زمان پخش فیلم و سریال‌ها

زمان پخش سریال ترکی خیابان‌ های پشتی از کانال D (ساعت تکرار + داستان)

Rate this post

خیابان های پشتی یک سریال تلویزیونی ترکی بوده که اولین قسمت آن در تاریخ ۳۱ ژوئیه ۲۰۰۶ منتشر شد. این سریال توسط Erler film و D Media تهیه شده است و کارگردان آن اورهان اوغوز است. در این مقاله به زمان پخش سریال خیابان های پشتی می‌پردازیم‌. پس با ویدو همراه باشید.

نویسندگان این سریال عبارتند از اوزان یورداکول، سینان یورداکول و متین ارسلان. سبک این سریال شامل جنایی، اکشن، درام و کمدی است.

کوچه های پشتی ۱۷ سال به طور پیوسته پخش شده است و قرار است فصل ۱۸ آن هم پخش شود و با توجه به تعداد سال‌های پخش، تعداد فصول و تعداد قسمت‌ها، این سریال تلویزیونی ترکیه بیشترین مدت زمان پخش روزانه را داشته است.

زمان پخش سریال خیابان‌های پشتی ؛ arka sokaklar

جدول پخش سریال خیابان های پشتی

این سریال قرار است از تاریخ ۱۰ شهریور جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه Kanal D ترکیه پخش شود.

  • شبکه پخش کننده سریال خیابان‌های پشتی: Kanal D
  • تاریخ پخش سریال خیابان‌های پشتی از (کانال D): ۱۰ شهریور
  • روز پخش سریال خیابان‌های پشتی: جمعه‌ها
  • ساعت پخش سریال خیابان‌های پشتی (کانال D): ۲۱:۳۰

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان سریال خیابان های پشتی

در این سریال، زندگی خانوادگی و ماجراجویی‌های خیابان های استانبول را که توسط افرادی در تیم ویژه ای در اداره پلیس امنیت استانبول بر عهده دارند، بیان می‌کند.

این تیم در طول انجام وظایف خود با داستان‌های مختلف و متفاوت افراد روبرو می‌شوند. ریزا سویلو (زافر ارگین) رئیس پلیس امنیت استانبول که با سال‌های تجربه حرفه‌ای و پدر بودنش، به این داستان‌های بعضاً سرخورده و بعضاً شاد بخش راهنمایی می‌کند و همچنین به اعضای جوان تیم کمک می‌کند.

در فصل جدید سریال Arka Sokaklar، علاوه بر بازیگرانی مانند ظفر ارگین، اوزگور اوزان، ایلکر ایناناوغلو و اوزان چوبان اوغلو، چهار نام جدید نیز حضور خواهند داشت.

مصطفی اوستونداغ، حسن دنیزیاران، جانسو فیرینجی و سینم ریحان کیروغلو در فصل هجدهم این سریال به مخاطبان معرفی خواهند شد.

مصطفی اوستونداغ نقش سادو را ایفا خواهد کرد، حسن دنیزیاران نقش کمیسر کادیر را بازی خواهد کرد و جانسو نیز به عنوان کمیسر اونال در سریال حضور خواهد داشت.

همچنین، سینم ریحان کیروغلو نقش بیرجه، معاون کمیسر را ایفا خواهد کرد. علاوه بر این، بازیگرانی مانند پریهان اونلوجان، اوغوز پچه، تونچ اوغوز، علی حیدر چاتالتپه، گیزم ترزی، اوزلم چینار، هولیا کالب‌عیار، الوان دیشلی، گایه گورسل، نازلی توسون اوغلو، اجم اوز، متین چوبان، کریم خان دومان، جان باشاک، آدا بایکال، اونورجان سسلی و مصطفی افه گونای نیز در فصل جدید سریال حضور خواهند داشت.

سریال Arka Sokaklar فصل جدید خود را از ماه شهریور در روزهای جمعه ساعت ۲۱:۳۰ از کانال دی پخش خواهد کرد.

سریال کوچه های پشتی چند قسمت دارد؟

با توجه به این که سریال کوچه های پشتی در حال پخش است، هنوز اطلاعات دقیقی در مورد تعداد قسمت‌های آن در دسترس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا