ارز دیجیتال

بانک‌های مورد تایید تاپ چنج

با کامل شدن ثبت نام و احراز هویت در صرافی تاپ چنج، واریز و برداشت برای کاربران امکان‌پذیر می‌شود. پیش از انجام عملیات‌های بانکی در این صرافی، باید حساب‌های بانکی خود را ثبت و تایید کنید. پس از شناخت بروکرهایی که با تاپ چنج کار می کنند ، اگر شما هم می‌خواهید حساب تاپ چنج خود در بانک‌های ایران را ثبت و تایید کنید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که فقط برخی از بانک‌های ایران با ارز ریالی مورد تایید این سایت هستند.

همچنین حساب در موسساتی مانند کوثر، نور و ملل مورد تایید تاپ چنج نیستند. در این مطلب همراه ما باشید تا بانک‌های مورد تایید تاپ چنج را معرفی کنیم.

بانک آینده

یکی از بانک‌هایی که کاربران می‌توانند حساب آن را در صرافی تاپ چنج ثبت کنند، بانک آینده است. خدمات بانک آینده در شعب حضوری، سایت اینترنتی، همراه بانک و تلفن بانک به مشتریان ارائه می‌شود.

بانک سامان

یکی دیگر از بانک‌هایی که کاربران پس از احراز هویت در تاپ چنج می‌توانند با استفاده از حساب آن در سایت تاپ چنج ثبت نام کنند، بانک سامان است. بانک سامان علاوه بر ارائه خدمات در شعب حضوری، از طریق همراه بانک و تلفن بانک هم خدمات خود را ارائه می‌کند. کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن موبایلت که مخصوص بانک سامان است، حساب خود را افتتاح و از خدمات این بانک استفاده کنند.

بانک دی

اگر شما هم می‌خواهید از طریق حساب خود در بانک‌های ایران در سایت تاپ چنج ثبت نام کنید، بانک دی یکی از بانک‌های مورد تایید این سایت است.

بانک اقتصاد نوین

اقتصاد نوین یکی دیگر از بانک‌هایی است که صرافی تاپ چنج حساب‌های آن را تایید می‌کند. پس اگر شما هم در بانک اقتصاد نوین حساب بانکی دارید، می‌توانید آن را در سایت تاپ چنج ثبت کنید.

بانک گردشگری

برای ثبت حساب بانکی در صرافی تاپ چنج می‌توانید از حساب بانکی خود در بانک گردشگری استفاده کنید؛ زیرا یکی از بانک‌های مورد تایید این صرافی است.

بانک مهر ایران

اگر شما هم یک حساب بانکی در بانک مهر ایران دارید، می‌توانید در سایت تاپ چنج ثبت نام کنید. شاید برخی از موسسات مالی مورد تایید این صرافی نباشند. ولی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در لیست بانک‌های مورد تایید تاپ چنج قرار دارد.

بانک ایران زمین

اگر شما هم از صاحبان یکی از سپرده‌های سرمایه‌گذاری در بانک ایران زمین هستید، ثبت این حساب بانکی در صرافی تاپ چنج با مشکل مواجه نمی‌شود.

بانک کارآفرین

بانک کارآفرین یکی دیگر از بانک‌های مورد تایید صرافی تاپ چنج است. یعنی اگر حساب بانکی شما در بانک کارآفرین قرار دارد، ثبت این حساب در صرافی تاپ چنج تایید می‌شود.

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی ایران از سال 1358 با ادغام دو بانک دیگر شکل گرفت و کار خود را شروع کرد. اگر شما هم مدت زیادی است که در این بانک حساب دارید، حساب بانکی خود را بدون هیچ مشکلی در سایت صرافی تاپ چنج به ثبت برسانید.

بانک خاورمیانه

یکی دیگر از بانک‌های مورد تایید صرافی تاپ چنج، بانک خاورمیانه است. دارندگان حساب بانکی در بانک خاورمیانه می‌توانند بدون هیچ‌گونه نگرانی درباره تایید نشدن، حساب بانکی خود را در سایت این صرافی ثبت کنند.

بانک مسکن

اگر شما هم شماره کارت و شبا حساب بانکی خود در بانک مسکن را در سایت صرافی تاپ چنج وارد کردید، باید بین 1 ساعت تا 1 روز منتظر تایید باشید. ولی از آنجایی که حساب شما متعلق به بانک مسکن است، بعد از این بازه زمانی مورد تایید قرار می‌گیرد.

بانک ملت

یکی دیگر از بانک‌های مورد تایید تاپ چنج، بانک ملت است. بنابراین بعد از وارد کردن اطلاعات حساب، حساب بانکی شما در بانک ملت مورد تایید قرار می‌گیرد.

بانک ملی

برای اینکه بتوانید حساب بانکی خود در بانک‌های ایران را در سایت صرافی تاپ چنج وارد کنید، باید جزو بانک‌های مورد تایید تاپ چنج باشد. بانک ملی هم جزو این بانک‌ها قرار می‌گیرد.

علاوه بر تمامی بانک‌های معرفی شده، اسامی سایر بانک‌های مورد تایید صرافی تاپ چنج عبارتند از:

 • بانک پارسیان

 • بانک پاسارگاد

 • پست بانک ایران

 • بانک رفاه کارگران

 • بانک رسالت

 • بانک صادرات ایران

 • بانک صنعت و معدن

 • بانک سرمایه

 • بانک سپه

 • بانک شهر

 • بانک سینا

 • بانک تجارت

 • بانک توسعه تعاون

 • بانک توسعه صادرات ایران

سخن پایانی

اکنون که با بانک‌های مورد تایید تاپ چنج آشنا شدید، احتمالا برای شما هم سوال پیش می‌آید که قوانین حساب‌های بانکی برای ثبت در سایت صرافی تاپ چنج چیست؟ همچنین چگونه می‌توان این حساب‌های بانکی را به ثبت رساند. مهم‌ترین قوانینی که باید به یاد داشته باشید این است که حساب بانکی به نام خودتان باشد و ثبت حساب بانکی به نام خانواده، حساب‌های مشترک و حساب‌های غیر ریالی قابل قبول نیستند.

برای ثبت حساب بانکی خود کافی است بعد از ورود به حساب‌های بانکی در پنل شخصی خود، شماره کارت و شماره شبا را وارد کنید. با فشردن گزینه ذخیره، منتظر تایید کارشناس بمانید. این تایید به اندازه حداقل 1 ساعت و حداکثر 1 روز کاری زمان می‌برد. البته اگر حساب بانکی شما هم جزو بانک‌های مورد تایید تاپ چنج که در این مطلب معرفی کردیم باشد، بدون شک تایید می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا