بیوگرافی و تاریخچهبازیگرانبهترین فیلم و سریال بازیگران

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه (معرفی 16 مورد + امتیاز IMDb و Rotten)

در طول سال‌های گذشته، پارک شین هی با درام‌های محبوب بین‌المللی مانند وارثان و پینوکیو  توانسته در کانون توجه موج هالیو قرار گیرد. با پیشینه پربار او در صنعت سرگرمی، نمی توان انکار کرد که او نمادی است با حرفه ای درخشان برای دنبال کردن؛ بنابراین اگر می خواهید بهترین فیلم ها و سریال های پارک شین هه را ببینید، در ادامه بهترین لیست از او را برای شما کاربران ویدو آماده کرده‌ایم.

فیلم تماس – The Call

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ تماس - The Call (2020)

 • ژانر: ترسناک، معمایی، هیجانی
 • امتیاز: 7.1/10 (بر اساس IMDb)
 • کارگردان: لی تشانگ هون
 • بازیگران: پارک شین هیه، جون سئو، کیم سو هیون، الکس، چون جون میونگ

 فیلم The Call به عنوان یکی از بهترین فیلم های کره ای جزو ژانر ترسناک و معمایی است که در سال 2020 منتشر شد. داستان فیلم درباره دو زن جوان به نام‌های سئو یون و جون یونگ است که از طریق تلفن با هم در ارتباط هستند. سئو یون در خانه باباش در شهری دور افتاده زندگی می‌کند و جون یونگ نیز در شهر سئول زندگی می‌کند.

در این فیلم، زمان به سال 2019 و 1999 تقسیم می‌شود و داستان در دو دهه مختلف روایت می‌شود. زمانی که دوستان در یک تماس تلفنی با یکدیگر هستند، ناگهان خط تلفن آن‌ها به 1999 وصل می‌شود و با یک خانه وحشتناک در ارتباط هستند. در ادامه داستان، دوستان با مسائلی مواجه می‌شوند که باید آن‌ها را حل کنند تا از خطراتی که در دو دهه مختلف برایشان پیش آمده، جان سالم به در ببرند.

فیلم زنده – Alive

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ زنده - Alive (2020)

 • Alive (2020)
 • ژانر: ترسناک، اکشن، درام، هیجانی
 • امتیاز: 6.2 (بر اساس IMDb)
 • کارگردان: چو ایل هیونگ، کیم جو ایون
 • بازیگران: یو این، پارک شین هیه، لی هیون وو، لی جونگ هیون

Alive یکی از بهترین فیلم های کره ای دوبله فارسی است که در سال 2020 منتشر شد و داستان آن درباره یک ویروس ناشناخته است که باعث شده است تا بسیاری از مردم با یکدیگر در تعامل قرار نگیرند و از هم فاصله بگیرند. یک جوان به نام جون ووک در آپارتمان خود زندگی می‌کند و شاهد گسترش این ویروس و شیوع آن در جامعه است. او در این شرایط به تنهایی در آپارتمان خود گیر می‌افتد و تنها با استفاده از تکنولوژی و ارتباط با دیگران از زندگی خود به خوبی نگه می‌دارد، اما با گذشت زمان، او در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد که باید برای بقا و مبارزه با ویروس، از خانه خود بیرون بیاید. در این فیلم، جون ووک با مسائلی مانند تنهایی، انزوا، امید به زندگی و مبارزه با ناامیدی روبرو می‌شود.

فیلم دوقلوهای شیطانی – The Evil Twin

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ دوقلوهای شیطانی - The Evil Twin (2007)

 • The Evil Twin (2007)
 • ژانر: ترسناک، هیجانی، درام
 • امتیاز: 6.1/10 (بر اساس IMDb)
 • کارگردان: کیم یونگ هون
 • بازیگران: پارک شین هیه، لی هیون جی، یانگ کیونگ مو، لی دا هه

The Evil Twin یک فیلم درام، ترسناک و هیجانی کره‌ای است که در سال 2007 به کارگردانی کیم یونگ هون ساخته شد. داستان فیلم درباره دختری به نام یوکی است که به تازگی پس از 15 سال به خانه بازگشته است. در طول داستان، او با خاطرات تلخ گذشته و مشکلات همیشگی خانواده‌اش روبرو می‌شود. اما چیزی که او را ترسانده، دختری است که شبیه به اوست و به نظر می‌رسد در تلاش است تا او را به قتل برساند. یوکی برای پیدا کردن راز این دختر شبیه به خودش، به تحقیق و تلاش برای حل این معمای ترسناک می‌پردازد. در این فیلم، موضوعاتی مانند هویت، خانواده، تلاش برای برطرف کردن آسیب‌های گذشته و همچنین روابط بین برادران و خواهران بررسی شده است.

فیلم قلب تیره – Heart Blackened

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ قلب تیره - Heart Blackened (2017)

 • Heart Blackened (2017)
 • ژانر: جنایی، درام
 • امتیاز: 6.8/10 (بر اساس IMDb)
 • کارگردان: جونگ جی وونگ
 • بازیگران: چو سین هی، پارک شین هیه، لی هیون جی، ریو سونگ هون

 Heart Blackened یک فیلم درام و جنایی کره‌ای است که در سال 2017 منتشر شد. داستان فیلم درباره یک موسیقیدان معروف به نام یون هی، که دختری جوان به نام هیو جین را به قتل می‌رساند، است. در این فیلم، پدر هیو جین به نام کیو نام به دنبال یافتن حقیقت درباره مرگ دخترش است. او با کمک یک وکیل به نام جونگ هیون، سعی می‌کند تا به دنبال ردیابی مسئولین این جنایت برود. در این فیلم، موضوعاتی مانند دوستی، انتقام، بی‌عدالتی و تلاش برای پیدا کردن حقیقت بررسی شده است.

فیلم خیاط – The Royal Tailor

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ خیاط - The Royal Tailor (2014)

 • The Royal Tailor (2014)
 • ژانر: درام، تاریخی
 • امتیاز: 7.0/10 (بر اساس IMDb)
 • کارگردان: وو وو سونگ
 • بازیگران: هان سوک کیو، گو سو، یون شی یونگ، پارک شین هیه

The Royal Tailor یک فیلم تاریخی و درام کره‌ای است که در سال 2014 ساخته شده است. داستان فیلم درباره یک خیاط درباری به نام دول سی است که به عنوان یکی از بهترین خیاطان دربار برای پادشاه کار می‌کند. اما با ورود یک خیاط جدید به نام کونی، رقابت بین این دو خیاط آغاز می‌شود و به مسائلی مانند فریب، روابط انسانی و رقابت بین دو خیاط منجر می‌شود. در این فیلم، صحنه‌های زیبایی از لباس‌های سنتی کره‌ای به نمایش گذاشته شده و به زیبایی‌های فرهنگی و تاریخی کره‌ای اشاره شده است.

سریال تو زیبایی – You are Beautiful

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ تو زیبایی - You are Beautiful (2009)

 • ژانر: درام، رمانتیک، کمدی، موزیک
 • امتیاز: 7.8 از 3397 رای در سایت IMDb
 • کارگردان: Hong Sung Chang
 • بازیگران: Shin-Hye Park، Keun-Suk Jang، Yong-hwa Jung، Hong-ki Lee

سریال “تو زیبایی” یک سریال کره‌ای است که در مورد گروه موسیقی مشهور A.N.JELL است. این گروه تصمیم به ایجاد تغییراتی در ترکیب خود گرفته است. مدیر اجرایی آنها معتقد است که نیاز به یک خواننده جدید دارند تا به عنوان خواننده‌ی تک خوان و رهبر گروه کار کند؛ زیرا خواننده اصلی آنها، هان تائه، مشکلات صوتی دارد و نمی‌تواند مانند گذشته اجرا کند. این مسئله می‌تواند به شهرت گروه آسیب وارد کند، بنابراین بهترین کار این است که یک خواننده جدید به گروه اضافه شود.

داستان جالب می‌شود زمانی که گروه گو می‌نیو را به عنوان خواننده‌ی جدید دعوت می‌کند، اما او به دلیل مشکلات شخصی نمی‌تواند به گروه بپیوندد. گو می‌نیو برای دستیابی به رویایش برای تبدیل شدن به راهبه، باید عملیاتی روی چشمانش انجام دهد و به همین دلیل به آمریکا سفر می‌کند.

در این بین، خواهر دوقلوی گو می‌نیو به نام گو می‌نام، او را حمایت کرده و به گروه موسیقی پیشنهاد می‌دهد که به جای خواهرش به گروه بپیوندد و به عنوان خواننده‌ی تک خوان به اجرا بپردازد. گو می‌نام، با وانمود کردن به عنوان برادرش، جای خواهرش را می‌گیرد و به گروه می‌پیوندد. در ادامه سریال، مشکلات او با گروه رفع می‌شود و او به عنوان یکی از اعضای ثابت گروه خود را معرفی می‌کند.

این سریال در سال 2009 در کره‌ی جنوبی ساخته شده و ژانر عاشقانه، کمدی، موزیکال و درام را پوشش می‌دهد. بازیگران اصلی آن شامل پارک شین هه، جانگ کون سوک، جونگ یونگ هوا و لی هونگ کی هستند. این سریال امتیاز بالایی از سایت‌های امتیازدهی دریافت کرده است.

سریال وارثان – Heirs

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ وارثان - Heirs (2013)

 • ژانر : درام، رمانتیک، کمدی
 • امتیاز: 7.5 از 5497 رای در سایت IMDb
 • کارگردان: Kang Shin Hyo, Boo Sung Chul
 • بازیگران: Min-Ho Lee, Shin-Hye Park, Woo-Bin Kim, Ji-won Kim

سریال کره ای The Heirs یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سریال‌های عاشقانه، کمدی و درام است که در سال 2013 تولید شده است. داستان این سریال درباره ی گروهی از دانش آموزان دبیرستانی با خانواده های بسیار ثروتمند است که اتفاقات متخلفی در زندگی آنها رخ می دهد. در این سریال شخصی به نام کیم تان به عنوان وارث تجارت خانوادگی خود نقش اصلی را بازی می کند. خانواده او یکی از ثروتمندترین و قدرتمندترین خانواده های کره جنوبی هستند و از ارزش و اعتبار بالایی نزد مردم برخوردارند. اگر یکی از اعضای خانواده در مکانی عمومی ظاهر شود، مردم برای عرض ارادت خود به سمت او خواهند آمد.

کیم تان به آمریکا فرستاده می شود تا در آنجا به تحصیل بپردازد، اما در واقع این سفر برای او حکم تبعید دارد. در همین حال، برادر بزرگتر کیم تان که باعث و بانی اصلی فرستادن او به آمریکا است، تجارت خانوادگی را در دستان خود گرفته و اجازه نمی دهد کسی اختیاراتی که او دارد را کاهش دهد. در آمریکا، کیم تان با شخصی به نام اون سانگ آشنا می شود و احساس عمیقی به او دارد، اما بعدا متوجه می شود که اون سانگ فرزند سرایدار خانوادگی اش است.

در ادامه داستان، کیم تان با اون سانگ بیشتر آشنا می شود و با او وقت خوبی را می گذراند. اما زمانی که نایب رئیس شرکت خانوادگی کیم تان به آمریکا می آید تا او را به کره ببرد، او در موقعیت دشواری قرار می گیرد و… سریال کره ای The Heirs با بازیگران معروفی همچون Ji Chang Wook، Park Min Young و Yoo Ji Tae به همراه کارگردانان قوی همچون Lee Jung Sub و Kim Jin Woo تولید شده است و از جمله سریال‌های پر بیننده محسوب می شود.

سریال خاطرات الحمرا – Memories of Alhambra

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ خاطرات الحمرا - Memories of Alhambra (2018)

 • ژانر: درام، رمانتیک، علمی تخیلی، هیجان انگیز
 • امتیاز: 7.8 از 1773 رای در سایت IMDb
 • کارگردان: Ahn Gil-ho
 • بازیگران: Shin-Hye Park، Hyun Bin، Jin-Woong Min، Park Hoon

سریال “خاطرات الحمرا”، با 16 قسمت و مدت زمان 70 دقیقه برای هر قسمت، در سال 2018 در کشور کره جنوبی ساخته شده است. این سریال در ژانرهای اکشن، جنایی، درام، علمی تخیلی، فانتزی، معمایی، هیجان انگیز، عاشقانه و کمدی قرار دارد و در سایت Mydramalist با امتیاز 8.2 از 10 رتبه‌بندی شده است و یکی از بهترین سریال های کره ای محسوب می‌شود.

در خلاصه داستان سریال، دو شخصیت یو جین وو و جونگ هه جو در اسپانیا با هم آشنا می‌شوند و به دلیل مسائل مختلف، به دنبال موفقیت در این کشور هستند. یو جین وو مدیر عامل یک شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه‌دهنده بازی‌های کامپیوتری است که برای یافتن یک طراح بازی به اسپانیا سفر می‌کند. در عین حال، جونگ هه جو که در گذشته گیتاریست بوده، به اسپانیا می‌رود تا به عنوان یک گیتاریست حرفه‌ای به فعالیت بپردازد.

در ادامه سریال، اتفاقات عجیبی برای آنها رخ می‌دهد و آنها درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می‌شوند. با بازیگرانی نظیر Hyun Bin و Park Shin-hye و کارگردانی Ahn Gil Ho، “خاطرات الحمرا” از پربیننده‌ترین سریال‌های کره‌ای محسوب می‌شود و توانسته است توجه بسیاری از مخاطبان خود را به خود جلب کند.

سریال درخت بهشت – Tree of Heaven

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ درخت بهشت - Tree of Heaven (2006)

 • ژانر: درام، خانوادگی، عاشقانه، مدرسه ای
 • امتیاز: 7.4 از 158 رای در سایت IMDb
 • کارگردان: Lee Jang Soo
 • بازیگران: Lee Wan – Park Shin hye

سریال “درخت بهشتی” یک درام عاشقانه کره ای است که از داستان دو جوان به نام هانا و یون سو روایت می‌کند. هانا در کودکی پدرش را از دست داده و با مشکلاتی مواجه می‌شود. پس از ازدواج دوباره مادرش، همراه همسر کره‌ای و پسرش یون سو به ژاپن بازمی‌گردند. اما یون سو با تجربه‌ی روحی ناشی از از دست دادن مادرش، به شدت شکست خورده و با هیچکس حرفی نمی‌زند.

هانا در تلاش است تا با محبت و توجه به یون سو، او را از این وضعیت خارج کند، اما به نظر می‌رسد تلاش‌هایش ثمربخش نیست. همچنین، دختر عمه‌ی هانا به نام ماریا، به دلیل رقابتی که با هانا دارد، تلاش می‌کند او را اذیت کند و زندگی‌اش را سخت کند.

اما با گذر زمان، هانا موفق می‌شود یون سو را از وضعیت افسردگی بیرون بیاورد و رابطه‌ی نزدیکی با او برقرار کند. او به او کمک می‌کند تا درد و رنج خود را بازگو کند و به تدریج وضعیت روحی‌اش بهبود پیدا می‌کند.

سریال “درخت بهشتی” با بازیگرانی نظیر Park Shin-hye و Lee Wan، در سال 2006 ساخته شده است و در آن، به موضوعاتی همچون ارتباطات خانوادگی، عشق و روابط بین افراد پرداخته می‌شود. گرچه داستان آن در بعضی از جاها تلخ و دردناک است، اما پایان موفقی دارد و نشان می‌دهد که با عشق و توجه می‌توان به رفع مشکلات روحی و اجتماعی افراد کمک کرد.

سریال پینوکیو – Pinocchio

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ پینوکیو - Pinocchio (2014-2015)

 • ژانر: عاشقانه، درام، کمدی، خانوادگی
 • امتیاز: 8.4 از 10 در IMDb
 • کارگردان: Jo Soo-won, Shin Seung-woo
 • بازیگران: Lee Jong-suk, Park Shin-hye, Kim Young-kwang, Lee Yu-bi

در سال ۲۰۰۰، خانواده‌ی کی‌ها میونگ زندگی خوبی داشتند. پدرشان، کی هو سانگ، که به عنوان یک آتش‌نشان در حال انجام وظیفه بود، همراه با ۹ تن از همکارانش کشته می‌شود. خبرنگاران او را، که به عنوان کاپیتان این گروه آتشنشانی فعالیت می‌کرد، به عنوان مقصر این حادثه جلوه می‌دهند. این اتفاق باعث جدایی کی‌ها میونگ و برادر بزرگترش، کی جه میونگ، از هم می‌شود.

در حال حاضر، یک پیرمرد به نام چوی گونگ پیل که آلزایمر دارد، هامیونگ را به عنوان پسر خودش چوی دال پو که چهل سال پیش در دریا غرق شده بود، قبول می‌کند و با هم زندگی می‌کنند. داستان با آمدن شوهر سابق سونگ چا اوک (گزارشگری که کی هو سانگ را مقصر معرفی کرده بود) و دخترش چوی به خانه پدری شان، یعنی همان خانه‌ای که دال پو زندگی می‌کند، ادامه می‌یابد.

در سال ۲۰۰۷، دال پو و این دو نفر در یک مدرسه به عنوان عمو و برادرزاده درس می‌خوانند. در این مدت، دال پو با وجود نفرتش از مادر این دو نفر، به او علاقه‌مند می‌شود و به دلیل مرگ پدرش، خود را به عنوان گزارشگر معرفی می‌کند. اما به دلیل سندروم پینوکیو (سندرومی غیر واقعی در سریال که شخص بعد از دروغ گفتن دچار سکسکه می‌شود)، او را قبول نمی‌کنند. با کمک کی‌ها میونگ، دال پو بالاخره موفق می‌شود در این راه قدم بگذارد و داستان عشقی آن‌ها در سال ۲۰۱۳ شکل می‌گیرد و…

سریال پزشکان – Doctors

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ پزشکان - Doctors (2016)

 • ژانر: درام، عاشقانه، پزشکی
 • امتیاز: 8.1 از 10 در IMDb
 • کارگردان: Oh Choong-hwan
 • بازیگران: Kim Rae-won، Park Shin-hye، Yoon Kyun-sang، Lee Sung-kyung

سریال “دکترها” در مورد داستان یک دختر نوجوان به نام یو هی جو است که با داشتن یک گذشته‌ی سخت و غم‌انگیز، تلاش می‌کند تا به عنوان یک پزشک موفق به جامعه خدمت کند. هی جو در دوران نوجوانی خود با بیماری خاصی مبارزه می‌کند و به دلیل تجربیاتی که در طول این راه به دست می‌آورد، تصمیم می‌گیرد به دانشگاه پزشکی بروید و به عنوان یک پزشک موفق به جامعه خدمت کند. در این راه، او با دکتر هان سو جین، یک مربی و مربی پزشکی، آشنا می‌شود و آن‌ها با هم در سراسر دوران دانشگاهی و پس از آن در بیمارستان همکاری می‌کنند. سریال “دکترها” به موضوعاتی همچون بهبود بیماران و روابط عاشقانه میان هی جو و هان سو جین پرداخته است.

سریال ضربان قلب – Heart Strings

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ ضربان قلب - Heart Strings (2011)

 • ژانر: درام، عاشقانه، موزیکال
 • امتیاز: 8.2 از 10 در IMDb
 • کارگردان: Pyo Min-soo
 • بازیگران: Park Shin-hye، Jung Yong-hwa، Song Chang-eui، So Yi-hyun

“رشته‌های عشق” داستان عشق بین دانشجویان دانشگاه موسیقی‌ای در کره جنوبی است. لی کیونگ، یک دانشجوی ویولن از خانواده‌ی ثروتمند، به دانشگاه موسیقی می‌آید و در آنجا همکلاسی جدیدش، لی شین، یک دانشجوی گیتار را ملاقات می‌کند. آن‌ها در طول دوران تحصیلی خود با هم آشنا می‌شوند و روابط عاطفی را تجربه می‌کنند. با این حال، موانع زیادی برای رشد روابط آن‌ها وجود دارد، از جمله تفاوت‌های فرهنگی و اجتماعی، رقابت در موسیقی و روابط پیچیده با اعضای خانواده‌ی خود. سریال “رشته‌های عشق” به موضوعاتی همچون عشق، دوستی، تلاش برای رسیدن به رویاها و خانواده پرداخته است.

سریال هایاته، خدمتکار جنگجو – Hayate The Combat Butler

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ هایاته، خدمتکار جنگجو - Hayate The Combat Butler (Twainese drama)

 • ژانر: کمدی، عاشقانه
 • امتیاز: 6.1 از 10 در IMDB
 • کارگردان: Lin Qing Zhen
 • بازیگران: George Hu، Park Shin-hye، Tia Li، Chris Wu

“هایاته، خدمتکار جنگجو” نسخه‌ی تایوانی سریال کره‌ای با همین نام است. داستان در مورد یک پسر جوان به نام چن یونگ است که به دنبال کاری پر درآمد است تا بتواند خانواده‌اش را تامین کند. او به عنوان خدمتکار به خانواده‌ی سرمایه‌داری به نام هانگ می‌پیوندد. در این خانواده، چن یونگ با دختر خانواده به نام نینا اشنا می‌شود و عاشق او می‌شود. با این حال، موانع زیادی برای رابطه‌ی آن‌ها وجود دارد، از جمله فاصله‌ی اجتماعی و اقتصادی بین آن‌ها و رقابت با دیگر رقبا. سریال “هایاته، خدمتکار جنگجو” به موضوعاتی همچون عشق، دوستی، خانواده و رشد شخصیتی پرداخته است.

سریال نگران نباش من یک روحم – Don’t Worry I am a Ghost

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ نگران نباش من یک روحم - Don’t Worry I am a Ghost (Third season)

 • ژانر: درام، رمانتیک، فانتزی
 • امتیاز: 7.8 از 10 در MyDramaList
 • کارگردان: Lee Eun Jin
 • بازیگران: Kim Soo-hyun، Park Shin-hye

“Don’t Worry I am a Ghost” در مورد پسری به نام چاگونگ است که پس از یک تصادف مغزی، قادر به دیدن روح‌ها می‌شود. او با روح یک دختر جوان به نام یونگ‌وو که فرصت نداشته تا به خاطراتش برگردد، آشنا می‌شود و به دنبال کمک به او برای پیدا کردن خاطراتش می‌گردد. در حین این ماجراجویی، چاگونگ و یونگ‌وو به طور ناگهانی عاشق یکدیگر می‌شوند. سریال “Don’t Worry I am a Ghost” به موضوعاتی همچون عشق، دوستی، روابط پیچیده و رشد شخصیتی پرداخته است.

سریال گل‌پسر همسایه – My Cute Guys

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ گل‌پسر همسایه - My Cute Guys (2013)

 • ژانر: کمدی، رمانتیک
 • امتیاز: 7.3 از 1202 رای در سایت IMDb
 • کارگردان: Jung Jung-Hwa
 • بازیگران: Kyung-pyo Go, Ji-hoon Kim, Seul-gi Kim, Kôki Mizuta

این داستان درباره‌ی یک فرد منزوی و غیر اجتماعی است که خودش را از دنیا جدا کرده و تنهایی را برای خود انتخاب کرده است. او به دلایلی که ممکن است برای دیگران نامعلوم باشد، نمی‌خواهد با دنیای بیرون هیچ گونه ارتباطی داشته باشد و در تنهایی زندگی می‌کند. دوک می، این فرد منزوی، بیشتر از زمان خود را در خانه می‌گذراند و به جز در موارد ضروری، از خانه بیرون نمی‌رود. این موضوع باعث شده که او در تنهایی و افسردگی فرو رود و به خودش بگوید که تا ابد تنها خواهد بود و در تنهایی می‌میرد.

سریال کره‌ای گل پسر همسایه داستانی است که در آن دوک می دوستی به نام انریکه را می‌یابد. انریکه پسری خوش‌تیپ و باهوش است که به دنبال تفریح و سرگرمی می‌گردد و از زندگی لذت می‌برد. هرچند دوک می و انریکه در شخصیت و رفتارشان کاملاً متفاوت هستند، اما زمانی که انریکه همسایه ی دوک می شود، این دو شخصیت به یکدیگر نزدیک می‌شوند و دوک می با کمک انریکه، تلاش می‌کند تا از تنهایی و افسردگی خود رهایی پیدا کند.

در حالی که دوک می به همین منوال پیش می‌رود، انریکه با تلاش و پشتکارش توانسته است تا دوستی با او برقرار کند و به او کمک کند تا از تنهایی خود فرار کند. این سریال به ما نشان می‌دهد که با داشتن دوستان و روابط مثبت، حتی فردی منزوی و اجتماعی نیز می‌تواند به زندگی شادی دست یابد و از تنهایی خود فرار کند. در نهایت، دوک می با کمک انریکه، شخصی شاداب و سرزنده تبدیل می‌شود که تفاوت زیادی با دوک می سابق دارد.

سریال افسانه سیزیف – Sisyphus The Myth

بهترین فیلم و سریال های پارک شین هه ؛ افسانه سیزیف - Sisyphus: The Myth (2021)

 • ژانر: درام، علمی تخیلی، اکشن
 • امتیاز: 7.7/10 (بر اساس IMDb)
 • کارگردان: جین هیوک
 • بازیگران: جو سوک، پارک شین هیه، جون هیون موک، لی جون هیوک، تاک جون گو، جون کیونگ

سریال Sisyphus: The Myth، درامی علمی تخیلی است که در آن داستانی مرموز و پر از اکشن و ماجراجویی روایت می‌شود. داستان سریال درباره یک مخترع به نام هان تا جین است که در تلاش است تا به دنبال گذشته ناپدید شده برادرش بگردد. او در این راه با یک دختر جوان به نام کانگ سئو هه ملاقات می‌کند که از آینده آمده است و به دلیل یک حادثه تاریخی، او را از پیشرفت تکنولوژی و انقراض بشریت نجات می‌دهد. در این سفر، هان تا جین با موانع و چالش‌های بسیاری مواجه می‌شود و باید با کمک کانگ سئو هه، جلوی اتفاقات ناگواری که ممکن است به آینده‌ی انسان‌ها آسیب بزند، را بگیرد.

نگاهی بر نمایش‌های تلویزیونی با حضور پارک شین هه

شین هی، بازیگر کره‌ای، اولین بار در سال 2003 در سریال تلویزیونی “پلکانی به سوی بهشت” به نقش “جونگ سوه” جوانی پرداخت. سپس در بعضی از مجموعه‌های تلویزیونی مانند “بدون توقف 4″، “اگر دوباره منتظر قطار بعدی باشید”، “کریسمس بسیار مبارک” و “پدر جدید بیست و نهم است” حضور داشت. سال 2006، او با بازی در فیلم درام عاشقانه “فوبیا عشق” به کارگردانی کانگ جی یون، به بازی در فیلم‌های سینمایی وارد شد. در سال بعد، در فیلم ترسناک “دوقلو شیطان” به کارگردانی کیم جی هوان بازی کرد. سپس در سال 2010، با حضور در کمدی رمانتیک “سیرانو آژانس” ادامه داد.
همچنین در فیلم‌های کوتاهی مانند “در انتظار جانگ جون هوان” (2012) و “یکی عالیروز” (2013) نیز دیده شد. در سال 2014، با بازی در سریال تلویزیونی “پینوکیو” به نقش “چوی این ها” پیوست. سپس در سال‌های بعد، در سریال‌هایی مانند “سرگرم کننده”، “گوگ، شب پر ستاره”، “پزشکان” و “دمای عشق” نقش داشت.
در سال 2018، با بازی در سریال تلویزیونی “خاطرات الحمرا” به نقش “جونگ هی جو / اما” پیوست و این سریال با این بازی از تحسین گسترده منتقدان بهره‌مند شد. سال 2020، او در فیلم هیجان انگیز “تماس” به کارگردانی لی چونگ هیون به نقش “کیم سئو یون” پرداخت و این فیلم با واکنش‌های مثبت منتقدان منتشر شد و در نتفلیکس نیز به نمایش گذاشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا