ارز دیجیتال

چه زمانی می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید

چه زمانی می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید؟ ابتدا بیابید تجربیات مشترکمان در چند سال اخیر را مرور کنیم تا بهتر به پاسخ این سؤال برسیم. بسیاری از سایت‌های بین‌المللی برای کورس‌های آموزشی، زبان، رزرو یک هتل در خارج کشور یا سایت‌هایی نظیر آمازون یا سایت‌های انتقال پول مانند ویزاکارت و پی پال، برای ما غیرقابل‌استفاده هستند.

مراجعه به صرافی‌ها و تبدیل ارز هم داستانی طولانی است؛ اگر هم فرصتی برای داشتن درآمد بیشتر در خارج کشور بوده، به‌خاطر تحریم‌های مالی از آن‌ها محروم شده‌ایم. در این میان، ما ماندیم و پولی که ارزش خود را از دست می‌دهد، بسیاری از کورس‌های آموزشی که می‌توانستیم در آن شرکت کنیم، اما آن ازدست داده‌ایم یا اگر بستری امن و سریع وجود داشت، نیازی نبود در صرافی‌ها ساعت‌ها منتظر باشیم و دو برابر هزینه و کارمزد بدهیم و درنهایت هم به در بسته بخوریم، چون سیستم بانکی کشور مشمول تحریم‌هاست.

 این تجربیات مشترک در سال‌های اخیر، کم‌وبیش برای همهٔ ما آشناست، اما برای پاسخ به سؤال ابتدای مقاله، می‌خواهیم با یک ایدهٔ خلاقانه به نام ووچر پرفکت مانی بیشتر آشنا شویم و درنهایت بدانیم چه زمانی می‌توانید از آن استفاده کنید. شاید هم بخواهید به آن به‌عنوان یک فرصت برای سرمایه‌گذاری نگاه کنید.

وقتی پول دنیا و خودش را تغییر می‌دهد

پول از ابتدای شکل‌گیری تا به امروز، مسیر پرپیچ‌و‌خمی را پشت سر گذاشته است و قطعاً دنیای امروز و روابط اجتماعی بدون آن غیرقابل‌تصور است. تکنولوژی با واردشدن به زندگی‌مان، تقریباً همه‌چیز را دست‌خوش تغییر کرد؛ روابط اجتماعی، کارکردن و ابزارآلات و سبک زندگی‌مان. پول هم از این قاعده مستثنی نبود، با ورود بیت‌کوین و به دنبال آن ارزهای دیجیتال، پادشاهی و تسلط بانک‌های مرکزی کشورها و پول کاغذی به اتمام رسید. به دنبال شکل‌گیری ارزهای دیجیتال، سیستم نقل‌وانتقال مالی هم تغییر کرد، پرفکت مانی برایند همین تغییرات سریع و هیجان‌انگیز دنیای امروز است.

پرفکت مانی (perfectmoney) یک شرکت قدرتمند درزمینهٔ نقل‌وانتقال ارز دیجیتال و برداشت و واریز آن با هر واحد پولی است، ایدهٔ شکل‌گیری آن بسیار ساده اما هوشمندانه است؛ آسان‌کردن روابط بین‌المللی مالی در سراسر جهان. این سیستم به‌عنوان یک واسطه‌گر مالی قابل‌اعتماد، بستری آسان، امن و سریع برای پرداخت‌های اینترنتی، انتقال، برداشت و واریز وجه فراهم کرده‌است.

اما تفاوت این پلت‌فرم انتقال و پرداخت پول با پلت‌فرم‌هایی چون پی پال چیست؟ در دنیای امروز، برای برقراری روابط تجاری و مالی با خارج کشور، حتی اگر یک خرید پنجاه‌دلاری ساده از سایت آمازون باشد، باید به یکی از دو ارز دلار یا یورو پرداخت کنید و بانک‌های کشورتان با سیستم بانکی جهانی در ارتباط باشند.

همان‌طور که می‌دانید، در حال حاضر برای ما ایرانی‌ها امکان‌پذیر نیست. اما بیایید یک بار دیگر به ذهن درخشان خالقان پرفکت مانی نگاه کنیم، ساده‌کردن روابط مالی و رهایی از قوانین پولی و ارزهای کاغذی رایج و تبدیل واحدهای پولی در کنار ساختن یک بانک مجازی بر روی اینترنت و فراهم‌کردن یک بستر امن و آسان، حتی فراتر از آن یک کیف‌پول الکترونیکی چون دیگر گوشی تلفن همراهمان به لطف همراه بانک‌ها و ارز دیجیتال جایگزین پول کاغذی شده‌است.

نکتهٔ مثبت perfectmoney این است که تا به امروز از سیاست‌های تحریمی پیروی نکرده است، چراکه خود را یک شرکت مستقل و بی‌طرف می‌داند که از قوانین مالی کشورها پیروی نمی‌کند.

چه زمانی می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید

پول‌خرد یا تراول‌چک؟ نه ممنون ووچر پرفکت مانی دارم!

انتقال پول بر روی بستر پرفکت مانی به دو شیوهٔ شفاف و امن انجام می‌شود؛ انتقال به‌حساب پرفکت مانی کاربر یا خرید ووچر پرفکت مانی و انتقال از طریق آن.

ووچر پرفکت مانی (e-Voucher) یک کارت الکترونیکی شامل یک کد ده‌رقمی به نام شماره ووچر و یک کد شانزده‌رقمی فعال‌سازی است. کارت ملی هوشمند یا کپی شناسنامه نیازی نیست. برای ورود به این بانک مجازی، فقط به یک افتتاح حساب ساده نیاز دارید و آدرس آی‌پی منحصربه‌فرد شما حکم همان شماره‌حساب را خواهد داشت.

در سایت پرفکت مانی و بعد از افتتاح حساب، بر حسب مقدار موجودی حساب خود، می‌توانید اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کنید. سپس تصویر دو شماره‌سریال تحت عنوان E-voucher و Activation code نمایش داده می‌شود؛ به همین سادگی.

دسترسی به این دو شماره توسط دیگران همانند دسترسی به کارت‌بانکی و رمز شما خواهد بود. بنابراین نباید در دسترس دیگران قرار گیرد. قیمت ووچرها متفاوت است و بسته به مبلغ موردنظرتان، می‌توانید آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. آیا برای کاربران ایرانی هم به همین سادگی است؟ باید گفت بله می‌توانید همین حالا با یکی از صرافی‌های آنلاین امتحان کنید یا بر روی سایت کوینی فا به‌صورت آنی و سریع بدون کارمزد آن را دریافت کنید.

برگردیم به سؤال ابتدای مقاله؛ چه زمانی می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید؟ جواب ساده است! هر زمان که بخواهید بدون نگرانی از بابت تحریم‌ها، کارمزدهای بالا یا ساعت‌ها منتظر بودن در صرافی‌ها برای تبدیل ارز به دلار یا یورو، می‌توانید با پرداخت ریالی، اقدام به فروش یا خرید پرفکت مانی کنید. از این طریق برداشت و انتقال آنلاین هر ارزی امکان‌پذیر است و علاوه‌بر آن، امکان خریدوفروش ارزهای دیجیتال، خرید خدماتی در خارج کشور، واریز و دریافت وجه از سراسر دنیا نیز فراهم است.

همان‌طور که در ابتدای مقاله گفته شد، می‌توانید به آن به‌عنوان یک فرصت برای سرمایه‌گذاری نگاه کنید. با خرید ووچر پرفکت مانی هیچ تاریخ انقضا یا محدودیتی ندارید. با خریداری و ذخیرهٔ آن بر روی کیف‌پول الکترونیکی‌تان و گذشت یک سال، می‌توانید سود سالیانه دریافت کنید. برداشت هم بدون محدودیت، آنی و با هر واحد ارزی امکان‌پذیر است.

چه زمانی می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید

کیف‌پول، بانک، صرافی و امنیت در کنار هم

پرفکت مانی یک سیستم شفاف، سریع و امن بر روی بستر اینترنت برای انتقال ارز است که با ارز دیجیتالی مخصوص و قوانین مالی شفاف از سال 2007 مشغول به فعالیت است و امروزه یکی از موفق‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهندهٔ خدمات مالی در جهان است.

امکان نگه‌داری چندین ارز و دارایی در حساب‌های امن با قابلیت نقل‌وانتقال سریع وجود دارد و در برداشت و واریز هم محدودیتی نخواهد بود و می‌توان با رهایی از محدودیت‌های سیستم مالی کشور، به مدیریت بهتر کسب‌وکار یا درآمدتان بپردازید. کاربران ایرانی هم با مراجعه با صرافی‌های معتبری چون کوینی فا می‌توانند از مزایای این سیستم قدرتمند مالی بهره‌مند شوند و با خرید ووچر پرفکت مانی ،دارایی خود را ذخیره و یا از طریق آن خرید یا تجارت کنند.

خرید یا فروش ووچر پرفکت مانی با حداقل کارمزد، سریع و با ریال هم امکان‌پذیر است. از طرفی بستر امن و سریع آن امکان هرگونه تقلب یا سرقت را به صفر رسانده است. درواقع به‌جرئت می‌توان گفت ایدهٔ خالقان آن، برای ساخت یک پول بدون محدودیت و سیستم مالی بی‌عیب‌ونقص و سریع به حقیقت پیوسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا