دانلود فیلم گرگ و میش برای آدمکش Dusk for a Hitman 2023

دانلود فیلم گرگ و میش برای آدمکش Dusk for a Hitman 2023 قانونی

دانلود فیلم گرگ و میش برای آدمکش

R
درحال ترجمه...
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

در اعماق دنیای تاریک جرم و جنایت، دو دزد بی‌رحم به نام‌های سِث گکو و برادرش ریچی گِکو، با انجام آخرین دزدی خود، خون بسیاری را بر زمین می‌ریزند. این جنایت هولناک، توجه دو رنجر تگزاسی به نام‌های اِرل مک گرو و فردی گونزالز را به خود جلب می‌کند و آن‌ها را به شکار این دو برادر می‌فرستد. سِث و ریچی که در جستجوی پناهگاهی امن هستند، به سمت مکزیک فرار می‌کنند. اما سرنوشت آن‌ها را به کلوپی مرموز در دل تاریکی شب رهنمون می‌شود. غافل از اینکه این کلوپ، لانه‌ی موجوداتی هولناک به نام خون‌آشام‌ها است. در این نبرد نابرابر، سِث و ریچی باید با تمام توان خود برای زنده ماندن بجنگند. آن‌ها در تاریکی مطلق کلوپ، با خون‌آشام‌های تشنه به خون روبرو می‌شوند و برای رهایی از این کابوس وحشتناک، تا پای جان تلاش می‌کنند.

درباره فیلم

فیلم گرگ و میش برای آدمکش در ژانر جنایی و هیجان انگیز به کارگردانی ریموند جین محصول کشور کانادا و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون اریک برونو، بنیت گوئین، رزماری پرالت، سیلوین مارسل و سایمون لاندری دزی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم گرگ و میش برای آدمکش در ژانر جنایی و هیجان انگیز به کارگردانی ریموند جین محصول کشور کانادا و در سال 2023 ساخته شده است.
در این فیلم بازیگرانی همچون اریک برونو، بنیت گوئین، رزماری پرالت، سیلوین مارسل و سایمون لاندری دزی به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم گرگ و میش برای آدمکش

در اعماق دنیای تاریک جرم و جنایت، دو دزد بی‌رحم به نام‌های سِث گکو و برادرش ریچی گِکو، با انجام آخرین دزدی خود، خون بسیاری را بر زمین می‌ریزند. این جنایت هولناک، توجه دو رنجر تگزاسی به نام‌های اِرل مک گرو و فردی گونزالز را به خود جلب می‌کند و آن‌ها را به شکار این دو برادر می‌فرستد. سِث و ریچی که در جستجوی پناهگاهی امن هستند، به سمت مکزیک فرار می‌کنند. اما سرنوشت آن‌ها را به کلوپی مرموز در دل تاریکی شب رهنمون می‌شود. غافل از اینکه این کلوپ، لانه‌ی موجوداتی هولناک به نام خون‌آشام‌ها است.

در این نبرد نابرابر، سِث و ریچی باید با تمام توان خود برای زنده ماندن بجنگند. آن‌ها در تاریکی مطلق کلوپ، با خون‌آشام‌های تشنه به خون روبرو می‌شوند و برای رهایی از این کابوس وحشتناک، تا پای جان تلاش می‌کنند.

درباره فیلم

فیلم “گرگ و میش برای آدمکش که بر اساس حوادث واقعی ساخته شده است، در تاریخ 10 مارس 2023 در سینماهای آمریکا، کانادا و فرانسه اکران شد. این فیلم پس از استقبال منتقدان و مخاطبان، در تاریخ 19 آوریل 2024 در پلتفرم آمازون پرایم ویدئو به صورت جهانی منتشر شد و در دسترس مخاطبان در سراسر جهان قرار گرفت. گرگ و میش برای آدمکش داستانی پرفراز و نشیب و پر از تعلیق را روایت می‌کند که تماشاگر را تا پایان فیلم درگیر خود نگه می‌دارد. در این فیلم، شاهد تقابل دو دزد بی‌رحم با موجوداتی هولناک به نام خون‌آشام‌ها هستیم. این نبرد نابرابر، لحظات نفس‌گیر و هیجان‌انگیزی را به وجود می‌آورد که مخاطب را مجذوب خود می‌کند.

“گرگ و میش برای آدمکش” صرفاً یک فیلم داستانی نیست، بلکه بر اساس حوادث واقعی ساخته شده است. این موضوع، به جذابیت و باورپذیری فیلم می‌افزاید و حس همذات‌پنداری را در مخاطب ایجاد می‌کند.

“گرگ و میش برای آدمکش” پس از اکران در سینماها، با استقبال خوب تماشاگران روبرو شد. این فیلم در گیشه نیز به موفقیت قابل توجهی دست یافت و به عنوان یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2023 شناخته شد. انتشار این فیلم در پلتفرم آمازون پرایم ویدئو نیز به محبوبیت آن در سراسر جهان افزود.

  • زبان: فرانسوی
  • نویسنده: Martin Girard, Raymond St-Jean
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم گرگ و میش برای آدمکش
دانلود رایگان فیلم گرگ و میش برای آدمکش

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟