فیلم و سریالانیمه ها

قد کوتاه ترین شخصیت انیمه ای (معرفی 10 مورد از کوچکترین ها در انیمه)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ها می‌توانند تفاوتی ایجاد کنند، مانند آنیا فورجر، تلپاتیک محبوب از انیمه “جاسوسی خانواده x” که نقش یک قهرمان کوچک را در یکی از بهترین انیمه های در حال پخش بازی می‌کند.

قوی ترین شخصیت های انیمه ای به عنوان شخصیت‌های بزرگ و برجسته در نظر گرفته می‌شوند؛ اما برخی از شجاعت‌ترین و ماهرترین و باهوش ترین شخصیت های انیمه ای قدی کمتر از ۵ فوت (152 سانتی متر) دارند. کوچکترین شخصیت ها در انیمه از قد بلند برخوردار نیستند، اما با‌این‌حال موفق می‌شوند تا تاثیری شگرف در روند داستان‌ها ایجاد کنند.

در انیمه لیست می‌توانید فهرستی از بهترین انیمه‌ها را دنبال کنید که کوچکترین شخصیت‌ها در آن‌ها حضور دارند و آن مجموعه را به یک اثر محصورکننده تبدیل کرده‌اند. توجه به قد شاید به نظر بی‌اهمیت برسد، اما اختلافات قد بین کارکترها می‌تواند به شخصیت‌ها کمک کند تا از یکدیگر متمایز شوند. همین دقت و توجه بالا به آثارشان باعث به وجود آمدن بهترین انیمه های سینمایی و سریالی شده است.

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ آنیا فورجر - Anya Forger ؛ در انیمه خانواده و جاسوس - Spy X Family

  • قد: “2.’3

اولین چیزی که لوئید فورجر در مورد آنیا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بیند، قد کوچک اوست. با قد ۳ فوت و ۲ اینچ، او برای سن خود بسیار کوچک است. آنیا نمونه کاملی از یک شخصیت کوچک و جذاب در انیمه است. او به اندازه دیگران باهوش نیست که باعث بروز مشکلاتی برایش می‌شود، اما مردم به خاطر ظرافت و دوست‌داشتنی بودنش اشتباهاتش را ببخشیدند.

با این حال، درست است که کوچک‌ت از سنش است؛ اما او شجاعت کافی دارد تا به پدرخوانده‌اش در ماموریت‌هایش کمک کند و از بیان نظراتش نیز نمی‌ترسد. به این اندازه کوچک بودن، بخش بزرگی از شخصیت او را شکل داده است؛ اما همه شخصیت او در قدش خلاصه نمی‌شود، توانمندی‌های منحصربه‌فرد آنیا در این انیمه قابل ستایش است.

اومارو چان (Umaru-Chan) در انیمه هیموتو!  (!Himouto)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ اومارو-چان - Umaru-Chan ؛ در انیمه هیموتو! - Himouto!

اومارو-چان یک دختر دبیرستانی است که به نظر می‌رسد همه چیز از جمله زیبایی و هوش دارد؛ اما هنگامی که به خانه می‌رود و “استراحت” می‌کند، خود را به اندازه یک کودک کوچک تغییر می‌دهد.

او دوست دارد غذا بخورد و بازی‌های ویدیویی انجام دهد، در حالی که از جذابیت خود برای به دست آوردن هر آنچه که می‌خواهد از برادرش استفاده می‌کند.

جالتیک (Joltik) در انیمه پوکمون: سیاه و سفید (Pokémon: Black and White)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ جالتیک - Joltik ؛ در انیمه پوکمون: سیاه و سفید - Pokémon: Black and White

  • قد: “0.4

جالتیک یک پوکمون از نوع حشره‌ای و الکتریکی است که توانایی جذب الکتریسیته استاتیک را با اتصال خود به دیگر پوکمون‌ها دارد، مثل یک کنه‌ای که خون را از حیوانی خارج می‌کند.

اگرچه جالتیک بسیار کوچک است، اما به لطف الکتریسیته‌ای  که ذخیره کرده است روی قدرتمندترین پوکمون‌ها ضربه‌های جبران ناپذیری می‌زند.

پیناکو راک بل (Pinako Rockbell) در انیمه کیمیاگر تمام فلزی (Fullmetal Alchemist)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ پیناکو راک بل - Pinako Rockbell ؛ در انیمه کیمیاگر تمام فلزی - Fullmetal Alchemist

  • قد: ‘3 فوت – 91.44 سانتی متر

پیناکو راک‌بل، مادربزرگ وینری راک‌بل است و علیرغم اینکه در جوانی خود بلند قدتر بو، در سن پیری تقریباً نصف قد وینری شده است.

او حتی کوتاه‌تر از ادوارد الریک در ابتدای سریال است، کسی که نسبت به قد خود بیشتر از او نگرانی داشت. پیناکو جراح ماهری است و در ساخت اعضای کارآمد برای هر کسی که نیاز دارد، تخصص دارد.

ناگیسا شیوتا (Nagisa Shiota) در انیمه کلاس آدم کشی، کلاس ترور (Ansatsu Kyoushitsu)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ ناگیسا شیوتا - Nagisa Shiota ؛ در کلاس آدم کشی، کلاس ترور - Ansatsu Kyoushitsu

  • قد: “2.5’5 5 فوت و 2.5 اینچ

ریکو (Riko) در انیمه ساخت در پرتگاه (Made In Abyss)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ ریکو - Riko ؛ در انیمه ساخت در پرتگاه - Made In Abyss

  • قد: “7.’3

ریکو، یک وجوان نابینا ۱۲ ساله پر انرژی در انیمه یکی از بهترین انیمه های فانتزی یعنی “Made in Abyss” است. مانند بسیاری از شخصیت‌های این انیمه، ریکو قد کوتاهی دارد. با این حال، اندازه‌اش به نظر می‌رسد برای کاوش غارها و به دست آوردنسوت سفید مانند مادرش، بسیار مناسب باشد.

او در بیشتر موقعیت‌ها آرامش خود را حفظ می‌کند و همیشه راهی برای خارج شدن از هر گرفتاری پیدا می‌کند. اگرچه او جوان و کوچک است، اما می‌داند چه چیزی را می‌خواهد و حاضر است حتی با وحشتناک‌ترین موجودات هم بجنگد تا رویاهایش را به واقعیت تبدیل کند.

هاپوسای (Happosai) در انیمه رانما (Ranma)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ هاپوسای - Happosai ؛ در انیمه Ranma 1/2

  • قد: “6.’1

اگرچه او کوچک است، اما یک مرد بسیار عصبانی است. هاپوسای یکی از مهمترین دشمنان در انیمه رانما ½ است که به شدت به انتقام از ژنما ساؤتومه و سون تندو و پدران شخصیت‌های اصلی رانما مصمم است.

هاپوسای یک شخص پرستاره است که زنان را تحت آزار و اذیت قرار می‌دهد و مجموعه‌ای عجیب و غریب از وسایل مختلف را همراه خود حمل می‌کند.

سلول سفید خون (White Blood Cell) در انیمه سلول های در حال کار! (Cells At Work)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ سلول سفید خون - White Blood Cell ؛ در انیمه سلول های در حال کار! - Cells At Work

  • قد: 12-15 میکرومتر

سلول خون سفید از کوچکترین شخصیت ها در انیمه است ؛ زیرا او در ابعاد میکروسکوپیک قرار دارد. به عنوان یکی از هزاران نمونه از نوع خود در بدن، سلول خون سفید خانه‌اش را در برابر ناهنجاری‌های شرور حفظ می‌کند و پیوسته سلول خون قرمز بی‌تفاوت و کندپا را در Cells At Work! نجات می‌دهد.

سلول خون سفید تمام روزهای زندگی‌اش را آرام می‌گذراند، اما اگر تهدیدی نزدیک می‌شود به شدت و خشونت عمل می‌کند؛ چراکه سلول خون سفید هیچ مشکلی در نابود کردن ویروس‌ها و باکتری‌ها ندارد.

مینورو مینتا (Minoru Mineta) در انیمه آکادمی قهرمان من (My Hero Academia)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ مینورو مینتا ؛ Minoru Mineta ؛ در نقش آکادمی قهرمان من - My Hero Academia

  • قد: “6.5.’3

مینورو مینتا یکی از قهرمانان جوان در انیمه “My Hero Academia” است. اگرچه در شروع این انیمه به عنوان یک شخصیت قوی ظاهر نشد؛ اما در حال بهبود می‌یابد. او توانایی خاص خود، “پاپ آف” جیب‌وغریب خود را تمرین می‌کند و بازتاب و اعتماد به نفس و شجاعت بیشتری نسبت به قبل دارد. مینتا هنوز با قد ۳ فوت و ۶.۵ اینچ، برای تیمش تأثیر گذار است و به آن‌ها کمک می‌کند.

فوکاساکو (Fukasaku) در انیمه ناروتو (Naruto)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه ؛ فوکاساکو - Fukasaku ؛ در انیمه ناروتو - Naruto

  • قد: 0.8

فوکاساکو به خاطر توانایی‌های منحصر به فردش، از جمله ایجاد و تغییر حملات قدرتمند بر اساس صدا، شناخته می‌شود. او وزغی با آگاهی بالا و ماهر است که در سفر ناروتو به عنوان یک نینجا به او کمک می‌کند. به طور کلی، فوکاساکو یک شخصیت دوست داشتنی در بین کوچکترین شخصیت ها در انیمه است که به دلیل شوخ طبعی، ذکاوت و توانایی‌های منحصر به فردش تشخیص داده می‌شود.

مروری بر شخصیت های انیمه ای قد کوتاه

اغلب شخصیت‌های کوچک در انیمه‌ها بسیار باسابقه یا بسیار قدرتمند هستند، گاهی هم هر دو مورد را می‌توانید در آن‌ها بیابید. بعضی اوقات این اشخاص یا موجودات برای دیده شدن باید کمی تلاش کنند؛ اما وقتی شنیده می‌شوند، روی پرده به سادگی جادو می‌کنند.

در بین مقالات مختلفی که درباره انیمه‌ها و ژانرهای متفاوت آن در ویدو کار کرده‌ایم، جای مقاله معرفی کوچکترین شخصیت ها در انیمه خالی بود. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت ببرید. از نظر شما جای کدام شخصیت انیمه ای کوتاه قد در این لیست خالی است؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

زهرا ظریفی

من بیش از یک ساله که در زمینه سئو، محتوا و سئومحتوا فعالیت می‌کنم و مشتاق هستم تا جدیدترین مباحث تو این حوزه رو یادبگیرم و تجربیات بیشتری کسب کنم. داستان و علاقه من با یه پروژه برندسازی شخصی شروع شد و حالا من دنباله‌رو این تجربه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا