اخبار سینما و هنرمندان جهاناخبار فیلم و سریال

احتمال تاخیر The Dune 2 تا سال 2024 (زمان پخش تلماسه 2 + خلاصه)

Rate this post

خبرها حاکی از آن است که آن سارنوف، مدیر اجرایی رسانه وارنر تولید و انتشار دنباله فیلم Dune را تأیید کرده است. با ویدو همراه باشید تا به جزئیات این خبر بپردازیم.

سارنوف در مصاحبه‌ای که با ددلاین داشته است، در پاسخ به سوالی در مورد دنباله فیلم Dune گفت: “اگر فیلم Dune را تماشا کنید، پایان آن را خواهید دید. درواقع، وی به این نکته اشاره کرد که فیلم Dune از چنان جذابیتی برخوردار است که همه علاقه‌مندان به فیلم و سینما آن را تماشا کرده‌اند.

فیلم Dune 2

تاریخ انتشار Dune 2

با توجه به اعتصاب گسترده نویسندگان و بازیگران، که حتی برگزاری فرش قرمز برای اکران فیلم های اصلی را عملا غیرممکن می کند، برادران وارنر در حال بررسی گزینه به تعویق انداختن تاریخ اکران فیلم Dune: Part Two است.

تاریخ انتشار Dune 2

تاریخ انتشار Dune 2 چه زمانی است؟

قبل از اعتصابات، تاریخ انتشار DUNE 2 26 نوامبر 1402 تایید شده بود.

بازیگران قسمت دوم Dune

DUNE 2 در حال ساخت است، تاریخ انتشار Dune 2

در ادامه، قطعا تیموتی شالامه را در نقش پل آتریدس و زندایا خواهیم دید. ویلنوو گفته است که زندایا در قسمت دوم نقش جدی تری را بازی خواهد کرد و با توجه به اینکه پل در پایان با چانی در پایان فیلم اول ملاقات می کند، تعجب آور نیست که ببینیم رابطه آنها در قسمت اصلی فیلم قرار می گیرد.

ربکا فرگوسن در نقش لیدی جسیکا، خاویر باردم در نقش استیلگار، استلان اسکارسگارد در نقش بارون هارکونن شرور و دیو باتیستا در نقش برادرزاده بارون گلوسو از دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

با این حال، انتظار نداشته باشید اسکار آیزاک را در نقش دوک لتو آتریدس، جیسون موموآ در نقش دانکن آیداهو و بابس اولوسان‌موکون در نقش جیمیس ببینید، زیرا همگی در جریان وقایع فیلم اول کشته شدند.

خوانندگان کتاب می دانند که پتانسیل موموآ برای بازگشت به عنوان دانکن آیداهو در سری بعدی وجود دارد، اما چه کسی می داند، شاید ویلنوو راهی برای تطبیق آن خط داستانی خاص در ادامه پیدا کند.

فیلم Dune 2 درباره چه خواهد بود؟

فیلم اول کمی بیش از نیمی از کتاب هربرت را پوشش می‌داد و با پذیرش پل و لیدی جسیکا توسط خانواده فریمن در راه بازگشت به خانه به استیلگار به پایان رسید. با نابودی خانه آتریدها، دنباله آن‌ها علیه امپراتوری نمایش داده می‌شود، جایی که مطمئناً دیدگاه‌های بیشتری از پل در مورد آینده‌اش در رهبری شورش علیه امپراتوری خواهیم دید.

با فرض اینکه ویلنوو مانند فیلم اول از کتاب پیروی کرد، انتظار داشته باشید که یک جهش زمانی را ببینید، چند انسان جدید وارد دنیای فیلم شوند و چند افشاگری بزرگ. همانطور که در بررسی خود اشاره کردیم، این نیمه اول باید یک پتانسیل را از نظر جهانی شدن شکل دهد.

هربرت پنج دنباله برای رمان اصلی Dune نوشت، به طوری که ممکن است پایان آن نباشد، زیرا ویلنوو در حال حاضر به دنبال آن است که Dune Messiah را نیز به نمایش بگذارد. با این حال، هنوز برای انتظار چنین دنباله ای زود است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا