اخبار فیلم و سریال

ادا اجه باربی ترکیه شد و هانده آرچل نفر دوم + جزئیات

فیلم “باربی” که در روز جمعه، 21 جولای اکران شد، در سراسر جهان شهرتی پیدا کرده است. این فیلم که بازیگران مشهور هالیوود در آن حضور داشتند، در ترکیه نیز توجه ویژه‌ای به خود جلب کرده است.

در نظرسنجی انجام شده توسط “Kızlar Asoriyor”، ۶۵۰۰ نفر به انتخاب باربی در ترکیه رای دادند و “آدا ادجه” با ۳۶ درصد آرا، به عنوان اولین انتخاب انتخاب شد. به ترتیب، “هانده ارچل”، “باده ایشسیل” و “بورچو بیریچیک” در رتبه‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

ادا اجه باربی ترکیه شد و هانده آرچل نفر دوم + جزئیات

جزئیات نظرسنجی باربی ترکیه

ستارگان مشهوری همچون مارگو رابی، رایان گوسلینگ، هلن میرن و ویل فرلدر در فیلم آخرین نسخه باربی بازی کردند. این فیلم در ترکیه نیز با حضور بازیگر محبوب این کشور، ادا ایسی، بسیار مورد توجه قرار گرفت. پلتفرم جامعه‌پیشرو ترکیه به نام “Kızlar Asoriyor”، یک نظرسنجی ویژه برای بررسی تأثیر باربی در این کشور برگزار کرد.

در این نظرسنجی، باده ایشیل، هانده ارچل، بورچو بیرچیک و ادا ایسی به عنوان نامزدهای این رقابت شرکت کردند. در این نظرسنجی، که ۶۵۰۰ نفر شرکت کردند، ادا ایسی با کسب ۳۶ درصد آرا، به عنوان باربی ترکیه انتخاب شد. هانده ارچل با ۲۴ درصد آرا در مقام دوم و باده ایشسیل با ۲۱ درصد آرا در مقام سوم قرار گرفتند.

همچنین، بورچو بیرچیک با کسب ۱۹ درصد آرا در جایگاه چهارم این نظرسنجی قرار گرفت. با این نظرسنجی، پلتفرم “Kızlar Asoriyor” قصد داشت پیامدهای پدیده باربی در فرهنگ عامه ترکیه را مورد بررسی قرار دهد. باربی به شکلی نمادین در شکل دادن به تخیل و حس مد دختران مهم بوده است.

همچنین، سایر نامزدهای این نظرسنجی نیز به خاطر دستاوردها و مخاطبان منحصر به فرد خود، به شدت شناخته شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

صابر جمشیددوست

صابر جمشیددوست هستم، بیش از 3 سال است که در فضای دیجیتال فعالم و احساس می‌کنم در این مسیر اندکی بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را می‌دانم، اندکی بازاریابی محتوا می‌دانم و بینهایت به دنیای وب‌مستری علاقمندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا