است. او به عنوان جذاب‌ترین عضو انتخاب شده است و خود را مانند یک خرگوش با شخصیتی مشابه پنگوئن توصیف کرده است.

سانگهون در نهایت به عنوان یک ام‌سی در برنامه موزیک بنک به همراه وونیونگ از گروه ایو شرکت کرد و ایده‌آل او آیرین از گروه ردولوت است.

شعار او

فقط انجامش بده

است.

Sunoo (선우)

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن ؛ Sunoo (선우)

Jungwon (정원)

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن ؛ Jungwon (정원)

Ni-ki (니키)

بیوگرافی اعضای گروه انهایپن ؛ Ni-ki (니키)

پیج اینستاگرام گروه انهایپن

پیج اینستاگرام گروه انهایپن

آیدی پیج اصلی گروه کیپاپ انهایپن enhypen است و شما می‌توانید با دنبال کردن اینستاگرام این گروه از جدیدترین اخبار مربوط به انهایپن مطلع شوید.

آیدی اینستاگرام انهایپن

بیشتر بخوانید:

زهرا ظریفی

من بیش از یک ساله که در زمینه سئو، محتوا و سئومحتوا فعالیت می‌کنم و مشتاق هستم تا جدیدترین مباحث تو این حوزه رو یادبگیرم و تجربیات بیشتری کسب کنم. داستان و علاقه من با یه پروژه برندسازی شخصی شروع شد و حالا من دنباله‌رو این تجربه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا