دانلود فیلم زیر نور Under the Light 2023

دانلود فیلم زیر نور Under the Light 2023 قانونی

دانلود فیلم زیر نور

، ،
N/A
127 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

داستان دو کارآگاه زن به نام سو جیان مینگ و لی هوی لین را روایت می‌کند که در جستجوی حقیقت در تاریکی یک پرونده جنایی پنهان، مسیرهایشان به هم گره می‌خورد. سو جیان مینگ، کارآگاهی باهوش و باتجربه با سابقه‌ای درخشان در حل پرونده‌های پیچیده، و لی هوی لین، کارآگاهی جوان و پرشور با تعهدی راسخ به عدالت، به طور مستقل تحقیقات خود را در مورد این پرونده جنایی آغاز می‌کنند. با پیشرفت تحقیقات، آنها با چالش‌ها و خطرات متعددی روبرو می‌شوند و رازهایی پنهان و ناگفته آشکار می‌شود که می‌تواند همه چیز را تغییر دهد.

درباره فیلم

فیلم زیر نور در ژانر جنایی ، درام به کارگردانی ییمو زهانگ محصول کشور چین و در سال 2023 ساخته شده است. جیایین لی، گئولی ژانگ، هووی یو، ژو دونگیو، سان یی‌ژو، یو تیان و ... از بازیگانی هستند که در این فیلم به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم زیر نور در ژانر جنایی ، درام به کارگردانی ییمو زهانگ محصول کشور چین و در سال 2023 ساخته شده است.
جیایین لی، گئولی ژانگ، هووی یو، ژو دونگیو، سان یی‌ژو، یو تیان و … از بازیگانی هستند که در این فیلم به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم زیر نور

داستان دو کارآگاه زن به نام سو جیان مینگ و لی هوی لین را روایت می‌کند که در جستجوی حقیقت در تاریکی یک پرونده جنایی پنهان، مسیرهایشان به هم گره می‌خورد. سو جیان مینگ، کارآگاهی باهوش و باتجربه با سابقه‌ای درخشان در حل پرونده‌های پیچیده، و لی هوی لین، کارآگاهی جوان و پرشور با تعهدی راسخ به عدالت، به طور مستقل تحقیقات خود را در مورد این پرونده جنایی آغاز می‌کنند.
با پیشرفت تحقیقات، آنها با چالش‌ها و خطرات متعددی روبرو می‌شوند و رازهایی پنهان و ناگفته آشکار می‌شود که می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. در این میان، سو جیان مینگ و لی هوی لین مجبور می‌شوند برای حل این معمای پیچیده با یکدیگر همکاری کنند و رازهایی را که در اعماق تاریکی ذهن انسان پنهان شده است، برملا کنند.

 

  • جوایز: 5 برد و 1 نامزدی
  • زبان: ماندارین
  • نویسنده: Yu Chen
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟