بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت + بیوگرافی و جزئیات سریال

سریال چشم چران عمارت که به زبان ترکی استانبولی، yalı çapkını نامیده می‌شود، سریالی کمدی و عاشقانه است. این سریال ترکی از همان قسمت‌های اول چنان مورد استقبال بینندگان قرار گرفت که به زودی به یکی از بهترین سریال های کمدی ترکی تبدیل شد.

بیشتر بازیگران چشم چران عمارت اولین هنرآفرینی در نقش‌های اصلی را تجربه می‌کنند. بازیگران کم تجربه اما ماهر این سریال کمدی و عاشقانه چنان در کار خود حرفه‌ای و مجرب هستند که برخی از منتقدان آن‌ها را در لیست بهترین بازیگران ترکیه ای که آینده درخشانی خواهند داشت، قرار می‌دهند.

تهیه کنندگی سریال yali capkini را اونور گووناتام بر عهده دارد که در ۲۳ قسمت ۱۲۰ دقیقه‌ای در حال پخش است. داستان سریال چشم چران عمارت در دو شهر ترکیه یعنی استانبول و غازیانتپ روایت می‌شود. دو شهری که مردمان یکی از آن‌ها کاملا مدرن و براساس فرهنگ اروپایی و دیگری وابسته به فرهنگ‌ها و رسم و رسومات قدیمی زندگی می‌کنند!

در ادامه این مقاله، به معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت می‌پردازیم و خلاصه‌ای از داستان این سریال را در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می‌دهیم. پس با ما همراه شوید.

خلاصه داستان فیلم چشم چران عمارت

داستان فیلم از این قرار است که فریت در خانواده اصیل و ثروتنمدی به نام کورهان زندگی می‌کند که با وجود تمام محدودیت‌های اعمال شده در خانواده، به خوش گذرانی‌های خود فکر می‌کند. بنابراین خانواده تصمیم می‌گیرند که برای او همسری انتخاب کنند تا سر به راه شود.

دختر منتخب خانواده کورهان، دختری از شهر غازیانتپ است که قصد ادامه تحصیل دارد اما به خواست خانواده تن به ازدواجی اجباری می‌دهد‌. اما تمام ماجرا این نیست و فریت با دختری به نام پلین در رابطه است. پلین دیوانه وار عاشق فریت بوده و به هیچ عنوان نمی‌خواهد فریت را از دست دهد.

در ادامه شاهد اتفاقات تلخ و شیرینی خواهیم بود که بین فریت و سیران می‌افتد و پلین به عنوان شخص سوم در یک زندگی مشترک، باعث برخی اختلافات می‌شود‌ …

لیست بازیگران سریال چشم چران عمارت به همراه بیوگرافی

بازیگران سریال چشم چران عمارت با نقش آفرینی بی‌نظیر خود، یک اثر هنری به یاد ماندنی به نمایش گذاشته‌اند. بیشتر بازیگران این سریال اولین نقش آفرینی خود را در نقش اول تجربه می‌کنند. سیران با هنرنمایی افرا ساراچ اوغلو و فریت با هنرنمایی مرت رمضان دمیر، بازیگران جوان و نقش اول این سریال هستند که مهارت بی‌نظیری در هنر بازیگری دارند‌. در ادامه به معرفی بازیگران سریال  yali capkiniمی‌پردازیم.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ افرا ساراچ اوغلو - سیران شانلی

افرا ساراچ اوغلو – سیران شانلی

افرا ساراچ اوغلو متولد سال ۱۹۹۷ است که فعالیت هنری خود در زمینه بازیگری را از سال ۲۰۱۶ شروع کرده و در سریال‌هایی نظیر فضیلت خانم و دخترانش، عشق این است؟!، یشیچام و بچه بد ایفای نقش کرده است.

اولین فیلم سینمایی افرا، شانس نام دارد که بعد از آن با بازی در فیلم سینمایی «بازی خوب: آغاز» مورد توجه فیلم سازان قرار گرفت. اما بیشتر شهرت افرا به لطف بازی در سریال ترکی yali capkiniاست.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ مرت رمضان دمیر - فریت کورهان

مرت رمضان دمیر – فریت کورهان

یکی دیگر از بازیگران سریال چشم چران عمارت مرت رمضان دمیر در نقش فریت نام دارد که متولد سال ۱۹۹۸ است و فعالیت هنری خود در زمینه بازیگری را به طور رسمی از سال ۲۰۲۰ شروع کرده است.

مرت رمضان، با بازی در مجموعه تلویزیونی معلم به جامعه فیلم سازان معرفی شد. او نیز همانند افرا با بازی در سریال چشم چران عمارت به شهرت دست یافت و به طور رسمی در دنیای هنرپیشگی به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای اعلام حضور کرد.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ چتین تکیندور - هالیس آقا

چتین تکیندور – هالیس آقا

چتین تکیندور بازیگر نقش هالیس آغا، متولد ۱۶ جولای سال ۱۹۴۵ است. چتین تکیندور یکی از بازیگران معروف ترکیه است که در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های زیادی هنر خود را به نمایش گذاشته است. کارادایی یکی از آثاری است که بین سال‌های ۲۱۰۲ تا ۵۱۰۲ تولید و اکران شده و چتین تکیندور در آن ایفای نقش کرده است.

علاوه بر آن، در سریال bir çocuk sevdim نیز بازی کرده است. این سریال(دختری که دوست داشتم) محصول سال‌های ۱۱۰۲تا ۲۱۰۲ بوده و چتین تکیندور به خوبی در آن هنرنمایی کرده است. سریال Asi یا سرکش محصول سال‌های ۷۰۰۲ تا ۹۰۰۲ و Bir istanbul masalı یا حکایتی از استانبول دیگر آثاری است که می‌توان هنرنمایی چتین تکیندور را در آن‌ها مشاهده کرد.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ بریل پوزام - سونا شانلی

بریل پوزام – سونا شانلی

بریل پوزام  یکی دیگر از بازیگران ترکی حاضر در سریال چشم چران عمارت است. این بازیگر خوش چهره در ۱ ژانویه سال ۵۹۹۱است که تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه بلیکنت و در رشته تئاتر به پایان رسانده است. بریل پوزام علاوه بر بازی در فیلم و سریال، تجربه‌ بازی در انواع نمایش‌ها را نیز دارد.

بریل پوزام علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های مختلف فیلم سازی فعالیت دارد که دستیار کارگردان، تکنسین صحنه و مترجم نمونه‌ای از این فعالیت‌ها است. «اولاگان شوپلیلر» و «بابا» آثاری است که بریل پوزام این بازیگر حرفه‌ای و جذاب در آن‌ها نقش آفرینی مرده است.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ گلچین سانترجی اوغلو - ایفاکات

گلچین سانترجی اوغلو – ایفاکات

ایفاکات یکی دیگر از شخصیت‌های سریال چشم چران عمارت است که نقش زن عموی فریت را بازی کرده است. گلچین متولد ۵۲ جولای سال ۷۷۹۱است که علاوه بر بازیگری، در سریال‌ها و فیلم‌‌ها به خصوص سریال های ترکی عاشقانه، مهارت خاصی در زمینه موسیقی دارد.

فعالیت‌های گلچین سانترجی اوغلو در زمینه موسیقی شامل خوانندگی و مربی خوانندگی است. گلچین، فعالیت خود در زمینه بازیگری را در سال ۵۰۰۲ و با ایفای نقش در فیلم Turevآغاز کرد. از افتخارات این فیلم می‌توان به کسب جایزه جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا اشاره کرد. گلچین سانترجی اوغلو نیز با بازی در این فیم موفق به کسب جایزه بازیگر زن آتیه‌دار از جشنواره CASODشد.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ دیرن پولاتولاری - کاظم

دیرن پولاتولاری – کاظم

دیرن پولاتولاری به عنوان پدر سیران در سریال چشم چران عمارت به ایفای نقش پرداخته است. دیرن پولاتوللاری متولد ۱۲ فوریه سال ۰۸۹۱است که از همان آغاز فعالیت خود در زمینه هنرپیشگی، به خوبی مهارت خود را به نمایش گذاشت. کارادایی، اعظم یریمدار و کسب و کار‌های خرد از جمله آثار هنری است که به عنوان بهترین سریال های ترکی شناخته می‌شوند و دیرن در آن‌ها ایفای نقش کرده است.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ بوچه بوسه کاهرامان - پلین

بوچه بوسه کاهرامان – پلین

بوچه بوسه کاهرامان بازیگر جوان و خوش چهره‌ای است که در سریال چشم چران عمارت در نقش پلین بازی کرده است. بوچه بوسه، متولد ۱ آوریل سال ۶۹۹۱است و هنرمندی خود در زمینه بازیگری را با بازی در فیلم‌های Crash، baş belası و yalı çapkını نمایان کرد. بوچه بوسه کاهرامان در حال حاضر مشغول به ایفای نقش در سریال چشم چران عمارت است و در نقش دوست دختر فریت بازی می‌کند.

بازیگران بازیگران سریال چشم چران عمارت؛ امره آلتوغ - اورهان

امره آلتوغ – اورهان

در سریال چشم چران عمارت امره آلتوغ در نقش اورهان به عنوان پدر فریت بازی می‌کند. امره آلتوغ در ۱۴ آوریل سال ۰۷۹۱و در استانبول متولد شده است. امره، علاوه بر بازیگری در زمینه آهنگسازی نیز مهارت خاصی دارد و تا مدت‌ها قبل شاهد ترانه‌های دلنشینی از او بودیم. امره آلتوغ با هنرنمایی در فیلم‌هایی نظیر ماسک: تو کی هستی؟، کوچه‌های پشتی و شما را دوست دارم نشان داد که در زمینه بازیگری نیز استعداد دارد. در حال حاضر امره آلتوغ در سریال چشم چران عمارت در حال ایفای نقش است.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ گوزده کانسو - گلگون

گوزده کانسو – گلگون

گوزده کانسو، یکی دیگر از بازیگران سریال چشم چران عمارت یا همان سریال فرید است و به عنوان بازیگر و مجری در ترکیه شناخته می‌شود که در سال 1980 در ازمیر متولد شده است. او مدرک دانشگاهی خود را از گروه تئاتر آکادمی هنرهای زیبا دانشگاه Dokuz Eylül دریافت کرده است.

کانسو در سریال‌های مختلف تلویزیونی مانند Liptan Kalbe، Al Yazmalım و در فیلم‌هایی مانند Issız Adam و Neşeli Hayat به ایفای نقش پرداخته است. او همچنین مجری برنامه مسابقه‌ای با عنوان Veliaht بود که پخش آن از سال 2013 آغاز شد. لباسی که او در این برنامه رقابتی پوشیده بود، مورد انتقاد حسین چلیک قرار گرفت؛ پس از آن، کانسو از اجرا انصراف داد و به جای آن مورات باش اوغلو مجری جدید شد.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ اوزنور سرچلر - آسمان

اوزنور سرچلر – آسمان

بازیگر آسمان در چشم چران عمارت، اوزنور سرچلر نام دارد؛ او در اول ژانویه 1987 در قیصریه به دنیا آمد. او تحصیلات موسیقی خود را در سال 2001 در کنسرواتوار دانشگاه مرسین نزد تورکول چانکایا آغاز کرد. سپس، در سال 2003، با بورسیه تحصیلی در دانشکده موسیقی و هنرهای نمایشی در دانشگاه بیلکنت، در کلاسStiliana Stravreva پذیرفته شد.

در سال 2007 در پروژه ارکستر جوانان جهان حاضر شد و در کنسرت‌های برلین، کاسل و بدروم و آثار هنری مختلف دانشگاه بیلکنت شرکت کرد. این بازیگر که در سال 2007 در الیت مدل لوک نیز حضور داشت، در سریال «نوری» با بازی ملتم کومبول و اوکتای کاینارکا در نقش کومرو و در سال 2011 در سریال «زندگی ادامه دارد» نقش مینا سفریدیس را بازی کرد.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ اوموت گزر - یوسف

اوموت گزر – یوسف

اوموت گزر در سال 2001 در چاناک کاله (چناق قلعه) به دنیا آمد. این بازیگر جوان که در قرقلرایلی بزرگ شده است، اکنون در استانبول زندگی می‌کند. اوموت گزر مدل جوانی است که برای اولین بار به عنوان نقش یوسف در چشم چران عمارت جلوی دوربین رفت.

اوموت گزر که در کلیپ سیمگه ساغین بازی در حال ایفای نقش بود و با چهره و استایل مناسبش، توجه‌ها را به خود جلب می‌کرد، در حین عکاسی، در انتخاب بازیگران سریال چشم چران عمارت که در غازیانتپ فیلمبرداری شده بود، شرکت کرد و اجازه حضور در بازیگران اصلی سریال را به دست آورد.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ ارسین آریجی - عابدین

ارسین آریجی – عابدین

یکی دیگر از بازیگران سریال yali capkini، ارسین آریجی است که در سال 1991 در شانلی اورفا به دنیا آمد. این بازیگر پس از اتمام تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در شانلی اورفا و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در استانبول ساکن شد. پس از گذراندن دوره کارشناسی در دانشگاه بازرگانی استانبول، به آکادمی هنر عثمان یاغموردرلی رفت.

او در سریال پرطرفدار چشم چران عمارت، در نقش عابدین که راننده فریت بود، به ایفای نقش پرداخت. ناگفته نماند که این بازیگر، علاوه بر فعالیت‌های تئاتری خود، از سال 2015 در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی مختلفی مانند Tabula Rosa، Humanity Crime، I Wish We Never Grown Up، Courtyard، Paper Lives، Yakamoz S-245، Departures نیز ایفای نقش کرده است.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ دوغوکان پولات - فوئات

دوغوکان پولات – فوئات

دوگوکان پولات که بازیگر نقش فوئات در سریال فرید است، در سال 1990 در استانبول به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در دانشگاه بیکنت، گروه بازیگری و دانشگاه آنادولو، گروه جامعه شناسی به پایان رساند. بعدها در کلاس‌های بازیگری در خانه هنر آکادمی 35 Buçuk شرکت کرد.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ هولیا دویار - شفیکا

هولیا دویار – شفیکا

هولیا دویار در 26 ژوئن 1970 در سیواس به دنیا آمد. او در سال 1978 به آلمان رفت و بخشی از دوران کودکی و جوانی خود را در آنجا گذراند. در سال 1989 به عنوان آرایشگر و گریمور وارد تئاتر شد.

هولیا دویار که فعالیت‌های سینمایی و تلویزیونی خود را از سال 2000 آغاز کرد تا به امروز در بسیاری از پروژه‌ها مانند روزانه، جانجان، ساخت اروپا، اگر من یک ابر بودم، بله، گونولچلن، زنه، شادی، کاراگل، دلیها، کوزو، سون کوکوسو و فزیلت هانیم و دختران شرکت کرد. این بازیگر، جزو هنرپیشه‌های چشم‌چران عمارت نیز بود و در کاراکتر شفیکا به ایفای نقش پرداخت.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ اییت تونجای - لطیف

اییت تونجای – لطیف

اییت تونجای بازیگر، کارگردان، فیلمنامه نویس اهل ترکیه است که در سال 1968 در استانبول به دنیا آمد. او در سال 1978 در تئاتر شهر استانبول در نمایش‌های مربوط به کودکان، فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و از سال 1998 به‌عنوان مدیرکل هنریHalk Sahnesi  که خودش آن را تأسیس کرد، خدمت کرد.

پس از سال‌ها کار در تئاتر شهر استانبول، به تئاتر خصوصی روی آورد. او با گروه‌هایی مانند تئاتر Lale Oraloğlu و Tuncay Özinel Theatre کار کرد. همچنین در مجموعه‌های تلویزیونی مانند Azap Yolu Altın Kuş Music Society، Blood on the Wall و 24 ساعت و Canım Ailem هم به ایفای نقش پرداخت.

Yiğit Tuncay که از سال 1986 در سریال‌های مختلف تلویزیونی بازی کرده است، همچنان در پروژه‌های جدید شرکت می‌کند که یکی از جدیدترین آنها سریال چشم چران عمارت بود که در نقش لطیف، بازی کرد.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ سزین بوزاجی - إسمه

سزین بوزاجی – إسمه

سزین بوزاچی در 5 دسامبر 1977 در استانبول به دنیا آمد. پس از فارغ التحصیلی از گروه مهندسی کامپیوتر ITU، مدرک کارشناسی ارشد خود را از گروه فیلم و درام دانشگاه کدیر هاس در سال 2008 اخذ کرد.

Sezin Bozac که سابقه بازی در فیلم‌هایی چون A Matter of Honor, Present Time, My Father and His Family, Present Time, Atress, Announcement را دارد به شخصیت Üftade در سریال Aşk Ağlatr که هم اکنون پخش می‌شود جان می‌بخشد. همچنین او در کاراکتر اسمه در سریال چشم چران عمارت به ایفای نقش پرداخت.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ سلن اوزبایراق - دجله

سلن اوزبایراق – دجله

سلن اوزبایراق در سال 2001 در استانبول به دنیا آمد و فارغ التحصیل از دانشگاه استانبول است. سلن اوزبایراک که به‌طور فعال از حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند، 12 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

سلن اوزبایراک، بازیگر آژانس امره احلاتلی، اولین تجربه بازیگری خود را با حضور در بازیگران فیلم Kingfisher در سال 2022 تجربه کرد؛ در واقع، سلن اوزبایراق، یکی دیگر از بازیگران سریال محبوب ترکی yali capkini محسوب می‌شود.

معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت ؛ سلن شریف سزر - هاتوچ

شریف سزر – هاتوچ

شریف سزر در سال 1946 در مودانیا به دنیا آمد. او در کنسرواتوار دولتی آنکارا به صورت شبانه‌روزی fi jpwdg \vnhoj و فعالیت بازیگری خود را در سینما با فیلم Bir Gün Hikayesi”” آغاز کرد؛ سپس به جایزه خرس نقره‌ای از آلمان با «فصلی در هاکاری» که نمایش اول آن متوقف شد، دست پیدا کرد.

او اولین جایزه “بهترین بازیگر زن” زندگی خود را از فیلم “با وجود همه چیز” در جشنواره فیلم آنکارا دریافت کرد. شریف سزر با بازی در سریال Asmalı Konak به شهرت زیادی رسید. او در فیلم‌های «همه چیز درباره مصطفی»، «گل اویا در حلقه من» و «پدرم و پسرم» شرکت کرد که جایزه «بهترین بازیگر زن» را برای او به ارمغان آورد.

این بازیگر که در فیلم وجود آتش است نیز حضور داشت، سپس در سریال Karagül شرکت کرد که به مدت سه فصل ادامه یافت. همچنین در جدیدترین فعالیتش یعنی در سریال چشم چران عمارت نیز به خوبی درخشید.

نقد و بررسی سریال چشم چران عمارت

سریال چشم چران عمارت یکی از همان سریال‌هایی بود که قبل از این که پخش شود، علاقه مندان زیادی منتظر اکران آن بودند. این سریال در یکی دو قسمت اولی که پخش شد، توانست تبدیل به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های حالِ حاضرِ کشور ترکیه تبدیل شود.

سازندگان سریال yali capkiniوقتی با استقبال گسترده بینندگان مواجه شدند، تصمیم گرفتند آن را در خارج از کشور ترکیه و برای بینندگان خارجی نیز اکران کنند‌. در کشور ما نیز این سریال جذاب طرفداران زیادی دارد، تا جایی که از نظر برخی‌ها یکی از بهترین سریال های خارجی است که در حال حاضر در حال پخش است. بازیگران ترکی معمولا هنرنمایی‌های بی‌نظیری از خود به جای می‌گذارند که این سریال نیز نمونه بارزی از این هنرنمایی است.

کسب نمره ۶.۴ از ۱۰ در وبسایت آی‌ام‌دی‌بی و نمره ۴.۴ از ۵ در سایت Turkish Dramaبه خوبی نمایانگر این موفقیت است. علاوه بر آن، ۹۴ درصد از بینندگانی که در گوگل به تماشای این سریال جذاب می‌نشینند، آن را پسندیده و نظرات مثبتی نسبت به آن ارائه داده‌اند.

بنابراین،می‌توان گفت، چشم چران عمارت یکی از بهترین سریال‌ های ترکی در حال پخش است که مخاطبان با علاقه خاصی به تماشای آن می‌نشینند و از این سریال جذاب لذت می‌برند.

اگر از علاقه‌مندان فیلم و سریال‌های ترکی هستید به پیشنهاد ویدو به صفحه بهترین فیلم های ترکی هم سری بزنید.

سخن آخر

سریال چشم چران عمارت که این روزها توجه بسیاری از علاقه مندان به سریال‌های ترکی را به خود جلب کرده، ژانری کمدی و عاشقانه داشته و بازیگران آن داستان یک واقعیت را به تصویر می‌کشند.

کارگردانی سریال چشم چران عمارت که به ترکی Yalı Çapkınıنامیده می‌شود را بورجو آلپ‌تکین و آلپ‌تکین بوزکورت برعهده ندارد. این سریال ۲۳ قسمتی که هر قسمت آن ۱۲۰ دقیقه زمان می‌برد، در دو شهر معروف ترکیه یعنی غازیانتپ و استانبول تصویربرداری می‌شود.

افرا ساراچ اوغلو در نقش سیران، مرت رمضان دمیر در نقش فرید، چتین تکیندور در نقش هالیس آغا، شریف سزر در نقش هاتوچ، گلچین سانترجی اوغلو در نقش ایفاکات، امره آلتوغ در نقش اورهان، گوزده کانسو در نقش گلگون، ارسین آریجی در نقش آبیدین، بریل پوزام در نقش سونا، دوغوکان پولات در نقش فوئات، اوزنور سرچیلر در نقش آسمان و … از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ترکی ایفای نقش کرده‌اند.

داستان از این قرار است که سیران و فرید بازیگران نقش اول این سریال در حالی با یک ازدواج اجباری وارد زندگی مشترک می‌شوند که سیران قصد ادامه تحصیل دارد و فرید نمی‌تواند از خوشگذرانی‌های دوران مجردی خود دست بردارد. فرید که هیچ تمایلی به ازدواج نداشت، با دختری به نام پلین در رابطه است.

پلین دیوانه وار عاشق فرید است و با ابن که فرید ازدواج کرده، نمی‌تواند او را فراموش کند. در این بین، فرید نیز نسبت به پلین بی‌تفاوت نیست و در هر فرصتی به سراغ پلین رفته و دوست دارد در کنار او باشد. در ادامه داستان خواهیم دید که فرید به زندگی مشترک خود ادامه خواهد داد یا این که قید این ازدواج اجباری را زده و علی رغم خواست خانواده، پلین را انتخاب خواهد کرد؟!

چشم چران عمارت موفق به کسب نمره ۶.۴ از ۱۰ از وبسایت آی‌ام‌دی‌بی و نمره ۴.۴ از ۵ از سایت Turkish Drama شد. علاقه مندان به تماشای سریال‌های خارجی عاشقانه می‌توانند این سریال ترکی را جمعه شب‌ها ساعت ۸.۳۰ به وقت ترکیه از استار تی‌وی این کشور دنبال کرده و از تماشای آن لذت ببرند.

سؤالات متداول

1) سریال چشم چران عمارت مناسب برای چه کسانی است؟

این سریال جذاب ژانری درام و عاشقانه دارد بنابراین، علاقه مندان به فیلم و سریال‌های عاشقانه می‌توانند از تماشای آن لذت ببرند. علاوه بر آن، سبک خانوادگی آن باعث شده تا بینندگان بتوانند در جمع خانواده به تماشای آن بنشینند.

2) سریال چشم چران عمارت چه زمانی پخش می‌شود؟

این سریال جذاب که پخش اولین قسمت آن در ۲۳ سپتامبر سال ۲۰۲۲بود، جمعه شب‌ها ساعت ۸:۳۰ به وقت ترکیه و از استار تی‌وی در حال پخش است. تماشای هر قسمت از سریال yali capkiniحدود ۱۲۰ دقیقه زمان می‌برد.

3) داستان سریال yali capkini بر چه اساس نوشته شده است؟

از نظر برخی‌ از منتقدان، داستان این سریال جذاب به خاطر این که پر از اتفاقات مختلف است، نمی‌تواند واقعیت داشته باشد! اما حقیقت این است که این سریال براساس واقعیت تولید و اکران می‌شود و در هنگام پخش آن در استار تی‌وی هم به این نکته اشاره می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا