دانلود فیلم پرونده کوندانا Case of Kondana 2024

دانلود فیلم پرونده کوندانا Case of Kondana 2024 قانونی

دانلود فیلم پرونده کوندانا

،
N/A
N/A
دوبله فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

فیلم "پرونده کوندانا" (Case of Kondana) که در سال 2024 اکران شد، داستانی پرفراز و نشیب را در ژانر جنایی و رازآلود روایت می‌کند. این فیلم در حومه شهر بنگلور، هندوستان به وقوع می‌پیوندد و ماجراجویی‌های یک بازرس پلیس سرسخت به نام ویلسون را به تصویر می‌کشد. ویلسون که به خاطر شجاعت و جسارت خود در حل پرونده‌های جنایی مشهور است، این بار با چالشی بزرگ روبرو می‌شود. او درگیر پرونده‌ای پیچیده و خطرناک می‌شود که به یک گانگستر قدرتمند و بی‌رحم به نام کوندانا مربوط می‌شود. کوندانا که سال‌هاست در بنگلور و مناطق اطراف آن جرم و جنایت را رهبری می‌کند، به هیچ‌کس رحم نمی‌کند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ ظلم و ستمی دریغ نمی‌کند.

درباره فیلم

فیلم پرونده کوندانا در ژانر جنایی ، هیجان انگیز به کارگردانی دویپراساد شتی محصول کشور هند , در سال 2024 ساخته شده است. بازیگرانی همچون ویجی راگاوندرا، باوانا، کوشی راوی، رانگایانا راگو، بالا رجودی، ساندار راج، ساتویک هبار و ... در این فیلم به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم پرونده کوندانا در ژانر جنایی ، هیجان انگیز به کارگردانی دویپراساد شتی محصول کشور هند , در سال 2024 ساخته شده است.

بازیگران فیلم پرونده کوندانا

بازیگرانی همچون ویجی راگاوندرا، باوانا، کوشی راوی، رانگایانا راگو، بالا رجودی، ساندار راج، ساتویک هبار و … در این فیلم به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم پرونده کوندانا

فیلم پرونده کوندانا”(Case of Kondana) که در سال 2024 اکران شد، داستانی پرفراز و نشیب را در ژانر جنایی و رازآلود روایت می‌کند. این فیلم در حومه شهر بنگلور، هندوستان به وقوع می‌پیوندد و ماجراجویی‌های یک بازرس پلیس سرسخت به نام ویلسون را به تصویر می‌کشد. ویلسون که به خاطر شجاعت و جسارت خود در حل پرونده‌های جنایی مشهور است، این بار با چالشی بزرگ روبرو می‌شود. او درگیر پرونده‌ای پیچیده و خطرناک می‌شود که به یک گانگستر قدرتمند و بی‌رحم به نام کوندانا مربوط می‌شود. کوندانا که سال‌هاست در بنگلور و مناطق اطراف آن جرم و جنایت را رهبری می‌کند، به هیچ‌کس رحم نمی‌کند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ ظلم و ستمی دریغ نمی‌کند.

ویلسون در حالی که مصمم است کوندانا را به دام قانون بیندازد، با موانع و خطرات متعددی روبرو می‌شود. او نه تنها باید با کوندانا و افرادش مبارزه کند، بلکه باید با فساد موجود در سیستم پلیس نیز دست و پنجه نرم کند. علاوه بر این، زندگی شخصی ویلسون نیز در این میان دستخوش چالش‌هایی می‌شود. او که درگیر یک رابطه عاشقانه است، باید بین وظایف شغلی خود و عشقش تعادل برقرار کند.

درباره فیلم

فیلم پرونده کوندانا با داستانی پرهیجان و سرشار از راز و رمز، در ژانر جنایی و رازآلود، تماشاگر را به سفری در اعماق تاریکی و سیاهی می‌برد. این فیلم که در سال 2024 با بودجه‌ای معادل 5 میلیون روپیه ساخته شده است، به سرعت نظر منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کرد و به یکی از پربیننده‌ترین فیلم‌های سال تبدیل شد. کارگردانی قوی و فیلمبرداری چشم‌نواز نیز از دیگر نقاط قوت این فیلم هستند.

  • زبان: کانادا
  • نویسنده: Deviprasad Shetty
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟