دانلود فیلم آبراهام اوزلر Abraham Ozler 2024

دانلود فیلم آبراهام اوزلر Abraham Ozler 2024 قانونی

دانلود فیلم آبراهام اوزلر

، ،
N/A
143 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

در اعماق وجود آبراهام اوزلر، افسر کهنه‌کار، زخمی عمیق از گذشته نهفته است. دلیلی شخصی او را از دنیای پرمخاطره‌ی پلیس دور کرده، اما ندای عدالت و تعهد به وظیفه، او را بار دیگر به میدان می‌کشاند. پرونده‌ای هولناک، تار و پود شهر را به لرزه درآورده است. قاتلی بی‌رحم، با نامی شوم - "قاتل تولد" - جان بی‌گناهان را می‌گیرد و ردی از خون و وحشت بر جای می‌گذارد. اوزلر با تکیه بر هوش و تجربه‌ی بی‌نظیر خود، عزم راسخ می‌کند تا این معمای هولناک را حل کند و از تاریکی، نوری به سوی عدالت بتاباند. مسیر پیش رو، مملو از خطرات و چالش‌ها خواهد بود. اوزلر باید با تاریکی درون خود و خاطرات دردناک گذشته روبرو شود. در این راه، با شخصیت‌های مختلفی روبرو می‌شود، از همکاران وفادار تا دشمنان بی‌رحم، و هر قدم او را به حقیقتی ناگفته نزدیک‌تر می‌کند.

درباره فیلم

فیلم سینمایی آبراهام اوزلر در ژانر جنایی ، درام به کارگردانی میدون مانوئل توماس و نویسندگی داستان و فیلمنامه راندهیر کریشنان محصول سال 2024 کشور هندوستان است. جایارام، ماموتی، آدام سابیک، آناسوارا راجان، آرجون آشوکان، آنوپ منون، سایجو کوروپ و ... از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به هنرنمایی پرداخته اند.

فیلم سینمایی آبراهام اوزلر در ژانر جنایی ، درام به کارگردانی میدون مانوئل توماس و نویسندگی داستان و فیلمنامه راندهیر کریشنان محصول سال 2024 کشور هندوستان است.
جایارام، ماموتی، آدام سابیک، آناسوارا راجان، آرجون آشوکان، آنوپ منون، سایجو کوروپ و … از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به هنرنمایی پرداخته اند.

داستان فیلم آبراهام اوزلر

در اعماق وجود آبراهام اوزلر، افسر کهنه‌کار، زخمی عمیق از گذشته نهفته است. دلیلی شخصی او را از دنیای پرمخاطره‌ی پلیس دور کرده، اما ندای عدالت و تعهد به وظیفه، او را بار دیگر به میدان می‌کشاند. پرونده‌ای هولناک، تار و پود شهر را به لرزه درآورده است. قاتلی بی‌رحم، با نامی شوم – “قاتل تولد” – جان بی‌گناهان را می‌گیرد و ردی از خون و وحشت بر جای می‌گذارد. اوزلر با تکیه بر هوش و تجربه‌ی بی‌نظیر خود، عزم راسخ می‌کند تا این معمای هولناک را حل کند و از تاریکی، نوری به سوی عدالت بتاباند. مسیر پیش رو، مملو از خطرات و چالش‌ها خواهد بود. اوزلر باید با تاریکی درون خود و خاطرات دردناک گذشته روبرو شود. در این راه، با شخصیت‌های مختلفی روبرو می‌شود، از همکاران وفادار تا دشمنان بی‌رحم، و هر قدم او را به حقیقتی ناگفته نزدیک‌تر می‌کند.

درباره فیلم

فیلم ” آبراهام اوزلر ” که حاصل همکاری دو استودیوی Manual Movie Makers و Neramboku است، در 11 ژانویه 2024 به روی پرده سینماها رفت و طوفانی از استقبال را به همراه داشت. این فیلم در طول دوران اکران خود، موفق به فروش تقریبی 40 تا 48 کرور روپیه شد و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2024 تبدیل گشت.

در ماه می 2023، پرده از این پروژه سینمایی برداشته شد و در 20 می همان سال، فیلمبرداری آن در لوکیشن‌های مختلفی از جمله تریسور، پالاکاد، کویمباتور و وایناد آغاز شد. تا اواسط نوامبر، دوربین‌ها خاموش شدند و حاصل تلاش عوامل، فیلمی بود که تماشایی را به انتظار نشسته بود.

آهنگسازی این فیلم بر عهده میدهون موکوندان بود و تنی اسوار و شامی محمد به ترتیب فیلمبرداری و تدوین آن را به عهده داشتند.

  • زبان: مالایایی
  • نویسنده: Randheer Krishnan
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟