فیلم و سریالاخبار سینما و هنرمندان ترکیه ایاخبار فیلم و سریال

دستمزد بازیگران زن ترکیه برای هر تبلیغ در فضای مجازی + بیوگرافی

این روزها شبکه‌های مجازی به یکی از فضاهای مناسب برای تبلیغات مختلف تبدیل شده است. در این بین، تبلیغاتی که توسط افراد مشهور صورت می‌گیرد بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند.

طبیعتا هر شخصی وقتی تبلیغی انجام می‌دهد، می‌تواند مبالغ چشم‌گیری را از این کار دریافت کند. خبر داغ این روزهای فضای مجازی، دستمزدی است که بازیگران زن ترکیه‌ای برای تبلیغات دریافت می‌کنند. در ادامه خبر با ویدو همراه باشید تا بیشتر درباره دستمز بازیگران ترکی برای تبلیغات مطلع شویم.

دستمزد بازیگران زن ترکی برای تبلیغات

بیوگرافی بازیگرانی که در فضای مجازی تبلیغ می‌کنند

هانده ارچل، برن ساعات، سرنای ساری کایا، افرا ساراچ اوغلو، فاهریه اوجن، ادا اجه، دمت اوزدمیر، نسلیهان آتاگول، هازار ارگوچلو و پینار دنیز بازیگرانی هستند که با انجام انواع تبلیغات در فضای مجازی، دستمزد‌های قابل توجهی دریافت می‌کنند. در ادامه، می‌پردازیم به بیوگرافی هریک از این بازیگران و دستمزدی که از طریق انجام تبلیغ در فضای مجازی به دست می‌آورند.

بیوگرافی هانده ارچل ؛ hande erchel

هانده ارچل – Hande Erçel

هانده ارچل، بازیگر و مدل ترکیه‌ای است که در تاریخ ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ متولد شد. او به خاطر نقش‌هایی که در مجموعه‌های تلویزیونی “عشق حرف حالیش نمیشه” و “تو در خانه‌ام را بزن” ایفا کرده، شناخته شده است. هانده ارچل از سال ۲۰۲۲ تاکنون با بیش از ۳۰ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام، بیشترین تعداد دنبال‌کننده را در میان بازیگران ترکیه‌ای دارد. هانده ارچل مبلغی معادل ۳۵۰ هزار لیر از انجام تبلیغ به دست می‌آورد.

بیوگرافی برن ساعات ؛ beren saat

برن سات – Ben Şat

برن سات (Ben Şat)، بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۲۶ فوریه ۱۹۸۴ در آنکارا متولد شد. او در همان شهر بزرگ شد و پدرش، حسین آونی سات، بازیکن حرفه‌ای و قدیمی فوتبال است. مادر او، آیلا سات نیز نام دارد و او یک برادر به نام جم سات دارد.

برن سات تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در کالج TED آنکارا به پایان رساند. سپس در دانشگاه باشکنت رشتهٔ اقتصاد و مدیریت بازرگانی را تحصیل کرد.

او در مسابقهٔ ستاره‌های ترکیه (Türkiye’nin Yıldızları) شرکت کرد و با حمایت دوستان دانشگاهی خود، در آن مسابقه به مقام دوم رسید. سپس توسط کارگردانی به نام تورمیز گیریتلیوغلو (Türmiç Giriştilioğlu) کشف شد و در سریال اول خود با نام “در عشق ما مرگ هست” (Bizim Aşkımızda Ölüm Var) به بازی پرداخت. مبلغی که برن ساعات از راه تبلیغات در فضای مجازی به دست می‌آورد معادل ۳۰۰ هزار لیر است.

بیوگرافی سرنای ساری کایا ؛ serenay sarikaya

سرنای ساری‌کایا – Serenay Sarıkaya

سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya)، بازیگر و مدل ترکیه‌ای است که در تاریخ ۱ ژوئیهٔ ۱۹۹۲ متولد شد. او صاحب جایگاه دوم دختر شایستهٔ ترکیه در سال ۲۰۱۰ بود. سرنای ساریکایا به عنوان یکی از معروف‌ترین بازیگران ترکیه به خاطر نقش میرا در سریال “جزر و مد” (Medcezir) شناخته می‌شود. او در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به عنوان بهترین بازیگر زن ترکیه انتخاب شد. سرنای ساری‌کایا می‌تواند از طریق تبلیغات در فضای مجازی ۲۷۵ هزار لیر کسب کند.

بیوگرافی افرا ساراچ اوغلو ؛ afra sarach oghlu

افرا ساراچ‌اوغلو – Afra Saraçoğlu

افرا ساراچ اوغلو (Afra Saraçoğlu)، بازیگر و مدل ترکیه‌ای است. او در تاریخ ۲ دسامبر ۱۹۹۷ در ترکیه به دنیا آمد. افرا ساراچ اوغلو دارای مدرک لیسانس در رشته ادبیات تطبیقی از دانشگاه اسکی شهیر آناتولی است. وی ابتدا از طریق تلویزیون وارد عرصه بازیگری شد و در حال حاضر همچنین در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کند. مبلغی که افرا ساراچ‌اوغلو برای انجام انواع تبلیغات در فضای مجازی دریافت می‌کند برابر با ۲۵۰ هزار لیر است.

بیوگرافی فاحریه اوجن ؛ fahriye ocen

فاهریه اوجن – Fahriye Evcen

فاهریه اوجن (Fahriye Evcen)، هنرپیشه ترکیه‌ای است که در تاریخ ۴ ژوئن ۱۹۸۶ به دنیا آمد. وی در نقش‌های مهمی در سریال‌های مختلف حضور داشته است. برخی از این سریال‌ها عبارتند از “چکاوک” (Çalıkuşu)، “برگ ریزان” (Yaprak Dökümü)، “سعید و شورا” (Sonsuz Aşk) و “تا حد مرگ” (Ölene Kadar) و “آلپ ارسلان” (Alp Arslan). مبلغی که فاهریه از انواع تبلیغات دریافت می‌کند، ۲۵۰ هزار لیر است.

بیوگرافی ادا اجه ؛ edaece

ادا اجه – Eda Ece

ادا اجه اوزون‌عالی‌اوغلو (Eda Ece Uzunalioğlu)، بازیگر فیلم و سریال ترکیه‌ای است. او در تاریخ ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ به دنیا آمد. ادا اجه اوزون‌عالی‌اوغلو در صنعت سینما و تلویزیون ترکیه فعالیت می‌کند و در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف نقش آفرینی می‌کند. ادا اجه از انجام تبلیغ در فضای مجازی ۲۰۰ هزار لیر دریافت می‌کند‌.

بیوگرافی ادا اوزدمیر ؛ eda ozdemir

دمت اوزدمیر – Demet Özdemir

دمت اوزدمیر (Demet Özdemir)، بازیگر، رقصنده و مدل ترکیه‌ای است. او در تاریخ ۲۶ فوریه ۱۹۹۲ به دنیا آمد. دمت اوزدمیر در حوزه بازیگری، رقص و مدلینگ فعالیت می‌کند. وی در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین مدل زن و بازیگر ترکیه انتخاب شد. دمت اوزدمیر به وسیله انجام تبلیغات در فضای مجازی ۲۰۰ هزار لیر دریافت می‌کند‌.

بیوگرافی نسلیهان آتاگول ؛ neslihan atagul

نسلیهان آتاگول – Neslihan Atagül

نسلیهان آتاگول (Neslihan Atagül)، بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۲۰ اوت ۱۹۹۲ متولد شد. او با بازی در فیلم سینمایی “عشق اول” (Gönülçelen) در سال ۲۰۰۶ به شهرت رسید. نسلیهان آتاگول ابتدا در مجموعه تلویزیونی “برگ‌ریزان” (Yaprak Dökümü) در نقش دنیز و سپس در فیلم “برزخ” (Araf) در سال ۲۰۱۱ بازی کرد.

در همان سال، او در مجموعه تلویزیونی “پدر عزیزم” (Baba Candır) نیز حضور داشت. آتاگول برای بازی در فیلم‌های “فاتح حربیه” (Fatih Harbiye) (2013-2014) و “عشق سیاه” (Kara Sevda) (2015-2017) نیز مورد توجه بین‌المللی قرار گرفت. او به دلیل بازیگری خود تحسین منتقدان را به دست آورد و موفق به کسب افتخارات زیادی شد.

علاوه بر بازیگری، نسلیهان آتاگول سهام‌دار یک شرکت حمل‌ونقل دریایی است که توسط یک خانواده ایرانی کنترل می‌شود. نسلیهان آتاگول مبلغ ۲۰۰ هزار لیر از تبلیغات در فضای مجازی دریافت می‌کند.

بیوگرافی هازار ارگوچلو ؛ hazar erguchlu

هازار ارگوچلو – Hazal Ergüçlü

هازار ارجچلو (Hazal Ergüçlü)، بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ یکم ژانویه ۱۹۹۲ به دنیا آمد. او با بازی در نقش سیمای در سریال “کوزی-گونی” (Kuzey Güney) و بازی در نقش ایلول در سریال “جزر و مد” (Medcezir) شهرت زیادی کسب کرد.

همچنین، در سریال “محافظ” (Muhteşem Yüzyıl: Kösem) در نقش زینب حضور داشت. فعالیت اخیر او مربوط به سریال “شعله ور” (Alev Alev) است که در حال حاضر از شبکه تلویزیونی پخش می‌شود. هازار ارگوچلو به واسطه انجام تبلیغات در فضای مجازی ۱۵۰ هزار لیر درآمد دارد.

بیوگرافی پینار دنیز ؛ pinar deniz

پینار دنیز -Pınar Deniz

پینار دنیز (Pınar Deniz)، بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه‌ای است. او در تاریخ ۴ نوامبر ۱۹۹۳ در ترکیه به دنیا آمد. پینار دنیز دارای مدرک فارغ التحصیلی در رشته روابط عمومی از دانشگاه استانبول است. او از سن ۲۱ سالگی به بازیگری پرداخت و با بازی در سریال “قضاوت” (Mahkum) به شهرت رسید.

پینار دنیز با قد ۱۶۸ سانتی‌متر و وزن ۵۵ کیلوگرم در حوزه مدلینگ نیز فعالیت می‌کند. پینار دنیز با تبلیغ در فضای مجازی، ۱۵۰ هزار لیر درآمد دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا