اخبار فیلم و سریالاخبار سینما و هنرمندان ترکیه ای

این فیلم های ترکی تا اینجای سال 2023 خوش درخشیدن!

سینمای ترکیه در سال‌های اخیر رشد و توسعه چشمگیری داشته است. فیلم‌های ترکی در حال حاضر در سراسر جهان مخاطبان زیادی دارند و به موفقیت‌های زیادی دست یافته‌اند. در سال 2023 نیز فیلم‌های ترکی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شدند و برخی از آنها به پربیننده‌ترین فیلم‌های سال تبدیل شدند.

در این مقاله، به معرفی پنج فیلم ترکی با بیشترین بیننده در سال 2023 می‌پردازیم. این فیلم‌ها در ژانرهای مختلف ساخته شده‌اند و موضوعات مختلفی را روایت می‌کنند.

شاهماران

Shahmaran، یک فیلم فانتزی عاشقانه است که در ژانویه 2023 اکران شد. این فیلم داستان یک زن نیمه انسان و نیمه مار را روایت می‌کند که در تلاش است تا عشق گمشده خود را پیدا کند. این فیلم با بازی چنگیز جوشکون و دنیز بایسال، بیش از 10 میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

عمر

Ömer، یک فیلم درام اجتماعی است که در ژانویه 2023 اکران شد. این فیلم داستان یک جوان فقیر را روایت می‌کند که در تلاش است تا به موفقیت برسد. این فیلم با بازی بوراک توزکوپار و طوبی اوزبیراک، بیش از 9 میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

خیانت

İhanet، یک فیلم درام عاشقانه است که در مارس 2023 اکران شد. این فیلم داستان یک زن جوان را روایت می‌کند که توسط همسرش فریب خورده است. این فیلم با بازی هازال کایا و کرم بورسین، بیش از 8 میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

عشق و انتقام

Aşk ve İntikam، یک فیلم درام عاشقانه است که در آوریل 2023 اکران شد. این فیلم داستان دو نفر را روایت می‌کند که در کودکی عاشق یکدیگر بودند، اما به دلایلی از هم جدا شدند. این فیلم با بازی بورک اوزچلیک و ابرو شاهین، بیش از 7 میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

دوقلوها

İkizler، یک فیلم کمدی عاشقانه است که در می 2023 اکران شد. این فیلم داستان دوقلوهای دوقلو را روایت می‌کند که پس از سال‌ها جدایی، دوباره با هم ملاقات می‌کنند. این فیلم با بازی چاغلار ارطغرل و هازال فیلیز کوچوککوس، بیش از 6 میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

نتیجه‌گیری

فیلم‌های ترکی در سال 2023 با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شدند و برخی از آنها به پربیننده‌ترین فیلم‌های سال تبدیل شدند. این فیلم‌ها در ژانرهای مختلف ساخته شده‌اند و موضوعات مختلفی را روایت می‌کنند. این امر نشان می‌دهد که سینمای ترکیه در حال حاضر در حال رشد و توسعه است و فیلم‌های ترکی می‌توانند مخاطبان زیادی را در سراسر جهان جذب کنند.

امیر حسین

مدیر مسئول و سردبیر رسانه ویدو و گاهی از بهترین‌های ایران و جهان مینویسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا