بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بازیگران سریال پوست شیر【بیوگرافی کامل + جزئیات سریال】

 پوست شیر یک سریال  از شبکه خانگی، محصول سال ۱۴۰۱ است که تهیه‌کنندگی آن را «نوید محمودی» و کارگردانی این مجموعه بر عهده برادر ایشان، «جمشید محممودی» است؛ لازم به ذکر است که بازیگران مطرح و نقش‌های عمیق این سریال، توجه شما را به خود به‌طور ویژه، جلب خواهد کرد.

داستان سریال

نعیم مردی که پانزده سال با درد و رنج در زندان سپری می‌کند تا در نهایت بتواند دخترش را ببیند؛ با مشکلات و بحران‌های فراوانی در زندگی‌اش مواجه خواهد شد.

زمان پخش سریال پوست شیر

این مجموعه در تاریخ سی‌ام شهریور ۱۴۰۱ به طور اختصاصی، چهارشنبه هر هفته از پلتفرم «فیلم‌نت» پخش شد.

از طریق لینک‌های زیر می‌توانید به تمامی قسمت‌های این سریال با کیفیت‌های مختلف دسترسی داشته باشید:

دانلود فصل 1 پوست شیر (تمام قسمت ها)

دانلود فصل 2 پوست شیر (تمام قسمت ها)

دانلود فصل 3 پوست شیر (تمام قسمت ها)

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر

بعد از پخش سریال پوست شیر، این سریال به دلیل داستان هیجان انگیزش و در وهله اول به دلیل بازیگران توانمند آن، مورد توجه عموم قرار گرفته شد. این سریال محبوب، بازیگران محبوب‌تری هم دارد که به جذابیت و همچنین محتوای فیلم کمک شایانی کرده است. بازیگرانی که به خوبی میتوانند عمق نقش را به تصویر کشیده و ماجرای غمناک و از طرفی جنایی فیلم را به  نمایش درآورند. انتخاب بازیگران در این سریال به طرز جذابی، دقیق بوده و گویا این نقش‌ها برای همین بازیگران ساخته شده است. در ادامه به بازیگران سریال جذاب پوست شیر میپردازیم. بازیگران این سریال درام و جنایی به این شرح هستند:

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ شهاب حسینی تنکابنی

شهاب حسینی تنکابنی

یکی از اصلی ترین بازیگران سریال پوست شیر شهاب حسینی با اصالتی از تنکابن، در تاریخ چهاردهم بهمن سال ۱۳۵۲ دیده به جهان گشود. او دانشجوی انصرافی در رشته روانشناسی است و فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۷۴ در حالی که تنها ۲۲ سال سن داشت، با یک تئاتر خانگی، شروع کرد. او بعد ها با سریال تب سرد به اوج شهرت خود رسید.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ هادی حجازی‌فر

هادی حجازی‌فر

بازیگر محبوب ایستاده در غبار، زاده سی و یکمین روز از خرداد در سال ۱۳۵۵ است. اصالت او به خوی برمیگردد. فعالیت هنری وی با تئاتر دانش آموزی شروع شد و با مزرعه پدری در سال ۱۳۸۲ به فعالیت حرفه ای رسید و در نهایت اوج شهرت او، در سینمایی ایستاده در غبار رقم خورد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ ژیلا شاهی

ژیلا شاهی

او در سال ۱۳۶۴ در شهر اردبیل متولد شد و در شروع دهه هشتاد، با تئاتر فعالیت هنری خود را آغاز کرد. در نهایت فعالیت حرفه‌ای او با فیلم سینمایی «روییدن در باد» ، شروع شد. سریال «شکوه یک زندگی» نقطه‌ اوج او، در فعالیت‌های هنری و همچنین شهرتش بود.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ پانته‌آ بهرام

پانته‌آ بهرام

یکی دیگر از بازیگران سریال پوست شیر، دانشجو آموخته‌ بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات است، که در آخرین ماه سال ۱۳۴۸ دیده به جهان گشود. پانته‌آ بهرام فعالیت خود را در شانزده سالگی با تئاتر شروع کرد و آن را به طور حرفه ای با فیلم «زشت و زیبا» در سال ۱۳۷۵ ادامه داد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ بابک کریمی

بابک کریمی

متولد سال ۱۳۳۹ در جمهوری چک است و تحصیلات خود را در رشته هنر در دانشگاهی در ایتالیا ادامه داد. بابک کریمی فعالیت خود را در سال ۱۳۵۰ با فیلم «درشکه چی» شروع کرد و به‌ طور حرفه‌ای با سینمایی «بلیط ها» ادامه داد. اوج فعالیت هنری وی در سینمایی مشهور «جدایی نادر از سیمین» رقم خورد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ کامران تفتی

کامران تفتی

یکی دیگر از خوش نقش ترین بازیگران سریال پوست شیر، کامران تفتی است. یک مرد فروردینی که در سال ۱۳۵۸ در تهران متولد شده است. او در حالی که تنها ۷ سال داشت فعالیت هنری خود را با یک تئاتر شروع کرد؛ همچنین با سریال «ولایت عشق» به فعالیت حرفه‌ای خود رسید؛ در نهایت هم عمده شهرت او با سریال «حس سوم» به وجود آمد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ آناهیتا افشار

آناهیتا افشار

 او زاده مرداد ماه سال ۱۳۶۵ است. وی لیسانس رشته نقاشی دارد و تئاتر را در ۹ سالگی شروع کرد تا به علاقه خود یعنی بازیگری، دست پیدا کند. شروع حرفه‌ای فعالیتش به  دو سریال محبوب صدا و سیما یعنی «خانه به دوش» و «متهم گریخت» باز میگردد و در نهایت با سریال های «سه در چهار» و «ترش و شیرین» به اوج خود میرسد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ پردیس احمدیه

پردیس احمدیه

متولد هشتم تیر ماه سال ۱۳۷۱ در تهران است و تحصیلات او در رشته موسیقی و ساز ایرانی می‌باشد. او حرفه هنری خود را در سن ۱۸ سالگی با سینما آغاز کرد و با سریال «یادآوری» در سال ۱۳۹۲ آن را به اوج رساند؛ همچنین در همان سال با سینمایی «لاک قرمز» به شهرت رسید. پردیس احمدیه از حامد بهداد بعنوان یک الگو برای قوی بودن یاد کرده است.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان

متولد بهمن ماه ۱۳۶۷ در تهران و دیپلمه ریاضی است؛ او در سینمایی «عصر جمعه» در سال ۱۳۸۴ به ایفای نقش پرداخته و همچنین سال بعد از آن به طور حرفه در سینمایی «اتوبوس شب» ایفای نقش کرده است؛ شهرت مهرداد صدیقیان پس از سال ۱۳۹۰ با هنرنمایی در سریال «سقوط یک فرشته» رقم خورد، او در حال حاضر یکی از بهترین بازیگران سریال پوست شیر محسوب میشود.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ علی اوسیوند

علی اوسیوند

یکی دیگر از برترین و با تجربه ترین‌ بازیگران سریال پوست شیر علی اوسیوند است. مرد با تجربه سینمای ایران که زاده سال ۱۳۳۶ در مسجد سلیمان است. او فوق لیسانس رشته کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس را دارد و از سال ۱۳۵۷ شروع به فعالیت در تئاتر کرد. فعالیت حرفه‌ای او با سینمایی «بازداشتگاه» در سال ۱۳۶۲ رقم خورد. شهرت او ۴ سال بعد از بازداشتگاه در فیلم «پهلوانان نمی‌میرند» به وجود آمد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ رویا جاویدنیا

رویا جاویدنیا

یک مرداد ماهی، زاده سال ۱۳۴۴ در تهران است، که لیسانس رشته‌ هنرهای تجسمی و سفالگری را داراست. وی از سال ۱۳۸۴ با فیلم «آهستگی» شروع به فعالیت کرد و در همان سال به طور حرفه‌ای در فیلم «عصر جمعه» به ایفای نقش پرداخت. شهرت او در سریال «سایه بان» سال ساخت ۱۳۹۶ رقم خورد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ علیرضا کمالی

علیرضا کمالی

زاده ۲۷ اردیبهشت ۱۳۵۹ در تهران است؛ تحصیلات او در زمینه بازیگری در دانشگاه تهران ادامه پیدا کرد و سپس او در سال ۱۳۸۲ در سریال نا تمام «ثارالله» به ایفای نقش پرداخت  و سپس به طور حرفه‌ای فعالیت خودش را با سینمایی «ملک سلیمان» در سال ۱۳۸۷ شروع کرد و شش سال بعد با سریال «انقلاب زیبا» به اوج شهرت خود رسید.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ کیوان ساکت‌اف

کیوان ساکت‌اف

زاده شهریور ماه سال ۱۳۶۷ در تهران و فارغ التحصیل رشته تئاتر است؛ همچنین او در شبکه جام جم مجری‌گری خود را شروع کرد تا اینکه در سال ۱۳۸۷ وارد عرصه بازیگری شد.

لیست اسامی هنرپیشه های سریال پوست شیر؛ احسان امانی

احسان امانی

ایشان در سال ۱۳۳۷ در تهران به دنیا آمده است. او تحصیلات خود را در رشته مهندسی برق در دانشگاه آلمان، گذراند؛ احسان امانی همچنین در سال ۱۳۸۱ زمانی که ۴۱ سال سن داشت با فیلم «آبادان» فعالیت هنری خود را آغاز کرد و او عمده  شهرت خود را مدیون ایفای نقشش در سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» محصول سال ۹۴ ااس، احسان امانی سال ۱۴۰۱ در سریال «پوست شیر» ظاهر شد.

اسامی دیگر بازیگران سریال پوست شیر

درسا شیرازی، پیمان بازوکی، فاطمه شکری، مسیح کاظمی، حاتم مشمولی، هلن نقی لو، مرتضی خانجانی، رضا بای، بهزاد خلج، میثم مجاور، بهرام ابراهیمی، حسین اشتهاردی، فاطمه شکری و سارا پوردلجو از دیگر بازیگران سریال پوست شیر هستند.

کلام پایانی

سریال پوست شیر در مجموع با دو فصل شروع شد و در تاریخ دهم اسفند ۱۴۰۱، سری سوم آن بر روی آنتن فیلم‌نت رفت. به گفته عوامل این سریال، بازیگران پوست شیر در فصل سوم پوست اندازی میشوند و داستان‌های عجیب و هیجان‌انگیزی به فصل سوم اضافه شده است. سریالی جنایی که شما را مجذوب میکند و البته به تفکر وا میدارد.

سوالات متداول

1) مضمون سریال پوست شیر چیست؟

 سریالی بر پایه درام اجتماعی و با مضمون جنایی که مخاطب را درگیر میکند.

2) چه بازیگرانی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند؟

شهاب حسینی، هادی حجازی‌فر، ژیلا شاهی، پانته‌آ بهرام، بابک کریمی، کامران تفتی، آناهیتا افشار، پردیس احمدیه، مهرداد صدیقیان، علی اوسیوند، علیرضا کمالی، رویا جاویدنیا، احسان امانی، کیوان ساکت‌اف  و دیگر بازیگران محبوب و با تجربه در این سریال به ایفای نقش میپردازند.

3) محور داستان بر چه چیزی دلالت دارد؟

 محور داستان بر زندگی نعیم، مردی که پس از پانزده سال زندانی بودن، درگیر مشکلاتی شدید تر میشود.

4) محور اصلی محبوبیت سریال پوست شیر چیست؟

داستان هیجان انگیز و البته بازیگران با تجربه و مشهور، علت اصلی محبوبیت این سریال است.

5) پوست شیر در یک فصل به اتمام میرسد یا ادامه خواهد داشت؟

پوست شیر دارای سه فصل است که اولین فصل آن از اواخر شهریور با دو روز تاخیر شروع و در دهم اسفند ماه نیز فصل جدید یعنی فصل سوم،  پخش شده است.

6) اقبال عموم مردم به این فیلم چگونه بوده است؟

نظرات عموم مردم به این سریال، به دلیل پیچیدگی و جنبه درام اجتماعی و صد البته جنایی بودن آن، مثبت بوده است و چون مشکل جامعه و زندگی اجتماعی را بیان کرده ، از آن تمجید کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا