شب های مافیا: زودیاک

شب های مافیا: زودیاک قانونی

دانلود قسمت شانزدهم سریال شب های مافیا: زودیاک

دوبله فارسی
بازیگران: محمد بحرانی -

داستان سریال

در گیم شوی شب های مافیا: زودیاک، تعدادی از افراد مشهور در قالب دو گروه شهروند و مافیا به رقابت می‌پردازند. هدف شهروندان، شناسایی و حذف تمام اعضای مافیا و هدف مافیا، از بین بردن تمام شهروندان است. در هر شب، یک نفر توسط رای اکثریت از بازی خارج می‌شود و در نهایت، گروهی که به هدف خود برسد، برنده بازی خواهد شد. تفاوت هیجان انگیز این شو با بازی مافیا، حضور قاتل سریالی به نام "زودیاک" است ...

درباره سریال

شب‌های مافیا: زودیاک، گیم شوی جذابی به کارگردانی محمدرضا رضائیان است که بر اساس بازی مافیا ساخته شده‌است. این سریال، با ژانر گیم شو و خانوادگی، محصول کشور ایران و در سال 1402 ساخت شده است. فصل اول در تابستان 1400پخش شد و فصل دوم آن اکنون در حال پخش است.

لینک دانلود قسمت پانزدهم شب های مافیا: زودیاک قرار داده شد

سریال شب های مافیا: زودیاک، گیم شوی جذابی به کارگردانی محمدرضا رضائیان است که بر اساس بازی مافیا ساخته شده‌است. این سریال، با ژانر گیم شو و خانوادگی، محصول کشور ایران و در سال 1402 ساخت شده است.

در فصل دوم شب‌های مافیا: زودیاک، شاهد حضور 12 بازیگر جدید خواهیم بود که در قالب دو گروه مافیا و شهروند، به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. این فصل نیز مانند فصل اول، با چالش‌ها و اتفاقات هیجان‌انگیزی همراه خواهد بود و راز و رمزهای جدیدی در دل داستان گنجانده شده است. در فصل دوم شب‌های مافیا: زودیاک، شاهد حضور چهره‌های جدیدی در کنار بازیگران فصل اول هستیم. بازی‌ها در فصل دوم نسبت به فصل اول، از نظر استراتژی و پیچیدگی، ارتقا پیدا کرده‌اند. فیلمبرداری فصل دوم همزمان با پخش فصل اول انجام شده است و در این فصل در سناریو تغییراتی وجود دارد.

در گیم شوی جذاب شب های مافیا،  تعدادی از افراد مشهور و به صورت دوگروه شهروند و مافیا باهم رقابت می‌کنند.  هدف شهروندان، شناسایی و حذف تمام اعضای مافیا و هدف مافیا، از بین بردن تمام شهروندان است. در هر شب، یک نفر توسط رای اکثریت از بازی خارج می‌شود و در نهایت، گروهی که به هدف خود برسد، برنده بازی خواهد شد. اما تفاوت اساسی شوی شب های مافیا: زودیاک با بازی مافیا، حضور یک قاتل سریالی به نام “زودیاک” است قصد جان شهروندان و مافیای سیسیل را کرده است. حضور زودیاک در بازی، باعث چالش‌ها و هیجان‌های جدیدی می‌شود.

زمان پخش شب های مافیا: زودیاک

گیم شوی جذاب و پربیننده شب های مافیا با اجرای محمد بحرانی یکشنبه ها ساعت ۸ صبح از فیلیمو پخش می‌شود. فصل دوم شب‌های مافیا: زودیاک، با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد. شما می‌توانید هر هفته این برنامه جذاب را از پلتفرم ویدو دانلود کنید و بهترین کیفیت آن را تماشا کنید.

  • زبان: فارسی
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟