بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز (Manifest) 【زمان پخش + عکس】

Manifest یا لیست پرواز یک سریال درام ماورالطبیعی آمریکایی است که توسط جف ریک ساخته شده است و در 24 سپتامبر 2018 در شبکه NBC پخش شد. این مقاله از ویدو را به بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز اختصاص می‌دهیم.

داستان آن درباره مسافران و خدمه یک هواپیمای تجاری است که پس از پنج سال و نیم به نظر مرده تلقی شده‌اند، به طور ناگهانی دوباره ظاهر می‌شوند. این سریال با بازی ملیسا راکسبورگ، جاش دالاس، آثنا کارکانیس، جی. آر. رامیرز، لونا بلاز، جک مسینا، پروین کور، مت لانگ، هالی تیلور، داریل ادواردز و تای دوران ساخته شده است.

زمان پخش سریال لیست پرواز

سریال لیست پرواز از ۲۷ شهریور سال ۱۴۰۲ روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ از شبکه جم ریور پخش خواهد شد. اگر فرصت تماشای این سریال را از دست داده باشید، می‌توانید بازپخش آن را ساعت ۱۶:۰۰، ۲۰:۰۰ و ۰۸:۰۰ از همین شبکه تماشا کنید.

 • شبکه پخش کننده سریال لیست پرواز: شبکه جم ریور
 • تاریخ پخش سریال لیست پرواز: ۲۷ شهریور
 • روزهای پخش سریال لیست پرواز: شنبه تا پنجشنبه
 • ساعت پخش سریال لیست پرواز: ۱۲:۰۰
 • ساعت بازپخش سریال لیست پرواز: ۱۶:۰۰، ۲۰:۰۰ و ۰۸:۰۰

خلاصه داستان سریال لیست پرواز

در این قسمت از مقاله بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز، به روایت خلاصه داستان این سریال می‌پردازیم. در حالی که پرواز مونتگو ایر ۸۲۸ در حال سفر از جامائیکا به شهر نیویورک است ، تجربه‌ای کوتاه از آشفتگی شدید دارد.

به محض فرود در فرودگاه بین‌المللی استوارت در نیوبورگ، نیویورک، 191 مسافر و خدمه هواپیما از معاون رییس سازمان امنیت ملی آمریکا، رابرت ونس، مطلع می‌شوند که در طول این مدت بیش از پنج و نیم سالی که در هوا بودند، فرض شده بودند که برایشان مرگ تصور شده است.

در حالی که به جمع جامعه بازمی‌گردند، مسافران باید با واقعیت مواجه شوند که زندگی آن‌ها و عزیزانشان دیگر همانند گذشته نیستند، در حالی که همچنین شروع به تجربه صداها و تصاویر هدایت کننده‌ای که رویدادهای آینده را نشان می‌دهند و به آن‌ها “فراخوانی‌ها” یا “خوانش‌ها” می‌گویند، می‌کنند.

بیوگرافی هنرپیشه های سریال لیست پرواز

در این بخش از مقاله بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز، به معرفی بازیگران این سریال خواهیم پرداخت. ملیسا روکسبورگ، جوش دالاس، جی ار رامیرز، لونا بلایس، پاروین کار، مت لانگ، داریل ادواردز و … از جمله بازیگران سریال لیست پرواز هستند.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ ملیسا روکسبورگ - Melissa Roxburgh

ملیسا روکسبورگ – Melissa Roxburgh

ملیسا راکسبرگ، یک بازیگر کانادایی و آمریکایی است. او به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های “روزنامه سرباز ضعیف: قوانین رودریک” (2011) و “روزنامه سرباز ضعیف: روزهای سگ” (2012) ، “تجاوز روحی” (2014) ، “سرباز ۴: هدف متحرک” (۲۰۱۵) ، “ستاره‌گشت: فراتر از فضا” (۲۰۱۶) ، “ارزش” (2017-2018) ، “ذهن دستگیر” (2022) و به عنوان مایکلا استون در سریال درام علمی- تخیلی مَنیفست از شبکه اِن-بی-سی / نِتفلیکس (2018-2023) شناخته شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ حاش دالاس - Josh Dallas

جاش دالاس – Josh Dallas

جاش دالاس (متولد ۱۸ دسامبر ۱۹۷۸) یک بازیگر آمریکایی است. او بیشتر به خاطر نقش های خود به عنوان شاهزاده جادوگر / دیوید نولان در سریال تلویزیونی ABC با عنوان “بشر برای یکباره” و به عنوان بن استون در سریال درام علمی تخیلی NBC / Netflix به نام “محرمانه” شناخته می شود.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ جی ار رامیرز - J.R. Ramirez

جی ار رامیرز – J.R. Ramirez

جی. آر. رامیرز یک بازیگر کوبانی-آمریکایی است. او بهترین شناخته شده برای نقش روزمره ی جارد واسکز دیتکتیو در سریال ن.ب.سی/نتفلیکس مانیفست است.

قبلاً به عنوان نقش روزمره جولیو در سریال پاور استارز و به عنوان اسکار آروچو در سریال جسیکا جونز نتفلیکس/مارول استودیوز، عضو روزمره بود.

رامیرز همچنین در فصل سوم مجموعه تلویزیونی تیرانداز رویایی/متحرک به عنوان تد گرانت/وایلدکت نقش روزمره ای را بازی کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ لونا بلایس - Luna Blaise

لونا بلایس – Luna Blaise

لونا بلیز بوید (متولد ۱ اکتبر ۲۰۰۱) یک بازیگر و خواننده آمریکایی است. او بیشتر برای نقشش به عنوان اولیو استون در سریال درام علمی-تخیلی Manifest شبکه NBC/Netflix و نیکول الیس در Fresh Off The Boat شبکه ABC شناخته می‌شود.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ پروین کار - Parveen Kaur

پروین کار – Parveen Kaur

پاروین کور (متولد 19 اکتبر 1988) بازیگری کانادایی است. او بهترین شناخته شده به خاطر نقش کریستین در سریال بیوند و دانشمند ثانوی به نام سانوی بال در سریال منیفست است.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ مت لانگ - Matt Long

مت لانگ – Matt Long

متیو لانگ یک بازیگر آمریکایی است. او بیشتر به خاطر نقش ایزکیل لاندون در سریال علمی تخیلی Manifest (2019-2023) شبکه NBC/Netflix شناخته می‌شود و همچنین برای نقش‌هایش در سریال Jack & Bobby (2004-2005) و فیلم‌های Ghost Rider (2007) و Sydney White (2007) شناخته می‌شود.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ آتنا کارکانیس -Athena Karkanis

آتنا کارکانیس – Athena Karkanis

آتنا کارکانیس (متولد ۷ سپتامبر ۱۹۸۱) یک بازیگر تلویزیونی، فیلم و صدا کانادایی است. او به عنوان نقش گریس استون در سریال درام علمی تخیلی منیفست شبکه NBC/Netflix شهرت دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ جک مسینا - Jack Messina

جک مسینا – Jack Messina

جک مسینا (متولد ۲ سپتامبر ۲۰۰۷) هنرپیشه نوجوان آمریکایی است که بهترین شناخته شده برای نقش آفرینی او به عنوان کال استون در سریال علمی-تخیلی Manifest شبکه NBC/Netflix است.

بیوگرافی بازیگران سریال لیست پرواز ؛ هولی تایلور - Holly Taylor

هولی تایلور – Holly Taylor

هالی تایلور بازیگر و رقاص برگزیده کانادایی و آمریکایی است. او فعالیت حرفه‌ای خود را با حضور در نمایش برادوی «بیلی الیوت» در سن یازده سالگی به عنوان شرون پرسی (دختر باله) آغاز کرد و به مدت تقریباً دو سال در این نقش ادامه داد.

او نقش پیج جِنینگز را در سریال تلویزیونی The Americans شبکه FX در طول تمام مدت پخش آن بازی کرد و به عنوان نامزدی برای جایزه انتخاب منتقدان برتر برای بازیگری موفق در سریال درام در سال ۲۰۱۹ شناخته شد.

علاوه بر این، او شخصیت آنجلینا مایر، یکی از بازماندگان هواپیما، را در سریال علمی-تخیلی شبکه NBC/Netflix با نام Manifest دارد.

سایر بازیگران سریال لیست پرواز

 • داریل ادواردز – Daryl Edwards
 • الن تاماکی – Ellen Tamaki
 • تی دوران – Ty Doran
 • جارد گریمس – Jared Grimes
 • گریت وارینگ – Garrett Wareing
 • علی لوپز سهیل – Ali Lopez-Sohaili
 • مالاکی کلیری – Malachy Cleary
 • اد هربستمن – Ed Herbstman
 • موگا – Ed Herbstman

سریال لیست پرواز چند قسمت دارد؟

این سریال دارای ۴ فصل و ۵۲ قسمت است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا