فیلم و سریالفیلم و سریال خارجی

بازیگران فیلم سینمایی ونوم 2 (venom) + خلاصه داستان

فیلم سینمایی Venom 2 (با نام کامل Venom 2: Let There Be Carnage – بگذارید کارنیج بیاید) یکی از مورد انتظارترین و بهترین فیلم‌های 2021 است و در ادامه‌ی مطلب ما قصد بررسی نکات پیش از اکران این فیلم را داریم. با ویدو همراه باشید.

ونوم 2 یکی از معدود عناوین بلاک‌باستر محسوب می‌شد که قرار بود طی سال 2020 در سینماها اکران شود؛ اما حتی کاراکتر ضدقهرمان تام هاردی نیز از وضعیت فعلی جهان در امان نماند.

تاریخ اکران فیلم ونوم 2 تا تابستان سال 2021 تاخیر خورد؛ سازندگان ضمن اعلام خبر تاخیر تاریخ اکران این اثر، از نام رسمی این فیلم نیز با یک تیزر جالب پرده برداشتند. این فیلم با نام ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom 2: Let There Be Carnage) در سینماها اکران خواهد شد.

برخی از طرفداران از طولانی بودن نام این فیلم شکایت داشتند و معتقد بودند که با توجه به کمیک‌ها باید تنها نام Absolute Carnage در مقابل ونوم قرار می‌گرفت تا عنوان فیلم جذابیت بیشتری داشته باشد.

در ادامه توضیح خواهیم داد که چرا این دنبال هرگز قرار نبود یک اقتباس از خط داستانی کمیک Absolute Carnage باشد و به همان شکل نام‌گذاری شود؛ شاید اگر این فیلم موفقیت خوبی را در باکس‌آفیس تجربه کند، در فیلم سوم شاهد این نام‌گذاری و اقتباس از کمیک مورد نظر باشیم.

اما تمرکزتان را از روی فیلم دوم که قرار است توسط اندی سرکیس کارگردانی شود، از دست ندهید؛ جهت پی بردن به اطلاعات کامل فیلم ونوم 2 با تایم‌سیتی همراه باشید.

بازیگران فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید

فیلم ونوم 2

حضور تام هاردی در فیلم ونوم 2 برای ایفای نقش ادی براک و هیولای تبدیل‌شونده‌اش تقریبا حتمی است. درواقع سازندگان در تلاش هستند تا برای چند فیلم با تام هاردی قرارداد امضا کنند.

ایمی پاسکال یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم در ژوئن سال 2019 خبر حضور تام هاردی را در فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، به‌طور رسمی تایید کرد. او دراین‌باره گفت:

«هنگامی که راجع به فیلم ونوم فکر می‌کنید، هرگز نمی‌توانید فرد دیگری جز تام هاردی را برای حضور در آن تصور کنید؛ حضور تام هاردی در این فیلم برای ایفای نقش کاراکترش، تمام چیزی است که شما نیاز دارید بدانید.»

میشل ویلیامز که نقش همسر سابق ادی براک، ان ویینگ، را در فیلم نخست ایفا کرده بود، در یاهو خبر بازگشت خود در فیلم دوم را به‌طور رسمی تایید کرد. طی این دنباله امیدواریم علامت سوالی که در رابطه او با ادی در پایان فیلم نخست ایجاد شده بود، برطرف شود. اما مهم‌تر از همه، ویلیام امیدوار است فیلم دوم زمان معینی را نیز به کاراکتر شی-ونوم اختصاص دهد.

نائومی هریس یکی دیگر از بازیگرانی است که حضور آن به تازگی در فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، تایید شده است. این بازیگر قرار است نقش کاراکتر شرور شیریک را در فیلم دوم ایفا کند.

حضور همکار همیشگی تام هاردی یعنی استیون گراهام نیز به شکل رسمی در فیلم ونوم 2 تایید شده است؛ البته هنوز اعلام نشده که این بازیگر نقش چه کاراکتری را در فیلم دوم ایفا خواهد کرد.

به لطف حساب اینستاگرام تام هاردی، ما شاهد نخستین نگاه اجمالی از وودی هرلسون در نقش کاراکتر کارنیج بودیم. شان دلینی ستاره سریال کشتن ایو (Killing Eve) نیز طی گفتگو با اینسایدر تایید کرد که نقش بسیار کوچکی را در فیلم ونوم 2 ایفا خواهد کرد؛ او دراین‌باره گفت:

«راجع به نقشی که بازی می‌کنم چیزی نمی‌توانم بگویم؛ راجع به پیوند آن با داستان باید بگویم که بسیار عالی است.»

فراتر از تمام این‌ها، سونی مجموعه‌ای فیلم‌های ابرقهرمانی را در دست ساخت دارد؛ بنابراین ممکن است شاهد حضور موربیوس (با بازی جرد لتو)، سمور سیلور، گربه سیاه، سیلک، نایت‌واچ، جک‌پات یا هرکدام از متحدان و دشمنان مرد عنکبوتی در فیلم ونوم 2 باشیم.

رئیس استودیو‌های فیلم‌سازی مارول، کوین فایگی، پیش‌تر صحبت‌هایی راجع به احتمال حضور فرعی کاراکتر مرد عنکبوتی در یکی از فیلم‌های ونوم انجام داده بود؛ اما تهیه‌کننده فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، ایمی پاسکال، با اینکه یکی از طرفداران بزرگ تام هالند محسوب می‌شود، به‌طورخاص در مورد حضور این بازیگر در یکی از فیلم‌های ونوم صحبتی نکرده است.

اما آیا ممکن است در فیلم ونوم 2 شاهد اشاره کوچکی به کاراکتر مرد عنکبوتی باشیم؟ پاسخ به این سوال در حال حاضر غیرممکن است. نباید حضور کاراکتر مرد عنکبوتی را حداقل در یکی از فیلم‌های ونوم کاملا منتفی دانست. کارگردان فیلم نخست ونوم، روبن فلیشر، گفته بود تقابل بین این دو جایی است که تمام داستان به آن سمت هدایت می‌شود.

اما فراموش نکنید فلیشر به‌عنوان کارگردان در فیلم دوم همکاری ندارد؛ بنابراین باید منتظر باشیم و ببینیم آیا کارگردان فیلم دوم یعنی اندی سرکیس نیز مانند فیلشر به این موضوع علاقه‌ای دارد یا خیر؟ فایگی که پیش‌تر اعلام کرده بود ممکن است مسیر این دو کاراکتر به یکدیگر برخورد کند.

داستان فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید

فیلم ونوم 2

اندی سرکیس تایید کرد که فیلم ونوم 2 قطعه‌ای خارق‌العاده از سینما خواهد بود؛ اما او چیز زیادی راجع به داستان این فیلم نگفت.

این کارگردان طی گفتگو با IGN گفت:

«اکنون راجع به هیچ‌کدام از ایده‌ها نمی‌توانم صحبت کنم. من در مراحل ابتدایی قرار دارم؛ اما در مورد چیزهایی که می‌خواهم به صورت بصری ببینم و اینکه چگونه می‌توانیم کاراکترها را وارد بعد دیگری کنیم، یکسری ایده مشخص دارم.»

مت تولماک یکی دیگر از تهیه‌کنندگان فیلم ونوم 2 که در فیلم نخست نیز همکاری داشت، طی گفتگویی با CinemaBlend اعلام کرد که فیلم دوم روی رابطه بین ادی و ونوم تمرکز خواهد داشت. او به‌طور دقیق گفت:

«قلب ونوم همیشه رابطه بین ادی با ونوم بود. این دو شخصیت باید پی ببرند که چگونه کنار یکدیگر زندگی کنند؛ آن‌ها باید پی ببرند که زندگی کنار یکدیگر به لحاظ مختلفی برایشان بهتر و موفقیت‌آمیزتر از زندگی انفرادی است.»

در فیلم نخست متوجه شدیم که ظاهرا ادی براک و ونوم خود را وقف کارهای خوب کرده‌اند و تنها سر افرادی را از بدنشان جدا می‌کنند که بد بودن آن‌ها قطعی باشد. اما آیا ممکن است در ادامه مسیر چیزی اشتباه پیش برود؟

در پایان فیلم نخست ونوم، حضور سیمبیوت دیگری به نام کارنیج در فیلم دنباله وعده داده شد. بااین‌حال آوی آراد، یکی دیگر از تهیه‌کنندگان فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، اعلام کرد که حتی حضور کارنیج نیز منجر به این نخواهد شد که فیلم دوم با درجه بزرگ‌سال ساخته شود. این تهیه‌کننده طی مصاحبه با Collider گفت:

«هنگامی‌که نام کارنیج را می‌شنوید، به تنها چیزی که فکر می‌کنید درجه بزرگ‌سال است؛ اما اگر داستان این کاراکتر را بدانید و واقعا کمیک‌ها را بشناسید، پی خواهید برد که هیچ موضوع بزرگ‌سالانه‌ای در اینجا وجود ندارد. او روح شکنجه‌شده‌ای دارد؛ این فیلم مربوط به کاری نیست که او انجام می‌دهد، زیرا ما هرگز مجبور نیستیم چاقویی را که در نقاط مختلف بدن فرو می‌رود و خون از آن سرازیر می‌شود، به‌ تصویر بکشیم. چیزی که باید نشان بدهید مربوط به انگیزه انجام این کار می‌شود.»

تاریخ اکران فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید

فیلم ونوم 2

ابتدا قرار بود فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید در تاریخ 2 اکتبر 2020 (11 مهر 1399) روی پرده سینماها نمایش داده شود. به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا تاریخ اکران این فیلم تا 25 ژوئن 2021 (4 تیر 1400) عقب کشیده شد.

فیلم‌برداری ونوم 2 در نوامبر 2019 آغاز شد و به‌نظر می‌رسد در آوریل 2020 پایان یافت؛ بنابراین امیدواریم شاهد تاخیر دیگری در تاریخ اکران فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، نباشیم.

اندی سرکیس در ماه می 2020 راجع به تاخیر در تاریخ اکران فیلم ونوم 2 گفت:

«ما شروع به تدوین فیلم کردیم و سپس مجبور شدیم کار خود را تعطیل کنیم. تدوین‌گر به ایالات متحده بازگشت و من از راه دور کارهای ویرایش را انجام می‌دادم. این تاخیر چیز بدی نیست؛ زیرا می‌توانیم زمان بیشتری را به کار روی جلوه‌های بصری اختصاص دهیم که درنهایت برای فیلم بهتر خواهد بود.»

تریلر فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید

فیلم ونوم 2

شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه اوایل ماه آوریل 2020 شاهد انتشار نخستین تریلر فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، خواهیم بود؛ اما درنهایت این اتفاق رخ نداد.

با توجه به تغییر تاریخ اکران تا تابستان سال 2021، بعید است که به این زودی‌ها شاهد انتشار تریلر فیلم ونوم 2 باشیم.

بیشتر بخوانید

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا