دانلود فیلم جان‌ دار

دانلود فیلم جان‌ دار قانونی

دانلود فیلم جان‌ دار

100 دقیقه
کارگردان: -

داستان فیلم

یاسر خواستگار قبلی اسما مراسم عروسی او را خراب می کند. برادرش جمال به طور تصادفی برادر یاسر را می کشد. پیشنهاد عجیب یاسر برای بخشش جمال، ازدواج اسما را به خطر می اندازد.

درباره فیلم

فیلم جان دار در ژانر درام به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری محصول کشور ایران و در سال 1397 ساخته شده است. فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، جواد عزتی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم جان‌ دار در ژانر درام به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری محصول کشور ایران و در سال 1397 ساخته شده است. این فیلم در بخش نگاه نو این جشنواره که مختص فیلم‌های اول است، نامزد کسب سیمرغ بلورین بهترین فیلم شد. فیلم “جان دار” در پاییز سال 1398 به اکران عمومی درآمد و به فروشی بیش از سه و نیم میلیارد تومان دست پیدا کرد.

از بازیگران فیلم جان دار می توان به فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثرى، جواد عزتى، مسعود کرامتى، على شادمان، گیتى قاسمى، محمدعلى محمدى، امیراحمد قزوینى و… اشاره کرد.

داستان فیلم جان دار

فیلم جان دار داستانی پر از تنش و التهاب را روایت می‌کند که در شب عروسی اسما (با بازی باران کوثری) اتفاق می‌افتد. در این شب، مسعود (با بازی جواد عزتی)، برادر یاسر (خواستگار سابق اسما) به تحریک او به مراسم عروسی می‌رود تا آن را به هم بریزد. درگیری بین مسعود و خانواده اسما منجر به زخمی شدن وحید (برادر اسما) و جمال (شوهر اسما) می‌شود.

پس از این اتفاق، وحید به دنبال انتقام از مسعود است و یاسر نیز در تلاش است تا از برادرش مسعود محافظت کند. در این میان، اسما در موقعیتی دشوار قرار گرفته و باید بین عشق و خانواده‌اش یکی را انتخاب کند.

فیلم “جان دار” به بررسی مضامین مختلفی مانند عشق، انتقام، خانواده و روابط انسانی می‌پردازد.

این فیلم با بازی‌های درخشان بازیگرانش، به خصوص جواد عزتی و باران کوثری، و همچنین کارگردانی قوی، به یک اثر قابل توجه تبدیل شده است.

 

  • جوایز: 1 نامزدی
  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Hosein Amiri Doumari, Pedram Amiri, Mohammad Davoudi
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟