بیوگرافی و تاریخچهموسیقی

ساسان کنشلو کیست (از فوتبال، موسیقی، ارز دیجیتال تا داستان کلاهبرداری)

بیوگرافی ساسان کنشلو

Rate this post

در این مقاله از ویدو به بررسی بیوگرافی ساسان کنشلو، فوتبالیت سابق و خواننده حال حاضر ایرانی که با ورود به دنیای ارز دیجیتال و معاملات آن به کلاهبردار عصر جدید معروف شده است، پرداخته‌ایم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

ساسان کنشلو ادعا و تضمین می‌کند که با راهنمایی اشخاص در معرفی و خرید رمز ارزها، سرمایه‌شان تا ۱۰ بیشتر می‌شود. به علاوه، او ادعا می‌کند که همیشه اطلاعاتی موثق از سیگنال‌ها را قبل از اینکه عموم مردم از آن مطلع شونددر دست دارد.

این فرد با پامپ و دامپ کردن فقط سعی در کلاهبرداری از مردم و جذب سرمایه‌شان دارد. متأسفانه این شخصیت آزادانه به تبلیغات گول‌زننده خود در شبکه‌های اجتماعی مشغول است. پس با کسب اطلاعات بیشتر، مراقب باشید و گول این دست از افراد را نخورید.

ساسان کنشلو کیست ؛ کلاهبرداری به سمت نوین

مهم است به طور کامل و منصفانه به افرادی که پکیج‌های آموزشی یا سیگنال و سرویس‌های مشابه را می‌فروشند، نگاه کنیم. اگرچه برخی از این افراد ممکن است به عنوان کلاهبردار فعالیت کنند، اما نمی‌توان همه را در یک دسته قرار داد؛ اما قبل از تهیه و اعتماد به پیکیج فروشان اینستاگرامی بهتر است ارزیابی دقیقی انجام دهید.

بیوگرافی سامان کنشلو

بیوگرافی سامان کنشلو

او ابتدا به عنوان یک بازیکن فوتبال شناخته شد و فعالیت داشت که بعد از مدتی از آن کناره گیری کرد. در این بین اسم او را به عنوان خواننده و در زمینه موسیقی هم حتما شنیده‌‌اید که در این مسیر هم به موفقت چشمگیری دست نیافت و در نهایت امروز کنشلو را به عنوان یک متخصص رمزارز میشناسید که در فضای مجازی ظاهر شده است.

او اکنون در حوزه صندوق سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند و مدعی است سود تضمینی برای مخاطب خود به ارمغان می‌اورد.

روش کار سامان کنشلو

کنشلو توکن‌هایی را ایجاد می‌کند و سپس آن‌ها را برای کاربران ارسال می‌کند و ادعا می‌کند که در آینده نزدیک قیمت توکن‌ها زیاد خواهد شد و سود قابل ملاحظه‌ای به دست خواهید آورد. او کاملا با راهنمایی‌هایی اشتباه سرمایه کاربران را در جایی غلط سرمایه‌گذاری می‌کند و از بین می‌برد.

در عین حال که پولی از کاربران دریافت می‌کند، سیگنال‌هایی نیز ارائه می‌دهد؛ اما واقعیت این است که این فرد قبل از دیگران توکن مورد نظر را به قیمت بالا فروخته و سپس اقدام به نابود کردن سرمایه اصلی کاربران می‌کند.

پیچ اینستاگرام ساسان کنشلو

پیچ اینستاگرام ساسان کنشلو

متأسفانه، صفحه اینستاگرام این شخص بیش از 1.5 میلیون فالوور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا