دانلود فیلم دوزیست

دانلود فیلم دوزیست قانونی

دانلود فیلم دوزیست

،
1 ساعت و 37 دقیقه
کارگردان:

داستان فیلم

داستان فیلم دوزیست در مورد پسری به نام عطا است که در جنوب شهر همراه پدرش و دو رفیق صمیمی اش زندگی می کند. همسایه عطا با معرفی دختری به او، از او می خواهد چند روز مخفیانه این دختر را درخانه خود نگه دارد و این شروع دردسرهای عجیب برای عطا است.

درباره فیلم

فیلم دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد و بازی عالی هادی حجازی فر، جواد عزتی، مانی حقیقی، پژمان جمشیدی در سال 1398 در ایران ساخته شد و ژانر درام و خانوادگی دارد.

فیلم دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد محصول کشور ایران و در سال 1399 ساخته شد. این فیلم ژانر ددرام و خانوادگی دارد.

فیلم دوزیست دارای ریتم تند و پرکششی است و مخاطب را تا انتها با خود همراه می‌کند. دیالوگ‌های فیلم دوزیست قوی و به یاد ماندنی هستند. فیلم دوزیستدارای پایانی غافلگیر کننده است که مخاطب را به فکر فرو می‌برد.

در فیلم دوزیست ستارگانی چون هادی حجازی فر، جواد عزتی، مانی حقیقی، پژمان جمشیدی، ستاره پسیانی، و… درخشیده اند.

بازی‌های درخشان بازیگران، به خصوص جواد عزتی و پژمان جمشیدی، از نقاط قوت فیلم دوزیست است.

داستان فیلم دوزیست

داستان فیلم دوزیست د رموردعطا، پسری جوان، در کنار پدرش در جنوب شهر زندگی می‌کند. عطا  دو رفیق صمیمی را نیز به خانه راه داده‌است و هر سه در کنار هم در آپارتمان کوچکی زندگی می‌کنند.در همسایگی آن‌ها، زنی به نام مریم، به عنوان کلفت کار می‌کند.مریم، راز دل در سر دارد، رازی که عطا از آن بی‌خبر است. او دختری به نام سارا را به خانه عطا می‌آورد و او را به عنوان دخترخاله‌اش معرفی می‌کند.

مریم از عطا می‌خواهد که سارا را برای چند روزی مخفیانه در خانه خود نگه دارد. عطا که از راز مریم بی‌خبر است، با این درخواست موافقت می‌کند. ورود سارا به خانه عطا، آغازگر ماجراهایی پیچیده و پر رمز و راز می‌شود.

فیلم دوزیست به مسائلی مانند فقر، اعتیاد، فساد، و روابط انسانی می‌پردازد.

این فیلم به مخاطب نشان می‌دهد که چگونه دو انسان از دو دنیای متفاوت، می‌توانند در یک نقطه به هم برسند و زندگی یکدیگر را تحت تاثیر قرار دهند.

  • زبان: فارسی
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟