زمان پخش فیلم و سریال‌ها

تاریخ پخش فصل 3 سریال قضاوت + (فرضیات هواداران درباره مرگ ایلگاز)

زمان پخش فصل جدید سریال قضاوت با بازی پیناز دنیز و کان اورگانجی اوئلو

بعد از مرگ ایلگاز کایا و رد اتهام جیلین با خبر بارداری او فصل 2 سریال قضاوت را به پایان رساند. درباره زمان پخش فصل 3 سریال قضاوت با ما همراه باشید

بعد از اتمام فصل دوم سریال “قضاوت” که با خبر بارداری جیلین پایان یافت، هنوز زمان پخش فصل سوم این سریال مشخص نشده است. اما با توجه به روال سریال‌های ترکیه‌ای، در صورتی که بازیگر اصلی یا قسمتی از تیم تولید این سریال از پروژه کناره‌گیری کند، معمولاً مراسم خداحافظی برایشان برگزار می‌شود.

زمان پخش فصل جدید سریال قضاوت

سریال  قضاوت داستانی عاشقانه، دراماتیک و جنایی دارد. این سریال داستان دادستان ایلگاز و وکیل جیلین و محل ملاقات آنها را نشان می دهد. این دو در حین بررسی یک جنایت با هم آشنا می شوند. ایلگاز از جیلین می خواهد که نماینده برادرش باشد. آنها باید برای یافتن قاتل هماهنگ و همکاری کنند. این همکاری به نقطه عطفی در زندگی آنها تبدیل می شود.

در پایان فصل دوم، پس از اینکه جیلین در پرونده مرگ ایلگاز کایا متهم شد، با کمک ارن و دیگران، اتهامات رفع شد و قاتلان اصلی دستگیر شدند. دادستان کل که بازرس هم بود به خاطر این تحقیر قبل از رفتن به زندان خودکشی می کند. جیلین که به سفری خارج از استانبول رفته است متوجه می شود که باردار است.

  • زمان پخش فصل سه سریال قضاوت : از یکشنبه 2 مهر
  • روز پخش سریال قضاوت : هر یکشنبه از کانال D
  • ساعت پخش سریال قضاوت : ساعت 21:30

Kan Organjioglu در فصل 3 سریال قضاوت

اما قبل از اینکه به آن برسم فصل 3 سریال داوری چه زمانی پخش می شود؟ ? یک سوال پیش می آید، یعنی Kan Organjioglu در فصل 3 سریال Judgment حضور خواهد داشت؟

بازیگر Kan Organjioglu که در نقش دادستان ایلگاز کایا حضور داشت، هنوز تاییدیه‌ای درباره حضورش در فصل سوم این سریال صادر نشده است. با این حال، برخی از هواداران فرضیاتی را مطرح کرده‌اند که بر اساس آن‌ها، شخصیت ایلگاز به نوعی با یک پیچش داستانی زنده می‌شود(در واقع او نمرده است) که بعید به نظر می رسد زیرا کالبد شکافی انجام شده و …

فرضیه دوم این است که در برخی سکانس ها فلش بک هایی از ایلگاز به نمایش در می آید یا شخصیت ایلگاز دوباره در رویاها و توهمات جیلین نشان داده می شود. چون در قسمت آخر فصل دوم جیلین حال دیوانه ای داشت و فکر می کرد ایلگاز را دیده است!

البته این فرضیات برای یک سریال ترکی بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

تاریخ پخش فصل 3 سریال قضاوت

تاریخ پخش فصل 3 سریال قضاوت

یک سوال دیگر در مورد جدول پخش فصل سوم سریال قضاوت هست.اغلب سریال های ترکی که در پاییز پخش می شوند، اگر رتبه بالایی داشته باشند، تا آخر اردیبهشت پخش می شوند. سپس تیم سریال تعطیلات تابستانی را سپری می کند، تولید و تصویربرداری فصل جدید از اوایل شهریور آغاز می شود و فصل جدید در اوایل پاییز نمایش داده می شود.

به همین ترتیب، فصل سوم سریال قضاوت از اواخر شهریور و اوایل مهرماه قابل مشاهده است. این مطلب با اعلام زمان دقیق پخش به روز رسانی خواهد شد. سریال محاکمه ها یکشنبه ها ساعت 21:30 از شبکه دی ترکیه پخش می شود.


مطالعه بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا