دانلود فیلم شیفت شب Night Shift 2023

دانلود فیلم شیفت شب Night Shift 2023 قانونی

دانلود فیلم شیفت شب

،
N/A
82 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان: -

داستان فیلم

فیلم "شیفت شب" با داستانی رازآلود و دلهره‌آور، مخاطب را به سفری در دل تاریکی شب می‌برد. در این فیلم، زنی جوان به نام "گوئن تیلور" برای گذران زندگی و فرار از گذشته‌ای آشفته، شغلی به عنوان شیفت شب در متلی دورافتاده پیدا می‌کند. اما دیری نمی‌گذرد که گوئن با وقوع اتفاقاتی عجیب و مرموز، آرامش خود را از دست می‌دهد. صداهای نامعلوم، اشیاء متحرک و سایه‌های وهم‌آور، ترس و وحشت را به جان او می‌اندازند. گوئن که در ابتدا سعی می‌کند این اتفاقات را نادیده بگیرد، به تدریج درمی‌یابد که با نیرویی ماوراء الطبیعه یا شاید شخصی از گذشته‌ی خود روبرو است که او را تحت تعقیب قرار می‌دهد. با فرا رسیدن شب و غلیظ‌تر شدن تاریکی، وحشت گوئن نیز دوچندان می‌شود. او که در این متل دورافتاده تنهاست، هیچ کس را برای کمک ندارد و باید به تنهایی با این کابوس روبرو شود. گوئن در جستجوی یافتن حقیقت و رهایی از این کابوس، گذشته‌ی خود را کاوش می‌کند و رازهایی را فاش می‌کند که زندگی او را برای همیشه تغییر خواهند داد.

درباره فیلم

فیلم شیفت شب در ژانر وحشت و هیجان انگیز به کارگردانی بنجامین چاینا محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون فیبی تونکین، مدیسون هو، لامورن موریس، پاتریک فیشلر و ... به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم شیفت شب در ژانر وحشت و هیجان انگیز به کارگردانی بنجامین چاینا محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است.
در این فیلم بازیگرانی همچون فیبی تونکین، مدیسون هو، لامورن موریس، پاتریک فیشلر و … به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم شیفت شب

فیلم “شیفت شب” با داستانی رازآلود و دلهره‌آور، مخاطب را به سفری در دل تاریکی شب می‌برد. در این فیلم، زنی جوان به نام “گوئن تیلور” برای گذران زندگی و فرار از گذشته‌ای آشفته، شغلی به عنوان شیفت شب در متلی دورافتاده پیدا می‌کند. اما دیری نمی‌گذرد که گوئن با وقوع اتفاقاتی عجیب و مرموز، آرامش خود را از دست می‌دهد. صداهای نامعلوم، اشیاء متحرک و سایه‌های وهم‌آور، ترس و وحشت را به جان او می‌اندازند. گوئن که در ابتدا سعی می‌کند این اتفاقات را نادیده بگیرد، به تدریج درمی‌یابد که با نیرویی ماوراء الطبیعه یا شاید شخصی از گذشته‌ی خود روبرو است که او را تحت تعقیب قرار می‌دهد. با فرا رسیدن شب و غلیظ‌تر شدن تاریکی، وحشت گوئن نیز دوچندان می‌شود. او که در این متل دورافتاده تنهاست، هیچ کس را برای کمک ندارد و باید به تنهایی با این کابوس روبرو شود. گوئن در جستجوی یافتن حقیقت و رهایی از این کابوس، گذشته‌ی خود را کاوش می‌کند و رازهایی را فاش می‌کند که زندگی او را برای همیشه تغییر خواهند داد.

فیلم “شیفت شب” با فضاسازی دقیق و ظریف خود، حس ترس و وحشت را به خوبی به مخاطب القا می‌کند. استفاده از نورپردازی کم‌رنگ، موسیقی متن وهم‌آور و نماهای بسته، فضایی وهم‌آور و نفس‌گیر را خلق می‌کند که تماشاگر را تا انتهای فیلم درگیر خود نگه می‌دارد.

درباره فیلم

فیلم “شیفت شب” به کارگردانی مشترک بنجامین و پل چاینا، نخستین بار در تاریخ 3 مارس 2023 در جشنواره بین‌المللی فیلم Mammoth Film Festival در آمریکا به روی پرده رفت. این فیلم پس از حضور در چندین جشنواره بین‌المللی دیگر، سرانجام در 8 مارس 2024 توسط کمپانی Quiver Distribution در سینماهای آمریکا اکران شد و پس از آن به صورت همزمان در کشورهای مختلف از جمله انگلستان، کانادا، استرالیا، برزیل، ایتالیا، فرانسه، آلمان، بلژیک، سوئد، فنلاند، دانمارک، تایوان، تونس، لوکزامبورگ، آفریقای جنوبی و … به صورت اینترنتی منتشر گردید.

“شیفت شب” در اولین حضور خود در جشنواره Mammoth Film Festival، موفق به کسب جایزه بهترین فیلم به کارگردانی بنجامین و پل چاینا شد.

  • جوایز: 1 برد
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Benjamin China, Paul China
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟