دانلود فیلم حمام شیطان The Devil’s Bath

دانلود فیلم حمام شیطان The Devil’s Bath قانونی

دانلود فیلم حمام شیطان

، ،
N/A
121 دقیقه
،
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان: -

داستان فیلم

حمام شیطان، فیلمی تیره و رازآلود، داستان زنی به نام آگنس را روایت می‌کند که در اتریش قرن هجدهم زندگی می‌کند. آگنس که از عشقی عمیق به گرگ، مردی که دوستش دارد، لبریز است، با او ازدواج می‌کند و امیدوار به آغاز زندگی جدیدی سرشار از عشق و شادی است. اما سرنوشت، تاریکی خود را بر زندگی آگنس سایه می‌افکند. مادرشوهری کنترل‌گر و شوهر بی‌تفاوتش، آرامش را از او می‌گیرند و آگنس را در باتلاق ناامیدی و انزوا فرو می‌برند. در این میان، افکار و وسوسه‌های تاریکی در ذهن آگنس ریشه می‌دوانند و او را به سمت تصمیماتی هولناک و غیرقابل تصور سوق می‌دهند. حمام شیطان، فیلمی پر از رمز و راز است که به اعماق تاریکی‌های روح انسان سفر می‌کند. این فیلم، روایتی تکان‌دهنده از عشق، خیانت، جنون و انتقام را به تصویر می‌کشد و مخاطب را تا انتها درگیر داستان خود نگه می‌دارد.

درباره فیلم

The Devil’s Bath یا حمام شیطان در ژانر درام و تاریخی به کارگردانی ورونیکا فرانتس و سویرین فیالا محصول مشترک اتریش و آلمان است در سال ۲۰۲۴ است. در این فیلم بازیگرانی همچون آنیا پلاسگ، ماریا هافستتر، دیوید شید و… به هنرنمایی پرداخته اند.

The Devil’s Bath یا حمام شیطان در ژانر درام و تاریخی به کارگردانی ورونیکا فرانتس و سویرین فیالا محصول مشترک اتریش و آلمان است در سال ۲۰۲۴ است.

در این فیلم بازیگرانی همچون آنیا پلاسگ، ماریا هافستتر، دیوید شید و… به هنرنمایی پرداخته اند.

داستان فیلم حمام شیطان

حمام شیطان، فیلمی تیره و رازآلود، داستان زنی به نام آگنس را روایت می‌کند که در اتریش قرن هجدهم زندگی می‌کند. آگنس که از عشقی عمیق به گرگ، مردی که دوستش دارد، لبریز است، با او ازدواج می‌کند و امیدوار به آغاز زندگی جدیدی سرشار از عشق و شادی است. اما سرنوشت، تاریکی خود را بر زندگی آگنس سایه می‌افکند. مادرشوهری کنترل‌گر و شوهر بی‌تفاوتش، آرامش را از او می‌گیرند و آگنس را در باتلاق ناامیدی و انزوا فرو می‌برند. در این میان، افکار و وسوسه‌های تاریکی در ذهن آگنس ریشه می‌دوانند و او را به سمت تصمیماتی هولناک و غیرقابل تصور سوق می‌دهند.

حمام شیطان، فیلمی پر از رمز و راز است که به اعماق تاریکی‌های روح انسان سفر می‌کند. این فیلم، روایتی تکان‌دهنده از عشق، خیانت، جنون و انتقام را به تصویر می‌کشد و مخاطب را تا انتها درگیر داستان خود نگه می‌دارد.

درباره‌ی فیلم “حمام شیطان”

فیلم “حمام شیطان” یک روان‌نگاری جذاب به کارگردانی ورونیکا فرانتس و سویرین فیالا است. این فیلم با همکاری شرکت‌های Ulrich Seidl Filmproduktion GmbH از اتریش و Heimatfilm از آلمان تولید شده است. بودجه تولید فیلم توسط مؤسسه فیلم اتریش، صندوق فیلم وین، موقعیت فیلم اتریش (FISA)، ایالت اتریش سفلی، صندوق فیلم آلمان، بنیاد فیلم و رسانه NRW و Eurimages تأمین شده است.

علاوه بر این، فیلم از پشتیبانی اضافی شرکت پخش اتریش، Bayerischer Rundfunk و Arte بهره‌مند شده است.

نقش اصلی فیلم را آنیا پلاسشگ ایفا می‌کند که علاوه بر بازیگری، موسیقی فیلم را نیز ساخته است. فیلمبرداری توسط مارتین گشلاخت و تدوین توسط مایکل پالم انجام شده است.

این ترکیب حرفه‌ای و بودجه گسترده، “حمام شیطان” را به یک اثر برجسته در سینمای اتریش و آلمان تبدیل کرده است.

  • جوایز: 9 برنده و 6 نامزدی
  • زبان: آلمانی
  • نویسنده: Severin Fiala, Veronika Franz
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم حمام شیطان
دانلود رایگان فیلم حمام شیطان

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟