اخبار فیلم و سریالفیلم و سریال

غافلگیری بزرگ مارول: ساخت Deadpool & Wolverine با تمام کاراکترهای مردان ایکس

تریلر جدید فیلم ددپول و ولورین، مخاطبان را به سفری هیجان‌انگیز در دنیای چندگانه مارول و مردان ایکس می‌برد. این فیلم که در تاریخ 26 ژوئیه 2024 اکران خواهد شد، دنباله‌ای بر فیلم Deadpool با بازی رایان رینولدز و Hugh Jackman در نقش Wolverine است.

Deadpool & Wolverine نه‌تنها به دنیای سینمایی مارول متصل است، بلکه به‌طور قابل‌توجهی به فرنچایز مردان ایکس فاکس نیز مرتبط خواهد بود. این فیلم علاوه‌بر حضور Deadpool و Wolverine، شاهد بازگشت برخی از شخصیت‌های محبوب مردان ایکس برای اولین‌بار در سال‌های اخیر است.

8. Deadpool پیشتاز مبارزه علیه تهدیدی در حال ظهور

Deadpool Leads The Charge Against A Rising Threat

 • بازیگر : رایان رینولدز
 • فیلم : ددپول 1 و 2، ددپول و ولورین

 ددپول پس از استخدام توسط Time Variance Authority برای مقابله با تهدید کاساندرا نوا (اما کورین) وارد multiverse می‌شود. وید متوجه می‌شود که این تهدید جدید می‌تواند تمام کسانی را که دوست دارد از او بگیرد و او را وادار می‌کند تا با دوست قدیمی خود ولورین برای شکست نوا و نجات دنیای چندگانه متحد شود.

ددپول درنهایت در جریان رویدادهای این فیلم به دنیای سینمایی مارول راه خواهد یافت. هنوز مشخص نیست که او دقیقاً چه نقشی در پیشبرد این فرنچایز خواهد داشت؛ اما شخصیت او می‌تواند در حماسه Multiverse نقشی کلیدی ایفا کند، زیرا او یکی از معدود شخصیت‌های اصلی است که به‌طور فیزیکی از یک جهان کاملاً متفاوت آمده است.

7. بازگشت Wolverine با ظاهری جدید

Wolverine Returns In A New Form

 • بازیگر : جکمن هیو
 • فیلم : مردان ایکس، مردان ایکس ۲: اتحاد جهش‌یافته، مردان ایکس: آخرین ایستادگی، مردان ایکس: خاستگاه ولورین، مردان ایکس: کلاس اول، مردان ایکس: روزهای آینده گذشته، ددپول و ولورین

هفت‌سال پس از مرگ این شخصیت در فیلم لوگان، ولورین در Deadpool 3 با ظاهری جدید باز می‌گردد. پس از تقریباً دو دهه، هیو جکمن در سال 2017 با بازی در نقش این ابرقهرمان نمادین در فیلم لوگان از او خداحافظی کرد؛ اما این خداحافظی نهایی نبود. Deadpool & Wolverine از بهترین فیلم های 2024، نوع جدیدی از ولورین را معرفی می‌کند که برخلاف میل خود مجبور به همکاری با وید ویلسون می‌شود.

همان‌طور که در آخرین تریلر این فیلم نشان داده می‌شود، این نسخه از Wolverine با “ناامید کردن” کل دنیای خود روبه‌رو است و به احتمال زیاد در نجات آن از رژیم شرور کاساندرا نوا ناکام مانده است. بااین‌حال، ولورین با همکاری ددپول تلاش می‌کند تا اشتباهات گذشته خود را جبران کند و سرنوشت خود و جهانش را تغییر دهد.

6. Colossus در ابتدای فیلم Deadpool & Wolverine ظاهر می شود

Colossus Appears At The Beginning Of Deadpool Wolverine

 • بازیگر : دونالد مکینون، دنیل کادمور، استفان کاپیچیچ
 • فیلم : مردان ایکس، مردان ایکس ۲: اتحاد جهش‌یافته و مردان ایکس: روزهای آینده گذشته، ددپول و ولورین

کولوسوس از زمان پیدایش فرنچایز ددپول نقشی محوری در آن ایفا کرده و وید را در مسیر تبدیل شدن از یک ضدقهرمان به یک قهرمان واقعی راهنمایی کرده است. این عضو جهش‌یافته مردان ایکس به‌دلیل داشتن بدنی کاملاً فلزی، از قدرتی خارق‌العاده برخوردار است و در پایان ددپول 2، به‌عنوان یکی از اعضای رسمی خانواده جدید وید شناخته شد.

در ابتدای Deadpool & Wolverine شاهد حضور چندین شخصیت از این فرنچایز خواهیم بود، چراکه وید زندگی بی‌نقص خود را به‌تصویر می‌کشد. بااین‌حال، Time Variance Authority با خبر نابودی قریب‌الوقوع کل جهانش او را از این زندگی آرام دور می‌کند. به‌همین‌دلیل، کلوسوس به یکی از افراد متعددی تبدیل می‌شود که ددپول برای نجات جانشان تلاش خواهد کرد.

5. بازگشت Pyro به دنیای مارول

Pyro Makes His Long Awaited Return 2

 • بازیگر : آرون استنفورد
 • فیلم : مردان ایکس ۲: اتحاد جهش‌یافته، مردان ایکس: آخرین ایستادگی، ددپول و ولورین

جان آلردایس با نام مستعار Pyro برای اولین‌بار در “فیلم ایکس 2” یکی از بهترین فیلم های مردان ایکس ظاهر شد. Pyro یک جهش‌یافته جوان سرکش و آشفته است که با روش‌های صلح‎‌طلبانه مردان ایکس مخالف بود. درنهایت، به جهش‌یافته‌های مگنیتو پیوست و در جریان رویدادهای فیلم The Last Stand با متحدان سابق خود جنگید تا جایی‌که توسط دوست سابقش مرد یخی شکست خورد.

اولین تریلر فیلم Deadpool & Wolverine به‌طور غیرمنتظره‌ای نشان داد که Pyro نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. این شخصیت با لباس پسا آخرالزمانی دیده می‌شود که احتمالاً نشان‌دهنده حضور او در سکانس Void فیلم است، جایی‌که به‌نظر می‌رسد مقر کاساندرا نوا قرار دارد. پس از غیبت طولانی این شخصیت، طرفداران بدون‌شک از دیدن Pyro در این فیلم هیجان‌زده خواهند شد.

4. حضور Sabretooth با ظاهری متفاوتSabretooth May Return In Two Forms

 • بازیگر : تایلر مان، لیو شرایبر
 • فیلم : مردان ایکس ددپول و ولورین، خاستگاه مردان ایکس: ولورین ددپول و وولورین

“دندان شیری” از بدو پیدایش فرنچایز مردان ایکس به‌عنوان شخصیتی گذرا اما بااهمیت شناخته شده است. تایلر مان برای اولین‌بار در فیلم اصلی سال 2000 این شخصیت را به‌تصویر کشید، جایی‌که او به‌عنوان یکی از مزدوران مگنتو ظاهر شد. بعدها در اتحاد مردان ایکس مشخص شد که او دوست قدیمی و همرزم ولورین است.

چندماه‌ پیش، مجموعه‌ای از عکس‌های مربوط‌به پشت صحنه فیلم نشان داد که Sabretooth (تایلر مان) در Deadpool & Wolverine حضور خواهد داشت. این عکس‌ها همچنین نشان می‌داد که او در مقطعی از فیلم با ولورین مبارزه خواهد کرد. همچنین برخی شایعات حاکی از آن است که Sabretooth اثر لیو شرایبر نیز نیز ممکن است در این فیلم حضضو داشته باشد.

3. بازگشت Toad Leapsبه صفحه بزرگ

Toad Leaps Back Onto The Big Screen

 • بازیگر : ری پارک، ایوان جونیگ کیت
 • فیلم : مردان ایکس ددپول و ولورین، مردان ایکس: روزهای آینده گذشته

وزغ یکی از اولین جهش یافته‌هایی است که در کمیک‌های مارول معرفی شده است. او معمولاً در کنار مگنیتو و جهش یافته‌های شیطانی می‌جنگد. Toad تاکنون تنها در تعداد انگشت‌شماری از فیلم‌های مجموعه مردان ایکس حضور داشته است و تا زمان مرگ خود به‌دست Storm، به‎‌عنوان یکی از پیروان فراموش‌شده مگنیتو خدمت می‌کرد.

عکس‌های منتشرشده از صحنه‌های فیلم نشان می‌دهد که Toad در یک سکانس نبرد در طول وقایع ددپولو و ولورین بازخواهد گشت. به‌نظر می‌رسد که او و چندین جهش‌یافته دیگر از فرنچایز Fox با Deadpool و Wolverine روبه‌رو خواهند شد. ممکن است وزغ کسی‌ باشد که واقعیت ولورین را تسخیر کرده و تعدادی شرور را به خدمت گرفته است تا به‌عنوان پیروان او عمل کنند.

2. Lady Deathstrike یکی از مینیون های کاساندرا نوا است

Lady Deathstrike Is One Of Cassandra Novas Minions

 • بازیگر : کلی هو
 • فیلم : مردان ایکس 2 : اتحاد مردان ایکس

کلی هو برای اولین‌بار در فیلم اتحاد مردان ایکس در نقش لیدی دث استرایک ظاهر شد. او یکی از عواملی بود که در شست‌وشوی مغزی ژنرال ویلیام استرایکر دست داشت و به‌دنبال نابودی جهش‌یافته‌ها بود. لیدی دث استرایک با داشتن پنجه‌های بلند شبیه‌به ولورین، در طول فیلم دستورات استرایکر را نجام می‌داد. او درنهایت پس از درگیری با ولورین که در آن مستقیماً آدامانتیوم را به بدن او تزریق کرد، کشته شد.

حضور لیدی دث استرایک در دومین تریلر فیلم Deadpool & Wolverine به‌طور گذرا و ناگهانی نشان داده می‌شود و شایعاتی مبنی‌بر حضور او در این فیلم را تأیید می‌کند. درحالی‌که تشخیص واضح شخصیت او دشوار است، اما پنجه‌های متمایزش هویتش را آشکار می‌کند. به‌نظر می‌رسد که لیدی دث استرایک در این فیلم با کاساندرا نوا همکاری می‌کند و ممکن است به‌عنوان یکی از همدستان او نقشی مشابه آنچه برای استرایکر ایفا می‌کرد، داشته باشد.

1. Azazel یک بازگشت غافلگیرکننده دارد

Azazel Makes A Surprise Return

 • بازیگر : جیسون فلمینگ
 • فیلم : مردان ایکس : کلاس اول

آزازل جهش‌یافته با توانایی تلپورت کردن یکی از اعضای باشگاه هل‌فایر بود که برای اولین‌بار در فیلم مردان ایکس: کلاس اول به‌تصویر کشیده شد. Azazel که در کنار سباستین شاو فعالیت می‌کرد با اولین نسل مردان ایکس در دهه 1960 به نبرد پرداخت. بااین‌حال، او قبل از رویدادهای Days of Future Past کشته شد و ابهامات زیادی در مورد شخصیت او باقی ماند.

Azazel در تریلر جدید ددپول و ولورین برای لحظاتی در کنار Lady Deathstrike ظاهر می‌شود. به‌نظر می‌رسد که او نیز تحت‌نظر کاساندرا نوا فعالیت خواهد کرد. این حضور تأیید شده Azazel می‌تواند نشان‌دهنده توجه بیشتر فیلم به پیشینه او باشد که تاکنون در آثار قبلی به آن پرداخته نشده بود، ازجمله اینکه او به‌صورت مخفیانه پدر میستیک است.

مرور پایان مقاله ساخت Deadpool & Wolverine با تمام کاراکترهای مردان ایکس

حضور گسترده شخصیت‌های مردان ایکس در این فیلم، به معنای یک گردهمایی حماسی از گذشته تا آینده این دنیای جذاب است. از شخصیت‌های کلاسیک و محبوب مانند پروفسور ایکس، مگنیتو، ولورین و استورم گرفته تا شخصیت‌های جدیدتر و کمتر شناخته‌شده، همگی در این فیلم حضور خواهند داشت.

این خبر، نویدبخش نبردی بزرگ و حماسی در Deadpool & Wolverine است. بدون‌شک، Deadpool و Wolverine در مرکز این نبرد قرار خواهند داشت و باید با یکدیگر متحد شوند تا پیروز شوند.

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا