اخبار سینما و هنرمندان جهاناخبار فیلم و سریال

تاریخ انتشار اسپین اف سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

تصاویر رسمی جدید از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon، دنباله و اسپین آف سریال The Walking Dead، با بازی نورمن ریدوس، منتشر شده است. داستان فیلم در رویدادهای تخیلی حماسه مردگان متحرک: داریل دیکسون در فرانسه رخ می‌دهد.

تصاویر رسمی جدید از The Walking Dead: Daryl Dixon

تصاویر جدید از اسپین آف The Walking Dead همچنین توسط شبکه AMC منتشر شده است که برای اولین بار برخی از شخصیت های این برنامه مانند ایزابل را نشان می دهد.

تصاویر رسمی جدید از دنباله The Walking Dead

داستان مینی سریال The Walking Dead : داریل دیکسون داریل سوار بر امواج دریا به سواحل فرانسه می رود و سعی می کند بفهمد چرا و چگونه به این مکان رسیده است. این سریال ماجراهای دیکسون را در فضای آشفته اما پایدار فرانسه دنبال می کند، زیرا او امیدوار است راه بازگشت به خانه را پیدا کند. در طی این ماجراجویی، داریل وارد روابط جدیدی می شود که رسیدن به هدف نهایی را برای او دشوار می کند.

تصاویر رسمی جدید از The Walking Dead: Daryl Dixonتصاویر رسمی جدید از The Walking Dead: Daryl Dixonتصاویر رسمی جدید از The Walking Dead: Daryl Dixonتصاویر رسمی جدید از The Walking Dead: Daryl Dixon

مینی سریال مردگان متحرک: شهر مرده آخرین قسمت از مردگان متحرک یک مجموعه تلویزیونی درام ترسناک پسا آخرالزمانی آمریکایی است که توسط الی جورن بر اساس مگی و نیگان از مردگان متحرک ساخته شده است.

تاریخ انتشار سریال The Walking Dead: داریل دیکسون

تاریخ انتشار دنباله سریال The Walking Dead 19 شهریور (10 شهریور) خواهد بود. این سریال در 6 قسمت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا