دانلود فیلم سالمندان Old People 2022

دانلود فیلم سالمندان Old People 2022 قانونی

دانلود فیلم سالمندان

N/A
101 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

در فیلم "سالمندان" (2022)، سفری به ظاهر ساده به یک کابوس وحشتناک تبدیل می‌شود. زنی به نام "آنا" به همراه دو فرزندش راهی شهر محل زندگی خود می‌شود تا در مراسم عروسی خواهرش شرکت کند. اما این سفر شاد، به زودی به تاریکی و وحشت تبدیل می‌شود. آنا و فرزندانش به طور ناگهانی با سالمندانی قاتل روبرو می‌شوند که قصد جان آنها را کرده‌اند. این سالمندان که رفتاری غیرعادی و وحشیانه دارند، به جان مردم شهر افتاده‌اند و وحشت را در دل همه ساکنین ایجاد کرده‌اند. آنا که مصمم به محافظت از خانواده‌اش است، باید با تمام توان با این تهدید هولناک مبارزه کند. او در این راه با چالش‌های متعددی روبرو می‌شود و باید از شجاعت و ذکاوت خود برای نجات جان خود و فرزندانش استفاده کند.

درباره فیلم

فیلم سالمندان در ژانر ترسناک به کارگردانی به کارگردانی محصول کشور آلمان و در سال 2022 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون آدولفو آسور، لویی بتون، گرهارد باس، ملیکا فروتن، آنا اونتربرگر و ... به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سالمندان در ژانر ترسناک به کارگردانی به کارگردانی محصول کشور آلمان و در سال 2022 که توسط سه کمپانی‌ Arbor Films و Constantin Television و Polish Film Institute تولید و منتشر شد؛

در این فیلم بازیگرانی همچون آدولفو آسور، لویی بتون، گرهارد باس، ملیکا فروتن، آنا اونتربرگر و … به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم سالمندان

در فیلم “سالمندان” (2022)، سفری به ظاهر ساده به یک کابوس وحشتناک تبدیل می‌شود. زنی به نام “آنا” به همراه دو فرزندش راهی شهر محل زندگی خود می‌شود تا در مراسم عروسی خواهرش شرکت کند. اما این سفر شاد، به زودی به تاریکی و وحشت تبدیل می‌شود. آنا و فرزندانش به طور ناگهانی با سالمندانی قاتل روبرو می‌شوند که قصد جان آنها را کرده‌اند. این سالمندان که رفتاری غیرعادی و وحشیانه دارند، به جان مردم شهر افتاده‌اند و وحشت را در دل همه ساکنین ایجاد کرده‌اند. آنا که مصمم به محافظت از خانواده‌اش است، باید با تمام توان با این تهدید هولناک مبارزه کند. او در این راه با چالش‌های متعددی روبرو می‌شود و باید از شجاعت و ذکاوت خود برای نجات جان خود و فرزندانش استفاده کند.

  • زبان: آلمانی
  • نویسنده: Andy Fetscher
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟