فیلم و سریالبهترین‌های فیلم و سریال

قوی ترین سلاح های مارول – Marvel (۱۰ مورد از پرقدرت ترین اسلحه ها در دنیای MCU)

می‌توان گفت بیشترین توجه به آنچه که این هیروها را در دنیای خیالی و اکشن مارول بی‌نظیر می‌سازد، توجه‌به قوی‌ترین اسلحه‌هایی است که در اختیار دارند. پس همان‌طور که مشخص است در این مقاله، به بررسی قدرتمند ترین اسلحه های مارول خواهیم پرداخت.

در دنیای مارول، اسلحه‌های فوق‌العاده و حیرت‌انگیز متعددی وجود دارد که قدرتی بی‌نظیر به قهرمانان می‌بخشند. از اسلحه‌هایی که با توانایی‌های استثنایی مجهز شده‌اند، تا ابزارهایی که قادر به تغییر جریان زمان و فضا هستند، همه این سلاح‌ها برای یک هدف مشترک که نجات دنیا و مبارزه با شروران است، استفاده می‌شوند.

سپر کاپیتان آمریکا – Captain America’s Shield

قوی ترین سلاح های مارول ؛ سپر کاپیتان آمریکا - Captain America's Shield

سپر کاپیتان آمریکا، سلاح اصلی او و یکی از قوی‌ترین سلاح‌های مارول است. این سپر از ترکیبی منحصربه‌فرد از ویبرانیوم، آلیاژ فولاد و یک کاتالیست سوم به نام پروتو-آدامانتیوم ساخته شده است و تقریباً بی‌نابود است.

کاپیتان آمریکا از آن برای مقابله با دشمنان خود، به خصوص با پرتاب آن به سمت آن‌ها، استفاده می‌کند و قادر به انجام حرکات بسیار شگفت‌انگیز و غیرقابل تصوری با آن است.

پنجه های ولورین – Wolverine’s claws

قوی ترین سلاح های مارول ؛ پنجه های ولورین - Wolverine's claws

پنجه های ولورین یکی از قوی ترین سلاح های مارول است. پنجه‌های استخوانی وولورین که به‌خاطر جهش ژنتیکی او به‌وجود آمده است از فلز آدامانتیوم تشکیل شده است. این چنگال‌ها تیز و محکم بوده و قادر به برش موادی بادوام مانند اکثر فلزات، چوب و سنگ هستند؛ اما کوچک‌ترین آسیبی به سپر کاپیتان آمریکا نمی‌توانند وارد کنند.

چشم آگاموتو – Eye of Agamotto

قوی ترین سلاح های مارول ؛ چشم آگاموتو - Eye of Agamotto

چشم آگاموتو حقیقت را در همه اشکال نشان می‌دهد و برای اولین‌بار توسط آگاموتو، اولین جادوگر اعظم، به‌عنوان یک وسیله برای نگهداری از سنگ زمان ایجاد شد. چشم توسط استادان هنرهای ماورایی برای نسل‌ها حفاظت می‌شود.

دکتر استرنج توانایی استفاده از چشم آگاموتو را در هر دو حالت فیزیکی و اختری دارد. این سلاح قدرتمند او را در هر واقعیت یا بعدی که در آن قرار می‌گیرد، محافظت و هدایت می‌کند. چشم آگاموتو یکی از قوی ترین سلاح های مارول، برای اولین بار در فیلم دکتر استرنج به تصویر کشیده شد.

دستکش اینفینیتی – Infinity Gauntlet

قوی ترین سلاح های مارول ؛ دستکش اینفینیتی - Infinity Gauntlet

بی‌تردید یکی از مشهورترین و مرگبارترین اسلحه‌های تانوس، دستکش بی‌نهایت اوست که آن را برای نگهداری از سنگ‌های ابدیت درست کرد.

هر یک از شش سنگ ابدی، قدرتی منحصربه‌فرد دارند، اما وقتی به وسیله دستکش اینفینیتی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، قدرتی بی‌همتا به صاحب آن اعطا می‌کنند.

تانوس با موفقیت این سنگ‌ها را از اشخاص مختلفی در جهان کهن جمع‌آوری کرد. در لحظه‌ای هولناک تانوس با استفاده از دستکش بی‌نهایت، با یک بشکن، نیمی از جانداران را از بین برد.

چکش ثور میولنیر – Mjolnir

قوی ترین سلاح های مارول ؛ چکش ثور میولنیر - Mjolnir

میولنیر یک اسلحه بسیار قوی است که از جنس فلز اورو ساخته شده و با قدرتی که اودین به آن داده است، می‌توان از آن برای مبارزه در دنیای حقیقی و حتی فراتر از آن استفاده کرد.

چکش ثور قدرتمندترین سلاح کشنده در جهان نامیده می‌شود، زیرا هر زمان که صاحبش بخواهد، قابلیت نابود کردن هر چیزی و هر کسی را دارد. حتی سنگ‌های بی‌نهایت که تانوس با آن‌ها مسلح شد، در قدرت با میولنیر رقابت می‌کنند!

نارنجک های سیاه چاله ای – Black Hole Grenade

قوی ترین سلاح های مارول ؛ نارنجک های سیاه چاله ای - Black Hole Grenade

بمب‌های سیاه چاله، اشیای کوچکی مشکی رنگی هستند که قبل از منفجر شدن به رنگ قرمز در می‌آیند و توسط الف‌ها خلق شده‌اند. با منفجر شدن، هر چیزی را که فاصله 2الی3متری قرار داشته باشد را به خود جذب می‌کنند و با خلق یک گرانش مکنده به مدت چند ثانیه همه‌چیز را از بین می‌برند.

نارنجک‌های کرم‌چاله‌ای را می‌توانیم یکی از قوی ترین سلاح های دنیای سینمایی مارول – MCU در نظر بگیریم؛ چراکه در مدت زمان کم می‌تواند قوی‌ترین قهرمانان مارول را نیز از پا درآورد، مثل همان کاری که لوکی با یکی از الف‌های شرور و بسیار قوی به نام الگریم کرد.

شمشیر اودین – Odinsword

 قوی ترین سلاح های مارول ؛ قوی ترین سلاح های مارول 【۱۰ مورد از مرگبار ترین اسلحه ها در دنیای MCU】

سپر اودین یکی از قوی ترین سلاح های Marvel از حلقه طلایی نفرین شده نیبلونگ ساخته شده است. این شمشیر دارای قدرت آخرالزمانی است. شمشیر اودین پایان همه چیزهاست، زیرا اگر به نادرستی استفاده شود، قادر به نابودی کل جهان‌ها بود.

شمشیر نکروسورد – All-Black The Necrosword

قوی ترین سلاح های مارول ؛ شمشیر نکروسورد - All-Black The Necrosword

نکروسورد به‌عنوان یک شمشیر بسیار قدرتمند، قادر به کشتن خدایان است. این شمشیر ویژگی‌های صاحبش را به سطح فوق بشری تقویت می‌کند و جایجایی در بعدها و مکان‌ها را برای او ممکن می‌کند. علاوه‌براین، این ابزار قادر به احضار هیولاهای سایه‌ای برای خدمت به نقشه‌های تاریک است.

تیر یاکا – Yaka Arrow

قوی ترین سلاح های مارول ؛ تیر یاکا - Yaka Arrow

پیکان یاکا یکی از قوی ترین اسلحه ها در جهان MCU است. این تیر توسط سنتورین ساخته شده است و جزو تیرهایی است که حتی “هاوک آی” وانایی استفاده از آن را ندارد. این پیکان به امواج صوتی واکنش نشان می‌دهد و با سوت کنترل می‌شود. این تیر قادر است به هر جهتی که صاحبش بخواهد حرکت و حتی به جاذبه زمین هم غلبه کند.

حلقه های قدرت – Sling Ring

قوی ترین سلاح های مارول ؛ حلقه های قدرت - Sling Ring

حلقه‌های قدرت از قوی ترین سلاح های مارول، حلقه‌های کوچک دو انگشتی هستند که به‌عنوان یک پورتال بین بعدی به مکان دیگر یا حتی یک بعد متفاوت کاربرد دارند. این حلقه‌ها توسط استادان هنرهای ماورایی و شاگردانشان برای تسهیل در سفرهای دوردست به منظور بک درگاه موقت استفاده می‌شوند.

قوی ترین سلاح های مارول کدام اند؟

تمامی اسلحه‌هایی که در دنیای مارول مشاهده می‌شود، هر یک دارای قدرت ویژه‌ای هستند که در حفظ عدالت و مبارزه با خطرات بزرگ مؤثرند.

ازاین‌رو می‌توان گفت بدون قوی ترین سلاح های مارول، هیروهای مارول نمی‌توانستند به تنهایی با تهدیدات عظیمی که دنیا را تهدید می‌کنند، مبارزه کنند. به همین دلیل، این اسلحه‌ها را می‌توان به عنوان نمادی از قدرت و شجاعت در دنیای سینمایی مارول در نظر گرفت.

شما کدام یک از سلاح‌های مارول را دوست دارید؟ و جای کدام یک را در این لیست خالی می‌بینید؟ نظر خود را برای ما بنویسید.

بیشتر بخوانید:

زهرا ظریفی

من بیش از یک ساله که در زمینه سئو، محتوا و سئومحتوا فعالیت می‌کنم و مشتاق هستم تا جدیدترین مباحث تو این حوزه رو یادبگیرم و تجربیات بیشتری کسب کنم. داستان و علاقه من با یه پروژه برندسازی شخصی شروع شد و حالا من دنباله‌رو این تجربه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا