دانلود فیلم چرا گریه نمی‌ کنی؟

دانلود فیلم چرا گریه نمی‌ کنی؟ قانونی

دانلود فیلم چرا گریه نمی‌کنی؟

N/A
N/A
کارگردان:

داستان فیلم

داستان "چرا گریه نمی‌کنی؟" روایتی غم‌انگیز از زندگی مردی به نام علی شهناز است که در اعماق تاریکی اندوه غرق شده است. او که در کودکی شاهد مرگ پدر و مادرش بود، اکنون بار سنگین مراقبت از برادر کوچکترش را بر دوش می‌کشد. اما سرنوشت بی‌رحم، بار دیگر ضربه‌ای هولناک به علی وارد می‌کند و برادرش را نیز از او می‌گیرد. علی در باتلاق ناامیدی و یأس فرو می‌رود و تمام احساسات خود را سرکوب می‌کند. گویی پوچی مطلق بر وجودش سایه افکنده و او را از هرگونه تعلقی به زندگی جدا کرده است. در این میان، اطرافیان علی که از غم و اندوه او رنج می‌برند، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا او را به گریه وادارند. گویی گریه، تنها راه رهایی از این درد جان‌فرسا است.

درباره فیلم

چرا گریه نمی کنی یک فیلم ایرانی با ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معتمدی محصول کشور ایران و در سال 1401 تولید شده است. در فیلم چرا گریه نمی کنی؟ بازیگرانی همچون علیرضا معتمدی، فرشته حسینی، باران کوثری، هانیه توسلی، علی مصفا، مانی حقیقی، لیندا کیانی، نهال دشتی و امیرحسین فتحی به هنرنمایی پرداخته اند.

چرا گریه نمی کنی یک فیلم ایرانی با ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معتمدی محصول کشور ایران و در سال 1401 تولید شده است.
در فیلم چرا گریه نمی کنی؟ بازیگرانی همچون علیرضا معتمدی، فرشته حسینی، باران کوثری، هانیه توسلی، علی مصفا، مانی حقیقی، لیندا کیانی، نهال دشتی و امیرحسین فتحی به هنرنمایی پرداخته اند.

داستان فیلم چرا گریه نمی‌ کنی؟

داستان “چرا گریه نمی‌کنی؟” روایتی غم‌انگیز از زندگی مردی به نام علی شهناز است که در اعماق تاریکی اندوه غرق شده است. او که در کودکی شاهد مرگ پدر و مادرش بود، اکنون بار سنگین مراقبت از برادر کوچکترش را بر دوش می‌کشد. اما سرنوشت بی‌رحم، بار دیگر ضربه‌ای هولناک به علی وارد می‌کند و برادرش را نیز از او می‌گیرد. علی در باتلاق ناامیدی و یأس فرو می‌رود و تمام احساسات خود را سرکوب می‌کند. گویی پوچی مطلق بر وجودش سایه افکنده و او را از هرگونه تعلقی به زندگی جدا کرده است. در این میان، اطرافیان علی که از غم و اندوه او رنج می‌برند، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا او را به گریه وادارند. گویی گریه، تنها راه رهایی از این درد جان‌فرسا است.

درباره فیلم

“چرا گریه نمی‌کنی؟” فراتر از یک فیلم عاشقانه ی صرف، اثری لطیف و تامل‌برانگیز است که با ظرافت، دغدغه‌های عمیق انسانی را در برابر مخاطب قرار می‌دهد. داستان حول محور شخصیت اصلی می‌چرخد و در لایه‌های روان‌شناسی او نفوذ می‌کند تا ریشه‌های عدم توانایی او در ابراز غم را واکاود کند.

این فیلم با روایتی جذاب و گیرا، تماشاگر را به سفری پرفراز و نشیب در میان تاریکی ناامیدی و روشنای امید می‌برد. تلاش‌های بی‌وقفه ی شخصیت برای یافتن راه‌حلی برای مشکل خود، مخاطب را به چالش می‌کشد و او را در مسیر کشف معنای واقعی غم و اشک همراه می‌کند.

بازی‌های درخشان و باورپذیر علیرضا معتمدی، باران کوثری و هانیه توسلی، عمق و جانِ تازه‌ای به شخصیت‌ها می‌بخشند. آنها با ظرافت تمام، رنج‌ها و احساسات درونی کاراکترها را به تصویر می‌کشند و به تماشاگر کمک می‌کنند تا با آنها همذات‌پنداری کند.

“چرا گریه نمی‌کنی؟” به واسطه ی فیلمنامه ی قوی و تاثیرگذار، کارگردانی هنرمندانه و بازی‌های فوق‌العاده، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین تدوین در جشنواره ی بین‌المللی فیلم فجر شده است. این دستاورد مهر تاییدی بر ارزش‌های هنری و محتوایی این اثر ماندگار در سینمای ایران است.

عناصر دراماتیک، عاطفی و اجتماعی به زیبایی در این فیلم در هم آمیخته‌اند و تابلویی بدیع و تکان‌دهنده از تجربه ی انسانی به تصویر می‌کشند. “چرا گریه نمی‌کنی؟” بدون شک اثری ارزشمند و به یاد ماندنی است که در ذهن و روح مخاطب نفوذ می‌کند و او را به سفری عمیق در اعماق وجودش رهنمون می‌شود.

لینک های دانلود این فیلم به زودی از وب سایت ویدو منتشر می شود.

  • جوایز: 1 نامزدی
  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Alireza Motamedi
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟