رپورتاژ آگهی

هاست وردپرس چیست؛ ۴ مزیت آن

هاست وردپرس چیست؟ هاست وردپرس سرویسی است که به طور خاص برای وب سایت های وردپرسی بهینه شده است.

هاست وردپرس سرعت و عملکرد بهتری را برای همه بازدیدکنندگان شما فراهم می‌کند. یک سرویس میزبانی اشتراکی سرورهای خود را برای استفاده عمومی‌بهینه می‌کند و مختص یک CMS مانند وردپرس نیست.

در این مقاله به شما خواهیم گفت هاست وردپرس چیست و در ادامه با مزیت‌های آن آشنا خواهیم شد.

میزبانی وردپرس چیست؟

سیستم های مدیریت محتوا (CMS) زیادی وجود دارد، اما خرید هاست یا میزبانی مدیریت شده وردپرس همچنان در این زمینه تسلط دارد. برآوردهای محافظه کارانه نشان می‌دهد که حداقل 30٪ از تمام وب سایت های جهانی توسط وردپرس طراحی شده اند.

بنابراین، چرا مردم وردپرس را ترجیح می‌دهند؟ زیرا چیزی بیش از یک CMS است. اکنون به پلتفرم نهایی تبدیل شده است که در آن می‌توانید عملاً هر چیزی را که دوست دارید منتشر کنید.

از یک وبلاگ ساده تا یک سایت رسانه ای پیچیده، یک فروشگاه تجارت الکترونیک تا یک نمونه کار گسترده، امکانات با وردپرس بی پایان است.

در حالی که احتمالاً با وردپرس آشنایی دارید، ممکن است با میزبانی وردپرس یا میزبانی مدیریت شده وردپرس آشنایی نداشته باشید یا ترجیح دهید از خرید هاست ویندوز برای وردپرس استفاده کنید.

بنابراین، هاست وردپرس چیست؟ و میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست؟ برای همه مقاصد، آنها یکسان در نظر گرفته می‌شوند.

هر دو به سادگی به این معنی هستند که تمام جنبه های فنی اجرای وردپرس توسط ارائه دهنده هاست مراقبت و مدیریت می‌شود.

به لطف پشتیبانی فوق‌العاده کارشناسان، امنیت و سرعت بالا، به‌روزرسانی‌ها و پشتیبان‌گیری‌ها و ناگفته نماند، 99.9 درصد آپتایم، سایت شما بر روی هاستی یا vps فوق‌العاده قرار دارد.

این قابلیت اطمینان و آرامش در سرویس های میزبانی وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی در مورد مدیریت وب سایت خود، تمرکز خود را بر اداره تجارت خود قرار دهید.

هاست وردپرس چیست؛ ۴ مزیت آن

مزایای آن

هاست وردپرس در بیشتر موارد هاست ایده آل برای وب سایت های WP است. نه تنها به دلیل پیکربندی بسیار سازگار با وردپرس، عملکرد عالی را ارائه می‌دهد، بلکه طیف وسیعی از ویژگی های مدیریت وردپرس را نیز ارائه می‌دهد.

این امر مدیریت و نگهداری وب سایت را برای صاحبان وب سایت بدون نیاز به تخصیص منابع اضافی برای انجام همین کار بسیار آسان می‌کند. اگرچه ارائه دهندگان هاست مختلف ویژگی های متفاوتی را ارائه می‌دهند، اما در مورد مزایای هاست وردپرس صحبت خواهیم کرد.

۱- مدیریت آسان سایت

وقتی سایت های خود را با هاست مدیریت شده وردپرس میزبانی می‌کنید، همه چیز آماده و منظم خواهد بود. شما مجبور نیستید بین ارائه دهندگان جهش کنید یا با تنظیمات مختلف درگیر باشید.

هاست وردپرس یک مرکز واحد برای همه سایت های شما است. به خصوص اگر شروع به کار با مشتریان بیشتری می‌کنید یا آژانس خود را رشد می‌دهید، ساده کردن ارائه دهندگان خود باعث صرفه جویی در وقت شما برای ایجاد سایت های جدید می‌شود.

فراتر از یک رابط تمیز برای دسترسی به سایت‌های شما، یک میزبان وردپرس مدیریت شده نیز از به‌روزرسانی‌ها برای شما مراقبت می‌کند، بنابراین سایت شما همیشه بر روی آخرین نسخه وردپرس است.

این کار معمولاً شامل به‌روزرسانی‌های هسته وردپرس، به‌روزرسانی‌های PHP، و گاهی اوقات حتی به‌روزرسانی‌های تم یا افزونه‌ها می‌شود.

اگر سایت‌های مشتری زیادی را مدیریت می‌کنید، این می‌تواند ساعت‌ها در وقت شما صرفه‌جویی کند و پهنای باند بیشتری برای انجام کارهای جدید در اختیار شما بگذارد.

کار با هاست مدیریت شده به معنای راه اندازی بدون دردسر برای شما و مشتریانتان است.

۲- وردپرس از قبل نصب شده است

توسعه دهندگانی که به طور مرتب پروژه های وردپرس را انجام می‌دهند، از این ویژگی خوششان می‌آید.

با وردپرس از پیش نصب شده، نیازی به صرف زمان برای دانلود و نصب CMS روی سرور ندارید. شما فقط طرح را خریداری کرده و شروع به توسعه وب سایت می‌کنید.

این کار باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و شما هرگز نباید نگران مشکلات سازگاری باشید.

برنامه های میزبانی با محوریت وردپرس مدیریت می‌شوند. این بدان معناست که شرکت میزبان وردپرس را از قبل نصب می‌کند و تمام به‌روزرسانی‌ها، امنیت، پشتیبان‌گیری و غیره را مدیریت می‌کند. تنها چیزی که باید نگران آن باشید محتوای خود است.

هاست وردپرس چیست؛ ۴ مزیت آن

۳- به روز رسانی خودکار وردپرس

یکی دیگر از مزایای مهم هاست وردپرس به روز رسانی خودکار وردپرس است. هر به‌روزرسانی منتشر شده با تعدادی بهبود و رفع اشکال همراه است.

اگر سایت میزبانی وردپرس شما به روز نباشد، نه تنها این پیشرفت های اساسی و رفع اشکال را از دست خواهید داد، بلکه در برابر تهدیدات امنیتی خارجی نیز مستعدتر خواهید شد.

ویژگی به روز رسانی خودکار هاست وردپرس تضمین می‌کند که شما در این زمینه تحت پوشش هستید. گاهی اوقات، وب سایتی که میزبانی می‌کنید با نسخه های جدیدتر وردپرس سازگار نیست.

اگرچه این سناریو بسیار نادر است، اما همچنان ادامه دارد. در چنین مواردی، خاموش کردن به‌روزرسانی‌های خودکار تنها یک راه حل است.

همه برنامه های میزبانی نیاز به امنیت دارند. با این حال، با یک برنامه مدیریت شده، میزبان شما همیشه امنیت داده‌ها و وب سایت شما را بهبود می‌بخشد.

شرکت‌های میزبان باید در مورد مسائل امنیتی یا تهدیدات جدید و همچنین بهترین راه‌ها برای متوقف کردن این تهدیدات یا رفع آن مشکلات به‌روز باشند.

به همین دلیل، شرکت‌ها به محض ارائه به روز رسانی جدید، امنیت سایت شما را به روز می‌کنند. این کار به شما این امکان را می‌دهد که روی محتوای خود تمرکز کنید و کمی‌کمتر استرس داشته باشید.

۴- کارایی

هر نرم افزار سیستم مورد نیاز خود را دارد که تعیین می‌کند نرم افزار چقدر کارآمد عمل می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، حتی وردپرس به عنوان یک نرم افزار، سیستم مورد نیاز ایده آل خود را دارد.

میزبانی وردپرس تضمین می‌کند که پیکربندی سخت افزار، سیستم عامل و نرم افزار بسیار سازگار است به طوری که به طور موثر اجرا می‌شود.

داشتن یک سیستم سازگار تضمین می‌کند که با مشکلات عملکردی مواجه نشوید و سیستم مسدود شود. اگر سیستم به درستی کار نکند، وب سایت میزبان ممکن است از کار بیفتد، یا به طور موقت از سرویس خارج شود که پیامدهای جدی بر اعتبار وب سایت و تجربه بازدیدکنندگان خواهد داشت.

هنگام انتخاب یک برنامه میزبانی اشتراکی یا vps، شما مسئول بهینه سازی سروری هستید که روی آن هستید و اطمینان حاصل کنید که عملکرد آن آسیب نمی‌بیند.

با یک برنامه میزبانی مدیریت شده، نیازی به نگرانی در مورد آن چیزها نیست. شرکت هاستینگ از منابع خود استفاده می‌کند و سایت شما را قادر می‌سازد در زمانی که ترافیک زیاد است سریع باقی بماند. چه کسی یک وب سایت سریع را دوست ندارد؟

نتیجه گیری

برنامه های میزبانی اشتراکی فقط برای میزبانی داده های شما هستند. شما مسئول به روز رسانی سایت، امنیت، مدیریت و سایر نظارت های فنی خود هستید.

با یک طرح میزبانی وردپرس، همه چیز تغییر می‌کند. ساختن یک وب سایت می‌تواند سخت باشد، و انجام آن بدون پشتیبانی یا راهنمایی می‌تواند حتی سخت تر باشد.

آیا طرح میزبانی وردپرس برای شما مناسب است؟ اگر میخواهید استرس کمتر، سایت وردپرسی با عملکرد بهتر، پشتیبانی در سطح جهانی و امنیت به روز داشته باشید حتما نیاز به هاست وردپرس دارید، ما در وب رمز در مورد میزبانی سایت های وردپرسی گزینه های مختلفی را ارائه می‌دهیم و می‌توانیم سایت هایی در هر اندازه را میزبانی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا