دانلود فیلم مرگ سرگردان Death Stranding

دانلود فیلم مرگ سرگردان Death Stranding قانونی

دانلود فیلم مرگ سرگردان

،
N/A
98 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

فیلم مرگ سرگردان، داستانی پرفراز و نشیب و پر از راز و رمز را در ژانر جنایی و علمی تخیلی روایت می‌کند. فنگ، کارآگاهی باهوش و مصمم، پس از مرگ تلخ خواهرش در شهری مجازی به نام "شهر ببر"، به دنبال قاتل او می‌گردد. او در این مسیر، با چالش‌های متعددی روبرو می‌شود و رازهای تاریکی را در مورد شهر و ساکنانش برملا می‌کند. فنگ در حین تحقیقات خود، متوجه می‌شود که زوو، دوست دوران کودکی‌اش، همچنان با یک خلافکار تایلندی به نام پونگ در ارتباط است. زوو که در حال حاضر مدیر دپارتمان تحقیقات تجاری اداره نظارت است، به نظر می‌رسد که در این جرم هولناک نقش دارد. اما پیچیدگی داستان به همین جا ختم نمی‌شود. فنگ در ادامه تحقیقات خود، متوجه می‌شود که جولی، دوست دختر سابقش، همسر پونگ است. جولی که در گذشته با فنگ رابطه عاطفی داشته، اکنون در کنار خلافکاری خطرناک قرار گرفته است.

درباره فیلم

فیلم مرگ سرگردان یک فیلم در ژانر اکشن و جنایی است به کارگردانی دنی پنگ محصول کشور چین بوده و در سال 2023 ساخته شده است. ا ز ستارگان این فیلم میتوان به چیانگ سیو-فای, فرنسز نگ, مایولی وو و والاس چونگ اشاره کرد.

فیلم مرگ سرگردان یک فیلم در ژانر اکشن و جنایی است به کارگردانی دنی پنگ محصول کشور چین بوده و در سال 2023 ساخته شده است. ا
ز ستارگان این فیلم میتوان به چیانگ سیو-فای, فرنسز نگ, مایولی وو و والاس چونگ اشاره کرد.

داستان فیلم مرگ سرگردان

فیلم مرگ سرگردان، داستانی پرفراز و نشیب و پر از راز و رمز را در ژانر جنایی و علمی تخیلی روایت می‌کند. فنگ، کارآگاهی باهوش و مصمم، پس از مرگ تلخ خواهرش در شهری مجازی به نام “شهر ببر”، به دنبال قاتل او می‌گردد. او در این مسیر، با چالش‌های متعددی روبرو می‌شود و رازهای تاریکی را در مورد شهر و ساکنانش برملا می‌کند. فنگ در حین تحقیقات خود، متوجه می‌شود که زوو، دوست دوران کودکی‌اش، همچنان با یک خلافکار تایلندی به نام پونگ در ارتباط است. زوو که در حال حاضر مدیر دپارتمان تحقیقات تجاری اداره نظارت است، به نظر می‌رسد که در این جرم هولناک نقش دارد. اما پیچیدگی داستان به همین جا ختم نمی‌شود. فنگ در ادامه تحقیقات خود، متوجه می‌شود که جولی، دوست دختر سابقش، همسر پونگ است. جولی که در گذشته با فنگ رابطه عاطفی داشته، اکنون در کنار خلافکاری خطرناک قرار گرفته است.

  • جوایز: 1 برد و 1 نامزدی
  • زبان: ماندارین، کانتونی
  • نویسنده: Andong Deng, Danny Pang, Qian Wang
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم مرگ سرگردان
دانلود رایگان فیلم مرگ سرگردان

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟