دانلود برنامه فی تی لند

دانلود برنامه فی تی لند قانونی

دانلود قسمت اول برنامه فی تی لند

،

داستان فیلم

 فی تی لند در قالب موزیکال ساخته شده و شامل آیتم‌های نمایشی شاد و ترانه‌های آموزنده در قالب ترانه نمایش است. بخشی از آیتم‌های نمایشی به مرور خاطرات برنامه‌ی محبوب "فیتیله جمعه تعطیله" می‌پردازد و در عین حال، شاهد تغییرات اساسی در مضمون برنامه نیز هستیم. در هر قسمت از فی تی لند، شاهد حضور کودکان و نوجوانان با استعداد در عرصه موسیقی هستیم که به مخاطبان معرفی می‌شوند. در بخش مسابقه، کودکان به جای غرق شدن در دنیای موبایل و کامپیوتر، به انجام فعالیت‌های شاد و پویای گروهی تشویق می‌شوند.

درباره فیلم

فی تی لند، نسخه جدیدی از برنامه فیتیله جمعه تعطیله است که در بستر نمایش خانگی منتشر می‌شود. این برنامه با حفظ همان فضای شاد و طنزآمیز برنامه قبلی، با نوآوری‌ها و جذابیت‌های جدید روانه بازار شده است. علی فروتن، کارگردان نام آشنا، با همراهی حمید گلی، خالقان محبوب برنامه "فیتیله جمعه تعطیله"، دنیایی شاد و پرنشاط را با نام "فی تی لند" به شبکه نمایش خانگی می‌آورند.

فی تی لند، نسخه جدیدی از برنامه فیتیله جمعه تعطیله است که در بستر نمایش خانگی منتشر می‌شود. این برنامه با حفظ همان فضای شاد و طنزآمیز برنامه قبلی، با نوآوری‌ها و جذابیت‌های جدید روانه بازار شده است.

علی فروتن، کارگردان نام آشنا، با همراهی حمید گلی، خالقان محبوب برنامه “فیتیله جمعه تعطیله”، دنیایی شاد و پرنشاط را با نام “فی تی لند” به شبکه نمایش خانگی می‌آورند.

درباره ی برنامه فی تی لند

موسیقی زنده، آیتم‌های شاد و سرگرم‌کننده، داستان‌های جذاب و فضایی پرنشاط، فی تی لند را به برنامه‌ای مناسب برای تمام اعضای خانواده تبدیل کرده است.

“فی تی لند” فرصتی برای خندیدن، شادی و تجدید خاطرات شیرین “فیتیله جمعه تعطیله” در کنار خانواده است. اگر به دنبال برنامه‌ای سرگرم‌کننده و مناسب برای تمام سنین هستید، فی تی لند را از دست ندهید.

برنامه فی تی لند مانند گذشته هر هفته جمعه ساعت ۱۴ مهمان خانه‌های مردم خواهند بود. و شما می توانید آن را از سایت ویدو به صورت قانونی و با لینک مستقیم دانلود و تماشا کنید.

علی فروتن، کارگردن این برنامه، درباره‌ی فی تی لند می‌گوید:

فی تی لند در قالب موزیکال ساخته شده و شامل آیتم‌های نمایشی شاد و ترانه‌های آموزنده در قالب ترانه نمایش است. بخشی از آیتم‌های نمایشی به مرور خاطرات برنامه‌ی محبوب “فیتیله جمعه تعطیله” می‌پردازد و در عین حال، شاهد تغییرات اساسی در مضمون برنامه نیز هستیم. در هر قسمت از فی تی لند، شاهد حضور کودکان و نوجوانان با استعداد در عرصه موسیقی هستیم که به مخاطبان معرفی می‌شوند. نوازندگان فی تی لند به کودکان، تنوع و زیبایی سازهای مختلف را نشان می‌دهند و آن‌ها را به یادگیری موسیقی تشویق می‌کنند.

آیتم “ترانه نمایش” با محوریت معضلات و مشکلات اجتماعی ساخته شده و به کودکان در درک بهتر این مسائل کمک می‌کند. در بخش مسابقه، کودکان به جای غرق شدن در دنیای موبایل و کامپیوتر، به انجام فعالیت‌های شاد و پویای گروهی تشویق می‌شوند.

در این برنامه، 4 نوازنده به صورت زنده با سازهای مختلف از جمله کوبه‌ای، گیتار و ویولن سل، موسیقی متن را اجرا می‌کنند. دکور فی تی لند با رنگ و لعابی جدید و متفاوت از برنامه‌های گذشته طراحی شده است. مهم‌ترین هدف از ساخت فی تی لند، ایجاد لحظات شاد و سرگرم‌کننده برای کودکان و خانواده‌ها و دور کردن آن‌ها از دغدغه‌های روزمره است. فی تی لند برای بسیاری از افراد، یادآور خاطرات شیرین برنامه فیتیله در دوران کودکی است. این برنامه برای کودکان 8 تا 13 سال طراحی شده است، اما در برخی قسمت‌ها شاهد حضور افراد بزرگسال نیز هستیم. تعدادی از شرکت‌کنندگان فی تی لند از طریق فراخوان در فضای مجازی و بر اساس نظر مخاطبان انتخاب شده‌اند.

  • زبان: thvsd
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟