اخبار سینما و هنرمندان جهان

نیکول کیدمن به بازسازی جدید فیلم Mice پیوست

تیم سازنده سریال Nine Perfect Strangers، یک اثر سینمایی خلق خواهند کرد که «نیکول کیدمن» به جای «جاستین کورزل» کارگردان آن خواهد بود.

این پروژه سینمایی که Mice نام دارد، یک اثر اقتباسی از رمانی به همین نام، اثر «گوردون ریس» است. شب گذشته، نشریه «ددلاین» به صورت اختصاصی اعلام کرد که «نیکول کیدمن» به عنوان کارگردان این فیلم خارجی انتخاب شده و پروژه را به همراه شرکت تولید‌کننده (Blossom) آغاز خواهد کرد.

نیکول کیدمن کارگردان بازسازی جدید فیلم Mice شد

«نیکول کیدمن»، از بازیگران زن معروف هالیوود، علاوه‌بر کارگردانی، در کنار «برونا پاپاندرآ»، «پر ساری»، «استیو هوتنسکی»، «جودی ماترسون» و «کورزل گرانت» تهیه‌کننده فیلم خواهد بود. هنوز اطلاعات تکمیلی درباره داستان این فیلم ارائه نشده؛ اما انتظار می‌رود که داستان همان رمان در فیلم نیز پیاده‌سازی شود.

داستان رمان Mice، درباره «شلی» و مادرش است که در زندگی خود، با زورگویی، خشونت و ترس، روبرو می‌شوند و با اعتقادات اخلاقی خود و خط مرزی که بین درست و غلط وجود دارد، باید زندگی خود را پیش ببرند.

این رمان، در سال 2011 توسط Viking در ایالات متحده نشر پیدا کرد و Macmillan در انگلستان آن را به انتشار رساند.

مدیر عامل استودیوی Blossom، شب گذشته در طی یک بیانیه اعلام کرد:

ما خیلی تحت تأثیر کتاب گوردون قرار گرفتیم. این کتاب، یکی از بهترین داستان‌هایی را دارد که می‌توان آن را به فیلم تبدیل کرد. ما مدت‌هاست که از طرفداران کارهای او بوده‌ایم و خوشحالیم که داستان عالی خود را پیدا کرده‌ایم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این همکاری تشکیل خواهد شد.

ما خیلی خوشحالیم که با او همکاری می‌کنیم. ایجاد یک داستان ترسناک و داشتن فرصت همکاری با «نیکول کیدمن» در این ژانر هیجان‌انگیز است. تصور اینکه بازیگر با استعدادی مانند «نیکول کیدمن»، با جسورترین و اصلی‌ترین کارگردان استرالیایی در این اقتباس همکاری کند، بسیار هیجان‌انگیز است.

حامد زگوند

در سایت ویدو درباره سینما می‌نویسم؛ از نقد تا معرفی فیلم‌ها و سریال‌ها در ژانرهای مختلف.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا