دانلود فیلم روز ششم

دانلود فیلم روز ششم قانونی

دانلود فیلم روز ششم

N/A
N/A
کارگردان:

داستان فیلم

داستان فیلم روز ششم درباره ی احمد، جوانی که طعم تلخ زندان را چشیده بود، در آستانه آزادی دوباره در قفسی از معماها گرفتار شد. تنها 5 روز فرصت داشت تا پرده از راز گذشته بردارد و جانش را از تیغ مرگ نجات دهد. اما این پایان ماجرا نبود، نگین، دختری که آتش انتقام در وجودش زبانه می کشید، مسیر احمد را تغییر داد. نگین که به دنبال انتقام از کسانی بود که پدرش را به خاک و خون کشیده بودند، در این مسیر پرخطر با احمد همراه شد و ...

درباره فیلم

فیلم روز ششم در ژانر جنایی و رازآلودبه کارگردانی حجت قاسم زاده اصل محصول کشور ایران و در سال 1399 ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی همچون مصطفی زمانی، بهاره افشاری، جمشید هاشم پور، امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی، بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا، نیلوفر کوخانی، شهاب عباسیان، شهرام نیک کار، محمد نریمانی، شیما نیکپور، لویی سیفی، فرهاد مهدوی و امیرعلی ملک مطیعی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم روز ششم در ژانر جنایی و رازآلودبه کارگردانی حجت قاسم زاده اصل محصول کشور ایران و در سال 1399 ساخته شده است.
در این فیلم ستارگانی همچون مصطفی زمانی، بهاره افشاری، جمشید هاشم پور، امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی، بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا، نیلوفر کوخانی، شهاب عباسیان، شهرام نیک کار، محمد نریمانی، شیما نیکپور، لویی سیفی، فرهاد مهدوی و امیرعلی ملک مطیعی به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم روز ششم

احمد، جوانی که طعم تلخ زندان را چشیده بود، در آستانه آزادی دوباره در قفسی از معماها گرفتار شد. تنها 5 روز فرصت داشت تا پرده از راز گذشته بردارد و جانش را از تیغ مرگ نجات دهد. اما این پایان ماجرا نبود، نگین، دختری که آتش انتقام در وجودش زبانه می کشید، مسیر احمد را تغییر داد. نگین که به دنبال انتقام از کسانی بود که پدرش را به خاک و خون کشیده بودند، در این مسیر پرخطر با احمد همراه شد. او به خوبی می‌دانست که “زن تنها” طعمه‌ای است که در هر گوشه شهر کمین کرده است. شجاعت نگین و ذکاوت احمد، اتحادی ناگفته را بین آنها رقم زد تا با عبور از تاریکی معماها، به روشنایی حقیقت برسند.در این 5 روز طاقت‌فرسا، احمد و نگین با چالش‌های متعددی روبرو شدند. آنها باید از میان تله‌های مرگبار عبور می‌کردند، با دشمنان حیله‌گر رو در رو می‌شدند و سرنخ‌های پنهان را در میان انبوهی از دروغ و فریب پیدا می‌کردند. هر معما که حل می‌شد، آنها به گنجینه‌ای از حقیقت نزدیک‌تر می‌شدند، اما رازهای تاریک گذشته، همچون ابری بر سرشان سایه افکنده بود.

آیا احمد و نگین موفق می‌شوند از این گرداب معماها جان سالم به در ببرند؟ آیا انتقام نگین به سرانجام می‌رسد؟ رازهای پنهان شده در گذشته چه برملا خواهد شد؟

داستان احمد و نگین، داستانی پر از رمز و راز، تعلیق و هیجان است که شما را تا انتها مجذوب خود خواهد کرد.

 هم اکنون فیلم روز ششم در حال اکران آنلاین است و  لینک دانلود آن به زودی بر روی وب سایت ویدو قرار خواهد گرفت.

درباره فیلم روز ششم

فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل در خرداد ۱۴۰۱ پروانه نمایش گرفت. این فیلم که از حضور در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر بازماند، یکی از مهمترین غایبان این دوره از جشنواره بود که با وجود غیبت، مورد توجه و تحسین بسیاری از منتقدان قرار گرفت.

حجت قاسم‌زاده اصل، کارگردان این فیلم، سابقه ساخت فیلم‌های تحسین‌شده‌ای مانند «آواز قو» و «باد در موها» را در کارنامه خود دارد. او با ساخت «روز ششم» بار دیگر نشان داد که از جمله فیلمسازان مستعد و خلاق سینمای ایران است.

بازیگران «روز ششم» نیز از جمله چهره‌های مطرح و شناخته شده سینمای ایران هستند. حضور این بازیگران در کنار کارگردانی قوی قاسم‌زاده اصل، انتظارات را از این فیلم بالا برده است.

  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Hojat Ghasemzadeh Asl
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟